Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7073) customer114 válasza g@norbert (#7069) üzenetére


customer114
senior tag

Ha ez tényleg nekem jött, akkor szórakoztató volt olvasni, köszönöm. ;)

"Nem is értem hogy miért okoz lelki,és fizikai fájdalmat néhány kedves off hozzászólónak.."

- 184 off hozzászólás 1 év alatt :K :U

"..hogy egy meglèvő xeon rendszerben is jóval több fps-t hoz az 1060, mint egy 1050Ti"

- (?) Ez valahonnan nagyon mélyről kerülhetett elő. Nem volt szó "kihajcsa-e vagy nem hajcsa-e ki"-ról.

"..egy x5470 4.4ghz - gtx1060 párosítással jó minőségben tudok játszani a legújabb játékokkal"

- Egészség, sokan vannak ezzel így. :)

"..nem hinném hogy a lenéző,gúnyos hangvételű hozzászólók hatására"

- Van egy nyers stílusom igaz, mert nem szeretem feldíszíteni a hozzászólásaim. :B Elnézést, ha ez "lelki és fizikai fájdalmat" okozott. ;]

"nem hinném hogy ...egy fos vga-t fogok venni gari nélkül drágán,mert szerintük egy gtx1060 1151-és platformhoz illik mert az milyen olcsó."

- (?) Ez valahonnan nagyon mélyről kerülhetett elő. Nem volt szó "kihajcsa-e vagy nem hajcsa-e ki"-ról.

"IGEN,valóban igazad van,tényleg olcsóbb lenne venni és megépíteni egy komplett új 1151konfigurációt,és utána még külön abba venni egy Gtx1060 vgà-t."

Hmm, irónia? :))

"Egyszerűen csodálom az életrevalóan egyedi logikát,amivel hozzááltál ehhez a témához,le a kalappal."

Ezzel újabban "fizikai és lelki fájtalmat" okozol. :(

"Szerintem tènyleg nem kéne szétoffolni ezt a,,szegény 771 topikot''."

- Gondolom ezért is került ON-ba ez a hozzászólás. :D ;]

Epilógus: nincs. Legyen szép napunk. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.