Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6851) torma1981 válasza Pietrosz (#6850) üzenetére


torma1981
veterán

Az lehet de simán lehet húzni. Az én 6950 twin-nem max 840 mhz-t tudott. 810 az alap. És mivel nem dupla bios van rajta ezért ennyit tudott max. 480 700 helyett a 800-830 mhz-t is bírja. Ez már nem 4%. Meg érdekes módon az élsimítás jobban működik. Nem egy játéknál hiába volt a ATI driverbe beállítva az max élsimítás nem akart menni. PL: Settlers 7. Tiszta fűrészfogú volt a játék.

A másik.

480 nem egy kategória a 6950-nel. 570-nel van egyben. Az meg kb 6970. Ez tény.
Akkor miről beszélünk? Attól függ milyen tesztet nézel.

[ Szerkesztve ]

(#6852) DjDanee87 válasza Cybertrone (#6846) üzenetére


DjDanee87
addikt

Most értekezem a tápos topicban a kérdéssel kapcsolatban, és mint kiderült valószínű a tápom konstrukciója nem túl jó a VGAhoz, és lehet hogy ez okozza a gondot BFBC2vel - legalábbis nálam.

(#6853) kasa85 válasza DjDanee87 (#6845) üzenetére


kasa85
őstag

Játék alatt nem süvített fel a venti :F
Mert volt nálam is hasonló,belőttem a Trixel a venti profilomat,és működött,de amikor játszani kezdtem a szemét nem mérte pontosan a terhelési fokokat amihez hozzá igazítaná a venti fordulatot,hogy hűvös maradjon.
Az alap 30% os fordulaton ment a venti 90C fokos maggal ami érthetetlen volt számomra,és ezért száműztem ezeket a más fajta progikat és használni kezdtem az MSI A progit.
Soha nem volt vele bajom azzal,hogy beragadt volna a venti profil.
Érdemes mikor ujjra indítjuk a gépet,vagy bekapcsoljuk,és betölt a Winfows belépni az MSI A progiba,és be olvastatni a mentet profilt,mert húzáskor elő fordulhat hogy a Kata veszi át az irányítást,így az MSI A venti profilt nem indítja el.
Kézzel berakom a pipát a venti fordulathoz a Katában fel teszem 50% ra a venti fordulatot,ezután alkalmazom.Utána MSI A mentett profil beolvas,és ezután minden okés.
Ha elindul a vin hallani fogom melyik profil megy,és ha elkezd süvíteni akkor az MSI A megcsinálom a profil beolvasásomat amivel a venti lemegy alap 30% ig,mert ezt adtam meg 45C fokig.
A süvítés lehet emiatt is vagy az összeakadás után megbolondul a kártya ezért süvít egy jó pár másodpercig,ilyen nekem is voltfőleg mikor hirtelen ujjra indítottam a fagyás miatt,ilyenkor felkapcsol turbóra a venti míg a biosban nem kérdezi le magát a biztonságos értékekről utána helyre áll.
Ha a fentiekben le írt dolgok miatt beragad a profil ujjra indítás után pár másodperc mulva átveszi a bios szabályzója a dolgot,és ha a mag eléri a bő 90C fokot rákapcsol míg 88C fok alá nem hűti le a kártyát.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#6854) DjDanee87 válasza kasa85 (#6853) üzenetére


DjDanee87
addikt

nekem terhelve sem megy a VGAm 70 fölé. Tehát azzal nincs gond. Azt a progit nem ismerem, nincs semmi tuningprogramom. A VGAm gyári tuningos Gigabyte OC1. A venti max 60%ig gyorsul fel ahogy néztem. Alapból 40%. Ha terhelve van (100% GPU Load) akkor megy 58-60% ventivel. Úgyis is elég halk és 60-70 közt tartja a kártyát.

Nekem a Táp ventim hangosabb sokkal mint a VGA. BFBC2 le is fagy, más játéktól azért ez nem történik meg.

(#6855) kasa85 válasza DjDanee87 (#6854) üzenetére


kasa85
őstag

Értem akkor nem használsz MSI Afterbuner progit sem :F
A kártya vezérlést mivel csinálod ha a GPU 100% teker felvegye a venti profilodat :F

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#6856) Pietrosz válasza torma1981 (#6851) üzenetére


Pietrosz
addikt

ph tesztet linkeltem, de nézheted a techpowerupot is. A performance/watt részt külön ajánlom. De ha téged az megnyugtat, hogy 5-10fps miatt 80-100W-al többet fogyaszt a cucc, akkor legyél vele boldog.

(#6857) Cybertrone válasza Pietrosz (#6856) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akinek alacsony fogyasztás kell építsen IGP-s rendszert... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6858) Sontir Fel válasza torma1981 (#6851) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ez egy kicsit túlzás, nekem az egyik 6950-esemen szintén nincs bios kapcsoló, alap kártya és gond nélkül toltam múltkor 880Mhzen. A cimborám ha minden igaz 940en járatja :Y

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6859) Fail3D! válasza Sontir Fel (#6858) üzenetére


Fail3D!
addikt

930. 940 nel erosebb fesz emeles meg lecsipek a ram mh zn szoval 930 tokeltes:)

(#6860) Sontir Fel válasza kasa85 (#6855) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Felraktam az MSI A-t ismét, mert ha Trixben húzom a káryákat, akkor elég gyakran szííííjjjjel fagy a rendszer amint le applyzom a húzást. Na mármost az MSI A-ban csak 840-ig enged húzni. Van rá megoldás hogy 880ra húzzam kártyákat ezzel a programmal?

(#6859) Fail3D!: aztán majd amikor szénné égett a kártya hívsz majd sírva, hogy adjak kölcsön egy vgat :DD

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6861) DjDanee87 válasza kasa85 (#6855) üzenetére


DjDanee87
addikt

Semmi külön progim nincs rá. Szerintem a CCC csinálhatja magától. Amúgy nem is MSI lapom van.
De mondom alapjáraton a Gigabyte kártyának a ventijeit 40%on járatja, és elkezdei emelni GPU-Z szerint a Fan Speedet fokozatosan a hőfok növekedésre. És maximum terhelés alatt 58-60%on mennek a ventik és 60-70 fok közt mozog a VGA (szobahőmérséklettől is függ)

Nem vagyok benne biztos, de gyanítom, hogy a CCC csinálja, mert nincs hozzá semmi külön programom. Tuning nem volt, gyárilag van tuningolva a kártya.

(#6862) kasa85 válasza DjDanee87 (#6861) üzenetére


kasa85
őstag

Lényeg hogy a GPU Z se menjen csak a Kata lent az tálcán,így teszteld le.
Kézzel előtte lődd be fix értékre mondjuk amit írtál 60% ra,és akkor nem fog változni a fordulatod 60% ról.
Ha ez megvan teszteld le,mert több mint valószínű,hogy a venti szabályzáshoz használt dolgokkal akad össze.
Mindenféleképpen maradjon fixen a ventid 60% így nem melegedik túl a kártyád,és írtad nem is hangos,és így teszteld le.
Ha ezek után is fagy passz akkor valami más lehet az oka,de kehet módosított Bios miatt is amiben a profilt változtatták,és emitt is előfordul az összeakadás.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#6863) BeLucZ válasza Pietrosz (#6850) üzenetére


BeLucZ
addikt

Ne csak azt a 3-4% ot nézd, jóval probléma mentesebb kártya és erősebb is + ott a fiziksz is :D 384 bites membusz, nagy memsávszél, erős, jól húzható, jo driverek, nagyobb támogatottság, mikrolagg ismeretlen fogalom

kell még érv ? :D
amugy gtx 480=6970 teljesitményben

vgaspeed oldalon van egy jo összehasonlito cikk

[ Szerkesztve ]

(#6864) kasa85 válasza Sontir Fel (#6860) üzenetére


kasa85
őstag

Ha jól olvastam akkor az első nyitó HSZ ben van leírva.
cfg kell módosítanod amit felülírva fel engedi a zárat.
A katában csak Bios módosítás után tudod feloldani,érdemes az MSI A rel megcsinálni.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#6865) XaraX válasza XaraX (#6822) üzenetére


XaraX
addikt

Na, a józan ész szavára halgattam, és 6950 lett a választás.
Nem mondom, hogy hű, de hangos, de lehetne halkabb is, mondjuk, minden bizonnyal ez csak az Én rigolyám.
Trixx-el teljesen levettem vittem le a hűtő fordulatát, de így is hallom.
Vagy megszokom, vagy hűtőt cserélek...
Így Vantage után enyyi a hőmérséklet:

GPU dióda (DispIO) 44 °C (111 °F)
GPU dióda (MemIO) 48 °C (118 °F)
GPU dióda (árnyaló) 46 °C (115 °F)
Gondolom, ez a Vtx nem 6870-esíthető, nem érdemes megpróbálni. :)

(#6866) torma1981 válasza Sontir Fel (#6858) üzenetére


torma1981
veterán

MSI 6950 Twin II-esed van?

6950 teszt

Itt leírják hogy alig lehet húzni pluszba.
A többi 6950-et nem tudom milyen.

(#6867) Pug válasza torma1981 (#6851) üzenetére


Pug
veterán

Én erre csak annyit mondanék, hogy a tuning mindig példány függő, nálam 1.1V-os alapfesszel, feloldott SP-kel 960/1450 ;] ;)

Az hogy meg az 480 nem egy kategória a 6950-nel, ugye ezt te se gondolod komolyan, vagy szerinted alap 5-8%-os eltérés már kategória különbség? ne röhögtess már :DDD

(#6868) BeLucZ:
Mitől kéne nyüszítenie? :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#6868) BeLucZ válasza Pug (#6867) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát te egy vadállat vagy, szerencsétlen kártya hogy nyüszíthet :) ;]

a kövér tuningtól :) és sztem a kolléga nem mondott hülyeséget, nem egy kategoria a két kártya

[ Szerkesztve ]

(#6869) Pug válasza BeLucZ (#6868) üzenetére


Pug
veterán

Akkor kérlek fejtsd már ki, hogy miért is nem az? :U
Bár azt gondoltam, hogy szerinted nem mond hülyeséget, az aláírásod eléggé egyértelműen utal erre ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#6870) BeLucZ válasza Pug (#6869) üzenetére


BeLucZ
addikt

ne csak a teljesitményt vedd alapul, a száraz számokat, tudod min fpsek, driveres szivások, mikro lagg probléma, tuningpotenciál, physx, mem sávszél, támogatottság, tehát alapbol van különbség teljesitményben, de ezek a tényezők tovább tetézik a difit

gtx 480 atis ellenfele a 6970

nálam a multigpus vgak nem számitanak, mert 2 db gpubol rakják össze őket, nem lehet összehasonlitani a sima 1 gpus karikkal

[ Szerkesztve ]

(#6871) SkyS1gn válasza Pug (#6869) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mert egyik nv másik radeon ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6872) Pug válasza BeLucZ (#6870) üzenetére


Pug
veterán

- Kérdeznék, mikrolagg miért is? Mivel nem kártya vagy gyártó specifikus így ez speciel hülyeség és nem érv, nézz utána javaslom ;). - Van kb 4-5 GPU only Physx játék, továbbra sem több, mint parasztvakítás. - Mint már mondotta és mutattam a saját példám is, a tuning erősen darab függő, de látom ezt se sikerült feldolgozni :U
Tehát a hsz-ed eddig nem több, mint NV marketing :N

gtx 480 atis ellenfele a 6970

Miért? Mert Te azt mondod, ne vicceljünk már. Egyedül az ár és a kínált tartalom mondja meg, hogy melyik terméknek melyik konkurens termék az ellenfele, ha ezt nem tudod, akkor Te nagyon nem a kapitalista piacgazdaság keretein belül élsz... :N

(#6871) Cris99:
Mert egyik nv másik radeon ;]

Azt hiszem megadtad a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#6873) SkyS1gn válasza BeLucZ (#6870) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy a moddolt 6950! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6874) SkyS1gn válasza Pug (#6872) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6875) Fail3D! válasza SkyS1gn (#6873) üzenetére


Fail3D!
addikt

vagy a moddoltnal jobban tuningolt 6950:)

(#6876) BeLucZ válasza Pug (#6872) üzenetére


BeLucZ
addikt

Nem én mondom csak hogy gtx 480 ellenfele 6970, ha megnézed az árat meg a teljesitményt, akkor is hasonló kategoriában mozognak

ajánalnám figyelmedbe ezt a cikket: http://vgaspeed.hu/article5.php?article=t098

amúgy meg olvasgass fórumokat, sokkal jobban adok a magánemberek tapasztalataira, mint egy tehpóverápos cikkre pl, az atikra sok a panasz igenis, csomó ember sír hogy mikrolaggol és sok vele a szopás meg catalysttal is folyton csak szivás van, mindig elcsesznek vmit, megy hotfix folyton, referencia példányoknak hangos a hütése és forrók is, de ha nem hiszed olvass utána, 580as az első kártyám amivel totál elégedett vok, nem tudok belekötni, eddig volt atim is rendesen volt hiba benne rendesen. 4870,5850 de 9800gx2vel is sok volt a szivás
na most 480 gyengébb max 20%al 580nál és elég jó áron lehet kapni :D

de hát természetesen egy atis topikban sosem lesz igazam :) nem is várom el hogy egyet értsetek

[ Szerkesztve ]

(#6877) Pug válasza BeLucZ (#6876) üzenetére


Pug
veterán

580as az első kártyám amivel totál elégedett vok, nem tudok belekötni,

Én ennek mind nagyon örülök, de attól, hogy még tényeket nélkülöző sablon fan szöveggel hinted tele a topicot, nem lesz igazad ;) Én részemről itt ezt a dolgot lezártam, nyugodtan írj erre egy újabb marketing bullshit hsz-t, hogy úgy érezhesd, hogy az utolsó szó jogán neked lett igazad, engem túlzottan nem zavar ;) :R

de hát természetesen egy atis topikban sosem lesz igazam nem is várom el hogy egyet értsetek

Nem azért nem kapsz tapsvihart a mondandóra, mert "ATI"-s fórumba írod, hanem mert az nem több, mint a tipikus urban legendek és az nv marketing szövegek, de mindenki maga dönti el, hogy objektíven, vagy hithű fanboyként közelíti meg a számítástechnikát ;)

[ Szerkesztve ]

(#6878) BeLucZ válasza Pug (#6877) üzenetére


BeLucZ
addikt

Én csak az itt lévő felhasználók véleményét összegeztem, vagyis egy részének a véleményét, de nekem is voltak ati kártyáim, szóval részben tapasztalatból beszélek, jó kártyák ezek is csak nekem személy szerint a zöld oldal jött most be, de kinek mi!

(#6879) Fail3D! válasza BeLucZ (#6878) üzenetére


Fail3D!
addikt

jezusom ember amit linkeltel azalpjan 480nal jobb a 70 nem beszelve arrol hogy 10 cataval teszteltek... azota a 11.6 al szerintem legalabb 10% javult a 70 megint csak igy aztan elhagyja a 480 t rendesen es akkor meg nem beszeltunk a tuning lehetosegerol ami egyes esetekben eleg szep de min kb 10% tuningot kilehet hozni.

[ Szerkesztve ]

(#6880) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Még mostsincs valami rohadt megoldás hogy ne fagyjon bc2 alatt? AB-t nélkülözni nehéz..., folyton manual... meg vissza...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6881) torma1981 válasza Fail3D! (#6879) üzenetére


torma1981
veterán

Miért szerinted a Nvidia driver nem javult? :)

(#6882) Fail3D! válasza torma1981 (#6881) üzenetére


Fail3D!
addikt

annyit5 nem hiszem mint az nvidia mivel a 11 teljesen uj generacio:) hatlamas beharangozok cikkek nvidianal ilyet nem olvastam:D es ami teny hogy megjelnesevel tenyleg emrheto kulonbseget kaptunk. unigine 34 atlag fps-m van(6950) a tesztben a 6970 23 fps, remelem erezheto az uj catalyst alltal nyujtott elony...igaz tuningolva volt a dragasag...:)

[ Szerkesztve ]

(#6883) mpierre


mpierre
veterán

Na meghibbant a csataliszt 11.4... :F Mindent eldobált (minialkalmazások, ccc host, stb), egészen addig, míg le nem szedtem a Trixxet. 10-15 másodpercenként kékült a gépem. Érdekes.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#6884) Pug válasza mpierre (#6883) üzenetére


Pug
veterán

Hümm, jó az avatrod :D , újra van egyéni kérésére lehetőség? mert pár hónapja ahogy néztem a topicot, szünetelt :F

[ Szerkesztve ]

(#6885) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Látom az elfogultság itt is meg van :)

(#6886) Tökmindegy válasza Fail3D! (#6882) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Már megint kezditek ezt a hitvitát? És hordtok össze vissza butaságokat. Komolyan mondom fárasztó már ez a egymás győzködése.
Neked fingod sincs milyen egy 580 as ,a másiknak meg ,hogy milyen egy 6970 pl.
Szánalmas ez komolyan mondom.
Mi lenne ha szimplán csak használnátok azt a nyüves hardvert ,ahelyett ,hogy méricskéltek?

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#6887) mpierre válasza Pug (#6884) üzenetére


mpierre
veterán

Ja. Újra van. Saját karikatúra.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#6888) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Mi az a program, amivel kifejezetten a HD6970 VGA memóriáját tudom tesztelni (szóval olyan mint PC-nél a memtest)?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6889) XaraX


XaraX
addikt

Valaki segíthetne... :)
"atiwinflash -unlockrom 0"
Ez mit csinál?
Vagyis sejtem, azóta nem lát biost az atiwinflash..
Mit írjak a 0 helyére, hogy lássa újból?

[ Szerkesztve ]

(#6890) shteer válasza VGYke (#6888) üzenetére


shteer
titán

tuninghoz?
sztem kifejezetten nincs, furmark :)

..szerintem jónak tűnik

(#6891) XaraX válasza XaraX (#6889) üzenetére


XaraX
addikt

Ühüm, hülyeséget beszéltem, azt hiszem. :B

(#6892) VGYke válasza shteer (#6890) üzenetére


VGYke
addikt

Nem tuninghoz. Win7 bootolási hibára gyanakodva egy másik fórumban innen indultam el. Aztán ezt a választ kaptam. Erre ezt válaszoltam. Majd kaptam egy biztatást :O

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6893) shteer válasza XaraX (#6891) üzenetére


shteer
titán

megoldódott vagy megoldottad? :)

..szerintem jónak tűnik

(#6894) shteer válasza VGYke (#6892) üzenetére


shteer
titán

esélyes, de én inkább a vga-t próbálnám ki másik gépben

..szerintem jónak tűnik

(#6895) Sontir Fel válasza torma1981 (#6866) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Nem. Kérlek szépen két különféle kártyám van. Az egyik egy referenci gigabyte amin van bios kapcsoló és gond nélkül megy 6970esként, fesz emelés nélkül is. Nem próbáltam még, de gyanítom, hogy 900 Mhz felé is tudna menni, de a hűtése közel sem olyan jó, mint a másik kártyának ami egy nem bios kapcsolós Sapphire. Őt viszont már próbáltam 900 Mhzen, és minden gond/melegedés nélkül teljesített.

Nem próbáltam még az nvidiát, biztos hogy jó kártya, de a moddolhatóság és a tunning nagyon szimpatikussá tette nekem a 6950est, az egyéni pech hogy második kártyám nem moddolható, csak azért vettem meg, mert rendkívül akciós áron adták 47.500 forintért :R

(#6864) kasa85 : köszönöm, majd meglesem. Neked gond nélkül lehet húzni a kártyákat crossfire-ben?

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6896) XaraX válasza shteer (#6893) üzenetére


XaraX
addikt

Nem volt ügy, nem volt mit megoldani, benéztem.
Viszont nekem tényleg nagyon hangos, de megoldottam átmenetileg ezt is. :)) nem szép, de hatékony.
Gyári ventik lekerültek a burkolattal, és 2db 12 venti ment a bordára, most már hangtalan és pár fokkal hűvösebb is. :)
A moddolást azért csak meg kellett próbálnom, nem Én lettem volna, ha nem teszem.
Csak parancssorból engedte, és újraindítás után se kép, se hang. :))
Szóval ez nem megy, úgy tűnik. :(
Szerencsére hűtő alakítás közben találtam rajta bios kapcsolót, így újból működik, visszírtam az 1.-re az eredetit is.

(#6897) shteer válasza XaraX (#6896) üzenetére


shteer
titán

:))

módosítottat töltöttél vissza vagy 70-es biost?

..szerintem jónak tűnik

(#6898) BotaN


BotaN
senior tag

Nem vágom ezt a VTX3D-t hogy lehetett így kiadni, most hogy megjöttek a melegek, terhelés nélkül is hangoskodik a kártya. Mértem egy főfokot 8 perc furmark után, az eredmény elég megdöbbentő. Coolermaster házam van 4 ventillátorral, szal mozog bent a levegő rendesen, tuning nincs.

[link]

Szétkaptam a kártyát, hogy újrapasztázzam, és arra lettem figyelmes hogy a magon kívül semmit nem ér közvetlenül a borda, és semmin nincs is kis pogácsa vagy bármi, az összes ram, vrm, minden szabadon van, csak a levegő hűti őket. A borda alá nem fér be semmi, sajnos. Szerintetek érdemes beruházni egy Accelero Extreme Plus-ra?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#6899) Pietrosz válasza BotaN (#6898) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem kell furmarkot használni. :P
Ha veszel egy kocsit azzal se padlógázon fogsz közlekedni. Bírni bírja, csak jobban melegszik, többet kopik, stb.

(#6900) BeLucZ válasza BotaN (#6898) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát ez very hot ;]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.