Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6651) TTomax válasza gYaLo (#6649) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez fájt... :B

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6652) Abu85 válasza TTomax (#6651) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

És a múltkor még engem bactak le az érdekeltek, hogy a HD 6990-re és a GTX 590-re miért GPU-nként írom a hírbe a memória mennyiségét. :B ... Hát nem volt kedvem válaszolni. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6653) kasa85 válasza Wukiwo (#6638) üzenetére


kasa85
őstag

Szerintem a Vertikális Szinkront bekapcsolva hagyta ezért nem ment 60fps fölé.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#6654) Hajdi


Hajdi
senior tag

Megnéztem már én is kikapcsolt Vsync-el és High beállításokon, de 65%-nál feljebb nem volt hajlandó menni a VGA és így lett 62átlag fps. :O :)

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#6655) Pug válasza ProEvoFan (#6648) üzenetére


Pug
veterán

hütôt leszedtem és újrapasztáztam :U

(#6656) gYaLo válasza Pug (#6655) üzenetére


gYaLo
őstag

Nem károsodott a kártya ? Jobbak lettek a hőfokok ?

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#6657) lala42


lala42
őstag

Nos ez így ennyi 24/7-ben

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6658) Pug válasza gYaLo (#6656) üzenetére


Pug
veterán

Dehogy károsodott, nem letéptem róla :DDD
A hőmérsékletek javultak kb 2-3fokkal és úgymond "kisimultak" egymáshoz képest a kis 5770-es értékei, az eltérés a GPU-ban lévő dióda között max 2-3 fok lett az előtte lévő 10-14hez képest :K

(#6659) ProEvoFan válasza Pug (#6655) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem.Garancia miatt nem fogom szétszedni.Tönkre megy, hát menjen :DDD Remélem a AMD Radeon 7XXX széria megjelenésére fogja időzíteni ;] Becseréljük arra:D
Megjegyzem, semmi fagyás nincs játékok alatt, és még mindig tartom h bugos valami, mert 14-16 fokos eltérések vannak, és hirtelen leugrik a különbség.Ilyen hamar nem hűti vissza azt a +14-16 fokot...mint írtam, csak a harmadik mérési ponton nagy az eltérés.

Dirt 3 alatt ma így nézett ki:
GPU dióda (DispIO) 85 °C
GPU dióda (MemIO) 90 °C
GPU dióda (árnyaló)109 °C......

[ Szerkesztve ]

(#6660) Gallowgater


Gallowgater
tag

Sziasztok!

VGA (6950) vásárlás előtt állok, és arra gondoltam, hogy megkérdezlek benneteket is a kártyákról itt a szaktopikban.

A tápellátásról egy CORSAIR Professional Series AX850 gondoskodik.

Alaplap és proci együtt lesz megvéve, de még nem jött ki a tetszetős Giga (Z68X-UD7-B3) ellenlábasa az Asustól (ASUS Maximus IV Extreme-Z/ Gene-Z), így azzal még várnom kell legalább augusztusig, mire nálunk kapható lesz és meglesznek az első összehasonlító tesztek.

Procinak az INTEL Core i5-2500K-ra esett a választás. A 2600K nem hoz annyi extrát, hogy megérje a plusz 20k-t a 2500K-hoz képest. Ezt a pénzt inkább a jobbik alaplapba raknám bele.

Személy szerint az XFX nagyon tetszik és az ára is 6-8k-val rövidebb, mint a két nagyágyúé.

A fentiek figyelembevételével és a tapasztalatok alapján, melyik VGA a javasolt?

XFX HD6950 2GB HD-695A-CNFC
Gigabyte GV-R695D5-2GB-B
ASUS EAH6950 2GB

A érveket/ellenérveket előre is köszönöm!

Üdv,
Gallowgater

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#6661) ProEvoFan válasza Gallowgater (#6660) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én ezt ajánlanám.Asus HD6950 Direct Cu II
Legjobb hűtésű és a leghalkabb 6950.Nagyon halk.Havernak GTA4 közben nem ment 60 fok fölé a hőmérséklet 1260prm venti fordulat mellett.Alapon 38-40 fokos.Húzni jól lehet a Smart Doktorral, alapfeszen hozza a 6970 szintet.De ugye minden vga mást bír.Egy hibája van, nagyon vastag.2 haverom is ezt használja, tökéletesen meg vannak vele elégedve.

Refi Gigabyte GV-R695D5-2GB-B (ez van nekem is): referencia modellhez képest elég halk, a tégla hűtésnek hála, totálisan kifújja a meleg levegőt, nem tartja bent a házban, és nem melegíti fel a többi alkatrészt.Elvileg lehet 6970re moddolni.
Nekem most gondok vannak a hőmérséklettel, lásd lejjebb.De ez egyéni problem, nem általános.

Én a Asus HD6950 DirectCU II 2GB venném:)

[ Szerkesztve ]

(#6662) Lethal Gene válasza ProEvoFan (#6661) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Ár érték arányban én MSI Frozr II GTX480-at vennék, vagy a kolléga által javasolt ASUS DCII, ha végre meghozzák, ugyanis mindenki csak igéri, de senki nem tudja beszerezni.... :( vagy MSI Frozr 6950 ugyanis az mégjobban húzható, mint az ASUS, nem melegszik az sem, és csak 2 slotot foglal.

De az MSI GTX480 55 ért nagyon jó vétel! (én ma megyek érte.. :) ) és én is eredetileg 6950-et rendeltem, pont az ASUS-t...de nem tudják beszerezni és azt sem tudják megmondani, hogy mikor lesz...röhely! :(

(#6663) Pietrosz válasza ProEvoFan (#6661) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem fújja ki teljesen, ph tesztben is írták.

(#6664) Bati0501 válasza lala42 (#6657) üzenetére


Bati0501
őstag

Király háttér,szabad tudni honnan van? :B

(#6665) Sontir Fel válasza Gallowgater (#6660) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ha van ismerős/családtag akinek van cetelem kártyája akkor érdemes elnézni az e-digitalba, mert kapsz 10% kedvezményt a vásárlásra, én így vettem áprilisban 55kért a gigabyte-ot és most 47-kért sapphiret ami már nem ref, nem moddolható de a hűtése jobb mint a gigabytenak, és cimborám elmondása szerint 936/1400on muzsikál melegedés nélkül.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6666) Pietrosz válasza Lethal Gene (#6662) üzenetére


Pietrosz
addikt

Miért nem 560Ti? Sokkal kevesebbet fogyaszt..

(#6667) Abu85 válasza Lethal Gene (#6662) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ne viccelj már a GTX 480 nem ér 55k-t. Vannak annál korszerűbb sokkal kevesebbet fogyasztó VGA-k.

Például: [link]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6668) lala42 válasza Bati0501 (#6664) üzenetére


lala42
őstag

Tessék
Innen :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6669) ProEvoFan válasza Pietrosz (#6663) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Saját tapasztalat:)
Csak vgat cseréltem (egyenlőre), előtte Gianward HD4850 GS volt, ami max 63 fokon üzemelt játék alatt, alapon meg 38-40 fokon.
A 6950 eleve sokkal forróbb, de a házban lévő alkatrészek nem melegednek jobban, mint amikor 4850 volt a gépemben.
Elvileg logikus, h a 6950 refi ki fújja a meleg levegőt.

(#6670) Pietrosz válasza ProEvoFan (#6669) üzenetére


Pietrosz
addikt

Az lehet, hogy hidegebb a többi alkatrész, de ha ezt a részt:
[link] nem ragasztottad le, akkor bizony befelé is fúj.
ph teszt:
A felmelegedett levegő egy részét a 80 mm-es ventilátor a kártya "tetején" található rácsokon fújja ki (tehát a számítógépházon belül marad), míg a maradék a csatlakozók mellett található nyílásokon távozhat.

(#6671) Bati0501 válasza lala42 (#6668) üzenetére


Bati0501
őstag

:R :))

(#6672) ( V ) válasza Lethal Gene (#6662) üzenetére


( V )
veterán

Jómagam innen rendeltem kb egy - másfél hónapja és hibátlanul megérkezett (+gari) azóta is szépen ketyeg! Mint ahogy Pro kolléga is említette remekül tartja a hőmérsékletet (nomeg a framrate-et is ;) ) fullos beállítások mellett is és gyakorlatilag nem hallani a ventiket. Csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#6673) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#6659) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Felhívtam telefonon a boltot.Elmondtam nekik a problémámat.Azt mondták, h nekik fel kell küldeni nagykerbe, és ott ezzel a hibával vissza fogják dobni.
Várjam meg míg tönkre megy :DDD Utána cserélik.

(#6674) yakuza.tora válasza ProEvoFan (#6673) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ebben is van logika. Végül is hibátlan kártyát miért cserélnének ki? Javítani sem tudják, mert nem romlott el... A szívás akkor van, ha a gari lejárta után teszi fel a kezét a cucc.

Alléz Olympique de Marseille!

(#6675) lala42 válasza Pietrosz (#6670) üzenetére


lala42
őstag

Ezt le kellene ragasztani? :Y

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6676) Fail3D! válasza Sontir Fel (#6665) üzenetére


Fail3D!
addikt

es meg talan fesz emels sem kell hozza:) viszont a memoriat mar nemtudtam jobban huzni igaz nem probaltam ki meg 1.175 a kartyat de egyenlore nem is celom:)

(#6677) Pietrosz válasza lala42 (#6675) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem ;]
Azért írtam, mert csak akkor nem marad a vga hője a házban, ha ezt leragasztanád :D
Különben a házba is fúj a rácson át.
Még véletlenül se ragassza le senki!

[ Szerkesztve ]

(#6678) Gallowgater válasza ProEvoFan (#6661) üzenetére


Gallowgater
tag

@ProEvoFan, Lethal Gene, és ( V ): Köszönöm a javaslataitokat!

Az Asus HD6950 Direct Cu II nekem is megfordult a fejemben, bár a 3 slotnyi hely egy kicsit eltántorít. Bevallom, ha úgy jönnek össze a dolgaim, akkor szeretnék CF-et, de mindenképpen két ugyanabból a fajta kártyából.

Az igazi probléma az, hogy nem tudom, hogyan férnék el a házamba (8 slot van hátul) két ilyen "Freakin' Beast" kártyával.

Az is képlékeny egyenlőre, hogy lehetséges lapok közül a Giga Z68X-UD7-B3-nek vagy az ASUS Maximus IV Extreme-Z-nek jobb-e a helykihasználása (Ha ezt kártyát választom a Gene-Z azonnal kiesik), ebből kifolyólag ----> "A legjobb hűtési teljesítmény érdekében az ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5 fansinkjének (hűtőborda+ventilátor) mérete 2,5 kártyahelynyi, a Crossfire használata előtt ellenőrizze a kártyahelyeket az alaplapon"

Ehhez tudtok tanácsot adni? Mekkora távolság kell két PCI_E slot között, hogy hatékonyan beférjen kettő Direct Cu II?

@Sontir Fel: Cetelem kártyám van, én is szemezek az edigital opcióval, bár az általam választott HD 6950-esekből egy darab sincs náluk az elmúlt három hétben, csak 6970, továbbá 2500K is a holdban van, kizárólag a 2600K elérhető. Ami nekem kell, abból egyedül a Giga Z68X-UD7-B3 fellelhető.... :W

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv,
Gallowgater

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#6679) ( V ) válasza Gallowgater (#6678) üzenetére


( V )
veterán

6950 DCII CF - nos nem tudom mennyire látszik a képen (bocsi a minőségért de a kamera kifulladt a teló meg ratyi képeket csinál) de nekem az ASRock Extreme6 -os lapomon elvileg épp hogy lenne annyi hely hogy egy második DCII-est oda tuszakoljak mellé CFbe - elvileg pont 3 Slot (ill a 4ik a következő PCIe) lenne a távolság, bár - szintén nem tudom mennyire látszik - a kártya nagyon kókad a hátsó-külső sarka felé és tartok tőle hogy vmi felfüggesztés nélkül egyszerűen ráfeküdne az alatta lévő hátsó nyákjára ami nem biztos hogy jó tenne neki avagy lezárná a levegő útját.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#6680) mpierre válasza ( V ) (#6679) üzenetére


mpierre
veterán

Uhh. Rendesen görbül a vga pcb-je... :Y Nem kéne azt felkötni?

[ Szerkesztve ]

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#6681) Whit3Rav3n válasza mpierre (#6680) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Ennél jóval durvábbakat is láttam már. Az a kis ferdülés semmit nem fog csinálni a kártyával.

(#6682) radi8tor válasza Whit3Rav3n (#6681) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi bajod van azzal, ha valaki fel akarja kötözni a kártyát? Néhány ház mellé adnak VGA tartó cuccosokat is. Előbb-utóbb valami baja lesz a kártyának. Meleg, nyíró erők (még ha lassan is), de egyszer el fog szakadni valamelyik szál a NYÁK-on. Szerintem.

⭐ Stella

(#6683) DjDanee87 válasza radi8tor (#6682) üzenetére


DjDanee87
addikt

nekem Gigabyte féle van (ami nem 3 slotos) de az is rendesen lehajlik. Majd jól felkötöm akkor. :) Amőgy az 5770es is lehajlott nekem, pedig az jóval kisebb volt.

(#6684) ( V ) válasza mpierre (#6680) üzenetére


( V )
veterán

Először én is gondolkodtam rajta, de egyrészt a Corsair 600T bazi bendőjében nincs semmi keresztrúd vagy ilyesmi amihez ki tudnám stabilan rögzíteni (felette egy 200mm-es venti van), másrészt annyira nem vészes mint amilyennek látszik mert a hűtőnek ill a burkolatának is van egy kis "holtjátéka". Ahogy néztem nem szenved a PCB, nem recseg és nem feszül túl ha mozgatom, plusz gondolom az ASUS mérnökei is számoltak ilyesmivel amikor tervezték. A kitérés amúgy kb 7-8mm.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#6685) yakuza.tora válasza ( V ) (#6684) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ezzel sima ügy... ;)

Alléz Olympique de Marseille!

(#6686) Lethal Gene válasza Abu85 (#6667) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Ár / teljesítmény arányban nagyon jó vétel az MSI Frozr GTX480, ugyanis ugyebár, alap órajelen a 6970-mel van pariban...az enyém Frozr hűtős, és vígan megy 860 / 1722 / 4100, azaz kb egy GTX580 teljesítményét hozza...mindezt 55 ert.. :)

Az egyetlen baja, hogy sokat fogyazt, de ez is relatíve, mert akkora különbség nincsen egy húzott 6950/6970 és e-között..

Tehát, ha azt nézed, hogy mit kapsz 55-ért, akkor ez igenis jó vétel!

A 560Ti 1GB osok teljesítményben 6950 alatt vannak kicsivel... sajna nekem mindenképpen 1,5 - 2 GB kártya kellett, és 53 ért csak Gainvard sima GTX560 volt, NEM Ti..

(#6687) VGYke válasza lala42 (#6657) üzenetére


VGYke
addikt

Nálad a Physics score mitől ilyen magas?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6688) VGYke


VGYke
addikt

Azt szeretném kérdezni, hogy más is tapasztalt már olyat, hogy 1 új catalyst csere után, csökkent a 3DMark11 érték?
Nem sokat méregetek a programmal, csak driver cseréknél, mert egyenlőre nem húzok semmit (elég az ami van=HD6970, I7-950, majd ha kevés lesz, akkor fogok).
Most 11.5-ről 11.6-ra váltásnál feljegyeztem az értékeket:
(1920x1080, Full 3D Experience, mit tudom én milyen beállítások = lényeg a 2 mérésnél ugyan az).
11.5driver= 1798 (Graphics score=1623, Physics=7568, Combined=2005)
11.6driver= 1793 (1618, 7545, 2003)
Jól van ez így? Érdemes drivereket cserélgetni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6689) shteer válasza VGYke (#6688) üzenetére


shteer
titán

:K

hibajavitások miatt igen, valamint az újabb játékok esetében lehet fps növekedés

..szerintem jónak tűnik

(#6690) Sontir Fel válasza Gallowgater (#6678) üzenetére


Sontir Fel
őstag

elvileg rendelheto, 2 nap alatt hozzak. en nem igazan vagyok elegedett a gigabyte hutesevel, a sapphire ebbol a szempontbol sokkal jobbnak tunik jelenleg, a hatranya a moddolhatosag hianya.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6691) radi8tor válasza VGYke (#6688) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt én nem nevezném eltérésnek. Bőven hibahatár alatt van.
Egyszer futtattad 3DMark-ot? Ha többször futtattad és az alábbi számok átlagai a kapott értékeknek, akkor nem szóltam. :)

⭐ Stella

(#6692) ( V ) válasza yakuza.tora (#6685) üzenetére


( V )
veterán

csinos fojtózsinór ;) bár a probléma ezzel is ugyan az lenne hogy hova függesszem fel - max majd ha kicserélem a felső 200as ventit két 140esre akkor lehetne hova akasztani! köszi a tippet! :C

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#6693) lala42 válasza VGYke (#6687) üzenetére


lala42
őstag

Talán a proci húzva van. De nem tudom, hogy ez mennyiben határozza meg. Valamint az is,hogy nincs HD monitorom. 1680x1050-et használok. :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6694) lala42 válasza VGYke (#6687) üzenetére


lala42
őstag

Itt a részlet

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6695) mpierre válasza ( V ) (#6692) üzenetére


mpierre
veterán

A 200-s kopter rögzítő lyukai közül a megfelelőbe beakasztod, aztán kész is. Erre a célra egymásba fűzött gyors kötözők is megteszik... No nem szép, de tart. ;]

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#6696) kasa85


kasa85
őstag

Átlinkelem ide is hátha tudok segíteni akinek röcögne a gépe az általa használt HD6xxx videókártyával.
Sziasztok egy kis segítség a Mikro lagolások megoldására.
A profilomban megtaláljátok a komplett gépem összetevőit.
Oprendszer amit használok : Windows 7 X-64 Proff.
Vezérlőpultban a/Rendszer/Beállítások Módosítás/Speciális fülön belül/Teljesítmény részlegen belül a Beállítások-ra kattintva bejön A Teljesítménybeállítások ablak,és a pipát ki vettem az Asztal-összeállítás engedélyezése elöl,és alkalmazom így fog utána kinézni (Asztal-összeállítás engedélyezése-OFF)- lesz.Ok.
Le teszteltem csomó játéknál,és a Micro Stuttering teljesen megszűnt :)
Beszarás mikor a Heaven DX11 Benchmark 2.5 lefuttattam.
Cirka +20% al lett jobb az FPS,és arról nem is beszélve,hogy a Minimum FPS is sokkal jobb lett. :)
Ha valakinek ez sem jön be akkor az Aero betekintést is kapcsolja le,vagy ami a legegyszerűbb használja a Legjobb teljesítmény beállítást,és így nem lesz sehol pipa.
Ha megszűnt akkor egyesével teszteljétek le a fent leírtakon kívül,és hátha hoz változást a számotokra.
Remélem tudtam segíteni :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#6697) kasa85 válasza kasa85 (#6696) üzenetére


kasa85
őstag

Bal oldalon található a be állítás előtti értékek tesztje.
Jobb oldali képen a mostaniak tesztje amivel megszűntek az általam írt Micro Stuttering-ek,és látható az FPS beli pozitív különbségek is.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#6698) kasa85


kasa85
őstag

Ha valakinek van ötlete hogyan tudnám az Asztalomat a fent leírt opció nélkül feketévé varázsolnom nagyon meg köszönném :R
Mivel a ki kapcsolt beállítással világoskék marad az Asztal,illetve a nagyítóval csak részleges marad a nagyítás ha ki kapcsolom az Asztal összeállítást :F

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#6699) radi8tor válasza kasa85 (#6698) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Feketévé? Ezt nem értem.

⭐ Stella

(#6700) kasa85 válasza radi8tor (#6699) üzenetére


kasa85
őstag

Bal oldalon látod a Tálcát azt szeretném feketévé varázsolni.
Bocs egy kicsit felkeverten,mert Asztal írtam :B
Az asztalon látott képhez szeretném a tálcámat is feketévé tenni,mivel az Asztal Összeállítás kikapcsolásával világoskéké módosult,így eléggé zavaró a dolog :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.