Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29702) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part: 003 - 2nd Chance -.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29703) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GR-ben készítettem szerót, ha esetleg vlakinek lenne kedve 1 kis ebéd előtti :))ásra! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29704) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Kb. 10 perc múlva készítek szerót (természetesen csak akkor, ah nincs)! Akinek van kedve :))ni, jöjjön! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29705) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

[link]

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29707) Steady74 válasza Rototti (#29698) üzenetére


Steady74
addikt

M2.

Spa jön 2 hét múlva, és Kimi a mezőnyben van

(#29708) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

2012. 08. 21.

Készítettem GameRanger szerót! Akinek van kedve :))ni, jöjjön! :K Ma (ha minden jól megy) videózni is fogok, szóval nincs megállás crash esetén sem! ;) Olyan is kell a videóba! :K

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29709) Rototti válasza Steady74 (#29707) üzenetére


Rototti
senior tag

:C :Y :C
Asszed én nem várom? Hungaroringen is jó lett volna élőben látni a dobogón a telemosoly arcát... :DDD

Kimi - The King of Spa

(#29710) Jim74 válasza Steady74 (#29707) üzenetére


Jim74
nagyúr

Bakker tényleg :Y
Amíg nem les zelérhető online formában a 720p felvétel, addig egész nap rádió, TV, internet kikapcs. Aztán leülök a plazma elé Asszonnypajtással, kajával, piával és végigmozizzuk a futamot :DD

Csak, hogy ON is legyen:
besz*rt a Logitech Fomula Force EX kormányom. Milyet ajánlanátok helyette? Cska új, garanciális érdekel. A G27 már kicsit drága nekem....
Eddgi kettőt nézegettem:
Thrustmaster RGT Clutch
Logitech Driving Force GT

[ Szerkesztve ]

(#29711) Steady74 válasza Jim74 (#29710) üzenetére


Steady74
addikt

(#29712) laceszgamer válasza Jim74 (#29710) üzenetére


laceszgamer
addikt

Legutolsó :D Cimbinek van iylen kegyetlen jó cucc, én is akartam egy darabig, csak annyit nem játszok autosokkal hogy meg is érje nekem :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29713) Jim74 válasza Steady74 (#29711) üzenetére


Jim74
nagyúr

Sajnos G25 már nincs újonnan, ráadásul ezzel a cockpittel asszony elzavarna otthonról, de minimum garázsba :DDD. 65k-t meg nem nagyon tudok erre a projektre szánni jelenleg. Ha lenne ennyi most rá, akkor új G27-et vennék...

(#29714) Steady74 válasza Jim74 (#29713) üzenetére


Steady74
addikt

:R

(#29715) Jim74 válasza Steady74 (#29714) üzenetére


Jim74
nagyúr

Egyéb javaslat? :B
Ja, meg vennék olcsón szabadidőt, mondjuk kezdetben napi 2-3 órát, amit hosszabb távon akár 5-6-ra is növelnék, ha a 2-3 óra kapacitást esetleg túllépném :DDD

(#29716) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Zolikám majdnem elfelejtettem, de itt a kép, amit ígértem:

2012. 08. 18.

Erre mondtam azt, h: Annyira idegesítettelek, h letépted az ajtómat és ki akartál szedni a BMW-ből! ;]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29718) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Pár perc és készítek szerót GameRanger-en! Akinek van kedve 1 kis ebéd előtti :))ásra, jöjjön! :K

(A tegnapi videót megvágtam, mindjárt kész a konvertálás is! Délután összerakom és ahogy kész lesz, rögtön kirakom.) ;)

X-fire benyomva (=re)! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29719) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29720) JJános válasza Syrius XIX (#29719) üzenetére


JJános
addikt

Ha még van jövök.

2007-05-06 óta itt!

(#29721) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2012. 08. 21. HD with PD8LE

:R

(#29720) JJános: JJ! Má nincs, de nemsokára lesz megint! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29722) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GameRanger-en készítettem szerót! :K Akinek van kedve, jöjjön :))ni! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29723) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

17 : 40-ig várok, ha addog sehol senki, akkor karrier, vagy F1! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29724) -feco api-


-feco api-
csendes tag

sziasztok,köszönöm :C aki rám gondolt a nyavalyás esetem miatt :Y ,(baleset)már jobban vagyok,bár még van mit bütyköljenek rajtam az orvostudomány némely naggggyai.
Tán még csodát is tesznek velem,rajtam ha már az orccám is át kell szabják egy kisssebb műtéttel jövö héeten.Mégegyszer kösssssz mindenkinek aki rám gondolt :C

(#29725) Doomgiver válasza -feco api- (#29724) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:R

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#29726) drr válasza -feco api- (#29724) üzenetére


drr
őstag

:C

(#29727) Jim74 válasza -feco api- (#29724) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jobbulást! :K

És gondolom megint a vétlen fél szenvedte el a sérüléseket... :(

(#29728) Syrius XIX válasza -feco api- (#29724) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Minden nap Api! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29730) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#29729) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ez király, de igaz! :K

Nem értem miért sértődnek meg a nők, ha azt mondod nekik,h "ku***k", hiszen (ha jobban belegondolunk) csak akkor kapsz (-unk) tőle valamit, ha adunk valamit! :K

Ja és ha belegondolunk, akkor a legdrágább k**va az ember saját felesége, mert hosszútávon az kerül a legtöbbe!!! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29731) Jim74 válasza Syrius XIX (#29730) üzenetére


Jim74
nagyúr

"Enyhe" férfisovinizmust vélek felfedezni a hozzászólásodban... ;]

De, ha ezt a gondolatmenetet folytatjuk, akkor a férjek meg stricik :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#29732) Syrius XIX válasza Jim74 (#29731) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem tudom mire gondolsz (esetleg ha kifejtenéd bővebben)? :F

Nem futtatom az asszonyt és nem szedem el tőle a pénzét! :N

Próbáld ki a következőt:

Mondd neki, h szereted, legyél kedves hozzá, tegyél meg neki mindent amit kér, de ne tégy semmi olyat, ami pénzbe kerül és ne vegyél neki semmit! +látjuk meddig fog fennállni az "ideális állapot"! ;)

Na akkor majd kiderül, mit ér a szeretet (van-e egyáltalán önmagadért és érdek nélkül! :K

A vastagon szedett rész költői kijelentés volt, ha jót akarsz magadnak, ne próbáld ki!!! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29733) Jim74 válasza Syrius XIX (#29732) üzenetére


Jim74
nagyúr

:C :DDD

(#29734) Doomgiver válasza Syrius XIX (#29730) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Ez a hsz ...... :C :C :C Feldobta a napomat :R

Okos hozzáállás :)

[ Szerkesztve ]

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#29735) Syrius XIX válasza Doomgiver (#29734) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Remélem nem bántottam meg vele senkit és nem (túl) nagy baromság amit írtam! ;)

Szerintem +állja a helyét, csak le kell ülni és végig gondolni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29736) JJános válasza Syrius XIX (#29732) üzenetére


JJános
addikt

:DDD Ez kemény, de mély érzések laknak benne.

Ja a lista!
Amióta valami lajoska kirakott, és letagadta nem voltam. De ma jövök. Megpróbálom megint.
Írj ha lesz szeró.

2007-05-06 óta itt!

(#29737) Syrius XIX válasza JJános (#29736) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Most készítettem szerót, amit 19 : 40-ig +tartok! :K
Akinek van kedve :))ni, jöjjön! ;)

X-Fire benyomva, amig nem okoz problémát!
Tegnap 1* okozott problémát, de az az én baromságom volt!!! :K

Nem akarom elkiabálni, de lehet, h sikerült +oldani a 3 éves GRID vs. X-Fire problémámat! Amennyiben biztos leszek benne, leírom (ha egyáltalán érdekel valakit), mi volt a probléma oka! A forrását akkor sem tudom szerintem! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29738) JJános válasza Syrius XIX (#29737) üzenetére


JJános
addikt

Ma is volt Lajoska. :(

2007-05-06 óta itt!

(#29739) porse válasza JJános (#29738) üzenetére


porse
senior tag

És mi volt vele a gond? :B

... szerintem.

(#29741) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part006 - 2nd Chance - 2012. 08. 23.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29742) Syrius XIX válasza JJános (#29738) üzenetére


Syrius XIX
addikt

JJ drága, öreg barátom!

Az téged ne befolyásoljon, h Lajoska ott van-e, vagy nincs! Sose azt nézd, ki van ott! ;)

Azt nézd én ott vagyok-e, a többi ne érdekeljen! Max. ha nagyon gáz van úgyis lezárom (tudod jól)! :K

De ha kell (és a többiek :))ását se rontsuk el), és akarod, készítek külön szerót, az se akadály!

Én már több* mondtam:

Nekem sose az volt a célom, h tele legyen a szeró, hanem az, h aki ott van, azzal lehessen :))ni (versenyezni) is! Márpedig a jó :))áshoz (nekem) már az is elég, ha 2-N vagyunk. Minden attól függ, ki a másik! ;)

Volt már olyan szeró is, h 12-N voltunk és mégis jó :))ások voltak! Érdekes módon lehetett menni és a másik ugyanúgy vigyázott, mint én és nem a crash volt a cél az előrébb kerülés érdekében!

Megjegyzés: Ez Tunngle-n volt, orosz szeró és 8 orosz volt!!! :K
Többek között ezért (is) sajnálom, h valamiért nekem nem akar menni a Tunngle! :(((

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29743) penge edy


penge edy
tag

Sziasztok! rakd fel most a tunnglét,pár hete próbáltam,müködött,előtte nekem sem akart menni.Mindenhonnan ki voltam tiltva,és nem láttam a fele szerókat sem,talán most neked is mást mutatna.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#29744) JJános válasza Syrius XIX (#29742) üzenetére


JJános
addikt

Ma nem leszek, de hétvégén igen. Ha lesz szeró írj.

2007-05-06 óta itt!

(#29745) Syrius XIX válasza penge edy (#29743) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Felvan rakva! Én folyamatosan próbálkozom, de megáll ott, h: "Csatlakozás a Tunngle szerverekhez...."! Onnan nem megy tovább! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29746) BlackfireXIX


BlackfireXIX
csendes tag

NA ERRŐL VAN SZÓÓ :C :C :R :R :DD

The Original GRID2 Trailer

[link]

^9Dentaltechs

(#29747) Jim74 válasza BlackfireXIX (#29746) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem jó a link :F

(#29748) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part007 - 2nd Chance - 2012. 08. 23.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#29749) Rototti válasza Jim74 (#29747) üzenetére


Rototti
senior tag

Csak a pont hiányzik a két / elé. Amúgy ez régi videó, már volt linkelve korábban. :K

Kimi - The King of Spa

(#29750) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GameRanger-ben készítettem szerót, akinek van kedve :))ni, jöjjön! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.