Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20801) Mariann294 válasza [HUN]-Kisa (#20800) üzenetére


Mariann294
őstag

Jönni fog 5 ap-s kocsi?
Kva jó.Nagy nehezen megerőltetik magukat és hoznak egy cobrát azt ennyi?? :((( Mindenzt persze honapok után de bezzeg ap-sból jön egyből 5. :W

(#20802) Creative997 válasza [HUN]-Kisa (#20800) üzenetére


Creative997
őstag

Nem tudom te honnan veszed ezt :F

Mellesleg aki érdekelt a ligában annak itt vannak a Wizz eredmények: [link]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20803) erdol


erdol
senior tag

Én például be sem tudok lépni most már. :F Kidob az acc beírás után. :W

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#20804) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Kisa: Szerintem csak a szokásos szerdai karbantartás folyik.

Crea: Azt h Kisa honnan szedi passz, de anno még talán az AMD-s event aljára oda volt írva h majd jön a Fiona, melyben benne lesz a Cobra és 3-5 ap-s kocsi. Úgyhogy utalás volt rá, csak "természetesen" nem jöttek a Fionával :F :D

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20805) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Nem tudom nekem csak mondták elég sokan...

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#20806) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Meg is van:

Ennek az alján volt említve:

New features & content under development:

‘King of the Hill’ Crew battle system – Monthly rewards for top crews
New Mission system with Bronze, Silver and Gold levels, prizes and Prestige rewards
1 new Fantasy car – The Cobra!
3-5 new Licensed cars
Crew heads up dueling system

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20807) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

[link]

itt mit kell csinálni vagy már ez lejárt?

asszem későn vettem észre de sztem lejárt...xxDDD

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#20808) Ndruu válasza [HUN]-Kisa (#20807) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Keress rá, elég bonyolult játék volt. Itt írtunk róla a topikban anno...

Harrrr!!!!

(#20809) ABnormal


ABnormal
őstag

feljön valaki most (spiedo-subaru-mitsubishi) mudra? vagy serpentinre... :D

(#20810) szacsee válasza Creative997 (#20765) üzenetére


szacsee
nagyúr

Utóbbi témánkhoz visszatérve ilyenre gondoltál?


Kezdetleges táblázat, ha valamit be kellene tenni még akkor szólj(atok). :K

(#20811) Creative997 válasza szacsee (#20810) üzenetére


Creative997
őstag

igen valami hasonlót, az alsó felét leszámítva :)

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20812) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Jééééééééé, a Camaro mióta lett Class 5? :Y Valaki, akinek van mondana róla véleményt? Vagy ezzel most változtak a tulajdonságai is? Kimaxolva úgy látom nem semmi gép cl 5-höz mérten. 3.70-es gyorsulás, és 330km/h végsebesség. Akartam egy Cl 5 autót venni, de eddig a Subaru meg Evo között vaciláltam. Megéri a Camaro? :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20813) szacsee válasza Creative997 (#20811) üzenetére


szacsee
nagyúr

OK, az úgy is + meló lenne a még nem beírt autóknál. :DDD

(#20814) erdol válasza Bazzzs (#20812) üzenetére


erdol
senior tag

Azt mondták róla csak egyenes pályán jó, csak kanyarodni ne kelljen vele.Mint tudjuk egyenes pálya meg most nincs,tehát semmire sem jó akkor ezek szerint.Ezt csak más mondta nekem nincs.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#20815) Bazzzs válasza erdol (#20814) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi, akkor pont nem nekem való :) Anno az NSX-re gyors lecsaptam, és azóta is bánom. Sehogy se tetszik nekem a kezelhetősége és most valami jól kanyarodó géppel akarom kompenzálni. Viszont a versenyképesség is számít :) Aztán shop-ban tesztelhetem igaz, de abból nem derül ki, hogy egymás ellen mit tudnak :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20816) szacsee


szacsee
nagyúr

Nézzétek meg!
Ha van rá igény, akkor a hiányzó kocsikat is beleteszem... a magam szórakoztatására kicsit sok meló lenne vele.... bár már így is sokba van. :B

(#20817) UnConnecteD válasza Bazzzs (#20812) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

szerintem szar, vagy csak en vagyok bena, de sose tudtam ugy beallitani, hogy normalisan menjen

(#20818) Creative997


Creative997
őstag

A Camaro Fiona óta class5. És a tuning árát nézve egyáltalán nem éri meg, 2x annyiba kerül mint egy evo vagy wrx. Jó a gyorsulása 100ról 200ra, olyan mint a Harpoon, de kanyarban elvész az előnye, szal nem éri meg.
szacsee: már csak azért sem mert én azt már megcsináltam (csak az APs árakat nem toltam bele az árakba). De egyébként jónak tűnik. De igazából ez csak kiegészítés, nem tudom h kéne e külön topikot csinálni vagy csak IDE kéne beszúrni, ha akarod.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20819) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Köszi a válaszokat! Tesztelni még nem tudom, mert kell egy szintet lépnem hozzá, de leírtak alapján kb. NSX 2 :( Lehet csak én vagyok teljesen béna hozzá, de nekem sehogy se kanyarodik :D Akkor marad a Subaru vagy Evo :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20820) Creative997 válasza Bazzzs (#20819) üzenetére


Creative997
őstag

Van NSXem, de ritkán használnom, de pont ma játszottam NSXek ellen és elég jól tolták. Csak meg kell keresni a beállításokat, amit még nem teszteltem. De jó az. Majd találkozhatunk ingame és tesztelhetjük együtt :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20821) szacsee válasza Creative997 (#20818) üzenetére


szacsee
nagyúr

Onnan vettem az ötletet, de mire 1 classon belüli autókat összehasonlítottam kiesett a szemem, így meg áttekinthetőbb szvsz.... arról nem is beszélve hogy már 1-2 kocsinál fals adat van és hiányzik is pár verda.

(#20822) Creative997 válasza szacsee (#20821) üzenetére


Creative997
őstag

Igen az tény h kicsit idejétmúlt, én csak azt mondom h nem tom kéne e saját új topik vagy oda elég lenne e beszúrni :) :P De tényleg áttekinthetőbb. Az én guideom meg soká fog elkészülni :O

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20823) PaJa1 válasza Bazzzs (#20819) üzenetére


PaJa1
őstag

RX7esre sosem gondoltál?
Mostanában, főleg fiona óta, nem sokat játszom, de addig ha class5ös verseny volt akkor én nagyon nagy valószínűséggel a Mazdával mentem, RPs autók közül meg Harrrrrpoooon.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20824) tomkatomi


tomkatomi
tag

Üdv!
A ToC -ra (Tournament of Champions) lehet még akár most is jelentkezni, vagy már fix a stáblista?

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#20825) szacsee válasza Creative997 (#20822) üzenetére


szacsee
nagyúr

Külön topik? Áááá inkább a copy paste-t preferálom, ha kész lesz majd. :K

(#20826) Creative997 válasza tomkatomi (#20824) üzenetére


Creative997
őstag

Nem jelentkezéses. Mehetsz ha akarsz, de minél több versenyen indulsz annál nagyobb az esélyed a végén a következő körbe jutni, asszem a top 128 megy tovább. 5 kör már lement, most zajlik a 6., még ma és holnap és 28 kör van (vagyis csak az alapszakasz tart több mint fél évig)

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20827) tomkatomi válasza Creative997 (#20826) üzenetére


tomkatomi
tag

Csak mert tegnap jelszavas volt a szoba, így nem is erőltettem.
Egyébként kösz az infót

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#20828) szacsee válasza Creative997 (#20826) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha nem nevezős, akkor bárki indulhat bármikor?
Rangsort, eredményt lehet csekkolni valahol?

(#20829) szacsee válasza szacsee (#20828) üzenetére


szacsee
nagyúr

Most nézem kevés vagyok hozzá, mint tyúk az atomfizikához.
Sok kocsit kellene megvennem és még pár szintet lépnem... mind1 ez van.

(#20830) tomkatomi válasza tomkatomi (#20827) üzenetére


tomkatomi
tag

Most viszont nem volt jelszó...nyomtam egyet én is. Elég ciki volt, hogy elindulás után derült ki, hogy mindenkinek fullosra van pakolva a hátizsákja (BP), így viszont nem sok esélyem volt velük szemben.... :(
Érdekes, más hasonló versenyeken nincs megengedve a puttony. :W

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#20831) Creative997 válasza tomkatomi (#20827) üzenetére


Creative997
őstag

Zárva volt mert 1fast szünetet tartott (és pont dumcsiztam vele :D ) de utána ment tovább. Elvileg most is kéne mennie, mindjárt felmászok.

szacsee: elég lassan közlik az eredményeket, eddig csak a Wizz-ek vannak (amit feljebb közzétettem). És yes sir, még gyenge vagy mint az algopyrin :DDD ahogy mondtad na :B Egyébként amíg van bárki, bármikor mehet. Csak olvassátok el ami ezzel kapcsolatos

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20832) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Crea: Nem lenne rossz tesztelni egy kicsit, mert én eddig minden autómat imádom, kivéve ezt. Valahogy nem sikerül beállítanom. Mikor szoktál fent lenni? Eddig legtöbbet a Stallival mentem, és lehet, hogy csak meg kéne szoknom, de nekem nagyon lomhán kanyarodik. Nemrég mentem Evo ellen circuit-on, és hiába értem be az egyenesekben, kanyarban rengeteget vesztek. Igaz, még két body upgrade hiányzik a kocsimról.

Paja: Gondolni gondoltam az RX-7-re. Sőt annak tetszik a legjobban a kanyartulajdonsága, viszont statok alapján elég gyengus. Igazából úgy terveztem, hogy minden szinten legyen kezdetnek egy-egy autóm, és örülnék, ha sikerülne a már meglévő NSX-emet megfelelően balanszolni. Viszont egyelőre csak vesztek vele, ezért gondoltam, hogy egy jól gyorsuló, és kanyarodó kocsira kellene lecserélni (Subaru vagy Evo). Harpoon-t mások is dicsérik, de ahogy tesztelgettem, az se igazán fordulékony. Ha kicsit nagyobb lenne az RX-7 végsebessége, akkor nem gondolkodnék tovább :D Vagy csak stat szerint jelentősen gyengébb a többi kocsinál? :F

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20833) PaJa1 válasza Bazzzs (#20832) üzenetére


PaJa1
őstag

RXel szerintem csak a startnál veszítesz. Circuiton mindenki elhúz előlem, mivel ez gyorsul a legkevésbé cl5ben, de 180 fokos kanyar után már az élen tolja az orrát, aztán megint rálépnek a tyúkszemére az egyenesben, főleg a harpoon. Harpoon nem kanyarodik jól, eléggé le kell lassítani vele és hibázni sem lehet vele annyira mint RXel, a lehető legnagyobb ívben kell vele menni hogy legyen valami kanyarsebessége, a többi kocsival is úgy kéne, de azokkal legalább lehet mókázni kanyarban, harpoonnal nem nagyon.
Ha az idő érdekel akkor nézd meg a best lap timeokat azokon a pályákon amiket szeretsz, hogy melyik autóval mennyit mentek.
Ha BRoadon még megvan akkor elég nagy időt mentem RX7el táska nélkül :)

Pár nap után már csak 2 MPvel vagyok lassabb :) Hamarosan újra fogtok látni a pályán :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20834) erdol válasza PaJa1 (#20833) üzenetére


erdol
senior tag

Kicsit becsapós a dolog ha a best lapokat nézed mert nem tudni ki ment táskával és ki táska nélkül.Szóval nem sok támpontot ad,inkább ha valaki tesztelte akinek megvan mindegyik.Pl.a "farkasember".

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#20835) PaJa1 válasza erdol (#20834) üzenetére


PaJa1
őstag

A top idők általában táskások. Én nem sokat mentem táskával.

Most néztem csak, crew rankingsban botorkáltam és mit látok :Y
"a" elhagyta a saját csapatát és átment a VASashoz :DDD Nem tudom mennyit fizettek az átigazolásért :D Az év üzlete?! :))

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20836) SylarHUN válasza erdol (#20834) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Valamikor csináltam 1 összehasonlítást class5-s kocsikkal, az 1ik circuit pályán, bár ott azt teszteltem, hogy melyik kocsival tudok legközelebb menni a billentyűs időimhez, kormánnyal.
Nekem minden szempontból a WRX volt a legjobb.
Próbálkoztam sokat RX7-el de azt a kocsit nem tudtam megszokni. Mindenki eltángált vele.
Nekem rettentő furcsa a jobb kormány benne. F1-ből játszom így van jelentőssége.
Mudon Kifejezetten mindennél jobb (nekem) a WRX. Tokyo-s pályákon meg a Harpoon a nyerő.
Angol vidéken szintén a WRX.
Az Evo valamiért nekem nagyon furcsa.
Camaro nem kanyarodik, sajnos.
NSX az egyenesben nagyon jó, de rettentő rossz a gyorsulása. Próbálkoztam vele sokat de nem találtam meg a megfelelő balanszot.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#20837) SylarHUN válasza PaJa1 (#20835) üzenetére


SylarHUN
senior tag

A saját maga alapította crew-ben az alternatív accja lett a góré.

PSN: Xbox:

(#20838) PaJa1 válasza SylarHUN (#20837) üzenetére


PaJa1
őstag

Hehe, azt nem tudtam hogy a mostani főnöknek is megmaradt.... HAHAHA

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20839) Creative997


Creative997
őstag

Nos akkor: 2 napja játszottam Maverick-kel aki egy nagyon jó player (legutóbb ő nyerte az auszi super sportot) és az RX-7esével nyomult, én Evo-val meg Harpoonnal. Circuiten eltángált az RX-ével és egyébként majdnem mindig ott volt a seggemben. Ahogy Paja mondja, 0-100ra gyenge a gyorsulása, utána beindul. De én ritkán megyek vele Sim-ben, szerintem azért jó az a kocsi mert mindenre jó, legalábbis eddig drift módban is faja, Sim driftre talán a legjobb. Harpoon egy bazinagy hajó, 1es 2esben kicsit beakad a váltója de a legjobb gyorsulása van 100 után és addig is csak pár századdal marad el az Evo-tól, WRX-től. Gyors pályákon egyértelmű választás, sokan mondják hogy aki Harpoonnal megy az cheatel :DDD NSX, mint korábban írtam mostanában sok ellen mentem, nem tudtak megverni de mindig közel jártak hozzám, tehát van valami jó beállítása de még nem tom mi.
3-tól hajnalig fennt vagyok a játékban.
Egyébként ja a rankingsban ha megnézed a top3at egy pályán Evo-nál, WRx-nél RX-nél stb abból már le lehet szűrni dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20840) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Miért játszik mindenki arcade módban? 140 vannak ott, 45 meg sim-ben.
Megnéztem rengeteg 30-40-es szint közöttiek.

PSN: Xbox:

(#20841) Creative997 válasza Bazzzs (#20832) üzenetére


Creative997
őstag

Ja egyébként mi is a nicked?

Laca: passz de napok óta ez a téma AG-en :F

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20842) PaJa1 válasza SylarHUN (#20840) üzenetére


PaJa1
őstag

Engem is ez lepett meg, hiába volt éjfél az amcsiknál v kora hajnal de 3xor annyian voltak arcadeban :Y
Kipróbáltam milyen lett fiona óta és az arcade jobban csúszik mint a sim!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20843) erdol válasza PaJa1 (#20842) üzenetére


erdol
senior tag

És mintha be is segítene a kanyarban csúszáskor,úgy tűnt nekem.Sim vs-ben azért jobban oda kell figyelni a driftre kanyarban.Na de ezért arcade valszeg.Én maradok a sim vs-nél.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#20844) Creative997


Creative997
őstag

AG-n kezd eldurvulni a helyzet lassacskán...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20845) Ricco_hun válasza Creative997 (#20844) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Részletek?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#20846) PaJa1 válasza Creative997 (#20844) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem a "Mit tettetek?" topicra gondolsz, jól sejtem?
Ha majd lesz időm akkor átolvasom, remélem hamarosan.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#20847) szacsee válasza PaJa1 (#20846) üzenetére


szacsee
nagyúr

Lehet én is megütöm a bokámat.. ;]

(#20848) Creative997 válasza PaJa1 (#20846) üzenetére


Creative997
őstag

Is.
Elég hosszú leírni és lefordítani, nézzétek meg [link] [link] [link] stb, vannak adalékok itt-ott, korábbról is

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#20849) erdol


erdol
senior tag

Esetleg aki jó angolból röviden leírhatná miről szól a panasz. :C

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#20850) Creative997


Creative997
őstag

Röviden keresik h ki a hibás azért h ilyen szar most a játék, mutogatás van a másikra (Invictus vs AGE)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.