Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21351) erdol válasza ABnormal (#21350) üzenetére


erdol
senior tag

Hát van néhány fontosabb dolog is amit javítani lehet.... :N

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#21352) erdol


erdol
senior tag

Szobában látszódnak a nevek végre.
egy darabig azt eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#21353) SylarHUN válasza Xantomas (#21348) üzenetére


SylarHUN
senior tag

PH crew ügyben szerintem engem akartál keresni. :D
Jöhet a tesód is nyugodtan!
Legalább van aki játszik.

PSN: Xbox:

(#21354) Xantomas válasza ígyvanferi (#21346) üzenetére


Xantomas
őstag

3 15 körös TA-t nyomtam most vele végig, mindháromban lökdösődött eatdustsucker.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#21355) Xantomas válasza SylarHUN (#21353) üzenetére


Xantomas
őstag

Jah, csk tudnám miért neki írtam. Eddig nem is esett le, hogy rossz helyre ment :D:D

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#21356) ígyvanferi válasza Ricco_hun (#21347) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kössz a segítséget! :R Olvasd el még egyszer a HSZ-em és Xantomas reakcióit is. Nem, nem lagg volt 15-ször, és nem, nem hiszem, hogy mindkettő helyett a kisöccs játszott.

(#21348) Xantomas: fél 5, háromnegyed 5 körül kezdődhetett délután.

[ Szerkesztve ]

(#21357) dokar válasza Ricco_hun (#21347) üzenetére


dokar
addikt

mi a probléma? :)

extra - SEXRay

(#21358) Ricco_hun válasza ígyvanferi (#21356) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Oké, így már letisztult a kép, lehet tényleg bannt érdemel az a két ember. Csak nem csípem az olyanokat, akik minden kis szaron megsértődnek és egyből reportolnak, meg fenyegetnek chat-en, hogy "erről csináltam screenshot-ot" stb. TA-ba meg nem hiába nem megyek. Ott egy ember elkezd laggolni és utána vége mindennek. Meghát megvan a véleményem a TA-ról.
Dokar: semmi. békesség és harmónia. :P

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21359) erdol válasza Ricco_hun (#21358) üzenetére


erdol
senior tag

Dokar: semmi. békesség és harmónia.
Ez tetszik,maradjon is így. :C

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#21360) Dillon


Dillon
tag

Van valami kitétele a PH Crew-hoz való csatlakozásnak amúgy?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21361) PaJa1


PaJa1
őstag

Ligák!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21362) SylarHUN válasza Dillon (#21360) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Csupán annyi, hogy játssz! Még van 2ő hely úgy hogy ha gondolod csatlakozz.
Adót nem kell fizetni, így aztán a crew nem is lesz fejlesztve.
Azért nincs adó mert a tagok közül sok a kezdő és így több rp-jük marad fejleszteni.

PSN: Xbox:

(#21363) PaJa1 válasza SylarHUN (#21362) üzenetére


PaJa1
őstag

Túl nagy az aláírásod
700x200 maximum

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21364) tomkatomi


tomkatomi
tag

Apropó ligák:
Az előző sorozatban lehetett nyerni (nekem nem sikerült :D ) 1 új class 1-es autót. Az tulajdonképpen most melyik is?

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21365) ígyvanferi válasza PaJa1 (#21361) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jól értem, hogy a 25-ös szint mindegyikhez kitétel? Sajna csak 20-as vagyok.

(#21366) Dillon válasza SylarHUN (#21362) üzenetére


Dillon
tag

Oké, be"joinoltam" hozzátok. Igyekszem fejlődni és követni az eseményeket (és persze a fórumot). :R

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21367) SylarHUN válasza PaJa1 (#21363) üzenetére


SylarHUN
senior tag

PaJa!
Ezt nem értem, a profilomban csak 1 kép van és kicsi, ha írok valahova akkor meg a 2 nagy kép jelenik meg.
Az okés, hogy be cash-eli a böngésző, de nekem tisztítás után is a nagyok jönnek be.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#21368) PaJa1


PaJa1
őstag

Touringban nincs szintlimit

Xedos volt az ismeretlen autó

Szerintem a másik kép is bent van aláírásnak, de a profilban nem jelenik meg, lehet ott más kódolás miatt, ha pedig a hozzászólásoknál nézed akkor ott felismeri az első kép kódját is.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21369) JackShephard válasza tomkatomi (#21364) üzenetére


JackShephard
tag

Így igaz, a Mazda Xedos volt a nyeremény a touringon, ami azóta is ott áll a garázsomban ugyanúgy. Jó autó az egyébként? Ha jól sejtem cl2 lett végül. :U

(#21370) Bazzzs válasza JackShephard (#21369) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ahogy én a fórumon olvastam anno, azok szerint túl jó volt class 1-be, így átpakolták class 2-be, de ott viszont már elvérzik mindegyik ellen. Bár nekem nincs meg, csak ez volt az egyöntetű vélemény.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21371) ígyvanferi válasza PaJa1 (#21368) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Király, jelentkeztem is két eventre. Vonzó a díjazás. :K

(#21372) SylarHUN válasza ígyvanferi (#21371) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Sajnos 1x-e csak 1 ligában indulhatsz!

PSN: Xbox:

(#21373) PaJa1 válasza SylarHUN (#21372) üzenetére


PaJa1
őstag

Téves, kettőben. Már az előző sorozatban is kettőben lehetett indulni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21374) SylarHUN válasza PaJa1 (#21373) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Upsz! :U

PSN: Xbox:

(#21375) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Remélem nem gáz, de csak most állítottam át, hogy mindenkitől fogadhassak PM-et... Ugyan elolvastam alaposan a ligák szabályzatát, ez mégis csak most jutott eszembe.

(#21376) PaJa1 válasza ígyvanferi (#21375) üzenetére


PaJa1
őstag

nem baj, még nem küldünk PMeket... majd ha gyűlik a nép :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21377) korbi


korbi
csendes tag

a morello mikor jön?

[ Szerkesztve ]

(#21378) UnConnecteD válasza korbi (#21377) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ideje lenne mar. 4 honapja volt utoljara :U

(#21379) Ricco_hun válasza korbi (#21377) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Sohanapján kiskedden. Ugyanis az a kb 150-200 aktív játékos, aki még kitart a PT mellett, nem méltó rá, hogy megvásárolhassa potom 650k rp-ért az egyetlen class7-es kocsit.
(egy kis elmélkedés: két számérték szerepel fentebb:
a) 150-200 játékos: nevetségesen kevés, ahhoz képest, hogy az egész világon elérhető, hiába van ott a német meg a japán verzió. Elméletileg ezzel játszik az egész USA, nem? Más kiadó, ha ilyen számokat produkálna már rég becsukta volna a boltot, de az aeri azt hiszi jó úton jár, hiszen veszik az AP-t dögivel. :W
b) 650k rp: a régi rendszerrel sem volt egy kis összeg, de most, hogy minden rp szerzési lehetőséget kivettek vagy bannolgatólistára tettek, eléggé elérhetetlen összegnek számít. Még az igazi kockáknak is több hónap és akkor még csak egy alap kocsid van, amit nem néznek jó szemmel a játékban. Ahogy most játszogatok, nekem pl. lenne vagy 8-10 hónap mire öszehoznék ennyi rp-t)

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21380) PaJa1 válasza Ricco_hun (#21379) üzenetére


PaJa1
őstag

Tény hogy sokkal kevesebben játszanak mint régebben. Elég sűrűn előfordult, hogy a Phoebus már nem is bírta a terhelést és restartolt. A Subpropolis is emiatt lett megnyitva, de most már az sem kell. Nem ritka alkalom volt amikor 6-700 játékost lehetett összeszámolni csak a lobbikban, plusz még amennyi csak a menüben, optionsben, garázsban, missönben botorkált csak az egyik szerveren.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21381) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

a kepet most csinaltam. kb. 1-2 perce.

nekem 531 jott ki ...

(#21382) Ricco_hun válasza UnConnecteD (#21381) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Akkor mondhatjuk, hogy csúcsidőben 500-600 játékos. De cseszhetem, ha a fenti simvs-ben összesen 54-en vannak. Azt meg még mindig nem értem, hogy arcade-ban miért vannak 3-szor annyian. :F

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21383) PaJa1 válasza Ricco_hun (#21382) üzenetére


PaJa1
őstag

Mert az újak ott kezdhetnek csak versenyezni. Mikor meglenne a lehetőség kipróbálni a simet akkor tegyük fel, hogy megteszik és irtózatosan bénáznak, mert ugye itt nincsen be ragasztózva a kerék, űber ESP van az autókban nehogy véletlen kicsússzanak, a fékek is 12 dugattyús brembók...stb. És ha végig is mennek akkor azt veszik észre, hogy még annyit sem kapnak egy ugyan olyan versenyért mint amennyit arkádban kaptak, tehát visszamennek. Arról nem is beszélve hogy a ctf, explorer és a drift is arkádabb lett mint volt, tehát amit eddig megszoktak az ott is érvényes. Nincs semmi ami sim módba késztetné az emberkéket.. A PDkért driftelni arkádban is lehet, kipördülés veszély nélkül.

Lehet azért nem jönnek újoncok ligára mert látták hogy simben lesz :F

De remélem hamarosan jön az orvosság erre a borzasztó gyerekjátékra, szim irányítást mindenhova! Arcadeba kell arkád, mert annak az a neve is, a többi sokkal jobb szimben!

Viszonylag jó képet küldtél UnConn, van amikor 5xör annyian vannak arcadeban mint szimben.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21384) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na most jövök gammábúl. :D
Hogy ez az ANIL PASA mekorra egy seggfej gyerek. Eddig is tudtam, hogy vigyázni kell vele, mert lökdösődik, de mondom hátha most nem fog (nem, nem én voltam a room master). Ő full bp-es corvette, én panama, chicane kings. A lényeg, hogy elsőnek fordultam el, majd vezettem is, erre fékezés nélkül belémrongyol és benyom egy my bad-ot. Körről körre jövök fel rá. Az egyik körben a célegyenes előtti kanyarban kicsit tovább homokozik a kelleténél, ezért beérem a célegyenesben. Látja tükörből, hogy hol akarok elmenni, direkt arra húzza a kormányt. Gyorsan irányt váltok, hogy becsapjam, erre szánt szándékkal rámhúzza a kormányt és kitesz a visszafordító homokos bukóterébe. Aztán még hahaházik a célig, büszke magára, hogy milyen ügyes egy köcsög. A room-ban tovább örömködik, mondogatja, hogy csak az álmomban vagyok gyorsabb nála. Én idióta lökdösődőnek nevezem, erre egyből reporttal fenyeget. Miközben egy fasz, ő lökött ki többször is, mert látta, hogy gyorsabb vagyok és még neki áll feljebb. Nagyon el van tévedve a gyerek. Csodálom, hogy őt még nem bannoltatta ki senki, pedig nem hiszem, hogy csak nekem volt eddig problémám vele. Én nem fogok jelentgetni, meg replay-t sem mentettem, de esküszöm, ha mégegyszer összefutok vele, nem nem lépek ki, megyek ellene, majd mentem a replay-t és szépen kirakatom ezt a faszt (hacsak addig ő nem rakat ki, amiért chat-en leidiótáztam). Ahogy hallottam ez a gyerek mindig ezt csinálja, csodálom, hogy még játszhat a PT-vel. A szobában csupa újonnan nevelkedett játékos volt, ők nem ismerhették ezt a pöcsöt. Hát majd megismerik, ha tudnak vele együtt menni (mert ezeken a futamokon úgy volt, hogy a többiek nagyon le voltak szakadva, ezért nem is láthatták, hogy mit csinál ez a farok).

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21385) Bazzzs válasza Ricco_hun (#21384) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem lehet, hogy nagy részben ez is közrejátszik abban, hogy alig vannak simvs-ben? Nem pont a lökdösődésre gondolok, hanem hogy ugyanazok vannak fent. Gondoljatok csak bele, hogy annak a 40-50 embernek legalább a 75-85%-a level 30-40 közötti, sőt felette van! Legalábbis én akármilyen időpontban lépek fel, mindig látok egy-egy szobában 2-3-4 ismerős arcot. Ezek közül meg ha nem is mindenki vérprofi, de azért elég jól ismerik a pályát. Én pl. simán kikapok Bubitól, illetve Crea is látta, hogy el-el kapok egy-egy oszlopot Tokyo-n, de egy arcade-ból frissen átjött játékost én is elverek azért. Sikerélmény nélkül meg persze, hogy gyorsan feladja a level 10-20 környékén lévő játékos.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21386) Ricco_hun válasza Bazzzs (#21385) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Ez pontosan így lehet, ahogy mondod. Én is elverem az árkádból frissen szabadult egyéneket, mert egyszerűen nem tudják a féktávokat, de a nagy öregekkel meg nem szeretek menni, mert rendre elvernek, ugyanis én pl egy tokión nem tudok hibátlanul menni, míg ők igen. Néha egy-egy blt befigyel, mert éppen össze tudtam rakni egy kört. Tegnap is meg ma is (egészen az anil pasás afférig) ismeretlenekkel mentem és volt sikerélményem. Mentünk fasza kis class4-es versenyeket sok player-rel és volt olyan, hogy a 4. körben már köröztem is le valakit. Szóval jó volt na. De az ilyen anil pasa félék mindig elveszik a kedvem. Meg az ugye, hogy elég hamar megunom, mert egyszerűen nincs szoba. A meglévő szobák 40%-a állandóan jelszavas, gondolom saját maguk ellen nyomják. Tegnap volt olyan gyerek, aki állandóan twisted twin ringen ment. Kérdeztem tőle, hogy miért mindig csak ezen megyünk. Nem reagált semmit, csak indította a versenyt, én meg léptem. Ha több játékos lenne simvs-ben, gondolom, hogy sokkal változatosabb szobák lennének. Most van egy két tokió-harcos (gyűlölöm a tokiói pályákat), meg simdriftes, néha sgt barnes nyomja b-road-on saját maga ellen, de mások is bemehetnek a szobájába, meg aztán ott van a sok jelszavas szoba. Úgy kell vadászni a normális szobákra.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21387) PaJa1


PaJa1
őstag

MA csak cl3-6ig mentem.
4-5 pályán mentünk elég sokat. stock cl6, tuning cl5, alatta ami belefért. Táskás Cobrák ellen tök jókat mentünk. Én buggyztam mert az jobb mint a kávé, olyan gyorsan és közel történik minden, hogy muszáj figyelni így felébredtem :)
Nagyon nagy pech sorozatom volt szinte az összes versenyen. Ha volt valami baleset akkor tuti a kis buggym a pálya szélén kötött ki roncsként, evo wrx poon kicsit testesebb alkaltok mint a csővázas erölködőm :D
Alapvetően direkt lökdösődő nem volt, csal valahogy rám sose figyeltek...
A versenyek mind izgalmasak voltak!
1000től 3000ig kaptam a végén pontot.

Ricco,
3 órán keresztül sárgán világított a jó szoba, bár magyar nem volt bent:(szerintem a kövi TAban lesz, mert az is jó. Tegnap is volt sokpléjeres TA és nagyon jó volt. A befutó is nagyon jól sikerült. 4ből 3 magyar vagy valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21388) Ricco_hun válasza PaJa1 (#21387) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Igen láttam a szobát, miután kijöttem abból a szobából, ahol anil pasa felbaszott, de tele volt a szobád, nekem meg a tököm, úgyhogy léptem. Egyébként most megint mentem pár jó kört. :)
ui: néha beírhatnád ide is, hogy most leszel játékban és nyitsz egy fasza simvs szobát, menjünk minél többen stb stb.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21389) PaJa1


PaJa1
őstag

Este 8tól TA vagy sim. lehet jönni, akár korábban is.
Simben 7 körös versenyek olyan pályákon amiket szeretek, TAban meg 30 körös rúki, mert az van mindenkinek. Rating nélkül lesznek a szobák
Autót majd megbeszéljük, h kinek mi van aztán úgy gurulunk.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21390) tomkatomi válasza PaJa1 (#21387) üzenetére


tomkatomi
tag

Jah, én is láttam a szobát, csak akkor pont CL6-os volt. A panamám pedig enyhén szólva nem fullos, a bent lévő nevekből kiindulva pedig biztosan fullos volt mindenki. A ligán nyertem egy négyes féket, vagy váltót, vagy valami hasonlót, amihez AKKOR 39-es szint kellett. MOST ehhez csak 36-os kell. Így ott áll a nyereményem a garázsban használhatatlanul, mert még csak 38 vagyok, és a nyeremény rendületlenül ragaszkodik a 39-es szinthez. :W

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21391) PaJa1 válasza tomkatomi (#21390) üzenetére


PaJa1
őstag

class6 stock volt. cl5 tuningolt, alatta meg ami kifér...

8órás időpont csúszik... a mékáp tájmot teszteljük.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21392) tomkatomi


tomkatomi
tag

Jé, most nézegettem, hogy az RX-7 -hez már lehet kapni az általatok megszavazott vinylt, amit én csináltam.
Viszont én azért nem kaptam (kivéve az aeria fórumán rosszat és rosszabbat (lásd: addyduss)MÉG semmmit.

KÉP

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21393) PaJa1 válasza tomkatomi (#21392) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem jelenik meg a kép...

Valaki verseny most este? Sim VSben van szoba.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21394) Stewe24 válasza PaJa1 (#21387) üzenetére


Stewe24
csendes tag

Így van az egy nagyon jóó verseny volt... Remélem mihamarabb összehozunk még 1-et

ProjectTorque.nick:Stewe.V¤n.Đ,lvl:42...Darkorbit nick:__★_SГΞШΞ_★__™,•GS•,Galaktikus Szövetség

(#21395) PaJa1 válasza Stewe24 (#21394) üzenetére


PaJa1
őstag

Most TA van... egész nap simeztem...

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21396) tomkatomi válasza PaJa1 (#21393) üzenetére


tomkatomi
tag

Nekem megjelenik :F

DE akkor itt egy másik tárhely:

KÉP

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21397) UnConnecteD válasza PaJa1 (#21383) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

" A PDkért driftelni arkádban is lehet, kipördülés veszély nélkül. "

ezt ma kiprobaltam nem is rossz. high speed joyride, phoenix, bar az ujjam kicsit zsibbadt mar a 12. kor vegere, annyira kellett nyomni a gombot, hogy csusszon mar vegre :D

(#21398) PaJa1 válasza tomkatomi (#21396) üzenetére


PaJa1
őstag

Jaa, a zászlós téma...
Nem akarózik megvenni azt a festést, nem tetszik. Az illesztések rosszak rajta a különböző karosszéria-elemeknél.

RXre nem igazán van nekem tetsző festés.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21399) JackShephard válasza tomkatomi (#21390) üzenetére


JackShephard
tag

Hehe, emlékszem amikor a Kawanám után, 2. autónak a Panamát vettem meg és tuningoltam fel fullra. :DDD Paja, hogy féltett, nehogy nagyon beverjem az orrom, cl1ből cl6ba, kicsit nagy ugrásnak tűnt. De szerencsére nem volt az és ezek szerint nagyon megérte feltuningolni akkor, mivel sokkal alacsonyabb volt a szintlimit. :))
Lehet nem tudok indulni ligában, de ez még nem 100%. Pedig nagyon szeretnék :O

(#21400) PaJa1 válasza JackShephard (#21399) üzenetére


PaJa1
őstag

Csak sok jóból kimaradtál, a játék egyik legjobb részét kihagytad a "létrát" ami MMO része.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.