Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21101) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

A ma délután tanulsága: vesszetek össze többször, mert jók voltak a futamok. (az már nem annyira, hogy én szinte átlyukasztom a billt, úgy nyomom a gázt az egyenesben, mégis levisznek :( , de spht-n tudtam volna jót menni a spiedoval ;] )

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21102) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

De nagy a csönd :) Sajnos ma nem tudtam gépnél lenni, de engem is érdekelne mi lett az eredmény. Vagy aztán rámaradt a szerver miatt? :F

Más: Mi lett a hétvégi rush-okkal? Se bónusz, se akció. Vagy csak nyári uborkaszezon van?

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21103) JackShephard válasza Bazzzs (#21102) üzenetére


JackShephard
tag

Nekem el kellett rohannom a futamok után, meg nem is terveztem nagy ünneplést, tisztában vagyok azzal amit tudok. (és azzal is amit nem :DDD ) 4-0 lett a végeredmény a javamra. A replayeket majd holnap kiteszem ide, mindenki kedvére csemegézhet, bár nagyon nagy futamok nem voltak, én sem mentem eget rengetően jól. Talán az utolsó volt a legjobb, ami cl6-city tour #2 volt és mindenki versenyzett, azaz a nézők is. (mivel itt már 3-0 volt a javamra). Páran megtisztelték az oszlopokat rendesen.. :))
Pajának köszönettel tartozom, hogy rendet tartott a futamok lebonyolításában. Jah és kezd egész jól menni a kormánnyal is, vigyázni kell vele. :DDD

(#21104) erdol válasza Bazzzs (#21102) üzenetére


erdol
senior tag

Hát igen itt sem történik semmi, semmi akció.[link]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#21105) Blade.T válasza JackShephard (#21103) üzenetére


Blade.T
tag

Ezt majd megismételjük egy visszavágó formájában... egyébként ahogy mondtam is nekem akad a játék valamiért, ha orvosolom a problémát akkor "Rematch" lesz Bubi készülj! :P

"tisztában vagyok azzal amit tudok. (és azzal is amit nem :DDD )" :U lol

[ Szerkesztve ]

http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

(#21106) PaJa1 válasza JackShephard (#21103) üzenetére


PaJa1
őstag

Én reméltem hogy szorosabbak lesznek a versenyek, de sajna eléggé egyhangú lett az eredmény.

Jah, kezdem megszokni... csak rengeteg idő kell és gyakorlás. Még mindig nem megyek elég bátran, meg a kitörő fenekeket is nehezebben fogom meg mint régen billel. Be tudnám állítani a kormányt olyanra hogy simán egy csuklómozdulattal megfogja, de akkor oda a küzdelem :)
Meg még szokni kell az új kameraállást is. Amit használtam billel (f6) az nem jó kormányhoz. Az új most használt F2vel meg még nem érzem igazán az autók dimenzióit, ezért sem megyek ki a pálya szélére, óvatos igyekszem lenni :)

A rendezvény után még mentünk elég sokat, CSAK MAGYAROK, és szinte mindig voltunk legalább 4en. Szerintem olyan 20 verseny lefutottam egymás után kisebb szünetekkel.
Pár class5ös versenyen mentem a Camaroval.... hát majd hanyatt dobtam magam, úgy megy! De csak egyenesben :( Harpoon, ami kimondottan gyors class5ös, de szerintem még az NSX mellett is úgy megy el a hosszabb egyenes részeken, hogy nem győzöd a SORRYt nyomkodni :D

A sok CTLt leszámítva nagyon jót PTztem ma! Ezt a többi játékosnak köszönhetem akikkel mentem. KÖSZÖNÖM.

A végére jön még egy kis gyöngyszem. fél ghost mód! - a beton RX és a papír Phoenix esete. Pengével pörögtünk a földön annyira kész volt az egész.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21107) UnConnecteD válasza Bazzzs (#21102) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

majdnem 2 hete egyfolytaban 10-10% bonusz van

(#21108) JackShephard


JackShephard
tag

A tegnapi Penge vs. Bubi futamok replay-ei (a 4.futamon ahol cl6tal mentünk, mindenki versenyzett):
Cl3 - Power station drive
Cl4 - City tour #1 reverse
Cl5 - Spaghetti #1
Cl6 - City tour #2

[ Szerkesztve ]

(#21109) szacsee válasza JackShephard (#21108) üzenetére


szacsee
nagyúr

Így senki sem tölti le várni kell rá :D ..... feltettem a saját oldalamra, így nem kell rá várni:

Cl3 - Power station drive
Cl4 - City tour #1 reverse
Cl5 - Spaghetti #1
Cl6 - City tour #2

[ Szerkesztve ]

(#21110) JackShephard válasza szacsee (#21109) üzenetére


JackShephard
tag

Köszi, de szerintem 60mp-et mindenki kibírt volna a letöltés elött. :K
Többet csak akkor kell várni a rapidon, ha meghaladod a 100MB limitet adott időn belül.

(#21111) Bazzzs válasza UnConnecteD (#21107) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Tudom, de valami akció, meg 20-30%-os hétvégi rush akkor sincs :( Pár hete kérdezgettem itt, hogy melyik cl 5-ös kocsit érdemes megvenni, és azóta várok valami ap rebate vagy "vegyél egyet és kapsz egy másikat" típusú kedvezményre :)

Szerk: Vagyis akkor döntöttem el h mit veszek, de az akcióra már tavasz eleje óta várok :D

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21112) PaJa1 válasza Bazzzs (#21111) üzenetére


PaJa1
őstag

Júli 4.én egész jó rush volt, illetve azon a hétvégén.

Egyet veszel kettőt kapsz akcióban csak nem RX7 és WRX fog neked pottyanni? :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21113) Bazzzs válasza PaJa1 (#21112) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Akciótól függ, de szeretném így kihozni :) Viszont olvastam, hogy most nagyon jó lett a vette is, így ha lenne cl6-os kocsi vásárlásáért cl-5-ös ingyen, akkor azzal is szívesen egybekötném az rx-7-et vagy wrx-et ;)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21114) PaJa1


PaJa1
őstag

Kb fél 3től fél 5ig ne nagyon szervezzetek versenyt PTben, próbáljátok elkerülni ezt az időpontot versenyzés szempontjából, mert minden nap nagyából ekkor, lehet kicsit rövidebb ideig, megbízhatatlan a szerver, laggol és dobál lefele akit csak tud.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21115) Xantomas


Xantomas
őstag

Tegnapelőtt telepítettem fel a játékot, de csak tegnap próbáltam ki. Nekem tetszik, de ahogy olvasgatom a topikot, és megy a fizessünk minden apró izéért bakkártyával, kezd egy kicsit kiábrándító lenni.
Kb 2 éve nem játszottam semmivel win alatt, így a gép fejlesztése is elmaradt, de egy 2800+-os barton, 2GB DDR , GF6600 alatt egész tűrhetően fut 800*600-as felbontáson, minden minimumra véve.

Eddig Level4-en vagyok, offline módban játszadozom, csináltam pár missont, de elfogytak a kulcsok. Hogy 7500 xp-t kell szerezni, vagy 75Mérföldet kell egy kulcsért levezetni, azt értem, de hogy 127 km után miért nem adott még kulcsot azt már nem. Vagy csak az effektive online versenyben levezetett mérföldek számítanak? Mert az nem sok volt.

Ha egy szobába jelentkezek, akkor vagy a verseny betöltésekor kitesznek, mert hogy túl lassan tölt be a csík, vagy szimplán túl sokan vannak, és én lépek ki, mert 4nél több plusz versenyzőnél már érezhetően belassul az egész.

Azt írtátok, hogy lassabb gépekkel a VS mód az ideális, de kevés ponttal nem indulhatook, mert nem aktív a mód.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#21116) Bazzzs válasza Xantomas (#21115) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Csak az effektíve versenyben megtett mérföldek számítanak. Szerintem az xp esetében is így van, de erre nem esküszöm meg. Kezdők főként az arcade vs módban vannak. Sim vs 10. szinttől lesz elérhető. Sok sikert és kitartást a játékban :)

Egyébként meg, ha saját szobát csinálsz, akkor korlátozhatod, hogy hányan vehetnek részt, illetve saját szobádból csak Te tudsz embereket kirakni :D

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21117) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Megalapítottam a PROHARDVER nevű crew-et! :C
Lehet jelentkezni tagnak! Mindenkit szeretettel várok.

Sose hagyjátok lepukkant helyen a kocsitok, mert úgy jártok mint én. Jól szétlopják. :Y



[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#21118) Xantomas válasza SylarHUN (#21117) üzenetére


Xantomas
őstag

hozzád is lvl30+ a minimum szint, vagy kezdők is mehetnek? Jó lenne pár kevés résztvevős arcad vagy ctf-et nyomni, hogy legyen esélyünk fejlődni:)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#21119) SylarHUN válasza Xantomas (#21118) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Jöhet bárki!

Hát igen, kellene valami. Egyelőre az a tény, hogy egymagam vagyok a csapatban. Akiket pluszba ott látsz Sylar (HUN)-on kívül azok csak alternatív accok.

PSN: Xbox:

(#21120) JackShephard válasza SylarHUN (#21119) üzenetére


JackShephard
tag

Ide is csak szüzek jöhetnek? Mert a második accommal beléphetek, de az OBB-nél az volt a bajod, hogy a fő accom 3G crew tag. :U

Ha valakinek van kedve egy kis böngészőből játszható, egyszerű verekedős játékhoz, itt regisztrálhat: http://cicivadasz.mybrute.com/
Csak egy nicket kell beírni a TYPE HERE mezőbe és már indul is a játék.

(#21121) Xantomas válasza SylarHUN (#21117) üzenetére


Xantomas
őstag

Ez hogyan? Hogyan lehet kocsit otthagyni bárhol? Nem csak egy bug, hogy nem jelenít meg 1-2 alkatrészt, mint a régi szép Street legalos korszakban? Akkor is tipikus Invictusos bug volt, mint a földbe beragadó autó, vagy a hirtelen az égbe lövő padka.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#21122) Xantomas válasza Bazzzs (#21116) üzenetére


Xantomas
őstag

Nem csinálok szobát, így is izzad a proci rendesen, nem hogy host legyek egy versenyen :D
Egy játék miatt nem akarok gépet fejleszteni, ha minden más tökéletes sebességgel, fut, amit használok.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#21123) SylarHUN válasza JackShephard (#21120) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Bubi!
Jöhet a 2es accod!
Várom! :)

Xantomas!
Igen ez csak 1 bug! De elég vicces! Szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#21124) Karibaba


Karibaba
aktív tag

Ki tudja mi történt a 3G-s csapattal ? vagy 10 ember kilépett köztük a főnök, és a helyettes is. :( :( :(

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

(#21125) JackShephard válasza Karibaba (#21124) üzenetére


JackShephard
tag

Most hogy mondod valóban eltűntek páran, köztük Dark Riot, Gridghost és Mianiak is. :((
Talán Crea többet tud, ő mindig jóval tájékozottabb.
Ahogy nézem még azok tűntek el, akik hónapok óta nem jelentkeztek be. (pl. The Moal, aki pedig jó figura volt)

(#21126) tomkatomi


tomkatomi
tag

Üdv!
Mostanában, ha valaki vesztésre áll és egyszerűen lelép a szobából, nem vonnak tőle ratingot? (mármint én kapok +0-t) :F ~3000 ratinggal megcsinálták már velem ezt párszor, és mindig ez lett az eredmény...bezzeg engem kétszer dobott le a szerver/vagy net/vagy mit tudom én mi, és rögtön -25; -34 leugrott a kétezer- valahányszázamból.... :W
Akkor ha vesztésre áll az ember érdemesebb kilépni a szobából....

Sylar: a második accommal, amivel a kormányt próbálgatom, én is beneveztem hozzád... :K

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21127) PaJa1 válasza tomkatomi (#21126) üzenetére


PaJa1
őstag

Sokan összefarmolták a ratinget 3300 ra, ennyi a maximum és ebből nem veszítesz.
Bár nem tudom, hogy ha kilépsz akkor kisebb ratingnál von e le most, eddig csinálta.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21128) Karibaba válasza tomkatomi (#21126) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Nem vesz le ha ledob a server akkor se és ha menet közben kilépsz akkor sem. Ez nem rég óta van így és ezek szerint erre sokan rájöttek. Aki pedig 3300 ratingon van az már nem változik.

Projekt Torque online MMO

(#21129) UnConnecteD válasza Karibaba (#21128) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

" Nem vesz le ha ledob a server akkor se és ha menet közben kilépsz akkor sem. "

ezt nem tudtam. mondjuk nem jellemzo ram, hogy kilepkedjek menet kozben. szerintem a par ezer versenybol 3-4x fordult elo.

(#21130) PaJa1 válasza UnConnecteD (#21129) üzenetére


PaJa1
őstag

Ez betojás. Akkor ez most valami kompenzáció? Eddig akkor is vont le ha a játék dobott ki, most meg akkor sem ha magadtól lépsz ki?!

Én a pályafutásom elején nagyon sokat TAztam és ott ha elqrták a futamom az elős körben akkor kiléptem és kezdtem másikat, abban hátha nem cumizok - a remény hal meg utoljára. Így jobb volt mert nem kellett végig szopnom a futamot a másikban meg volt esélyem az első helyre hajtani. Asszem ezzel még az RP per óra mutató is jobban nézett ki.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21131) erdol válasza tomkatomi (#21126) üzenetére


erdol
senior tag

Bizony ez így van velem is csinálta már valaki néztem nagyot az utsó körben mikor kilépett, persze én nem kaptam semmi ratingot. :(((

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#21132) tomkatomi válasza erdol (#21131) üzenetére


tomkatomi
tag

Hmmm...akkor ez a kilépősdi dolog hamar el fog terjedni...bár eddig csak a magasabb ratinggal rendelkezőknél vettem észre...ők előszeretettel lépkednek ki...újabb pofon a játékélménynek :W

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21133) Creative997 válasza tomkatomi (#21132) üzenetére


Creative997
őstag

Azért a magasabb ratingosoknál veszed észre, mivel magasabb a ratingjük mint neked és ha vesztenek sokat veszítenek... szánalom, mint egysmás...
Egyébként iszonyatjó volt a terepgyak :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21134) Xantomas válasza Bazzzs (#21116) üzenetére


Xantomas
őstag

Offline gyakorlás is beleszámít. Megkaptam a giftként a kulcsokat :D

Ma mentem 4 futamot. Ebből 2-t úgy buktam el, hogy 3 körben végig vezettem, utolsóban elrontottam egy kanyart csúnyán, és beértek. Egy következő kanyarban beért, és mikor fékeztem, hátulról belém jött, és felkent a falra, a többi meg szépen elment.
Arról nem is beszélek, hogy mindegyik versenyben az a minimum, hogy a rajtnál valakit biztos kiforgatnak...
Arcadban nem lehet ghost módban menni? Úgy már lehetne fair playt játszani. CTF-ben tényleg jó móka lökdösődés, de versenyen parasztság. Vagy akkor verseny után legyen fizetős a javítás.
Offline módban nincsenek botok?

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#21135) Creative997 válasza Xantomas (#21134) üzenetére


Creative997
őstag

Habár nem játszom Arcade-ban, de kéne lennie ghost on-nak.
Offline módban a missionök közül vannak olyan küldetések ahol botok ellen kell versenyezni, de nem sok

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21136) UnConnecteD válasza Xantomas (#21134) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nem a gyakorlas miatt kaptad a kulcsokat, minden uj regisztralt kap.

Arcade-ban CSAK ghost modban lehet menni. nincs fizetos javitas, nem is lesz, nincs is ra szukseg. offline mod tulajdonkeppen NINCS ebben a jatekban, a Mission csak egy kis kiegeszites, egyaltalan nincs jelentosege. a jatek tipusa ( meg mindig ) : MMORG , azaz Massively Multiplayer Online Racing Game

(#21137) PaJa1 válasza UnConnecteD (#21136) üzenetére


PaJa1
őstag

Acadeban NEM csak ghost mód van.

De ott annak kéne lennie és kikapcsolt ratingnek illetve kevesebb fizettségnek mint Simben. Sajnos egyik sincs meg :(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21138) PaJa1 válasza SylarHUN (#21117) üzenetére


PaJa1
őstag

Tudsz HQ fejlesztést venni?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21139) Blade.T


Blade.T
tag

Lesznek vajon új HQ fejlesztések valamikor? :F
Nem ártana valami ütős HQ-5... :DDD

http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

(#21140) SylarHUN válasza PaJa1 (#21138) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Semmit! Azt írja ki hogy nincs elég RP/AP menjek az AG oldalára és vegyek. Pedig AP-énk is van 2245, tehát bármit megtudnánk venni de mégsem engedi.

PSN: Xbox:

(#21141) PaJa1 válasza SylarHUN (#21140) üzenetére


PaJa1
őstag

Reméltem pedig, hogy sikerül... Ez BÚG, nagyon :( Próba meg mindenki megvenni, hátha sikerül valakinek, ehhez állítsd be a vásárlás jogot a tagoknak.

Ja meg tarts rendet a csapatban. A hülye bűnetető-politika miatt az összes csapattag repülhet ha valamelyik csal.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21142) PaJa1


PaJa1
őstag

Szám-szavas event
Rabló-pandúr event

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21143) Creative997


Creative997
őstag

néma csend és hullaszag...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21144) UnConnecteD válasza Creative997 (#21143) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

mert mindenki annyit jatszik, hogy nincs ideje irogatni ide :P

(#21145) Karibaba válasza UnConnecteD (#21144) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Biztos nem strandol senki!!! :K :K ki az a hülye aki ilyen melegbe bele megy a vízbe ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

(#21146) Creative997 válasza UnConnecteD (#21144) üzenetére


Creative997
őstag

aha, bárcsak úgy lenne...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21147) fair play


fair play
csendes tag

most töltöttem le a pt német változatát,és nagy meglepetés ért.morello 300 000rp,az autók és a tuningok olcsóbbak.gp-t olcsóbban lehet venni mint a pt-re ap-t.uj autók,a cobra ott class 6...szebb tuningok,de mondjuk ott is kevesen játszanak (lehet azért mert ugyanugy fizet rp/xp t mint a pt)
Paja nemrég beszéltek a gs ek arrol hogy a morello a pt n is ott lesz a shopban (megemelt lvl követelményekkel) mit hallottál,hallottatok róla?

(#21148) fair play


fair play
csendes tag

ja és ami kimaradt a pt-t lvl 41 felett már nincs értelme játszani minden kocsid meglehet +minden pályán mehetsz a level r ben lvl 48 az utsó tuning a morelloba 1xóval addig van miért játszani, de az is rp-s

(#21149) tomkatomi válasza fair play (#21148) üzenetére


tomkatomi
tag

Ezt a LevelR témát már egy pár hsz-ban és oldalon kitárgyaltuk/ták...Van ami ott jó, van ami itt(az elején itt is csak 250.000RP volt a more-ló)..kinek-kinek szíve joga melyiket tolja(ráadásul, ha jól emlékszem ott euró az árfolyam, ami valamivel drágább, mint a dolcsi-de lehet tévedek-)...összehasonlítani sem nagyon érdemes, mert ott megvettek jogokat, amiket itt nem, ergo nem ugyanaz valamilyen szinten a kettő, és jééé mégis.
Majdcsak eljut A PT is azokba a magasságokba, mint az általad említett játék, vagy megy a süllyesztőbe. Vannak szép számmal olyan játékosok, akik nem a best lapokat, a legjobb autókat, a legmagasabb szinteket ostromolják, hanem egyszerűen játszanak vele. Le@arják a ratingot, a mysteri boxos Morellot és egyebeket. Nem érdekli őket, hogy a 41. szint fölött már nincs semmi új, mert játszani akkor is lehet majd vele.
Nem azt mondom, hogy ez így jó, hiszen egy MMORPG játék lényege éppen a karakterfejlődés, újdonságok, stb, ami leköti a jónépet, arra készteti őket, hogy újra és újra elindítsa a játékot. De pl én nem hajtok azért, hogy meglegyen a 48-as szintem (vagy 41 a PT-ben), amivel feltehetem az utolsó tuningolt felnicsavart a morellora, hogy aztán telepakolt puttonnyal és csajokkal a hátsóűlésen ne tudjak egy métert sem egyenesen menni :D
Rövidebben: vagy fejlődik (és jó irányba) a PT, vagy jönnek más versenytársak és le a rolóval.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21150) Ricco_hun válasza tomkatomi (#21149) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Hát az NFS Online jönni fog, de félek, hogy egy 8-9 éveseknek szóló, gagyi, árkád fos lesz az egész. Bár ne legyen igazam. :)

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.