Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21751) Ricco_hun válasza tomkatomi (#21750) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

"Az XP nem kezel csak max 3-at, azt is nehezen. Ha már ki akarod használni a ramjaidat, ráadásul a dupla magos procit (mert azt sem kezeli rendesen az XP)..."
Ez az, gyártsunk ilyen urban legend-eket. Igen, a 32 bites oprendszer max 3GB ram-ot fog látni, de miért kezelné nehezen? Miért is nem kezeli rendesen a több magos processzorokat? Ez nagyon ilyen "én vistát használok, beszélek egy kicsit az xp ellen" szagúnak tűnik. Nézz be az ati találgatós topikba. Nemrég linkelték gbors tesztjeit a vgaspeed.hu-n: még mindig az xp-n futnak a leggyorsabban a játékok. Vistán a legszarabbul, a win7 úgy néz ki megint jó lesz. De itt ilyen 1-2%-os eltérésekről van csak szó. Ja és sokan használnak xp mellett 2x2GB memóriát, hiába csak 3GB-ot fog látni belőle. A későbbi bővíthetőség miatt; a 3GB mégiscsak több, mint a 2; később felrak egy 64 bites oprendszert és máris ott lesz a teljes 4 giga.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21752) Jackson01 válasza tomkatomi (#21750) üzenetére


Jackson01
csendes tag

Sziasztok

Fentebb írtam hogy van mind két rendszerem csak Xp alá raktam fel tegnap a game-t.
Ma feldobtam a Vistára és minden hiba megszűnt Maximum grafikai beállításokkal hibátlanul tökéletesen fut a Project Torque VISTA alatt! Így már nekem megoldódott a problémám! Azért ha rájövök hogy XP-vel mi lehetett a gond írni fogok!

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#21753) PaJa1


PaJa1
őstag

Bubinak biztos van valami érdekeltsége az egyik vga gyártónál... 3850, vagy valami hasonló amit Jackson írt, ne hajtaná el teljes grafikai részletességgel a PTt?!
Az antik ati x1600 asom is viszi fullon a játékot, de ekkor akad :D Minimumon játszok, így általában 50 FPSt kapok, amivel tudok mit kezdeni. Az éjszakai pályák mennek 20-30 körül.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21754) JackShephard válasza PaJa1 (#21753) üzenetére


JackShephard
tag

Hehe, nincs semmilyen érdekeltségem vga gyártóknál. :))
Csupán arra akartam rávilágítani, hogy nincs a srác rendszerében egyensúlyban a proci-vga mérleg. E8400-zal valóban GTX-eket illik hajtani, erre Rico ráérzett.
De itt egy cikk, hátha világosság gyúl a fejekben: CPU-VGA
Egyébként mostanában a menüben nekem borzalmas szögletes grafikával jelennek meg a kocsik árnyékai, a játékban nincs semmi gond. Nem tudom mi lehet, semmihez nem nyúltam. :U

(#21755) Ricco_hun válasza JackShephard (#21754) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Persze, hogy nincs egyensúlyban a proci-vga mérleg a srác rendszerében és még a pc-k úgy 95%-ában sincs. Mivel a játékok vga limitesek és egy E8400-al egy X2-t vagy egy GTX295-öt is ki lehet hajtani. Ja, csak van egy apró bibi: ezek a vga-k több, mint 100 ezer forintba kerülnek, egy HD3850 meg vagy 15k. Az viszont tény, hogy kicsit rosszul lett összerakva az a gép. Egy E8400 40k körül mozog. Na, ha ebből lecsippentünk 13k-t, akkor is tudunk venni egy E7500-at. Ezt a 13k-t hozzácsapjuk a HD3850 árához és máris egy HD4850-et tudunk venni. Igaz elveszítünk 3MB gyorsítótárat és ezzel nevetséges 1-2%-ot fps-ben, viszont a HD4850 30-40%-al erősebb a HD3850-nél.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21756) PaJa1 válasza Ricco_hun (#21755) üzenetére


PaJa1
őstag

hasonló konfig vásárlásán gondolkozok, remélem még szeptemberben sikerül.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21757) Karibaba


Karibaba
aktív tag

Szerver leállás van :O Na most mit B.....k el. :W

Projekt Torque online MMO

(#21758) tomkatomi


tomkatomi
tag

Karibaba:
Biztosan csak egy a szokásos szerdaiakból.

Ricco:
egy szóval sem mondtam, hogy én csak Vistát használok. Mindkét rendszer fent van a gépen, úgyhogy csak a tapasztalatomat mondtam el. Nálam gyorsabb Vistán (Sp2-vel) a játék, bár eddig XP-n használtam többet, mivel azon vannak a fontosabb dolgaim. Egyébként pedig, ha már a 32bites XP memóriakezeléséről van szó (miért is3-3,5 giga az a 4 és miért kezeli nehezen a hármat), ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, és nincs Urban Legend gyártás :B
Mindamellett azt sem mondtam, hogy ne vegyen bárki is ennyi, vagy ennél több (én is 2x2gigát használok) memóriát.
Nem hiszem, hogy 15K-ért normális HD3850-et vesz (talán használtan).
A proci meg lehet ilyen kellett neki, mert elsődlegesen nem játszik, hanem olyan dolgokat csinál vele, ahol igenis számít 3Mega cash (sokat tud számítani)

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21759) Ricco_hun válasza tomkatomi (#21758) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

cash? :U
Najó, többet nem írok ebben a témában, mert te is meg bubi is hülyének nézitek az embert.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21760) tomkatomi válasza Ricco_hun (#21759) üzenetére


tomkatomi
tag

Igazad van, megkövetlek, már én is kezdem átvenni a kölkök nyelvezetét, (rövidít, egyszerűsít, ahol tud) rosszul írtam: cash= pénz, moneycache = gyorsítótár.
De ha már itt tartunk a "najó" :U is valahogy így helyes (és ez magyar szó( kifejezés)) na jó...
De nincs harag és vége az OFF-nak:D

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21761) Micur


Micur
csendes tag

Sziasztok. Úgy imádom mikor ledob a játék pontban délután háromkor és a legjobb körbe vagyok benne. De főleg a szaggatások és a kis ládába kapott bug-ok a legjobbak (rpxpap)(project torque én így szeretlek :DDD ) ezekkel a hibákkal gondolom ti is összefutottatok már. A szerver lagg-ról nem is beszélve :DD ki mit tud hogy ezek lesznek javítva vagy a legújabb pach-ig hozzá se nyúlnak?

(#21762) Bazzzs válasza Micur (#21761) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Szia! Sajnos bővebb infót nem hiszem, hogy valaki is tudna adni :( Én amondó vagyok, hogy a következő patchig (Gina) marad minden így.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21763) PaJa1 válasza Bazzzs (#21762) üzenetére


PaJa1
őstag

A borzalmas laggolásnak nem csak az aktuális verziokhoz van köze, inkább a szerverrel és az azon futó többi alkalmazások. Jó, persze a PT szerver-kliens-szoftware is változik és abban is előfordulhat valami tragikus ciklus amitől akad a játékmenet.

(#21734) kekeeci
Majd megkérdem, hogy kulcsot lehetne e beletenni a dobozokba. De én kaptam már nem egyszer piros kulcsot, az tuti benne volt, szerintem még mindig van

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21764) Micur válasza Bazzzs (#21762) üzenetére


Micur
csendes tag

Az nem jó, Gina-ról is olyan rémhíreket hallok hogy ihaj.. apropó, Gina mikor jön? :Y

(#21765) Bazzzs válasza Micur (#21764) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ezt megintcsak nem lehet tudni :D Amennyiben én lennék az illetékes, akkor biztos, hogy az ősz vége felé hoznám ki, még karácsony előtt. Persze az Aeria esetében nem mindig a kézenfekvő megoldások a nyerők :) Piros kulcs tuti van a dobozokban, én már nem egyet kaptam.

Paja: Én főként a még meglévő bugokra gondoltam, nem a lag-ra.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21766) Micur


Micur
csendes tag

van sárga is :) ezeket megkapjuk a játék során csak a talált ap-t xp-t nem :o

(#21767) kekeeci válasza PaJa1 (#21763) üzenetére


kekeeci
senior tag

Lehet, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam, tehát:
a dobozokban (mistery tool box) illetve explorerben a kérdőjel (blindbox) levő cuccokból mindent megkapunk, kivétel, ha RP-t, XP-t illetve ha AP Reward-ot kapunk. Ezeket kellene valahogy odaadni a népnek, nem csak hülyíteni vele a felhasználókat, vagy ha nem megy, helyettük plusz (a doboz értékének megfelelő mennyiségű) kulcsot (piros, sárga, zöld, koponya) belerakni (esetleg néhány "nem nyert" cimkét :) ).

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#21768) PaJa1 válasza kekeeci (#21767) üzenetére


PaJa1
őstag

Én a kapott RPt XPt sose néztem, hogy hozzáadta e, amiket az ilyen dobozokból vettem fel. APt biztosan nem ad, zöld és csont kulcsokat nem hiszem, hogy adna, azok nem olcsó APs termékek, már ha kapható.
A missünben kapott XPt, RPt megkaptam rendesen amiket eddig csináltam.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21769) kekeeci válasza PaJa1 (#21768) üzenetére


kekeeci
senior tag

Most képzeld el azt a szerencsétlen kezdő játékost, akinek az a pár ezer XP komoly szintlépést jelentene, vagy az RP-vel feljavíthatná a járgányát, mekkora csalódást érezhet, hogy mégse.
Inkább vegyék ki, ha nem tudják teljesíteni, mert csak elveszik a játékosok kedvét.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#21770) UnConnecteD válasza PaJa1 (#21768) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ha 600 RP-t talalok, akkor azt hozzaszokta adni. a System tab-on mindig kiirjta a verseny vegen, hogy mennyit adott, es ott 2 adat is van a novekedett RP-rol.

mostantol hetfo estig +50% RP / XP :R

[ Szerkesztve ]

(#21771) Napfénysüti válasza kekeeci (#21769) üzenetére

Igen ez nagyon idegesítő. Úgyis olyan lassan lehet haladni kezdőként. :(

Més que un club!

(#21772) Ricco_hun válasza Napfénysüti (#21771) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Nem kezdőként meg méglassabban. Gondolj csak bele. Ugyanúgy 300-400 xp-t kap a lvl40-es is egy versenyért, miközben neki a szintlépéshez már komoly milliók kellenének. Ezért értelmetlen ez a játék. Mármint az mmo része. Pár kört menni jó, mert tudod, hogy élő emberek ellen nyomod, de komolyan nem érdemes vele foglalkozni, pénzt beletenni meg egyenesen hülyeség.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21773) Napfénysüti válasza Ricco_hun (#21772) üzenetére

Igazad van. El se tudom képzelni mi lesz ha elérek egyáltalán mondjuk olyan 30-as szintre :F
Mondjuk én azért játszok mert szeretem az autóversenyeket. Pustán magáért az élményért. És hála égnek szoktam magyarokkal találkozni lvl1-es kocsikkal is. :) Velük meg mindig jó küzdeni, egymással korrektek szoktunk lenni. A külföldiakkel is igyekszem csak vannak barmok is... :(((

Pénzt meg biztos nem teszek bele egy fillért se. Igaz sose lesz AP-s cuccom de annyira nem izgat. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21774) Micur válasza PaJa1 (#21768) üzenetére


Micur
csendes tag

Régen lehetett nyerni vagy kapni zöld és csont kulcsot is expoler-ben(kérdőjelek sokszor tartalmazták, én 4-et vagy 5-t nyertem anno). Ez kb akkor volt mikor sokat lehetett kaszálni a combo-val. Mostanában challange ticket-et nyerek amiket rendszerint meg is kapok van most is 6 db van raktáron csak nincs fullos jószágom amivel érdemes lenne belépni :D

(#21775) PaJa1 válasza Micur (#21774) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor megegyeztek, hogy milyen autóval mentek. Mentem már Challengeben cl1 stockkal és cl6 fulltuning és táska komboval is.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21776) Stewe24


Stewe24
csendes tag

Kivételesen be adta ma a villás targoncát a piros dobozból és meg is kaptam.... mi történt :F

[ Szerkesztve ]

ProjectTorque.nick:Stewe.V¤n.Đ,lvl:42...Darkorbit nick:__★_SГΞШΞ_★__™,•GS•,Galaktikus Szövetség

(#21777) Micur válasza PaJa1 (#21775) üzenetére


Micur
csendes tag

nem veled beszéltem pt-n a lag miatt? ;]

(#21778) Creative997


Creative997
őstag

Kivételesen csak sokadszor fagy le a játék ma... szerencsére nem verseny közben.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21779) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

mieza csond? mindenki mar a nfs shift-re gyur ?

(#21780) Creative997


Creative997
őstag

Mindenki lelép a PTből és annyira nem is csodálkozom rajta. Már uncsi ugyanazzal a 20 emberrel játszani Sim-ben...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21781) Bazzzs válasza UnConnecteD (#21779) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én erre csak annyit tudok válaszolni, hogy épp ma beszéltem a csapatom vezetőjével msn-en, és idézem: "bocs hogy nem játszunk de nem sok értelme van". Persze ez így kicsit sarkítás, de tényleg nincs ami motiváljon. Gondolom mindenkinek megvan már minden géposztály, az új Cobra is fullos mindenkinek, így meg unalmas. Amikor bejött a Cobra 1-2 hónapot toltam, mert volt valami új, de azóta se történt semmi :( Legalább valami fantasy autó jöhetne megint, hogy legyen miért játszani, vagy egy-két új pálya. Viszot ne ilyen airport jellegű legyen, hanem kidolgozottságában és nagyságában is hozzon egy England, illetve France szintet! Nem is kellene sok kreativitás hozzá, hiszen véleményem szerint jelenleg is van pár koppintott pálya a PT-ben. Az England pályákat pl. meggyőződésem szerint az NFS III Hot Pursuitból a Hometown ihlette (még a repülő is benne van), a Downtown pedig NFS Underground egyik pályája alapján készült. Ez persze nem gond, mert a két kedvenc pályám, viszont ennyi erővel egy kis átdolgozással jöhetne egy ilyen, vagy egy ilyen. Persze ezek szubjektív vélemények, de valami szép pályának akkor is örülnék :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21782) Creative997 válasza Bazzzs (#21781) üzenetére


Creative997
őstag

"új Cobra" ami már nem is annyira új.
Sztem bármi új majd csak a Ginaban fog jönni.
Páyamásolatok a CRC2005ből van.
Aki nagy fanatikus az még játszik egy keveset. De lvl40 felett nincs értelme, csak have fun. Aki meg most kezdi az lvl20-25ig még talán eljut, utána már nem igazán jön új dolog, csak max azért hogy fel tudja tuningolni a kocsiját, de mivel alig kap vmit és sokba kerülnek a tuningok (vagyis a body class4től) ezért feladja.
De ezeket már kismilliószor kitárgyaltuk

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21783) Bazzzs válasza Creative997 (#21782) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Akkor a CRC-s pályák közül készült pár a régi NFS-ek alapján ;) ;] Amiket leírtál azokkal tisztában vagyok természetesen, és nem is panaszkodni akartam, csak jeleztem, hogy örülnék legalább egy új, szép nagy pályának, vagy egy autónak :) Valahogy januárban még direkt be is szereztem egy olyan bankkártyát, ami használható a PayPal-lal. Erre feltöltöttem 4.000 Ft-ot, hogy majd úgyis jön valami nagyon jó kis AP-s autó, és akkor én is beruházok legalább egyszer a játékba. Na... azóta várok, és jövőhéten inkább meg is szüntetem. Ezt csak azért írtam le, hogy érzékeltessem mennyire is kitol magával az Aeria. Állítom, hogy rengeteg potenciális vásárlótól esik el az üzletpolitikája miatt, hiszen az egy szál Cobra is elég volt nekem 1-2 hónapnyi friss lendülethez és versenyzéshez, de ha még ennyi sincs... :(

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21784) Creative997 válasza Bazzzs (#21783) üzenetére


Creative997
őstag

Sztem a class1ben kellene már frissíteni, jöhetne még hátsókerekes RPs és még APs, cl2be APs kellene és a 2kGTt átrakni cl3ba. Oda meg még kellene pár verda, APs, RPs. cl4be is RPs kéne, cl5be is. Cl6ba pedig APs, RPs is és a Morello cl7es APs párjával sokat kaszálnának. És még jöhetne cl3as és cl5ös Off-Road, Új TA kocsi és drift.
Ezen kívül rengeteg pályaötlet van, nagy pályák, tehát lehet(ne) min melózni, de lehet hogy csinálják (reméljük). A módok közül meg a dragot inkább vegyék ki és valami fun módot rakjanak be. És a legfontosabb ha visszaraknák a Sim fizikát mindenhova (kivéve Arcadeba). Vagy legalább lenne olyan amit javasoltak: 2 Sim VS, 2 Arc Vs, Sim CTF, Arc CTF, Sim Explorer, Arc Explorer, Sim TA, Arc TA, Sim Drift, Arc Drift, Sim Drag, Arc, Drag, Sim Challenge, Arc Challenge.
Még megváltoztatnák a payout systemet magasabbra és kivennék a PDt
Végül bugjavítás és a PT virágozna rendesen!! Szép álom...

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21785) PaJa1 válasza Creative997 (#21784) üzenetére


PaJa1
őstag

Jah a kezünk belelóg a bilibe...
Új autó után pislogok én is;)

Ha megfelel nektek az ausztrál főidőben(vasárnap délelőtt magyar idő szerint) tartandó liga akkor nevezzetek, szeretnénk mind a 3 touringot együtt indítani.
http://forums.aeriagames.com/viewtopic.php?t=491987

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#21786) Jackson01 válasza Ricco_hun (#21755) üzenetére


Jackson01
csendes tag

Ezt én is így csinálltam volna, ha most raktam volna össze, csak az a bibi hogy amikor ezt a gépet én összeállítottam akkor még a HD3850 48K volt és a legerősebb Ati VGA a HD3870X2. Tehát elég nehéz lett volna vennem pl: egy HD4850-et vagy HD4870-et. :) E8400-at pedig azért vettem bele, mert úgy akartam összeállítani a gépet, hogy ha kell fejlesztenem max memóriát kelljen bővítenem vagy a VGA-t cserélnem.

Eddigi fejlesztés az eredeti konfigurációm óta:+ 2GB RAM, 2db Sata2 500GB-os HDD.

VGA-t még nem cseréltem mert vártam hogy kijöjjenek az új kártyák, na meg hogy árak minél barátságosabb szintre kerüljenek. Tisztában vagyok vele hogy többet is ki lehetne belőle hozni komolyabb kártyával, de eddig még nekem elég volt a teljesítménye azokhoz a játékokhoz amikkel játszottam.

Üdv Mindenkinek!

(#21787) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Egyébként én is az NFS: Shift-re várok. PT-be már vagy 2 hónapja nem léptem be a fő acc-ommal, mert semmi értelme. Elmozdulni úgyse tudok lvl41-ről, meg nem is lenne értelme. A kutyát nem érdekli az a játék, akkor minek legyen benne az ember jó, minek küzdjön, hogy elérjen bármi figyelemreméltót is? Hiába a sok 100 billion members promotion, meg hiába ingyenesen letölthető, alig ismerik páran a világon a PT-t, pedig elméletileg egész USA ezzel nyomul...ja látszik is az aktív lúzerek számából. Ez inkább azt mutatja, hogy milyen szar is a játék. Egy gagyi mmo, amiben lvl30 fölött megáll az élet és joggal lépnek le az emberek. Utóljára annyit csináltam, hogy a second acc-om Lion-ját kifulloztam, de többet azzal sem kívánok foglalkozni.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21788) Mariann294 válasza UnConnecteD (#21779) üzenetére


Mariann294
őstag

Na majd ha kijön akkor fog télleg kihalni ez a topik! ;]
Legalább is úgy néz ki hogy nagyon ütős lesz....remélem is! :)

(#21789) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

És akkor még a Dirt 2-ről nem is beszéltünk!!

PSN: Xbox:

(#21790) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Jackson01:
Szia jaja a VGA-val várj még mert most jönnek lassan pár nap az ATI 5k széria szal lemennek az árak nagyon..... én is most fogok venni 4870-et full toxicot 65k
1 ellőre

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#21791) JackShephard válasza SylarHUN (#21789) üzenetére


JackShephard
tag

Ha jól tudom, a NFS Shift 17.-én jelenik meg, a DIRT2 pedig 3 napja már megjelent. Szerintem mindkettő nagyon jó lesz!
A PT sajna erre a sorsra jutott, nem mi tehetünk róla.

(#21792) UnConnecteD válasza Mariann294 (#21788) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

az eddigi kepek, videok alapjan total olyan lesz, mint a GRID. azzal pedig 3x probaltam jatszani, de 15 perc utan mindig feladtam. hiaba kurvajo a grafika, egyszeruen nem birom iranyitani ott a kocsikat. azt a fizikat nem birom megszokni.

(#21793) ABnormal válasza UnConnecteD (#21792) üzenetére


ABnormal
őstag

ez nem a játék hibája...tessék kicsit hanyagolni ezt a x..t és menni kicsit a griddel...fog az menni...

(#21794) tomkatomi


tomkatomi
tag

Ugyan kicsit kényes a téma, de sikerült "biztonsági másolatot" :D szereznem a kölköknek az xbox-ra az NFS-ből és a Dirt2-ből is....Hát, mit mondjak...Első pillanatban szemem-szám tátva minkettőn :Y ...
A Dirt 2 eléggé arcade jellegű szerintem (vagy csak az elején a subaru ilyen gagyi), viszont az NFS nem lett rossz. Csak versenypályákon nyomulsz, kicsit hasonlít a Gridre, csak rengeteg tuning lehetőséggel. A fizika mhasonló a PT-hez, (simVS), még talán a fejlődés is (szerzed az XP, pénzt, fejlődsz, jobb dolgokat kocsikat vehetsz, stb)
Az online NFS-re leszek kíváncsi. Ha hasonló rendszerű lesz, mint a Shift (fejlődésre, autók mennyiségére, pályákra gondolok), akkor a PT-nek AMEN :(

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#21795) Micur


Micur
csendes tag

nah kihalt a nép :o :O

(#21796) Stewe24


Stewe24
csendes tag

csak jönne már a Shift a PT-től már hasmenésem van :( addig is TDU Online...
És várjuk a második részét is nagyon

[ Szerkesztve ]

ProjectTorque.nick:Stewe.V¤n.Đ,lvl:42...Darkorbit nick:__★_SГΞШΞ_★__™,•GS•,Galaktikus Szövetség

(#21797) Karibaba válasza Stewe24 (#21796) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Nekem meg hányingerem van a sok áll szent emberből. Mondom belépek valami jó csapatba QI.inc Dark,grid, stb city tour 5 megy a meccs kicsit későn fékezek a vissza fordítóba felkenődök a falra ahogy illik másnap lefokozás veteránból grenhorn-ra ahogy azt kell mert én wallride-ozok. jó csapat nem? Mondom ez csak vicc nem? áááááá halálos komoly volt mit gondolok én wallride man . kiléptem!!! utána hallom grid menőzík hogy kirúgott csapatból, kérdezem tőle, te rúgtál ki grid? haha wallride man jó wallride-ozást. akkor ki itt az állszent????? és kik a kővetői ??

De válaszolni nem akart, mert ő is tudta hogy én léptem ki !!

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

(#21798) Creative997 válasza Karibaba (#21797) üzenetére


Creative997
őstag

Ez úgy nézett ki, azért lettél lefokozva mert akikkel Te versenyeztél panaszkodtak a QI boss-nál hogy te és kriskoooo wallriderek vagytok mert city tour 5-n minden lehetséges wallrider pontot kihasználtál. Ezt meghallva a boss lealacsonyította a rangodat (amin egyébként tök kár felhúzni magad mert nem ér olyan sokat, csak annyit hogy kevesebb jogod van).
Innentől kezdve csak egy replayyel tudod bizonyítani. De nem is ez a gond. Hanem hogy a wallrider bant vonhat maga után. Én nem tudom mi hogy volt, ha nem csináltad nincs gond, mert nincs miért jelenteni téged. A probléma csak abból lehet, hogy azok akikkel együtt toltad, ne terjesszék hogy te wallrider vagy és felfigyeljenek rád e miatt.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#21799) Karibaba válasza Creative997 (#21798) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Szerintem az a wallrider aki fék nélkül belemegy a visszafórditóba és nyom menet közben 1 quick repairt !! Nem pedig az aki 1 kicsit elfékezi magát vagy kisodrodik 1 kicsit a kanyarba!
ha wallriderkodtam Banoljanak ha meg ,nem akkor nem volt igazságos ez sem különösképpen nem érdekel, már megszoktam a Pt-ben ne keresd az igazságot mert ami jár azt sem kapod meg.
szerintem nem 1 embert kell meghallgatni aki fél kört lemarad 1 versenyen (és tiszta ideg) hanem meg kellett volna engem is kérdezni hogy mi volt. Vagy a tárgyalások is úgy mennek hogy rámutatok valakire hogy bűnös és kész???

Projekt Torque online MMO

(#21800) Creative997 válasza Karibaba (#21799) üzenetére


Creative997
őstag

Én csak rámutattam hogy mi lehet ebből ill mi lehetett, nem voltam ott, nem tudom. Játékban írj DR-nak és kérdezd meg hogy most mi is volt igazából.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.