Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10851) Fittipaldi72 válasza zip_elek45 (#10850) üzenetére


Fittipaldi72
tag

nem!nekem egyet sem banoltak:S

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10852) ABnormal válasza Fittipaldi72 (#10849) üzenetére


ABnormal
őstag

kik törték fel? én erről még nem is hallottam,soha senki nem panaszkodott még erre,ráadásul azt írod,hogy neked többször is....hm....részleteket kérek...

(#10853) Fittipaldi72 válasza ABnormal (#10852) üzenetére


Fittipaldi72
tag

és h adjak?gondolom úgy sikerült h könnyű volt rájönni a jelszóra....

meg foglalkozz a saját dolgaiddal :P

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10854) Darkynt válasza Fittipaldi72 (#10853) üzenetére


Darkynt
csendes tag

Futass le egy virus keresőt stb.. mert 99 % hogy neked bizony kloggered van..(jo modszer igy megszerezni az informaciokat, gyakran hasznalom :D )
Es utana legyen tuzfalad meg ne nyiss meg minden hülyeséget(utobbi időkbe az mmo hackekbe rakják a loggereket, nagyon sok embert megfertőzve)

(#10855) zip_elek45 válasza Darkynt (#10854) üzenetére


zip_elek45
csendes tag

WoW :Y

(#10856) MaciG


MaciG
addikt

Megkérném a kedves kollégákat, hogy NE erről szóljon a PT fóruma, hogy Speedy mennyit költött az felhasználójára. Ő dolga és az is hogy menyiért adja, HA neked nem kell akkor nem veszed meg, átnézel rajta (ajánlaton), ha pedig neked bántja a szemed akkor írsz neki privit. ennyi.

Köszönöm!

BANZAII

(#10857) Fittipaldi72 válasza zip_elek45 (#10855) üzenetére


Fittipaldi72
tag

na épp vmi ilyen hsz-t vártam!legalább valakire hallgatnak is...

bocsánat macinak akartam válaszolni

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10858) Drift_Elek24 válasza SSP33DY (#10811) üzenetére


Drift_Elek24
csendes tag

a 30-as körülit sincs kedved ingyen adni?:D

(#10859) SSP33DY válasza Drift_Elek24 (#10858) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

azért is megküzdöttem, bár abba 1 forintot nem tettem.

a csóróság pedig nézőpont kérdése.. ugye.. ha "fullos account" kell fizess.. vagy kezd el magad, erről ennyit.. (annak szól a ki ezt a poént lőtte, és itt nyavajog free accountért.. looser.. csak semmi személyeskedés!! csinálj magadnak, és add el az ebay-en.. működni fog!!)

Paja tesó.. nyertél ezer eventet, és tolod 2007. óta.. én meg februárban kezdtem, és márciusban már 150 dolcsiért vettem ezt-azt.. aztán minden hónapban vettem AP-t! Júniusbam jártam 600 dolcsinál!! Igen, ez bizi százezer kemény magyar forint körül van.. ÉS? Melózok annyit, munka mellett is bőven, hogy költsek "magamra", a szórakozásomra, a kikapcsolódásomra.. ennyi idősen.. talán.. :K erről is ennyit..
Ha nem kel el az account, nagy kaland.. természetesen nyomom vele tovább.. hidd el, megveszik..
JAH természetesen nem csak saját lóvéból vettem az AP-t.. adtam-vettem.. ezt-azt..hhmm.. :DDD ;) :P Na pá, megyek Grid-elni, mert az jó.. :R :C :P

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#10860) PaJa1 válasza SSP33DY (#10859) üzenetére


PaJa1
őstag

A 600USDt sokallom 1edül PTre költeni, ennyit írtam. Az olyan 90k AP körül van nem?

Az NSX és a régi RX is nagyon baba!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10861) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Úgy látszik a PT mostanában vonzza a hülyéket. Először az a had423 gyerek jött az értetlenkedéséivel. Most meg egyszerre jelent meg ez a 3 matador: zip_elek45, Drift_Elek24 meg Fittipaldi72. Hogy lehet valakinek is akkora bőr a pofáján, hogy első hozzászólása alkalmával rögtön account-ot kunyerál. Ráadásul kikérik maguknak, hogy nekik csak valami überbrutál magas szinten lévő jó és persze mindezt free. Meg hogy a jó büdös picsába jösztök ti ahhoz, hogy itt osszátok az észt a nálatok jóval tapasztaltabb és normálisabb embereknek. Ez a mai fiatalság kéremszépen. Pofátlanság és tiszteletlenség ezerrel.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#10862) Isten88 válasza Ricco_hun (#10861) üzenetére


Isten88
senior tag

Kérem tisztelettel, Én is fiatal vagyok (20), mégsem tartom magam hülyének. :B Remélem mások sem.

(#10863) Ricco_hun válasza Isten88 (#10862) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Megspórolhattad volna magadnak ezt a hsz-t, mert nem rád értettem. És olvass figyelmesen, ne csak egy-egy részletet ragadj ki az írásomból, mert a hülye és a fiatal szavak nem szerepelnek egy összefüggésben. Én meg 21 vagyok és a fiatalt itt a 13-14 évesekre értettem.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#10864) Isten88 válasza Ricco_hun (#10863) üzenetére


Isten88
senior tag

Gyóvanna. Poénnak szántam... Koc kac kac. :)

(#10865) SSP33DY válasza Ricco_hun (#10861) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

SZÉP Volt Ricc!! :R
Akkó' én így 35 felé befoghatom ugye? :P :DDD

Paja.. ANNYI :O nekem sem akkor esett le, hanem amikor nézegettem a hitelkártya számlámat..hehe.. de még megoldottam!
Természetesen nem ennyiért adnám, de a looserek hagy nézzenek gyogyósnak.. és érezzék mennyibe kerül egy ilyen account! Főleg az idő ami qrva sok.. és egy első accost nem dobál el senki! De ebayen 2-t már megvettek..hhehehhee :P (de ez titok vazze!)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#10866) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

jah, közérdekű, ha valaki új ember kérdezné, hogyan fizessen online AP-ért.. íme : http://vbence.web.elte.hu/paypal-leiras.html

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#10867) PaJa1 válasza SSP33DY (#10866) üzenetére


PaJa1
őstag

Ez a paypalos leírás nagyon jó, bár ahhoz hogy APt vegyél nem kell :)
Én simán követtem az instrukcoikat amikor APt vettem, teljesen egyértelmű volt minden és faxán működött is. 10 percen belül már ott volt játékban a feltöltött AP mennyiség :)

Hiányzik már a PT... tesztelni is kéne, mert amint láthattátok, már ajándékozási listán vannak az új autók, NSX és RX7. Nevükből már kiderül hogy license-elt autók lesznek, csak APért lehet majd megvenni.
De már túlléptem a felét a mobil netnek, és nem akarok pótdíjat fizezni...:))

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10868) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez az ap befizetés a gammába dolog hogyan, mivel működik?
Ricco akkor én még a 16 évemmel beleférek remélem...

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10869) PaJa1 válasza [HUN]Dani (#10868) üzenetére


PaJa1
őstag

APhoz: Nyomd meg a forumon a STORE gombot, vagy a játékok honlapján a GET AERIA POINTS címűt. Válassz módot és kövesd az utasításokat.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10870) [HUN]Dani válasza PaJa1 (#10869) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszike!
És ez egyszerű? :U

magyarsrac

(#10871) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Mikor jön már a patch?!
És szerintetek mennyi lesz a class7 autó? Van 130k-m de szerintem ez nem lesz elég mert a panny class6 és 139k-ba kerül tehát a class 7 az szerintem lesz vagy 180k-200k!

magyarsrac

(#10872) Isten88 válasza [HUN]Dani (#10871) üzenetére


Isten88
senior tag

Hát...szerintem olyan max 200K RP körül lesz...viszont ha a pannihoz kell 1 milla RP pluszban, hogy fullos legyen...szóval 130K RP-vel nem mész olyan nagyon sokra szerintem.

(#10873) ABnormal


ABnormal
őstag

kaptam még régebben eventekért challenge ticketet,gondoltam most felhasználom,már akkor gyanus volt amikor nem írt ki semmit a gifthez a garageban,de azért rányomtam az use gombra....és nem történt semmi...15 ticket eltünt...

(#10874) Isten88 válasza ABnormal (#10873) üzenetére


Isten88
senior tag

:C "Könnyen jött, könnyen ment." :C

(#10875) PaJa1


PaJa1
őstag

Hoppika, 30%akcio van Buggyra, Phoenixre és az alap 4 autóra! És még az upgrade is!
Sőt ha APval veszel autót akkor még egy táskábavalót is kapsz!

Uff, nekem több mint a fele ajándékom tök sötét... nem tudni mi van benne, csak emlékezetből tippelem hogy ticket meg kazetta, de van olyan ajándék amire kiírja, hogy az pl kazetta.. :U

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10876) ABnormal válasza PaJa1 (#10875) üzenetére


ABnormal
őstag

kiprobálhatnád,mert szerintem amihez nem ír semmit azért nem is ad semmit...

(#10877) PaJa1 válasza ABnormal (#10876) üzenetére


PaJa1
őstag

Már próbáltam, és nem adta ide mert maxon vagyok mindkettőből.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10878) Isten88 válasza PaJa1 (#10877) üzenetére


Isten88
senior tag

Szegény gyerek...valami olyan eventről nem tud véletlen valaki valamit, ahol biztos ajándék vár, nem csak az xy legjobb kap giftet? Hüm hüm hüm? :)

[ Szerkesztve ]

(#10879) [HUN]Dani válasza Isten88 (#10878) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem nagyon tudok ilyenről, de jól jönne nekem is...

magyarsrac

(#10880) had423


had423
aktív tag

hey, az ilyen patch-eket honnan szedtek le? Légyszi adjátok linkbe...kössz

(#10881) [HUN]-Kisa válasza [HUN]Dani (#10879) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Szia Igazad van Dani elég régen volt ilyen event a 360 fokos volt az uccso asszem.amiért mindenki kapokk.Most jol jönne nekem is egy x napos csaj

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#10882) Isten88 válasza had423 (#10880) üzenetére


Isten88
senior tag

B*szd meg ne legyél már ennyire h*lye, olvasd vissza, amiket írtunk. Már kb 3-an leírták a választ.

(#10883) Ricco_hun válasza had423 (#10880) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Vannak akiknek nem való a számítógép, nem muszáj erőltetni.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#10884) zip_elek45 válasza Ricco_hun (#10883) üzenetére


zip_elek45
csendes tag

jaja ez igaz!!!! :C jó írás!Grat

(#10885) [HUN]Dani válasza had423 (#10880) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A patchet magától felrakja a game! Csak elíndítod és már telepíti is... :K

magyarsrac

(#10886) Karibaba


Karibaba
aktív tag

most nem azért ,de kellene reklomálni aug 20. ra vértam pm 3.00 ezt a frissitést és semmi. :W

:) :))

Projekt Torque online MMO

(#10887) Karibaba


Karibaba
aktív tag

most akkor 2-3 napot csúszik. vagy mi van? :) :))

Projekt Torque online MMO

(#10888) ABnormal válasza Karibaba (#10886) üzenetére


ABnormal
őstag

addig örüljünk,amíg nincs ilyen nagy patch,majd megint jönnek a hüje bugok,kocsik irányítás megint nem ugyanolyan lesz...előre félek...

(#10889) Shad0w válasza Karibaba (#10886) üzenetére


Shad0w
senior tag

Most nem azért, de hogy a faszba lehet ilyen trehány módon írni?! Ha rejtvényt akarok fejteni akkor veszek egy Fülest az újságosnál, ide nem ezért járok...
Továbbá, hol vagyon az leírva, hogy huszadikára jön ez a patch? 12.-én írták be és minimum két hetet írnak a megjelenésre. Akárhogy számolom sehogy se jön ki 20.-ra.

Jópáran el vannak itt kanászodva. Pár hónapja vmi ilyesmit jósoltam ha nem tévedek. Támadnak a 10 évesek... :(

(#10890) ABnormal válasza Shad0w (#10889) üzenetére


ABnormal
őstag

karibaba sem teenager és ráadásul fittipaldi sem...csak szólok...

(#10891) Karibaba


Karibaba
aktív tag

hát nem a faszba van leirva, mert amikor paja ezt mutatta akkor 20. -a volt pm 3.00 most 2 napja meg ez van irva :) :)) , ha nem hiszed kérdezd meg töle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Projekt Torque online MMO

(#10892) Karibaba válasza Shad0w (#10889) üzenetére


Karibaba
aktív tag

ha meg kötekedni akarsz, gyere versenyezzünk adok 3 másodperc elönyt bármelyik pályán.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :))

kisfiú.

Projekt Torque online MMO

(#10893) Fittipaldi72 válasza Isten88 (#10840) üzenetére


Fittipaldi72
tag

de a miniszternek ferike a neve... :O

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10894) Shad0w válasza Karibaba (#10892) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ha így volt akkor én kérek elnézést (én úgy emlékszem, hogy amikor paja belinkelte akkor is 2-3 hetet írtak). De reakciódból ítélve úgy olvasod a Magyart, mint én az Angolt, kiemelsz pár szót és abból akarod megérteni a mondatot (sikertelenül).
Attól mert többet kockulsz a játékkal még nem lesz igazad. (bár stock kawaval elkenném a szádat touge-n... :DDD)

ABnormal: Vhogy nem tudott meggyőzni.

Mellesleg kihasználtam ezt a 30%-os kedvezményt a buggy-ra. Hát én vagy nagyon régen játszottam a PT-vel vagy már sokat játszottam szimulátorokkal... A grafika pedig továbbra is ocsmány. Na de befejezem, mert lassan én is megérdemlek egy warn-t. :B

(#10895) Isten88 válasza Fittipaldi72 (#10893) üzenetére


Isten88
senior tag

Én adok ingyen egy acc-ot. Mondd, hogy milyen nevet szeretnél magadnak és milyen jelszóval. Amúgy szerintem a kunyerálást abba lehetne hagyni, aki szerencsétlen, az fizessen. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#10896) Fittipaldi72 válasza Isten88 (#10895) üzenetére


Fittipaldi72
tag

nyugi már van

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10897) Isten88 válasza Fittipaldi72 (#10896) üzenetére


Isten88
senior tag

Gratulálok, akkor talán visszatérhet már a fórum az eredeti céljához. Remélem mindenkinek sikerült 30 segítségkérés után feltenni a játékot, amihez 10 kattintás elegendő, mindenki kért magának fejlett accoutot, még ha nem is ért a játékhoz és mindenhol megverik akkor is. :C

(#10898) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ma nézelődtem kicsit az aeria oldalán, Megnéztem a Rankings-ot és feltünt egy pár autó márka amit még nem láttam!!!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#10899) Fittipaldi72 válasza csaba0223 (#10898) üzenetére


Fittipaldi72
tag

azta:Dde ilyen kocsikat honnan lehet szerezni? :F

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10900) Isten88 válasza Fittipaldi72 (#10899) üzenetére


Isten88
senior tag

Gondolom kínai vagy japán szerverről. Vagy amerikairól. Európa csóró, neki ez jár, ami van. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.