Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10401) MaciG


MaciG
addikt

Valaki egy kis gyakorlás a liga uccsó futamára? :U Fenn leszek, majd írjatok rám. :K

BANZAII

(#10402) csaba0223 válasza MaciG (#10401) üzenetére


csaba0223
senior tag

Délután Ráérek gyakorolni!!!

Project Torque nick: csaba0223

(#10403) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#10400) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Grat :DD

magyarsrac

(#10404) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Itt egy kicsit egyszerű rekordot dönteni:Serpentine rough and tough csak nem kicsit nehéz elérni azt a szintet ahol már lehet ezen a trackon játszani..
[The Beat] már fullos :Y :R :Y itt vannak a képek: 1. 2. level 40 :Y és 3539 verseny :W

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10405) [pH]Lacika válasza [HUN]Dani (#10404) üzenetére


[pH]Lacika
tag

És ehhez mit szólsz? :Y :Y :Y :Y :Y (citizen)

És én sem mentem keveset! :DDD

[ Szerkesztve ]

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#10406) rsx válasza csaba0223 (#10400) üzenetére


rsx
aktív tag

:Y Grat
B-road-on nekem is sikerült csak sajna nem vagyok elsö :(

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#10407) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

A World Record-ért is annyira szánalmas az a 3100 RP. Mégha mondjuk 10.000 RP vagy 20.000 RP járna egy "világ" rekordért. De nem. Ezzel az RP mennyiséggel még a "world record" fogalmát is lealacsonyítják. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen űridők ellen semmit sem tesznek. Gondolom reset-elni nem mernek, mert, akkor jujj ki kell osztani párszor 3100 RP-t, jajj nehogy már legyen egy kis pénze valakinek. Akkor egyszerűen miért nem törlik a csalással (vagy buggal) elért időket? Valahol valami nagyon nem. :W

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#10408) PaJa1


PaJa1
őstag

Liga gyakorlásra vagy hízásra várok mindenkit :) - also sim vs
Tegnap olyan 70perc fánkolás után 130.000 ütötte a markomat :)) El se merem képzelni mi lenne ha csajt is aktiválnék :) Szerettem volna de az ajándékaim 90%át nem tudom hogy micsoda, tök üres a leírás róluk :(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10409) csaba0223


csaba0223
senior tag

Az Rp szerzésről (mert mindenki nyavajog)
Tegnap este azt mondta a barátnőm,hogy kell neki egy panama!(Na jó én akartam :) )
Volt 40.000 RP-je és level17 volt. Leült a gép elé és 3 óra alatt összeszedte a hiányzó 100.000-et és megvette a panamát!
Ehhez kellett, 50 1 körös wangan nyerés. ( Kreatívnak kell lenni: én 2 acc-cal játszom az egyik csak azért van hogy tudjak indulni ,így mindig én nyerek)
De ez csak pénz szerzéshez használom.
De lásd Paját ő is kreatív a drifteléssel szed össze sok-sok RP-t.
Szerintem nincs gond az RP szerzéssel.
Ja és + ott vannak a kulcsok is,ami bőven ad,csak ki kell használni!
Minden 3. futam után kapott egy piros kulcsot!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#10410) [HUN]Dani válasza rsx (#10406) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az a corus s3 mit keres előtted? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10411) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ha valakinek van egy kis fölös ap-ja az küldhetne nekem egy sponsor csajt... :B :B

magyarsrac

(#10412) csaba0223


csaba0223
senior tag

Egy pár embert kizártak a Minigame-s eventből! Engem is :(((

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#10413) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#10412) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az melyik?
És miért?

magyarsrac

(#10414) csaba0223 válasza [HUN]Dani (#10413) üzenetére


csaba0223
senior tag

Ebböl:itt

Disqualified: Missing account name in screenshot

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#10415) PaJa1


PaJa1
őstag

lol azért csuktak ki engem a bloonsos eventből mert a barátnőm eredményét töltöttem fel aki az alt accountommal játszik. Router mögött vagyunk 1 az IPnk.. .ezek hülyék.. mindenkit kicsuknak akinek többen vannak 1 IPre???
Írok is nekik 1 szépet.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10416) Isten88 válasza PaJa1 (#10415) üzenetére


Isten88
senior tag

Gondolj bele, ha mondjuk 1 kolira van 1gigabites net...az egész kolinak egy a kimenő IP-je...akkor kicsuknak mindenkit a koliól, ha többen vannak? XD

(#10417) PaJa1 válasza csaba0223 (#10412) üzenetére


PaJa1
őstag

Csabát és Tibee-t azért zárták ki mert nem a szabályok szerint küldték be a képet.
Csaba képén nem látszik az acc név - nem lehet tudni melyik accounttal csinálták.
Tibee meg módosította a hozzászólását

Jöttök fánkolni?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10418) csaba0223


csaba0223
senior tag

Uj event!!!

Nagyon király :C
itt

Project Torque nick: csaba0223

(#10419) Isten88 válasza csaba0223 (#10418) üzenetére


Isten88
senior tag

1179 feet...és nem voltam bejelentkezve... XD

(#10420) PaJa1 válasza Isten88 (#10419) üzenetére


PaJa1
őstag

nekem 1000 fölé nem sikerült menni, nagyon maki ez a játék :D

19.00től 20.00ig fánkolás also sim vsben. fánk a jelszó

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10421) csaba0223 válasza PaJa1 (#10420) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nekem eddig 1778 a leg jobb! :C

Project Torque nick: csaba0223

(#10422) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#10421) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem eddig 1285 a legjobb! :B
Ezt nézzétek meg! :C Egy bizonyos Tuning_Freak nevezetű emberke csinálta, nem szar a gyerek..

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#10423) PaJa1 válasza [HUN]Dani (#10422) üzenetére


PaJa1
őstag

Az 1. hszben nagyobb pont van...
Meg szerintem ez véletlen hogy milyen messzire megy el, nagyon nagy a mázli faktor.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10424) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

sziasztok!2300 AP mobilon mennyibe kerül???kössz

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10425) [pH]Lacika válasza Fittipaldi72 (#10424) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Sajnos a mobilos fizetés Magyarországról nem működik. (Próbáltam)

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#10426) Fittipaldi72 válasza [pH]Lacika (#10425) üzenetére


Fittipaldi72
tag

akkor mivel lehetne kérni?

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10427) MaciG válasza Fittipaldi72 (#10426) üzenetére


MaciG
addikt

bankkártyával

BANZAII

(#10428) Fittipaldi72 válasza MaciG (#10427) üzenetére


Fittipaldi72
tag

és 2300 AP mennyibe kerül?

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10429) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hello,hogy lehet lefényképezni a rekordotokat??,és bekell jelentkezni előtee?

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#10430) sanye89


sanye89
csendes tag

ez nézzétek meg :Y

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#10431) sanye89


sanye89
csendes tag

ez meg mi? :Y :Y

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#10432) Razin


Razin
csendes tag

wooow ... nem semmi

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#10433) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Én majd ha 10k FT-t be akarok fizetni a gammába az mennyi ap -lesz?

magyarsrac

(#10434) Razin válasza [HUN]Dani (#10433) üzenetére


Razin
csendes tag

kb 8k AP...

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#10435) MaciG


MaciG
addikt

Lezárúlt az Euró liga. Hát elég érdekes és szoros volt, főleg a vége meg a shotout vagy mi a fene, :DDD ami viszont egy érdekes dolog, mivel elsőnek választasz verdát és rá performancet-et és azután meg Paja választ mapot. Most nem volt gond ,mert mindketten rollát választottunk, de ha mondjuk én kawát teszek a másik player meg rollát akkor elég nehéz igazságos mapot választani...

BANZAII

(#10436) PaJa1 válasza sanye89 (#10430) üzenetére


PaJa1
őstag

Replay megvan erről a csúszásról?

Grat MaciG-nak. Eu touring győztes!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10437) PaJa1


PaJa1
őstag

Csak kidumáltam magam :) Újra benn vagyok a bloons-os játékos eventben, ha jól láttam akkor 3. leszek Októberiában :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10438) csaba0223


csaba0223
senior tag

Grat Maci! :C

Project Torque nick: csaba0223

(#10439) Fittipaldi72 válasza sanye89 (#10430) üzenetére


Fittipaldi72
tag

azta!én ilyet soha a büdös életben nem fogok csinálni!grat!!!!!!!!!!!!!!

Mindhalálig Rock N Troll!

(#10440) PaJa1 válasza sanye89 (#10430) üzenetére


PaJa1
őstag

Itt valami turpisság van a dologban. Mivel neked volt a legtöbb pontod minden szektorban és végig csúsztad a 10 percet, nem tudom hogy lehet neki ilyen nagy pontja. Talán éppen olyan későn fejezte be a driftet hogy csak az összpontszámhoz számolta neki, de a szektorokhoz nem, így azért ő nem is kap bonuszt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10441) SSP33DY válasza PaJa1 (#10440) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

...tán már az előző oldalra csúszott amit írtam.. köridő, pontszám..stb..stb..simán törhető a PT.. Nemtom' ki ismeri az Americas Army-t.. abban is van wall hack (átlátsz a falakon, látod ki-merre van), honor hack (ezek a meghatározott pontok után kapott szintlépést jelentik)..stb..stb, de ezt biztos tudjátok.. Komolyan be fogok regisztrálni pár csíter oldalra (még nemtom milyen néven), de megosztom veletek, és kíváncsi vagyok, van e publikus csalás a PT-hez.. 20millió drift, 1milliárd pontok.. ugyanmár.. ez nem lehet bug, vagy szerver hiba.. blablabla.. meg a pár másodperces köridők.. :(( :(((

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#10442) PaJa1


PaJa1
őstag

1 óra fánkolás eredménye. Közben kimentem még ebédelni is :D
Azért érdekes hogy 2 perc alatt mennyit drifteltem :D
1óra
kerek

Elképszesztő milyen könnyű az RX7essel ez a "mutatvány" 1 perc alatt 12 perfect drfitet össze lehet vele hozni. Ez 360 pont, és erre jönnek még a plusszok! A képeken jól látszik mennyi zsetont lehet nyerni 1 popper elhasználásával.

Minél többen csináljuk ezt annál jobban járunk.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10443) PaJa1 válasza SSP33DY (#10441) üzenetére


PaJa1
őstag

Wall hack minden lövöldözős játékban van :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10444) erdol válasza PaJa1 (#10442) üzenetére


erdol
senior tag

Na ez lesz a következő majd amire rácuppannak és megszüntetik a lehetőségét is hogy sokat nyerj így.Főleg ha többen is rákapnak.Mindig ez van ha valamivel sokat lehet keresni.De Te majd találsz másik kiskaput ha jól sejtem. :K
Tiszta rabló-pandúr játék.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#10445) PaJa1 válasza erdol (#10444) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha valaki most kezdené az tuti meg lenne döbbenve, hogy csupa 30+ feletti játékos veszi körül...
Amikor én kezdtem akkor még nem voltak ilyen nagy szintbeli különbségek. Szóval jobban éreztem magam :)
Így legalább ezt az akadályt le lehet küzdeni, ha gyorsan fejlődsz akkor nem érzed magad annyira lemaradottnak. Persze ez csak a statisztkika. Attól hogy még sok pénzed és XPd van nem biztos hogy jól is versenyzel. De egy kezdő lökést adhat a könnyű pénzszerzési lehetőség.

A segítő kezes eventbe még csak Isaten nyomott hozzászólást, Eddig nem sok embert láttam akira 2nél többen szavaztak volna. Szóval ha netán nyomnátok oda pár sor, képpel alátámsztva hogy miként segítettem akkor mindannyian jól járnánk. Hangsúlyozom, jelen állás szerint jó esélyünk van nyerni.

Őrült 8as event!
A felsorolt játékok közül 8ban kell 1 képet csinálni a karakteredről és beküldni a kép LINKjét a témába. Elég beteg ötlet hogy legalább 30 gigát telepítsek fel 1 event miatt... 10 giga letöltésről nem is beszélve :(((

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10446) Isten88 válasza PaJa1 (#10445) üzenetére


Isten88
senior tag

Ebben a 8-as eventben garantált a 888 AP? Vagy azt is csak sorsolás alapján döntik el, hogy ki kap? Mert ha garantált, akkor telepítem is... =) Kell az ingyen zseton... :B

Szerk: Ja, végig olvastam...8 emberke kaphatja csak... :(

Szerk2: A SEGÍTŐKEZES EVENTRE MEG SZAVAZZATOK TI IS PAJÁRA!!! vAGY NEM KELL 1,5 INGYEN AP???

[ Szerkesztve ]

(#10447) Darkynt válasza Isten88 (#10446) üzenetére


Darkynt
csendes tag

a segítő kezesben hogy lehet szavazni ?

(#10448) MaciG válasza Darkynt (#10447) üzenetére


MaciG
addikt

Szólsz Pajának a játékban hogy segítsen, kérdezel tőlle valamit, azt print scren, és beteszed a forumba és odaírod hogy te rá szavazol!

Ebbe a "8 játékos" eventbe, láttátok JonGhost hsz-ét? Több mint 18K Ap-je van :Y

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#10449) Isten88 válasza Darkynt (#10447) üzenetére


Isten88
senior tag

Csinálsz a játékon belül olyan képet, amivel bizonyítani tudod, hogy (angol nyelven) segített neked "[HUN]This No All" (Én a chat ablakot fényképeztem le párszor), majd feltöltöd egy olyan helyre, ahol sokáig fent marad. Ha nem tudod, hogyan kell, kérj segítséget akár tőlem is - msn címem a profilomban. Ha ezekkel meg vagy, akkor kikeresed EZT az oldalt, rányomsz h "new reply", miután bejelentkeztél. Belinkeled a képet/képeket bizonyíték gyanánt, majd írsz ANGOLUL egy kisebb szöveget, h miben segített neked akire szavazol - jelen esetben [HUN]This No All - és miért szeretnéd, hogy ő legyen az első ezen az eventen.
Hogy legyen sablon, linkelni tudom saját SZAVAZÁSomat is...az oldalon az első.
Ha nem tudsz valamit még így sem, akkor vegyél fel MSN-re.

[ Szerkesztve ]

(#10450) Isten88


Isten88
senior tag

MaciG is szavazott!!! Már 2-en akarjuk [HUN]This No All-t... =)
De szeretjük Őt... :DDD
Amúgy tényleg mire jó a 4WD balansz? A nyomatékot a hátsó/első kerekekre helyezi jobban?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.