Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9151) CactuS válasza Creative997 (#9149) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aham, hát akkor majd idővel csak kapok sárga kulcsokat :)

Egyébként a quadroban kicsit csalódtam. (Emlékeimben nem tűnt ennyire rohadtúl nehéznek, kanyarban iszonyat nagyon kell fékezni, hogy ne váltsak át töketlen fecskébe. Lehet marad a lion, amig össze jön egy pénz egy 68as csodára)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9152) Creative997 válasza CactuS (#9151) üzenetére


Creative997
őstag

Quaddal rengeteget toltam, anno broadon 1:56ot húztam ki belőle! A legtökéletesebb akkor amikor raksz bele special tirest, +10% tapadást!! Akkor lesz kezes bárány, meg balancolni kell. Sokan szídják szerencsétlen gépet pedig az egyik legjobb tanulókocsi!! Habár nekem mázlim volt mert anno ingyé jutottam hozzá :P

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9153) CactuS válasza Creative997 (#9152) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legjobb XP még mindig a 30 körös TA amúgy?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9154) SylarHUN válasza CactuS (#9147) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Összesen kell rajta annyit menni.

-UnConnecteD- : Ezt minden sárga kulcsnál kiírja a játék.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#9155) Creative997 válasza CactuS (#9153) üzenetére


Creative997
őstag

Már nem, kevesebbet ad mint eddig, meg tele van köcsög kilökdösős noobbal. A legjobban a drift ad, sok mila, sok pínz. Meg talán a wanga de azon már nagyon rég nem voltam.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9156) UnConnecteD válasza Creative997 (#9155) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

5 koros wangan kb. fele, mint egy 6-7 millios hangar. es akkor meg hol vannak a 8 felettiek ...

(#9157) Creative997 válasza UnConnecteD (#9156) üzenetére


Creative997
őstag

akkor nekem megéri a drift, kb 10 percenként olyan 7-9k között keresek, csak sok verseny után golyózik a szemem.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9158) CactuS válasza Creative997 (#9155) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aham, jah tapasztaltam, belépjön, és belecsúszok az előttem lévőbe, erre én kapok áthajtásos büntit -.- Tényleg ezt a remek chat ablakot nem lehet valahogy eltüntetni a képernyő "közepéről" verseny közben?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9159) Creative997 válasza CactuS (#9158) üzenetére


Creative997
őstag

De, nyomsz egy T betűt. De ha mielőtt elindulna a verseny bezárod, és verseny közben írnak, egy idő után automatice eltűnik a chat ablak.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9160) Ricco_hun válasza Creative997 (#9155) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Mindig ezzel a Hangar drifttel vagytok. De sajnos elég szűk azoknak a tábora akik 4-5-6-7-8 milliókat tudnak driftelni. Nem is értem hogyan csináljátok. :F Panamával szar mert nem indul meg a segge, a Phoenix túlpörög, eddig a fullos Quadro-val tudtam 930 ezret driftelni. Sosem voltam egy drift king, de azért ezek a több milliós driftek nagyon irreálisak.

Mod.: az öcsém egy igazán kocka gyerek. Az autós játékokban mindig 1000-szer jobb volt nálam, mégis Hangar-on ő sem tud 3 milla fölé menni. Nagyon úgy néz ki, hogy AP-s autó csoda kell oda és az is fullosan. Vagy Panama de az is csak fullosan, hogy olyan tapadása legyen, hogy csak na.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#9161) ABnormal válasza Ricco_hun (#9160) üzenetére


ABnormal
őstag

én pl a spiedon leveszem a gumit első szintűre,hogy ne tapadjon már annyira...nem is csúszok csak kb 1.5M-t... :)

(#9162) Creative997 válasza Ricco_hun (#9160) üzenetére


Creative997
őstag

Én is úgy kezdtem hogy bazz anyátok hogy pi...be tudtok ennyit menni? 400ezerrel kezdtem és hopp! Most 7,5milánál tartok és folyamatosan tudok 5 fölött menni. Panama-val, csak rá kell érezni és ebben segítettek, gyakorlás és kitartás kérdése, nem az hogy "na faxom megint nem megy, hagyom a pics-be..." (nem céloztam senkire!!!!).

Egyébként 2 ellentétes dolgot írtál:
"Panamával szar mert nem indul meg a segge" <---> "Nagyon úgy néz ki, hogy...kell...Panama de az is csak fullosan, hogy olyan tapadása legyen, hogy csak na."
Elöször írtad jól, a Panama segge tapad mint állat, tehát épp ez az hogy nem kell hogy olyan nagy tapadása legyen.
És tényleg ez a baj, azért nem tudok nagyobbat mert nagyon leragadt a kocsi, de legalább ha elqúrod, vissza lehet hozni viszonylag könnyen.

R-Go: értem én hogy nem megy, de attól még ezzel lehet a legjobban kaszálni! És ennek érdekében megtanultam...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9163) csaba0223 válasza MaciG (#9148) üzenetére


csaba0223
senior tag

Ezt én is akartam írni! Akár mikor megyek mindig azt írja hogy van fenn friend bemegyek azt semmi! :U

Project Torque nick: csaba0223

(#9164) UnConnecteD válasza Ricco_hun (#9160) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

Phoenix : aero R, grip R, acc A+ . ez + connection frenzy + par nap gyakorlas, es megvan 6-7 millio siman, nem kell ide AP

(#9165) SSP33DY válasza UnConnecteD (#9164) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Így van! Hihetetlenek voltak nekem is ezek a Millák hidd el!! Aztán 3 napja felkeltem, és azt mondtam magamban "nebaxxamámeg..", és csúsztam hirtelen 7 millát, aztán 7.5-öt! Ezt is sok.sok hibával! Ha normálisan íven tartod a gépedet, és nem "ap-s full tuningos" verda, akkor is minimum 2 perc/milla!!(me AP-s géppel is nekem ) Tehát ha lassan is megy, de 5 milla a minimum, ami már 6-7ezer pont! És lehet nyomni olyat is, hogy pratice ;)

[ Szerkesztve ]

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#9166) UnConnecteD válasza SSP33DY (#9165) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

csak ott nincs backpack, csak tudnam, hogy akkor meg mia fenenek lehet valasztani? ha meg mindig nem birtak megcsinalni, hogy mukodjon ott is :(((

(#9167) PaJa1 válasza UnConnecteD (#9166) üzenetére


PaJa1
őstag

Én is próbáltam most is meg régen is hogy müxik a táska gyaxin... nem. Mission módban müxik és vonja is le.

Panama Hangar Drift: Elég kezdetleges panamára sima tapadás előre (evidens szerintem, fizika :D) aztán bőven lehet tartani vele az ívet, BILLENTYŰZETről IS. Kipróbáltam, 1 millánál abbahagytam, ha addig ment simán akkor megy tovább is :) csak teszteletem és működik ez a beállítás, nekem tökéletesen a béna pancserra :D Fullos panamára lehet más balanszt használnék, mivel erősebb és könnyeb tehát jobban tolja a seggét.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9168) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Ma jelenik meg a Toyota 2000GT a játékban. Remélem Corolla árban mérik, azon nyomban lecsapok rá.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#9169) Creative997


Creative997
őstag

Na srácok ez már jól kezdődik :O
De legalább elmondhatom h ilyen senkinek sincsen :D
[link]
[link]
[link]
[link]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9170) Creative997 válasza Creative997 (#9169) üzenetére


Creative997
őstag

Úgy néz ki mint egy agyonfoltozott zsiga :DDD

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9171) G@bi90MR válasza G@bi90MR (#9168) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Meg is vettem. 699AP volt. A tuning ára egész korrekt. Még...

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#9172) PaJa1 válasza G@bi90MR (#9171) üzenetére


PaJa1
őstag

Azé annyi mert class1es :) remélem így is marad :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9173) MaciG válasza PaJa1 (#9172) üzenetére


MaciG
addikt

L0L :Y

Class1 2 csillag, de jobban megy ,mint egy quad ami class2 3 csillag...
Kíváncsi lennék ki tudta így rangsorolni

BANZAII

(#9174) Isten88 válasza MaciG (#9173) üzenetére


Isten88
senior tag

Ez már tényleg annak az erőlktetése, hogy vegyél AP-t, mert anélkül nem nyerhetsz...

(#9175) MaciG válasza Isten88 (#9174) üzenetére


MaciG
addikt

Dehogy, megyek ellene panamával és nyerek ;]

Viccet félretéve, én nem látom, hogy most ez lenne a helyzet. Régen tényleg ez volt ,mert ha nem vettél AP-ért rx7-est, akkor tényleg nem volt esélyed, mert a harpoon egy nagy irányíthatatlan tégla (rx-hez képest), de most a panama és a vette szinte ugyanolyan jó. :K

BANZAII

(#9176) G@bi90MR válasza PaJa1 (#9172) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Szintén remélem. Class 1-es, de baromi jó. Tegnap nyomtam vele pár versenyt, csal level 2-es kaszni volt rajta, de a fullos Toyota Corolla GTS-ek csak pislogtak. :DD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#9177) CactuS válasza G@bi90MR (#9176) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Overpowered, bár én nem vettem meg (nincsen APm, és szerintem egy darabig nem is lesz). De kivittem egy kicsit a licence pályára. Háát, kanyarokban uralható, meg mint az állat, szóval innentől kezdve azt hiszem jönnek majd a same car szobák, illetve aki class 1ben ilyennek akar menni, azt ki fogják rúgni :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9178) MaciG válasza G@bi90MR (#9176) üzenetére


MaciG
addikt

Ligafutamon lesz majd érdekes, hogy engedélyezik-e, mert ha igen ,akkor ennélkül nem is érdemes jelenkezni :U

BANZAII

(#9179) G@bi90MR válasza MaciG (#9178) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Megoldják. AE86-nál is volt olyan, hogy az alap volt, de a többieknek lehetett bizonyos szintű tuning.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#9180) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Valaki mondja már meg mi az a ventri! :W

magyarsrac

(#9181) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ja és még annyi hogy már kb 1 hónapja nem léptem be a PT-be és remélem hogy nem maradtam le semmi faxa dologról!

magyarsrac

(#9182) superecneB


superecneB
őstag

Megvettem a Speedo Fortét de valahogy nem az igazi... Milyen beállítást tudnátok hozzá ajánlani h jobban menjen a segge?

(#9183) CactuS válasza [HUN]Dani (#9181) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

Én régebben regeltem, de valamiért még mindig nem tudok missionoket csinálni :D Pedig elvileg kaptam már 1 sárga kulcsot, na mind1. Amúgy nem érzem az előnyét annak, hogy régebb óta vagyok PT tag. Főleg, mivel, hogy inaktiv voltam egy ideig.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9184) Creative997 válasza superecneB (#9182) üzenetére


Creative997
őstag

Nekem acc A+os, grip F+os balance van, hogy gyorsabban kanyarodjon, de ha már majdnem kész a tuning akkor vedd ki mert nagyon fordul. + még vettem hozzá 4wd-t hátra, meg brake f+ost mert mikor még nagyon alap volt akkor nem fékezett. (Nekem már csak a 4.body, meg 2-3-4 fékek hiányoznak bele) Egyébként jó kis gép...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9185) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Remek, láttam versenyben is az új járgányt... Kanyarokban a majdnem alap lionommal tudtam tartani, de egyenesben, kb 1/3 célegyenest rámvert a bullfrogon. Fantasztikus -.-

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9186) superecneB


superecneB
őstag

És mivel lehet most legjobban keresni? mert az explorer nem olyan jó már

(#9187) Creative997 válasza superecneB (#9186) üzenetére


Creative997
őstag

Korábbi hsz-ekből kiderül hogy a legjobban a drifttel lehet keresni Hangarban, ha sikerül a sok milliós drift (5-6 millióval már lehet kaszálni 7k RP/XPkörül). De vannak pályák amelyek viszonylag jól fizetnek, 1-2 tkyo-s, circuit-os, meg még jól ad a Wangan race is. Ha veszel a boltban 3x race bonus itemet növelheted a versenyenkénti nyereményedet, ha nyersz és tied a best lap. Meg +cash-t kapsz ha ghost off-ban nyomulsz.
Kb ezekkel.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9188) superecneB válasza Creative997 (#9184) üzenetére


superecneB
őstag

A "4wd hátra" alatt a R vagy R+ -t érted? Driftelni lehet ezzel a Fortéval vagy fejlesszem inkább a kawanámat? :F

[ Szerkesztve ]

(#9189) MaciG válasza superecneB (#9188) üzenetére


MaciG
addikt

Az R+ a hátra, az R pedig a majdnem hátra :C

BANZAII

(#9190) superecneB válasza MaciG (#9189) üzenetére


superecneB
őstag

Thx :R

(#9191) PaJa1 válasza superecneB (#9188) üzenetére


PaJa1
őstag

hopsza, valahogyan 2 sikerült, a kövit a lényeg....
.l
.l
.l
\l/

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9192) PaJa1 válasza superecneB (#9188) üzenetére


PaJa1
őstag

AWDs autoval szenvedni lehet nem driftelni :D mert nem ellenkormányzol hanem belfele fordítod a kereket, mert midnig visszaállna egyenesbe. A drift lényege az ellenkormányzás, a kormánnyal fordítanád vissza az autót egyenesbe a gázzal meg befele a kanyarba a kettő összhanga adja azt hogy nem előre mész hanem oldalra.

És szerintem R+ hajtás.

Alakul a 2000 GT-m :) Durva hogy 16000 a grip balansz rá! Meg az accel se a normális 3800, hanem 4 valamennyi ,de a 16 az rengeteg.

Több pontot fogsz szerezni a fortéval az összkerék ellenére is, mert gyorsabb, mint a kawa

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9193) Creative997 válasza superecneB (#9188) üzenetére


Creative997
őstag

Attól függ melyiket akarod (én asszem az R-t vettem), az R+al jobban lehet vele driftelni, jobban kihozza a farát, de valamivel nehezebb visszahozni (logikusan), de sok különbséget nem vettem észre a kettő között.
Lehet vele driftelni, de nem olyan könnyű, jó beállítások kellenek hozzá. Alap Forte-val 1x drifteltem és 1milát tudtam összeszedni. A mostani forte-val még nem próbáltam. De tény, hogy jó balancokkal és majdnem fullos Forte-val láttam már 6-7-8 milákat driftelni :Y Tehát nem lehetetlen a dolog. Kawa is jó driftre csak lassú, de ha jól csinálod azzal is sok milát (akár 3-4et) is össze lehet szedni! Itt említeném meg hogy a minap láttam egy gyereket wizz-el driftelni és végigcsúszta a 10 percet és több mint 3 misit kapart össze, ergó minden kocsival lehet sokat driftelni!! Persze kivéve destroyerrel és c-racerrel...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9194) MaciG válasza PaJa1 (#9192) üzenetére


MaciG
addikt

Még a "régi" pt-ben volt 16K egy balance a class6-os verdákra :K

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#9195) Creative997 válasza MaciG (#9194) üzenetére


Creative997
őstag

Na ja és én vettem belőle vagy 6ot, hogy kísérletezzek, közel 100k RP-t elbaxtam rá. De utolag nem bánom...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#9196) ABnormal


ABnormal
őstag

(#9197) MaciG válasza ABnormal (#9196) üzenetére


MaciG
addikt

A pt-ben azé ennyire nem stabil ;] ,de azé jó teszt, bár én nem csípem az arcot, mert elég elfogult 1-2 verdával, ami pedig nem tetszik neki azt meg nagyon lefikázza...

BANZAII

(#9198) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Na jó, ez most már kezd égő lenni. Még mindig nem tudom a karrier missionöket elkezdeni. Kaptam sárga kulcsot, de azzal a jobbolali listában a Skill Testeket vagy miket tudom unlockolni. Valami 5let?;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9199) Ricco_hun válasza MaciG (#9197) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Pontosan, hogy ennyire stabil, azé nem tudok vele driftelni. Nem is értem mások hogyan driftelnek Forte-val. Én akár hogyan rángatom nem akar szépen csúszni csak kapar.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#9200) Creative997 válasza Ricco_hun (#9199) üzenetére


Creative997
őstag

Balancolni kell mint állat! ;) Nekem a majdnem max fortem grip f+al rohadtul csúszik, ki is kell vennem a gripet néhány pályán majd. Tehát sztem rakj bele grip f+-t és 4wd r+-t. meg hát a tuning, főleg a bodyk dobnak rajta sokat. Amikor megvettem akkor mentem vele, de azóta nem, driftelgettem pannyval, összeszedtem a pínzt forte tuningra. Tegnap kipróbáltam és óriási a különbség!!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.