Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9851) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

helo kedves mindenki
újra feltelepítettem a játékot (egyesek még talán emlékeznek is rám :DDD)
hát mit mondjak, drift érdekes, kidneyn próbáltam, sok köze nincs a valódi drifteléshez, de mindegy :DDD
majd lehet pár emberrel azért összefutok ismét a játékba ;)

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#9852) MaciG válasza PaJa1 (#9850) üzenetére


MaciG
addikt

Csináltam is szobát Frank eventjére, jertek :R

BANZAII

(#9853) Dr. Romano válasza Sh4rKy (#9851) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Üdv mester! :)
Hogyne emlékeznénk rád Sh4rKy (sajna a régi csapatból már nagyon kevesen vagyunk és ahogy látod már a játék sem a régi :D )!

Mindenesetre jó újra látni téged is! ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9854) Sh4rKy válasza Dr. Romano (#9853) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

köszi ;)
amúgy igen, eléggé változott a játék, chat ablakot is kerestem amire rájöttem hogy most már nincs ott alapbol :DDD
mindegy, változik a világ is meg ez is :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#9855) Plokijuma válasza PaJa1 (#9850) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

"Van még kb hátom óra az ligafutamig...
Lehet, csinálok 1 gyakorló szobát. Tegnap kissé kidőltem"

Márcsak 1 óra van futamig. Ha valaki akar gyakorolni, az írjon rám chatben. (Subtropolis)
1:21.9xx mennyire lehet elég Over the headen?

(#9856) PaJa1 válasza Plokijuma (#9855) üzenetére


PaJa1
őstag

Győzelemre :)
Nem tudom hogy sikerült olyan jó kör, de irreálisnak tűnik... 23 volt a legjobb amit láttam ma.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9857) MaciG válasza PaJa1 (#9856) üzenetére


MaciG
addikt

A liga végén az 5. futam után, itt is lesz majd egy "döntő" ahol a top három csap össze a végő győzelemért? :R

BANZAII

(#9858) Isten88 válasza MaciG (#9832) üzenetére


Isten88
senior tag

Nekem is lógnak még a 300 AP-mal... :/ :(

(#9859) PaJa1 válasza MaciG (#9857) üzenetére


PaJa1
őstag

top 2 csap össze plusz a holtversenyesek, ha jól emlékszem

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9860) Plokijuma válasza PaJa1 (#9856) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Én tudom, hogy hogyan sikerült: rajta felejtettem véletlen 1-2 upgradet. Pont közvetlen a futam előtt vettem észre. :( Elég vacak volt menni a ligafutamon, mivel tök ismeretlen volt a kocsi viselkedése így upgrade nélkül a pályán. (balansz ellenőrzésére/átállítására se volt időm már)

(#9861) [HUN]-Kisa válasza Plokijuma (#9860) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hello megvan a kép valaki eltudja mondani mit kell és hogyan csinálni??

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#9862) MaciG válasza [HUN]-Kisa (#9861) üzenetére


MaciG
addikt

Nagyon egyszerű. Bemész a shop-ba és ott leszeded a tuningot :C

BANZAII

(#9863) PaJa1 válasza MaciG (#9862) üzenetére


PaJa1
őstag

Én már a válaszánál elvesztettem a fonalat, de a tied is annyira kapcsolódik a valászolandóhoz mint az övé :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9864) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Na ezt most már én sem értem! :DDD

PSN: Xbox:

(#9865) erdol


erdol
senior tag

:)) Szép volt fiúk! :))

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#9866) csaba0223 válasza MaciG (#9862) üzenetére


csaba0223
senior tag

És ezért adnak 300Ap-t? :DD :DD :DD

Project Torque nick: csaba0223

(#9867) BloodPandus


BloodPandus
csendes tag

Csak úgy utózöngének, mert én is le akarom zárni a témát, de egy-két túlreagálás miatt megint írhatnékom lett...

Valamint Én akarom lezárni. Egyrészt, mert valahol én öntöttem az olajat a tűzre (magyarán én kötözködtem, vagy mit csináltam (?)), másrészt pedig nehezen viselem, ha segítő szándékért cserébe leugatás van, mert valakinek nem világos a mondandó lényege.

Ezúton kérek elnézést a magyartanár dolog miatt, ebben nem volt igazam.
Viszont nem is jelentettem ki, hogy én tökéletesen tudok helyesen írni.
Ricco pontosan fogalmazott: " Én is törekszem a helyesírásra."

És most szépen megválaszolok a felmerült kérdésekre.

Azért dolgozom Németországban, mert otthon az én szakmámban nem vagyok megfizetve.
Lassan 15 éve vagyok forgácsoló, és a forgácsolás alá tartozó gépek 80 százalékával gond nélkül tudok dolgozni. (példaként: esztergagép, marógép (CNC is), szikraforgácsoló (mindkét fajta), köszörűgépek, gyalugépek, horizontgépek)
Eljutottam oda 35 évesen, hogy hitelből meg a semmiből tudtam venni egy házat.
Az otthoni fizumból mire letörlesztem, rám is dől, mert az 20 év.
Amit itt keresek, abból megy minden felújítás.
Otthon 3,5 euróra jön ki a bérem bruttóban, itt most a 9 nettónál tartok, és lesz még jobb is. Aki ezt kihagyná, az tegye, én nem fogok hamut szórni a fejemre, mert egy kicsit jobban akarok élni.

Azért adózok most a németeknek, mert egyrészt itt élek, még vagy 2 évig, másrészt az otthoni adómért amit eddig kaptam, az szégyen. És nem az enyém, nem a tiétek, hanem azoké a tolvajoké, akik most az országot "vezetik".
Nem vagyok semmilyen párt híve, nem vagyok jobbos, meg balos sem, nyilas, meg árpádsávos sem.

Mint már említettem, nem kötözködésképpen írtam Krisának, hanem segíteni akartam.
Csak könnyű olyan dolgokon átsiklani, mint pl " érted haragszom, nem ellened".

Csaba hozzászólását már megválaszolták. Ami neki büdös volt, az tisztán pszichológia és emberismeret. Én egy kicsit mélyebben művelem a témát, nem is lennék jó természetgyógyász emberismeret nélkül.

35 éves vagyok, és általános iskola óta könyvtári tag. Itt ezt most kicsit hanyagolom. :)
A havi olvasott könyvátlagom még mindig megüti a 4-5-öt, pedig most a szabadidőm is kevesebb. Olvasottnak lenni jó dolog, bár, ez most nagyon nem divat, talán nem elég "trendi".

Röviden(?) ennyi.
Személyeskedni nem akarok, de egy-két hozzászólás olyan stílusban jött, amit nem vártam az illetőtől, legyen az negatív, illetve pozitív.

És pont Krisától kaptam a legőszintébb választ, miközben mások ki akartak belezni.

A témát lezártam. :R :(((

[ Szerkesztve ]

(#9868) Isten88 válasza BloodPandus (#9867) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszönöm, hogy lezártad, és bocsánat a túlreagálásért.

(#9869) csaba0223


csaba0223
senior tag

A következő ajándékokat kaptam ma:60K Rp, grip kit 1, 2x nitro, 3x nitro 10 pack, Grip Kit 2 10 pack, and double rp popper 10 pack! :C

Project Torque nick: csaba0223

(#9870) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#9869) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Miért is? :B
300Ap-ért mit kell csinálni? :F

magyarsrac

(#9871) PaJa1 válasza [HUN]Dani (#9870) üzenetére


PaJa1
őstag

Azért emileket kell küldeni...

Azokért amiket csaba mondott meg a feladatokat kellett megcsinálni. Én még nem kaptam meg :( lehet hátul vagyok a névsorban :D

Siekrült bejutni a mai explorer eventre. Tartott kb 1 percig :D 8an Construction yardon :D:D:D
És megnyertem :D Jutalom 10k RP és 2x N2O :) nem tudom mikor szándékozzák majd utalni, hosszu lesz a lista :DD

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9872) Isten88 válasza [HUN]Dani (#9870) üzenetére


Isten88
senior tag

Ezt. =)

(#9873) MaciG válasza csaba0223 (#9869) üzenetére


MaciG
addikt

Jah azt az eventet én is meg akartam csinálni, de mire eljutottam odáig már vége lett :))

BANZAII

(#9874) csaba0223 válasza MaciG (#9873) üzenetére


csaba0223
senior tag

Sajnálhatod! Meg érte :DDD és a te feladatod is benne volt!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#9875) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Mennyi a tárolható giftek maximális száma?
Az utóbbi 3-4 hónapban csak eventen megyek + ligafutamon, Jönnek a nyeremények, de lusta vagyok kibontani őket :) Van most 37 vagy mennyi :D 3-4 Rp girl is ott rejtőzik emlékeim szerint

(#9876) Amur


Amur
addikt

Üdv mindenkinek!
Régen jártam erre(Grid lázban égtem,de az lemúlt),végignyomtam gyorsan a karrier chapter 1-et(mikor várható folytatás?),nagyon tetszik az "új" játék! valami jó event?
Köszönöm!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#9877) [HUN]Dani válasza Isten88 (#9872) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ezt már nem lehet megcsinálni?

magyarsrac

(#9878) ABnormal


ABnormal
őstag

ez egy bughalmaz....

FrankZappával és akatuki@jp-al mentem egy high speed joyride-ot,egy helyen átcsúsztam a kerítésen (!!!) majd adott egy auto rescue-t,berakott 2.helyre,de 1körrel hátrébb mint voltam! 1900méterre volt tőlem Frank a 2.helyen szóval sok értelme nem volt folytatni...

tudom,ingyenes játék,ne játszak vele ha nem tetszik,stb...stb...,de hát azért gondoljunk már bele...

ja,és még valami: ma délelött mentünk kb 20 kört a country touron és azt vettem észre,hogy nagyon nem mindegy,hogy startnál hová rak a játék,szinte azonos kocsiknál nincs esélyed nyerni vagy feljebb jönni ha pl az utolsó helyről rajtolsz...tehát ha valaki jó versenyző,de utolsó helyről rajtol akkor is veszít..nem tudom,hogy mi alapján dönti el a program a rajtsorrendet,de a 20-ból 2* voltam első a rajtnál -azokat meg is nyertem talán- a többinél ahol az utolsó helyekről indultam ott alig értem a célba!

tudom:béna vagyok,nem tudok vezetni..stb...stb...

(#9879) Shad0w


Shad0w
senior tag

Izé, kormánynál hol lehet azt kikapcsolni, hogy a sebességtől ne függjön a kormány áttétel? És hol a force feedback? (ne mondjátok, hogy az optionsbe, mer hiába húzom 100%-ra akkorsenincs benne.)

(#9880) csaba0223


csaba0223
senior tag

Az vajon szabály ellenes ha bejelentkezem mind két account ommal egy gépről és magam ellen játszom? Kipróbáltam működik!

Project Torque nick: csaba0223

(#9881) UnConnecteD válasza csaba0223 (#9880) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

egy geprol ? azt meg hogy? :F

(#9882) csaba0223 válasza UnConnecteD (#9881) üzenetére


csaba0223
senior tag

Elindítom a játékot lerakom asztalra majd felhasználó váltás ott is elindítom a játékot csinálok szobát belépek
Aztán vissza a másikhoz azzal is bemegyek a szobába és go!
Akadás nélkül simán ment a játék! Minden működött!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#9883) Razin válasza csaba0223 (#9882) üzenetére


Razin
csendes tag

csabi te zseni vagy:D

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#9884) csaba0223 válasza csaba0223 (#9882) üzenetére


csaba0223
senior tag

Csak pont szerzésre jó mert ugye az egyik autód az csak ott van de azt nem tudod írányitani!
Razin tudom :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#9885) ABnormal válasza csaba0223 (#9884) üzenetére


ABnormal
őstag

vagy pl a balansz teszteléshez is tökéletese... :R

(#9886) Razin válasza csaba0223 (#9884) üzenetére


Razin
csendes tag

megprobaltam, de nekem nem indul el a masodik jatek... :W :(((

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#9887) Razin


Razin
csendes tag

lenne egy kerdesem, hatha talalkozott ilyennel valaki...

aprilisban utaltam at manyt az accomra, abbol van az RX7-esem, es meg van 123 AP-m...
most 2x, 2 kulonbozo helyrol utaltam at hogy meglegyen a rolla a hetvegi versenyekre. az accomban kiirja a purchase history-ban:

Aeria Point Purchase History
Total Available Point(s): [1,590] Aeria Point(s)

a jatekban viszont nem kapom meg, es nincs hozzaadva az elozobol maradt 123 AP sem.

vissza akartam az elozot (aprilisit) nezni, de sem az atutalast (Aeria Point Recharge History) sem a kocsi vetelet (Game Item Purchase History-ban) nem irja sehol. viszont a harmadik history lehetosegnel (Reward Points History) megtalaltam a mostani utalasokat, de reward-kent hold statussal, 3 honap mulva esedekeskent:

Reward Accumulate History

Total Reward Points Earned
500
Reward Points Already Redeemed
0
Current Reward Balance
500
Reward Points available for conversion
0

Date of purchase & reward
2008-07-22 10:56:58
2008-07-20 13:55:58
2008-07-20 13:55:58
Reward Status
Hold
Hold
Hold
Payable Date
10/20/2008
10/18/2008
10/18/2008
Convert to Aeria Point
(ures)

ez mitol lehet? reward pontokra lenne szuksegem hogy felhasznalhassam? vagy...?

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#9888) Amur válasza ABnormal (#9878) üzenetére


Amur
addikt

amennyi bug volt a régi verzában,én csak ámulok hogy több órányi játék után egy CTD sincs!! betonstabilan megy nálam,és nekem ez már fejlődés!
EVO kinek van? mire érdemes pakolni cuccot?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#9889) Isten88 válasza [HUN]Dani (#9877) üzenetére


Isten88
senior tag

Announcement end: 01 Aug 2008 04:59

(#9890) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ma indultam a Daily events! 7/16 to 7/22-egyik futamán! Második lettem :DD
De semmit nem tudok a nyereményről! A fórumban sem említik :U

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#9891) PaJa1 válasza csaba0223 (#9890) üzenetére


PaJa1
őstag

valószínű hogy semmi. Tegnap is csak az 1. kapott jutalmat, ami már meg is jött ma délelőtt :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9892) csaba0223 válasza PaJa1 (#9891) üzenetére


csaba0223
senior tag

De kaptam 20k Rp-t :C

Project Torque nick: csaba0223

(#9893) PaJa1 válasza csaba0223 (#9892) üzenetére


PaJa1
őstag

Az lehet hogy a feladat teljesítősdiért ment nem?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9894) csaba0223 válasza PaJa1 (#9893) üzenetére


csaba0223
senior tag

Szerintem nem! Azért kaptam 60k Rp-t és ma reggelre megint 20k Rp-vel több lett!

Project Torque nick: csaba0223

(#9895) PaJa1 válasza csaba0223 (#9894) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor örülj neki :)

Jajj de jó hogy van misson mód :) legjobban ezzel lehet keresni :) 10 perc 14k RP :) nyamiii
Aztán megint versenyzés hogy legyen kulcsom :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9896) PaJa1 válasza csaba0223 (#9894) üzenetére


PaJa1
őstag

Az lehet hogy a ligán való részvételért jár :) Valószínű hogy most egyben lettek kiosztva a 2 hét jutalmai.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9897) csaba0223 válasza PaJa1 (#9896) üzenetére


csaba0223
senior tag

Az lehet! Mindenesetre szeretem ha dől a lé :DD
A misson mód jó csak az a baj hogy meg csináltam mindet! Kivéve a legjobb időket! Azokat nem lehet sajna :(

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#9898) PaJa1 válasza csaba0223 (#9897) üzenetére


PaJa1
őstag

Ezzel én is így vagyok, majd 1 új pálya kiadásánál vagy resetkor lesz rá lehetőségem...
Én a 4. feladatokat játszom újra, azok fizetnek a legjobban :)

PMek elküldve a következő ligafutammal kapcsolatban!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9899) csaba0223 válasza PaJa1 (#9898) üzenetére


csaba0223
senior tag

Az egyik feladattal nagyon megszenvedtem! A circuit pályán mikor Mr2-es el kell menni A 4-es feladat! Kb 20.-ra sikerült és ráment 20 tapadás BP-m is :U

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#9900) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Tabló v1.5!

Két új arccal bővült: mtamashun és rsx!

Kicsi:

Nagy:

PSN: Xbox:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.