Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9801) SSP33DY válasza mtamashun (#9797) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

ÉS miután megfogadtad Lacám tanácsát, és mindent úgy tettél... FELTÉTLEN VÁRD MEG amíg minimum 30%-os kedvezmény lesz!!! PL.:
$50 5,750 Aeria Points(15% Bonus Aeria Points!)- ez lófax.. várd meg amíg a pénzedért minimum 7500 AP-t kapsz, illetve az elspő feltöltéshez még vagy 35%bónusz jár!!!

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#9802) [HUN]-Kisa válasza SSP33DY (#9801) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hello.Én abba bízom,hogy ha meglessz az Európai szerver és más cég viszi majd tovább nem az ae.games akkkor nem kelesssz telejesen ujjat kezdeni.De ugy érzem,hogy nem fogják engedni,hogy az ae nál legyünk mert az egy amerikai cég és remélem nemkelesssz teljesen ujra kezdeni visszakajuk a mostani account-unkat.
ENNYIT MONDHATNA AZ Invictus cég is,hogy ujra kelesssz kezdeni vagy innen lehetlessz folytatni.Érdemes játszani amikor törlődik az egész vagy nem??

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#9803) MaciG válasza [HUN]-Kisa (#9802) üzenetére


MaciG
addikt

Biztos nem kell majd újrakezdeni, mert az nagyon nagy szemétség lenne az összes játékosra aki már elért valamit és még nagyobb azokra akik AP-t vettek és abból is vettek 1-2 verdát

BANZAII

(#9804) [HUN]-Kisa válasza MaciG (#9803) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hát tudom épp ezt mondom mert én nekem is van Ap-s verdám de az EU-s szerverbe szerintem corvette-nem is lesssz mert az amerikai kocsi!!szerintem azt ki is veszik de az a lényeg,hogy kapjuk vissza ha elveszik az Ap-s kocsit kapjuk vissza az Ap-t mert én tuti nemkezdek egy ujjat.Ha ujjat kell kezdeni akkor játszom tovább az amerikai szerveren.

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#9805) G@bi90MR válasza [HUN]-Kisa (#9802) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Én úgy képzelem el, hogy lesz egy központi szerver, minenki ahhoz csatlakozik majd, tehát ugyanúgy játszhatunk amcsikkal meg erurópai népekkel, csak minden egyes érintettnek lesz lokalizált változata. Vagy az idáigi két szerver mellé megnyitják a többi és azok lesznek az európaiak, te döntöd el, hogy hova akarsz menni. Az egy dolog, hogy Aeria lesz amcsiban, máshol meg másik cég, de az együttműködés szerintem meglesz. Ha meg nem, abból nekünk semmit sem szabadna érezni.
Kiderül mi lesz, de az is biztos, hogy a ma a pénz dirigál. Követelheti 1 millió user is ezt meg ezt, ha a pénz beszél, az user kuss marad, sajnos ez így megy.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#9806) Isten88 válasza G@bi90MR (#9805) üzenetére


Isten88
senior tag

Sok értelme van, ha még több szervert nyitnak...
Így is pang mind a két szerver az ürességtől...
Újabb okos ötlet Aeriától...

(#9807) erdol válasza PepeDon (#9799) üzenetére


erdol
senior tag

Vagy azért játszik valaki egy-két pályán csak mert ott kap megfelelő mennyiségű RP-t.Nem is értem miért van ez a borzalmas különbség pályák között RP-ben.Van olyan pálya ami nevetségesen könnyű és sok rp-t ad ,egy technikás pálya meg röhelyes mennyiséget. :F

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#9808) mtamashun válasza SylarHUN (#9798) üzenetére


mtamashun
csendes tag

koszi az infot:)
lehet veszek másik paripát is akkor már:):)

mtamashun

(#9809) BloodPandus válasza [HUN]-Kisa (#9804) üzenetére


BloodPandus
csendes tag

Igazán nem kötözködésképpen, de amikor olvastam az írásaid, majdnem lefordultam a székről. Fájdalmamban...
Nem hiszem el, hogy csak ennyit tudsz kihozni magadból a helyesírás terén!!!!!!!!

Fizikailag üt a stílusod.
Ha csak ennyire vagy alapos mindenben, mint ahogyan írsz, akkor nagy bajoknak nézel elébe.
Ha már esetleg szóltak, akkor sorry, ha nem, akkor megteszem most én.

Nem bántásképpen, de neked írom, nem ellened... :K

(#9810) csaba0223 válasza BloodPandus (#9809) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nem védeni akarom Kisát, de ez a fórum nem a helyesírásról szól!
Amit ír azt mindenki megérti és ez a lényeg, nem pedig a helyesírás!!!

Project Torque nick: csaba0223

(#9811) ABnormal válasza csaba0223 (#9810) üzenetére


ABnormal
őstag

na,ez nem teljesen így van azért...amúgy meg : szóljon a helyesírásról IS

(#9812) Isten88 válasza BloodPandus (#9809) üzenetére


Isten88
senior tag

Nem akarok senkit megbántani, de Magyarországon egyetlen embert nem tudok, aki helyeseen tud írni. SENKIT! Ezt a volt irodalom-nyelvtan tanárom is megmondta, bár Ő csak magára értette. A magyar nyelv bonyolult, ez van. Ha valaki azt hiszi, hogy tud helyesen írni, akkor csak gondoljunk bele a hídnevek írásába, vagy az összetett szavakba...kapásból ki tudja, hogy hány szótag után kell kötőjelezni? Szerintem is. Ennyit akartam, remélem nem bántottam meg senkit. Engem is zavar, hogy sokan helytelenül írnak, de mivel én sem vagyok tökéletes, nem kötözködöm, csak ha már a felét sem értem valaki közleményének.
Hogy ne "off topic" legyen, szerintem sikerült elb*...elrontani a PT-t rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#9813) erdol válasza csaba0223 (#9810) üzenetére


erdol
senior tag

Egyszerűen van olyan akinek fáj ha ilyen helyesírást olvas van akit meg nem érdekel.Aki tudja hogy kell írni azt igenis zavarja.Ha valaki az iskolában nem tanulta meg annak ez is egy lehetöség.És minősít is valamilyen szinten valakit ahogy ír.Ha magyarul beszélünk akkor tudjuk leírni is azt ,legalább úgy hogy másnak ne fájjon.
Bocs az offért de én is abba a táborba tartozom aki szeretne helyesen írni.De mint tudjuk is ez elég nehéz.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#9814) Razin válasza erdol (#9813) üzenetére


Razin
csendes tag

igy van:) helyesen irni nehez, de azert nem lehetetlen... persze az erthetoseg ami szamit a forumokon es nem feltetlenul a helyesiras. amig ertheto amit ir valaki addig sztem nem kene a fejere olvasni hogy hogyan ir... en sem irok mindig helyesen, es soxor (!) az eccerusites (!) miatt sem:) de hat van akit ez is zavar:)

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#9815) csaba0223


csaba0223
senior tag

Sztem zárjuk le a témát!!!

Project Torque nick: csaba0223

(#9816) PaJa1


PaJa1
őstag

Most ez a kelessz az divat? Mit jelenet? A tájszólásokban nem járok az élen :(
Én mért maradok le majdnem mindig az ilyenekről? :D

Most este van igény liga gyakorlatra? Ha eljutok addig, hogy PTzzek akkor csinálhatok, bár ennek kicsi a valószínásége. Jó játékot :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9817) BloodPandus válasza csaba0223 (#9815) üzenetére


BloodPandus
csendes tag

Szerintem meg pont most nem kellene lezárni.
Mert akkor elsikkad.
A kellessz egyes vidékeken tájszólás, de nem három s-sel. És az újat sem írja a többség két j-vel.
A magyartanár elmehet a francba, mert aki ennyire nem tudja, akkor ne tanítsa.
Én például igyekszem helyesen írni, és tudom is a nyelvtant. Vannak nehéz ragozások, de a picsába is, ez az anyanyelvünk!!!!!!
Ha ezt sem tudjuk, akkor mehetünk megásni a saját gödrünket.

Ha valamit nem tudok, akkor utánanézek, nem pedig leszarom, aztán lesz, amilyen lesz...
Az ilyen ember kiállítja magáról a szegénységi bizonyítványt, én meg szégyenkezem itt németben, amikor jön a német kolléga, hogy ezt a szót a fórumon nem így írják.
Megtörtént eset, és a srác komolyan tanul magyarul.
Most mondjam azt neki, hogy aki ezt írta, az egy "slamper", hanyag alak, aki még a saját nyelvén sem tud helyesen írni? Vagy mondjam neki azt, hogy az ilyen embereket, aki népének lassan már csak a nyelve lesz magyar, legszívesebben felpofoznám? Mert szégyent hoznak ránk, a magyarokra, a hírnevünkre.

Azt a kicsi maradékot már nem kellene elbaszni, vigyázni kellene rá, és ápolni.

Én ilyenkor mit mondjak? És mit mondjanak azok, akik a szövegi leírt közéletben talált példákkal csak a hibákat tudják bemutatni?

A mi nyelvünk pont azért nehéz, mert különleges, a nyelvtan hasonló a kínaihoz, de nem tudnak olyan nyelvi csavarokat, mint mi. Amikor bent (a német cégnél) nekiállok káromkodni, mert valami nagyon nem ok, akkor tisztára káoszban van az agyuk, mert ott ilyen nincs (sincs). A legdurvább szó a szar, meg ha valakit nagyon meg akarnak sérteni akkor azt mondják neki, hogy arschloch, ami segglyukat jelent, és ennél durvább náluk nincs.
Amikor én fél óráig tudok káromkodni, ismétlés nélkül, akkor a németeket meglepi a dolog, és nem értik.
Mert az ő nyelvük kb olyan gazdag, mint az angol, és az a magyar nyomába sem ér.
És én büszke vagyok arra, hogy egy ilyen bonyolult nyelvet beszélek.

Ennélfogva nagyon óvom nyelvünket, és bizony beszólok annak aki ezt a kincset korpával keveri, és beszórja a disznók elé, zabálni.
(Remélem érthető volt a hasonlatom)

Egy kérésem van, írjunk magyarul, és helyesen. Ha nem tudsz valamit, nem szégyen utánanézni, pláne, mikor a gép előtt csak egy kattintás a helyesírási szótár.
Aki pedig erre sem képes, az szégyellje magát. :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#9818) BloodPandus válasza BloodPandus (#9817) üzenetére


BloodPandus
csendes tag

Most lehet hüppögni... :((( :((( :((( :((( :(((

(#9819) BloodPandus


BloodPandus
csendes tag

Hogy ON is legyen, azt hiszem, új nickkel újrakezdem a játékot.
Az új nickem BloodPandusHUN lesz, ha rászánom magam. :W

[ Szerkesztve ]

(#9820) SSP33DY válasza BloodPandus (#9817) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Ámen :DDD "lehetlesssz" és a "kellessszz" :DD :DD ujjj.. hát igen.. nekem is fáj :K
Jómagam már most sem PT-zek.. megúntam.. Veletek néha jó nyomni, de nagyon AP-szagú lett a dolog.. Ha pedig lenullázzák az accountomat.. elveszik a "véres verejtékkel" és törött joy-al szerzett cuccaimat.. meg amit kibaxott AP-ért vettem...(soha többet)
Há' vazze'..rájukgyújtom a gépemet!! :((

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#9821) Isten88 válasza BloodPandus (#9817) üzenetére


Isten88
senior tag

Jön is az akasztás, ha már nem akartad lezárni a témát...
1. Ha ennyire magyarnak tartod magad, miért külföldön dolgozol? Miért nem segíted a magyarokat azzal, hogy nekik adózol, és nem a németeknek? Kicsit elgondolkodtató a dolog.
2. Azt írtad: "szégyellje". Mi is a szótő? Hmm...vajon mi lehet? Szégyen. Tehát a szó végéről az "n" betűt eltűntetted. Erről beszéltem/írtam, hogy senki sem tud tökéletesen magyarul, hiába törekszik rá. Szerintem helyesen "szégyenlje" lenne, amit akartál írni, de sajnos nem tudom, mert helytelenül írtad, vagy az általad említett "tájszólást" sajátítod egyénileg.
3. A volt magyar tanárom ne menjen a francba, mert egy magát magyarnak tartó valaki ezt mondta/írta. Igen is a tökéletességre törekedett, hogy: "magyarok vagyunk, legalább a saját anyanyelvünkkel legyünk tisztában". Ezt Ő mondta, és ha tudsz olyan embert, aki nem követ el helyesírási hibákat a magyar nyelvben...nem is tudom...büszke lehetsz magadra, mert legalább Te elmondhatod magadról, hogy ismersz olyat.

Mellesleg Én sem szidtalak sem téged, sem senkidet, nem értem, hogy neked miért kellett. Többet nem foglalkozom a témával, kötözködhetsz, nem fog érdekelni. Elmondtam, amit szerettem volna, ha meg látatlanban ítélsz emberekről (jelen esetben a volt magyar tanáromról), tedd azt. Mindenki magának állítja ki a szegénységi bizonyítványát.
NEM VÁROK VÁLASZT a feltett kérdéseimre, sőt, reakciót sem. Nincs kedvem, hangulatom tovább kötözködni és vitatkozni ezen témában.
Tanács: aki magyarnak érzi magát, az tegyen meg mindent, hogy tudjon magyarul írni.

[ Szerkesztve ]

(#9822) csaba0223 válasza BloodPandus (#9818) üzenetére


csaba0223
senior tag

Tudod mit ? Nyiss magadnak fórumot ahol nem bántja az önérzetedet a helyesírási hiba és büszke lehetsz a magyasrságodra. Régen rossza ha az alapján ítélsz meg egy embert hogy hogy tud helyesen írni .Egyszerűen nem ide tartozik a siránkozásod! (lehet hogy mi is jobban figyelnénk,ha Németországban lennénk) Ez itt játék fórum nem helyesírási Én ezzel lezártam a témát!

Project Torque nick: csaba0223

(#9823) MaciG válasza Isten88 (#9821) üzenetére


MaciG
addikt

Uram atyám, mi megy itt? :)) Nem is olvastam végig , de ezen fennakadt a szemem ahogy görgettem az egeret.
Ha ennyire magyarnak tartod magad, miért külföldön dolgozol? Valószínű aki külföldön dolgozik az azért teszi mert itt MO.-on nem fizetik meg a munkát ,és ki az aki nem szeretne jóval több lovét kapni azért amit csinál.
u.i.: Én se vagyok a magyar helyesírás bajnoka ,de azért vannak alapvető dolgok amikre figyelni kéne…

Paja: Ma este lehetlessz én is leszek egy kis gyakorlásra :DDD

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#9824) Shad0w válasza csaba0223 (#9822) üzenetére


Shad0w
senior tag

Pedig mindenhol törekedni kell a helyesírásra.

A "szégyenlje" szót a firefox és a word is aláhúzza :U

Megjött a 300 AP. :D

(#9825) csaba0223


csaba0223
senior tag

Beszéljünk inkább a hüvely gombárol :DD

Project Torque nick: csaba0223

(#9826) Shad0w válasza csaba0223 (#9825) üzenetére


Shad0w
senior tag

Már itt se vagyok.. :D :DDD

(#9827) PepeDon válasza Isten88 (#9821) üzenetére


PepeDon
tag

Akkor már én is bejelentkezek egy kis nyelvtannal.
Világ életembe 2-3 voltam nyelvtanból, de itt a neten sokat tanultam. Vigyázok mit írok, mert az emberek csak így ismernek, nem beszélgetek velük, nem járunk sörözni együtt. Ha valaki nem veszi a fáradságot, hogy utána nézzen, hogy kell írni a számára ismeretlen szót, az az életben is hasonló. Felületes, az apró problémák nem érdeklik. Azt, hogy valaki lefordul a székről, mikor olvassa nem érdekli. Nem tudom, ti mennyi idősek vagytok, de Kisa 15. Életében, ha 3 könyvet elolvasott. Most a nyári 'kötelező' olvasmányokat meglátva ki is jelentette, hogy ő bizony csak a rövidítettet olvassa el. Mintha nem lenne ideje. Pedig ugye a nyelvet legkönnyebben, ha 'látja' az ember lehet tanulni. Igen a magyar olyan, amit mindig tanulni kell. Legfőképpen azért, mert a külföldi nyelvekből át-át csúszik egy-egy szó amit inkább bevesznek a nyelvbe csak ne kelljen rá magyar szót kitalálni. Rokonok 40 éve élnek Ausztráliában, 15 éve hazajöttek, de ő már akkor el volt szörnyülködve, hogy egyes szavakat nem ért. Ennyit változik a nyelv. Vigyázzunk rá én is azt mondom.
És, hogy miért is a te hozzászólásodra válaszolok?
A szégyellje. Az nem a szégyen-ből jön, hanem a szégyell-ből. 30 perc után meg is találtam a magyar helyesírás szabályait a könyvespolcon. Ebbe gyönyörűen le van írva.
szégyell, szégyellem, szégyellte, szégyelld, vagy szégyelljed
utána a következő szó,
szégyen, szégyene, szégyenletes.

Ne csak off legyenen. Tegnap pörögtem 2 TA-t. Egy 10 körös amit ugye rutinból megnyertem (illetve nem is annyira rutinból, mert utolsó körbe -akivel versenyeztem- gondolt egyet és satufék. én meg kikerültem, mert nem voltam hozzá olyan közel). Örültem is neki, de mivel a 10 kör nem boldogít át egy 30-as szobába. Gyanús volt, hogy csak csodálkozott mindenki, hogy 13 ember :Y összejött (bezzeg régen a sok 20-as szoba). El is kezdődött a futam. Első kanyar semmi nagyobb koccanás, de a második előtt volt egy kis adok kapok. Egy embert szépen ki is forgattak, akit én épphogy lekoccoltam. Rögtön bünti :W . Utána 2-en szépen hozzuk fel magunkat, amikor az egyik ember gondolt egyet és keresztbe állt a pályán. 5-6 körön keresztül ki is tudtam kerülni, de utána nekem jött. Még egy bünti :W . Jó lenne már tényleg egy szavazó rendszer, csak ugye ki és mi alapján indítsa a szavazást, ki szavazhasson, mennyi szavat kell a kidobáshoz, stb, stb.
Majd a nyárvégi frissítés, hátha megoldja a problémát.

Na bazz mire beírtam született egy pár hozzászólás :)

[ Szerkesztve ]

(#9828) Razin válasza PepeDon (#9827) üzenetére


Razin
csendes tag

PepeDon en is jartam igy TA-n es engem is felhuzott nemegyszer hogy van aki direkt keresztben all a pajan es mindenkit kilokdos aki elmegy mellette, nem kap buntit, en, aki normalisan megyek es neha nem tudom kikerulni rogton buntit kapok veszelyes vezetesert... valoban jolenne nehany valtoztatas, akar szavazassal is pl kitiltathatni x idore bizonyos jatekosokat az adott versenytipusrol.

kulonben meg igaza van nehany embernek, nem lenne jogos lehurrogni (en is szoktam ha televan a hocipom (:) ) a PT-t mivel (ha jol tudom) ez meg mindig beta verzio, tehat modositasok alatt all... viszont jolenne ha az itt leirt hibakat/bugokat/hianyokat valaki tudna tovabbitani az illetekes helyekre (bar lehet ez meg is tortenik, legfeljebb nem reagalnak ra) :)
a hibak alatt ertem azt is, ha pl ha valaki nem versenyszeruen jatszik (keresztben all a pajan vagy sokat utkozik mas kocsikkal). tudom, az ilyet nehez kiszurni, de egyre tobben vannak akik mivel nem tudnak nyerni, ezert mindent megtesznek hogy masok se erjenek el jobb helyezest... persze ez nem csak a TA-ra vonatkozik, meg a Wangan-on is surun elofordul hogy van aki gyenge kocsival kilokdos mindenkit az elejen, persze kesobb megelozzuk de a koridoknek/helyezeseknek annyi... persze lehet mondani hogy a kovetkezo verseny elott ki lehet kickelni, de pl az 5 koros Wangan fogyasztja a BP-t rendesen, raadasul hiaba...

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#9829) Shad0w válasza Razin (#9828) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ez már régen nem béta, és a jelentgetős rendszer is létezik csak effektíve hatástalan, kb. 2 hét mire egy jelentést megnéznek, néha egy hónap is...

(#9830) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

Shadow ez 10 pontos volt!! :DD :DDD Pont így vagyok vele én is!

Tényleg eladom az accountom.. ha kell valakinek..pm, azt' megbeszéljük!

Meg a gépemet is eladnám..
Alaplap: Abit KN9SLI, Proci:AMD 6400+ Black Box Edition (magyarul húzható), és egy Videókari:MSI Gef 8800GT-OC 512 rammal, és ha szépen megkérsz, adok 4 giga 800MHZ-es, PC6800-as kingston ramot is ;)


és végül.. de utoljára (nem a gyerekeknek szól ;) ) A "megamagyarsággal" meg úgy vagyok, hogy nem kell firtatni.. "lehetlesz" még orbán király nagy parasztlázadása, és majd ott "kelesz" kiabálni, hogy jajdemagyar vok' :)) :DD :DDD :DDD :((

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#9831) csaba0223


csaba0223
senior tag

Találtam egy nagyon szép járgányt!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#9832) MaciG válasza Shad0w (#9824) üzenetére


MaciG
addikt

Jellemző. Nekem megint nem jött meg az AP... valahogy mindig az én nyereményemet spórolják le :(((

BANZAII

(#9833) csaba0223 válasza MaciG (#9832) üzenetére


csaba0223
senior tag

Nekem sem jött meg!!! Nem vagy egyedül! :U

Project Torque nick: csaba0223

(#9834) Razin


Razin
csendes tag

Csabi melyik mission amiben nyered a kocsit? nem talalom...

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#9835) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Szerintem itt fórumon (vagy akárhol) nincs olyan ember aki ne hibázna a magyar nyelv helyesírásában (mégha meg is van győződve arról, hogy ő márpedig helyesen ír). Én is törekszem a helyesírásra. Nekem például fáj néhány rosszul leírt szó amikor elolvasom, főleg a "j" és a "ly" keverése, de a például kötőjelezés/elválasztás külön művészet, meg amikor a szó végére a különféle ragok, jelzők miatt elég érdekes betűpárosítások jönnek létre (de persze minden tanulható). Na de a lényeg amit írni akarok ebben a témában, hogy egyedül Kisa hozzászólásaival vagyok úgy, hogy sokszor egyszerűen nem értem mit akar mondani. Ez a következőkből fakad: rossz helyesírás, "érdekes" szavak használata, tagolatlanság (sokszor minden mondata egybefolyik).

ui.: Szerintem azért nem kell elsiklani az ilyenek felett, mert ha már az illető a suliban nem tanulja meg, legalább mi magyarázzunk el neki néhány magyar szót.

ui2.: Ja és igen, biztosan ebben a hsz-ben is találtok helyesírási hibát.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#9836) PaJa1 válasza Razin (#9834) üzenetére


PaJa1
őstag

Az utolsó előtti 4

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9837) Razin


Razin
csendes tag

koszi Paja:)
a career/syndicate-nal? az mar nem lesz meg sztem a ligaig... max megveszem a kocsit

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#9838) MaciG válasza csaba0223 (#9831) üzenetére


MaciG
addikt

[EZ] se lenne rossz a vette után :K

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#9839) Razin


Razin
csendes tag

tevedtem... a career kesz, megvannak a kocsik:)
MaciG ezt tenyleg elfogadnam :DD

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#9840) csaba0223 válasza MaciG (#9838) üzenetére


csaba0223
senior tag

Szép kis járgány :C
Jó lenne már vmi uj autó a játékba! bár ha lesz is az Ap-s lesz :O
Megkaptam a 300 Ap-m :C

csaba0223,

We received your email with the list of CC'd emails and screenshot. You
will receive 300 AP within two weeks. Check out our other contests for
more ways to win free AP! Thank you very much.

Sincerely,

-Team Aeria

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#9841) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Üdv!
Nem voltam itthon mert nyaralt a család!
Megtudnátok mondani azokat a dolgokat amik történtek az utóbbi 1-2 hét alatt!?

magyarsrac

(#9842) [HUN]-Kisa válasza [HUN]Dani (#9841) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hello.
Le tudod irni,hogy mit kell csinálni a fénykép beküldősnél??

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#9843) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jó régóta nem voltam a topicban, de látom már a PT helyett nyelvtanoztok... :D Legközelebb már matekpéldák és verselemzések is lesznek? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9844) csaba0223 válasza Dr. Romano (#9843) üzenetére


csaba0223
senior tag

Verselemzés

Boci boci tarka,
Se füle se farka,
Oda megyünk lakni,
Ahol tejet kapni.

A vers szerkezetileg egyértelműen két részre tagolható. Az első egységet az első és a második sor alkotja, a másodikat a harmadik és a negyedik sor. Ez már a rímképletből is világosan kiderül: A A B B. :DD :DD :DD

Project Torque nick: csaba0223

(#9845) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#9844) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

:C

magyarsrac

(#9846) G@bi90MR válasza Dr. Romano (#9843) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Deriváljunk már, meg elő az exponenciális egyenletekkel... :DDD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#9847) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Üdv!
Nem voltam itthon mert nyaralt a család!
Megtudnátok mondani azokat a dolgokat amik történtek az utóbbi 1-2 hét alatt!?

magyarsrac

(#9848) Shad0w válasza G@bi90MR (#9846) üzenetére


Shad0w
senior tag

Inkább egy kis másodrendű, lineáris, állandó együtthatós,
homogén differenciálegyenlet
et csináljunk, lécci lécci! :DDD
szerk.: Ja és partikuláris megoldással. :D

[ Szerkesztve ]

(#9849) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Váá! Csak vicceltem srácok, kár volt feldobnom a témát! :DDD :DD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9850) PaJa1


PaJa1
őstag

Van még kb hátom óra az ligafutamig...
Lehet, csinálok 1 gyakorló szobát. Tegnap kissé kidőltem :F

Amúgy Frank eventje ... elég jó nyeremények vannak. 1. helyezett szabadon választ autót :) A jelenlegi állapot szerint simán be lehet kerülni az elődöntőkbe. Még nem raktam fel az én nevezésem, de szerintem ott leszek, kár hogy olyan későn kezdődik, remélem nem aludni fogok akkor.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.