Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) ádyz válasza macy (#750) üzenetére


ádyz
addikt

A játékon belül regisztrálsz?

A játékhoz nem nyúltál?

Úgy értem semmi mod nicns fent?

[ Szerkesztve ]

(#752) pcguru1 válasza proof88 (#730) üzenetére


pcguru1
őstag

Igen én is kaptam hátulról valakitöl egy kis lökést amitöl nem volt tökéletes a verda,azért adtam fel mert nekem ugy mutata hogy mindenki feladta vagy balesete volt,ezért adtam fel én is :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#753) macy válasza ádyz (#751) üzenetére


macy
addikt

De van. FSONE 2008.

XP-ről sikerült regisztrálni. Kurva Win7 alól nem. Nem örülök.

[ Szerkesztve ]

(#754) ádyz válasza macy (#753) üzenetére


ádyz
addikt

Akkor az a baj.

Szedd le, majd egy alap játékból regelj.

(#755) proof88 válasza pcguru1 (#752) üzenetére


proof88
addikt

de amikor megelőztelek, akkor láttál, nem? illetve utána már nem láttál?
elég elszomorító ez a sok bug... annyit lehet ezekkel szívni, hogy szörnyű...
azért már kezdem kiismerni a játék hülyeségeit, remélem rfactor nem lesz ilyen szeszélyes...

(#756) macy válasza ádyz (#754) üzenetére


macy
addikt

Csináltam xp alól egy dedikáltat és fel is tudtam csatlakozni. Win 7-nél nemtom mi lesz, azzal már más játékkal is volt bajom ha online akartam tolni. Pedig a tűzfal is ki volt kapcsolva.

(#757) pcguru1


pcguru1
őstag

Na itt egy kép az rfactoról ez csak az alap game,anyira csuszik a verda mintha jégpályán mentem volna,remélem moddal nem ilyen lesz :U [link]

proof88:Én csak azt láttam hogy már második vagyok,de hogy mikor és hol elöztél meg azt nem :(

[ Szerkesztve ]

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#758) Xirtam válasza pcguru1 (#757) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát nálam a moddal is csúszik! :DDD

(#759) pcguru1 válasza Xirtam (#758) üzenetére


pcguru1
őstag

akkor azok érdekes versenyek lesznek,probálgatam állitgatni a kocsi szárnyait de nem sok sikerel :O

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#760) proof88 válasza pcguru1 (#757) üzenetére


proof88
addikt

basszus, ez akkor nagyon gáz! :U
amúgy valamikor a pálya közepén értelek utol, de ott még nem akartam előzni a sok lassú kanyar miatt, mert féltem h meglöklek vagy én pördülök ki, ezért vártam a célegyenes végéig, ott meg féltem h beléd megyek, úgyhogy a 3. kanyar utáni hosszú egyenesben előztelek meg, de kicsit mintha meg is pöcköltelek volna, de nem lett baj!

Amúgy mit értetek alatta, hogy csúszik? Segítségeket (ha vannak???) bekapcsoltátok? Kipörgésgátló meg ilyenekre gondolok... esetleg a gumi hőmérséklet szól bele ennyire, azok elég melegek? A szárnyak csak közepes és nagy sebességnél számítanak, 70-80km/h felett, de 100-120 körül érződik jobban, tehát kis sebességnél is csúszik a kocsi vagy egyébként is? Lehet, hogy csak fura, át kell szokni... van az a játék, Ferrari Virtual Race, van is topikja itt PH!-n, ott is voltak szokatlan dolgok, de meg lehetett szokni!

FSone is ilyen csúszós?

(#761) Xirtam válasza proof88 (#760) üzenetére


Xirtam
veterán

Fsone ról beszélek! Nekem feszt csuszik! :((( De lehet csak szokni kell, az biztos itt ne várjunk olyan időket mint a CH-ban -1 esetleg 2 másodpercel lasabbak leszünk körönként ezt garantálom!

(#762) ádyz


ádyz
addikt

Megszoktátok az f1- challenge-t, itt fel kell melegíteni a gumikat...

Vegyétek őket puhábbra, akkor jobban tapad.

Meg a beállításokról ne is beszéljek.

[ Szerkesztve ]

(#763) proof88 válasza Xirtam (#761) üzenetére


proof88
addikt

No majd ebben a játékban kiderül, mennyire érzed az autót! :P
Egyébként nagyon szomorú vagyok, hogy nem futottunk futamot Monacoban! :U
Kíváncsi vagyok, itt milyen menni rajta! :D :C

ádyz: F1C-ben is melegíteni kell és én észre is veszem, ha nem olyan a gumi, amilyennek lennie kéne! De én még mindig nem néztem meg ezt a cuccot... na jó, lehet hogy holnap felrakom én is már most... trakkpakk mán legyütt

[ Szerkesztve ]

(#764) pcguru1 válasza proof88 (#760) üzenetére


pcguru1
őstag

Én tényleg nem láttam hogy mikor elöztél meg csa azt láttam hogy második lettem :K

Egyébként az rfactora visszatérve minden segitséget bekapcsoltam,probáltam alacsony,majd közepes és végül magas beállitásal is,és akkor is csuszkált.Lassú és gyors kanyarban egyaránt :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#765) ádyz


ádyz
addikt

Kérdés: Egyáltalán kormánnyal próbáljátok a játékot?

Billentyűzettel lehetetlen játszani.

(#766) Xirtam válasza ádyz (#765) üzenetére


Xirtam
veterán

CH-ban billel mindig 2. vagyok ha van Farki ha nincs akkor első! De lehet hogy rfactorba nem követlek titeket mert én nem fogok megint költeni kormányra... :( :( És billel tényleg szarabb...

(#763) proof88 Csak nehogy itt is elkenjem a pofid! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#767) ádyz válasza Xirtam (#766) üzenetére


ádyz
addikt

Ezért szimulátor. :)

Vagy kormánnyal, vagy sehogy sajnos. :(

Akkor elfelejtem, hogy együtt rfactorozunk, gondolom mindegyikőtök billel tolja.

Kár. :(

[ Szerkesztve ]

(#768) pcguru1 válasza ádyz (#765) üzenetére


pcguru1
őstag

Kiprobálom majd kormányal is,egyébként a gumikat is átraktam keményröl puhára mégis csuszkált :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#769) ádyz válasza pcguru1 (#768) üzenetére


ádyz
addikt

A billentyűzet miatt. :(

(#770) Xirtam válasza ádyz (#767) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem sokan kormányal tolják de én öket is elvertem CH-ban! Szal Ádyz ne aggódj :D Ha elverlek billel vinned kell egy körre a Lexusodban :D Hatalmas Toyota FAN vagyok! :C :C :C

(#771) ádyz válasza Xirtam (#770) üzenetére


ádyz
addikt

Nincs Lexusom, nem tudom ki mondta neked ezt. :N

(#772) Xirtam válasza ádyz (#771) üzenetére


Xirtam
veterán

jah akkor bocs , azt hittem a te blogodban olvastam! :DDD

(#773) ádyz válasza Xirtam (#772) üzenetére


ádyz
addikt

Én lennék a legboldogabb ember, ha Lexusom lehetne.

(#774) proof88 válasza Xirtam (#766) üzenetére


proof88
addikt

Na térjünk csak vissza az előző témára, szóval milyen segítséget is használsz? :D
ABS, kipörgésgátló, stabilitás... de mintha még mondtál volna valamit, nem?
Egyébként ha pofa elkenésről beszélünk, nos... vannak olyan pályák, amiken szerintem kifejezetten jól megyek, pl. Monaco, de szerintem Spa-ban is! :D

(#775) ádyz válasza proof88 (#774) üzenetére


ádyz
addikt

Hát azokkal könnyű. :)

(#776) proof88 válasza ádyz (#775) üzenetére


proof88
addikt

mondjuk billentyűzettel muszáj a kipörgésgátló, mert csak full gáz lehetőség van... abs azért nem kötelező meg a stabilitás-kontroll sem...
mondjuk én kormánnyal mindenféle help nélkül szoktam játszani, de most onlinera bekapcsoltam biztos ami biztos alapon, mert hát ha másnak is jár, akkor nekem miért ne :D de most itthon billentyűzettel tolom én is.

(#777) ádyz válasza proof88 (#776) üzenetére


ádyz
addikt

Általában én csak a stabilitást hagyom bekapcsolva, mást nem.
Ja, meg a kuplungot.

(#778) macy


macy
addikt

Simán megy billel, TC bekapcsol, stabi bekapcsol, meg ABS.
Este csinálok egy teszt szervert, csak le kéne töltenetek a 2009-es trackpackot.
Beraktam multiba vagy 30 AI-t, brutál volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#779) macy


macy
addikt

Kicsináltam a motort.

(#780) Csabee. válasza Xirtam (#772) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nekem lexus a hátterem :DD

Üdv: Csabee.

(#781) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Hellosztok!
Most akkor mindenki át áll rFactorra?

(#782) pcguru1 válasza Farkas23 (#781) üzenetére


pcguru1
őstag

Szerintem koránt se biztos,én tegnap este és már ma reggel is probáltam az alapgame-t,hát nem vagyok töle elájulva csuszkál összevissza hiába állitok bármit :U

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#783) pcguru1


pcguru1
őstag

12:00-tól ráérek ha esetleg lesz szeró jövök :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#784) Xirtam válasza macy (#778) üzenetére


Xirtam
veterán

Tegnap csutkán 16X élsímítással nyomni akartam egy versenyhétvégét :D Valahogy nem nagyon tetszet a gépemnek! Laggolt mint a fene xD :DDD

(#785) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

majd lesz szerver ch-ra?

(#786) puttputt


puttputt
őstag

Ígéretes... még lepróbálom, aztán meglátom. Kíváncsi vagyok, mert a leírása nagyon jókat ígér.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#787) Xirtam válasza puttputt (#786) üzenetére


Xirtam
veterán

Próbáld meg , mert aleírás igéretes, de a megvalósításra már kiváncis leszek! Ha felraktad és kréhetem ne ilyen 320 as felbontású képeket tegyél fel mert abból semmit nem láttok! Köszönöm! :R :R

(#788) Xirtam


Xirtam
veterán

rFactorban felödtem a kerekeket 118 fokig mind a 4 et! Éreztem hogy valamivel jobban tapad, de mintha nem lenne leszóritó erő, kanyarban az ideális ívről lecsúszik mintha jégpályán mennék! :O :O :O

(#789) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

(#790) Xirtam válasza Sgt.Randall (#789) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát ezek csodálatosak, jobb képeket nem találtál a topicban?! :U Ezekkel a felbontásokkal kinyirjátok a szememet, HD korszakban élünk! :DD

(#791) Sgt.Randall válasza Xirtam (#790) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

hát nem :DDD látod nálam ilyen kép :O
hát azt a gamet se fogom leszedni :(

[ Szerkesztve ]

(#792) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

kimi fsone :DDD

[ Szerkesztve ]

(#793) Xirtam válasza Sgt.Randall (#792) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó hadjuk már kimit, menjen igyon egy vodkát aztán nyalja a jégkrémét! :((( :((( :((( Feleslegesen van ott a Ferrariban! :((( :((( :(((

(#794) Sgt.Randall válasza Xirtam (#793) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

dehogy nézzél már vissza 2007 be ki lett a világbajnok vagy 2006 ra milyen jól ment amikor mclarennel volt mindig 3 vagy 2 lett a világbajnokságba hamilton is egy nagy szar glock miatt lett csak világbajnok.massa jobban megérdemelte volna hungaroringen is csak épphogy nyert ott volt kimi mögötte nem???írhatnám még

tessék:Kimi vs Scumi

[ Szerkesztve ]

(#795) Xirtam válasza Sgt.Randall (#794) üzenetére


Xirtam
veterán

Amikor a West Meclarenes éveit élte akkor oké akkor ott kimi tényleg Iceman volt , de most! VB-t megnyerte mit csinált? Láttál te rajta mosolyt?!Jó neked én nem! Malayziában kiszált a kocsiból, mert eset az eső még mindenki más ott ült, a kocsiban ő műszaki hibára hivatkozott, nem ám h bemegy a telemetri szobába megbeszélni a mérnökökkel mi volt a rosz, nem Cola meg Jégkrém, pilóta az ilyen?Nekik ez a hivatásuk, Hamilton a szívét beleteszi akár mekkora volt a pofája de Kimi..számomra már egy senki! És így van Massa jobban megérdemelte volna tavaly a VB címet de hát nem így alakult mellesleg Glock a szar? Hol élsz te ember? Lehet nagyobb tehetség mint amilyen te leszel egész életedbe F1 be nem hiába mennek az emberek OKA van érted OKA! És mielött félreértelmezed amit írtam Kimi jó pilóta csak már motíválatlan ezért is a Ferrari az utolsó csapata, jövöre megy Rally-zni ez ennyi! ( Mégegyszer Toyotás embert nehogy fikázó szóval illes :)) ) :DDD :DDD :DDD :DDD

Milyen épphogy?? Lol Randall inkább hadjuk ezt fogalmad sincas az egészről 11.5 másodperc épphogy???! :W

De ott Scumi veri el Kimit- te maki! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#796) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

Kimi rallyitt a mosoly
[Hát a kedvenc pályám és versenyem]

azt azért hallgasadd mit mond palik

[ Szerkesztve ]

(#797) Xirtam válasza Sgt.Randall (#796) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó pihenj! :R
[link]

legdurvább Videó a Youtubon! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#798) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

Hadidi89 20 hours ago
Lewis Hamilton = CHEATER

hehe az igaz :DDD mond meg mit akarsz látni mit csinál kimi és én megmutatom
Fagyizás :P

[ Szerkesztve ]

(#799) Xirtam


Xirtam
veterán

(#800) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.