Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

szerver lesz?

(#802) Xirtam válasza Sgt.Randall (#801) üzenetére


Xirtam
veterán

Valamikor biztos, farki fentvan msn-en de nicns a gépnél gondolom focizni van vagy valami hasonló!

(#803) puttputt válasza Xirtam (#787) üzenetére


puttputt
őstag

Rá lehet nagyítani a képekre (Gmail-picasa), csak észre kell venni a jobb felsőben a nagyító-gombot. Kicsit meg kell erőltetned majd magad (a jövőben is), mert nem mindenkinek van HD minőségű képernyője... :DDD (...és még finoman fogalmaztam.)
A modról annyit, hogy betettem a KERS-et, de különösebben nem tapasztaltam változást. Ferrariban néztem, gondolom, ott még van KERS, de még csak a kijelzőn sem jelent meg.
A 3D sisakmegjelenítés inkább zavaró, mint ötletes, de annak az.
Egyébként, Toyota-s hátterekkel (intro képek) indít, de sajnos ez nem elég a dicsőséghez. :U :)
Nem tudom, hogy lesz a jövőben, az biztos, hogy kevésbé fogok ráérni, s mivel látom, megy az áttérés az rfactorra (ami végképp időigényes), nem vagyok benne biztos, hogy gyakran fogom tudni képviseltetni magam...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#804) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

(#805) Xirtam válasza Sgt.Randall (#804) üzenetére


Xirtam
veterán

Mit elmondtam már, hogy Ferraris vagyok azon belül Massa-s a Toyota csak a 2. fiók csapatom! És mint Toyota gyár mint világ vezető így best! :C :C Csak hát az F1ben talán kikelene cserélni pár vezetőt náluk vagy nemtom, emrt ez a nem előre jutás ez káosz! :(((

PuttPutt ezt hova nagyítsam??

[ Szerkesztve ]

(#806) puttputt válasza Sgt.Randall (#804) üzenetére


puttputt
őstag

Durva lett volna, ha belecsúszik a Ferrarikba a kanyarban. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#807) Xirtam válasza puttputt (#806) üzenetére


Xirtam
veterán

Az is azért volt meg Burdei nekiment hátulról!

(#808) macy


macy
addikt

Este jön valaki tesztelni az rfactort? Ott meg tudnánk beszélni a beállításokat a chaten. Mert nálam például elég jól megy billentyűvel, de én állítgattam a digitális irányításon is.

(#809) Xirtam válasza macy (#808) üzenetére


Xirtam
veterán

Persze szivesen jövök Macy! Majd a digitális beállításban segíthetsz, hogy billel valamivel élvezhetőb legyen! :B Felvezető kör az van vajon? Mert futamot még nem toltam! :F :F

(#810) pcguru1 válasza puttputt (#786) üzenetére


pcguru1
őstag

Na ez jobban tetszik mint az rfactor moddal együtt,szerintem erre kéne áttálni mindenkinek leszedni aztán nyomás :K :K :K :K :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#811) Sgt.Randall válasza pcguru1 (#810) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

hát nem tom milyen lehet mert nekem mire lejönnek esetleg puttputt tudnál képeket rakni fel megnézni milyen

[ Szerkesztve ]

(#812) pcguru1 válasza Sgt.Randall (#811) üzenetére


pcguru1
őstag

Nekem se 1-2 óra alatt jönne le,de szerintem jobban megérné ezt leszedni mint áttérni az rfactorra :K
Van felvezetö kör kers hát mi kell még,ennél élethüb szerintem az rfactor sem lesz :U

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#813) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

kell ennél szebb?
rfactorba is van kers meg felvezető kör is meg ráadásul safety car is nekem megvolt régen az rfactor

[ Szerkesztve ]

(#814) pcguru1 válasza Sgt.Randall (#813) üzenetére


pcguru1
őstag

Nem csunya,csak arra lennék kiváncsi hogy közölünk ki tud majd igy megcsinálni egy kört,mert ez szinte hibátlan volt.Akkor neked most nincs meg az rfactor :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#815) Sgt.Randall válasza pcguru1 (#814) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

nincs de tod sanya küldi

(#816) Xirtam


Xirtam
veterán

Azt mondja már el nekem valaki, hogy tudom megcsinálni mint ami itt van a videón! Nekem is az Fsone 2008 van fent mégse a tv közvetitéses HUD-om van!
[link]

(#817) Sgt.Randall válasza Xirtam (#816) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

sanya érthet ehhez

(#818) proof88 válasza Xirtam (#793) üzenetére


proof88
addikt

Amiről beszéltél, Malajzia, ott nem azért szállt ki az autóból, mert leszarta, hanem mert beázott a KERS, ezt elmondta a csapat is, ezért abba kellett hagynia a versenyt, egyébként nyilván ő is kinn maradt volna a rajtrácson.
Egyébként cáfolom ezt a motiválatlanságot, persze lehet erre kenni, de ha megnézed 2008 év elejét, akkor jobban ment neki, 1. is volt asszem Barcelonában, viszont a későbbi fejlesztések az autón nem jöttek be neki, Massának viszont jobban. Más stílusban vezetnek, ezért később nem ért el olyan jó eredményeket és panaszkodott is az autóra. Aztán év vége felé valamikor az ő kocsijáról levettek néhány dolgot, és megint jobb volt. Ha megnézed Spaban milyen jól ment, ott Massa nyilatkozta is hogy úgy vezetett, mint egy nagymama... Kimi meg nagy harcot vívott az utolsó pár körben Hamiltonnal, aki jobban megy esőben, de aztán Kimi kapott egy bal hátsó defektet és nekiment a falnak (lehet jobban járt volna, ha nagymamásan megy, mint Massa, de akkor megint a motiválatlanságra kenték volna sokan, mindenesetre több köze lett volna a tavalyi VB-hez, ha nem nulláz... nagyon kár hogy ott kiesett, pedig a pálya végén történt a dolog és abban a körben ment volna be intermediate-ért)!
De megnézheted, talán Fujiban mekkora előnye volt Kiminek Massával szemben, aztán előre kellett engednie, mert már fontos volt Massának minden egyes pont a VB-hez.
Úgyhogy Kimi főleg az év közepén ment rosszul, mert akkor kapta azokat a fejlesztéseket, amikkel nem tudott megbékélni.
Az is hozzátartozik, hogy van, ahol Kimi jobb, van ahol Massa. Massa jellemzően a balos pályákon jobb meg még néhány másikon, Kimi pedig az olyan pályákon, mint pl. Spa.
Tényleg sokat számít, ha egy csapatban más stílusban vezet a 2 pilóta, akkor a fejlesztések egy idő után egyik pilótának jobban bejönnek, másiknak nem.
Most ott van a Red Bull, Webber nyilatkozta azt, hogy szerencsére náluk jobb a helyzet, mert hasonló a stílusuk Vettellel, így könnyebb fejleszteni az autót.

Amúgy nem válaszoltál. :P

SZERK.: amit macy is linkelt trakk pakkot rfactorhoz, ahhoz szedjétek le mind2 patchet is! Szerver2 és szerver3 adja a 2 peccset!

[ Szerkesztve ]

(#819) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

szép regény proof hát igen kiváncsi leszek az idei spa ban i futamra hát ha olyan lesz mint tavaly :K
lesz szerver? :F

[ Szerkesztve ]

(#820) proof88 válasza Sgt.Randall (#819) üzenetére


proof88
addikt

ez az "utolsó körökben megjön az eső" c. dolog mindig izgalmakat hoz, én Nürburgringre nagyon vártam a változatos időjárást, nos az időmérőn ez meg is volt, sőt elég izgalmas volt, főleg mikor mindenki durván tolongott a pályán is... futamra meg nem jött eső... :((

(#821) Sgt.Randall válasza proof88 (#820) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

ezt kéne tőlünk is látnihátha most sikerül neki spa ban am láttad a spái videót amit linkeltem

[ Szerkesztve ]

(#822) proof88 válasza Sgt.Randall (#821) üzenetére


proof88
addikt

jaja néztem :)
amúgy ha már eső: link :D

(#823) Sgt.Randall válasza proof88 (#822) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

ezt már látta parkolási bemutató :DDD

(#824) Xirtam


Xirtam
veterán

Közben sikerült megoldanom csak kicsit kisebbre kell állítanom! :C :C
[link]

(#825) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

valaki csinál szeró?

(#826) Ice!?


Ice!?
őstag

Akkor itt rfactor versenyek lesznek? :D
Valaki légyszi szedje össze, hogy mit kell letöltenem, és hogy milyen sorrendben telepítsem fel.
Köszi. :R

(#827) Sgt.Randall válasza Ice!? (#826) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

szerintem amit én mondok

rFactor vagy rFactor lite
Fsone 2008
meg trackpack

(#828) Sanya595


Sanya595
senior tag

Sziasztok srácok.Megjöttem.

SZERVER MEGY!!! phforum genius
Amúgy aki feltette azt az új ch modott,az mondja meg mar,hogy van-e benne felvezetö kör???Mert Én úgy tudom,hogy ch alatt nem lehet megoldani.
Viszont itt kérdeztétek és most válaszolok,hogy az rf-ben van a futamon felvezetö kör.

(#829) Sanya595 válasza puttputt (#803) üzenetére


Sanya595
senior tag

Amúgy félre ne értsetek,mert Én soha nem mondtam,hogy térjünk át rf-re.
Nekem tökéletesen megfelel ez is,hisz ha nem igy lenne,akkor 2.5 év után nem raktam volna vissza.Remélem e miatt nem fog szétesni a csapat és nem leszünk kevesebben,mint eddig. :R

(#830) proof88 válasza Sanya595 (#828) üzenetére


proof88
addikt

Nos nekem sikerült felvezető kört rakni a játékba, nekem van egy régebbi, 2007-es F1C és abban van egy kis progi, amivel be lehet kapcsolni a felvezető kört és tényleg körbe mennek az autók és beállnak a rajtrácsra, és a verseny addig nem indul, amíg Te sem állsz be rendesen a helyedre, de Birkucnál nem láttam ilyet... na viszont most megnézem, hogy a Birkucosba bemásolva tényleg használ-e a progi...

(#831) Xirtam válasza proof88 (#830) üzenetére


Xirtam
veterán

Az úgy póén lenne! :C :C

(#832) proof88 válasza proof88 (#830) üzenetére


proof88
addikt

Igen, a progi működik, amikor már versenyen vagyunk, akkor kiírja h Begin Formation Lap és a rajtrácsról indulva körbe lehet menni, majd visszaérve a rajtrácsra, indulnak a lámpák és go.

szerk.: na felraktam, letölthető. A zip tartalmát a játék főkönyvtárába kell rakni, a Config mappában van a progi, elindítjátok és bekattintjátok, hogy legyen felvezető kör (én mind3-at beraktam).
Van olyan is, hogy mutassa-e a hátsó szárnyat a tükörben... ez is érdekes dolog, de nem tudom, hogy a valóságban látszanak-e a hátsó szárnyak... mindenesetre elég zavaró, alig lehet látni! :D
Rázókövek erőssége meg nem tudom mi. :U

[ Szerkesztve ]

(#833) Sanya595 válasza proof88 (#832) üzenetére


Sanya595
senior tag

Na az király mert nekem midig az a bajom ach-val,hogy az 1 körben nagyon szenvedek a gumik miatt.Spa-ban is 7 helyröl 2-ként fordultam el,de a kört közepén eldobtam a gumik miatt és Randall belém jött.
Szal ha müködik,akkor király.Amúgy van szero f1 ch 2008-as mod!

(#834) Xirtam válasza proof88 (#832) üzenetére


Xirtam
veterán

Látszodik a valóságban a hátsó szárny! :K :K :K

(#835) proof88 válasza proof88 (#832) üzenetére


proof88
addikt

ja és aki élsimítást akar a játékban, de nincs kedve a driverben beállítani, annak mondom, hogy a főkönyvtárban van a Config.ini (most nem a Config mappában lévő config.ini-ről beszélek!!!), és abban van egy olyan sor, hogy: FSAA=0, ott a 0-t 1-re vagy 2-re változtatva lesz élsimítás (2x-es vagy 4x-es, lehet van tovább is, nem néztem).

Xirtam: azt gondolom, csak nem tudom, hogy mennyire! Mindegy nézd meg!

[ Szerkesztve ]

(#836) Xirtam válasza proof88 (#835) üzenetére


Xirtam
veterán

Kafa, de nekem rFactor jobban bejön főleg emiatt a TV-s cucc miatt! :C :C

(#837) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

nem látom a szerót! :W

(#838) Sanya595 válasza Sgt.Randall (#837) üzenetére


Sanya595
senior tag

Rico fent volt,de elnézést Rico,bazzzz véletlenül megnyomtam a billen a kikapcs gombott.
Persze,hogy egyböl le is állt a gép.
Szero 2 perc és újar megy.

SZERO ÚJRA MEGY!!! phforum genius

A toyos tv style-ost???Azt igen.Nekem is olyan.Sokszor olyan jó oldalt,hogy azt is láttod,hogy hányadik vagy és nem mint itt,hogy csak a pole idött láttod.

Majd tolok Én egy kört vele,felveszem és fenyomom a youtube-ra,hogy lássátok,hogy megyek ott.

[ Szerkesztve ]

(#839) Xirtam válasza Sgt.Randall (#837) üzenetére


Xirtam
veterán

Sanya nete elszált szerintem!

szer. Semmi gond Sanya előfordul a legjobb családban is! Láttad a képet amit rFactorrol linkeltem??

[ Szerkesztve ]

(#840) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

felvezető kört bele kell rakni a game ba?

(#841) pcguru1 válasza Sgt.Randall (#837) üzenetére


pcguru1
őstag

Én is keresetem de semmi,pedig 5*probáltam :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#842) proof88 válasza Sgt.Randall (#840) üzenetére


proof88
addikt

szerintem ez Sanyától függ, mármint aki csinálja a szervert, ha ott be van kattintva, akkor lesz felvezető kör...

Xirtam: elhiszem, viszont pm-re nem válaszoltál még! :)

[ Szerkesztve ]

(#843) Xirtam válasza proof88 (#842) üzenetére


Xirtam
veterán

Bocs nem figyeltem hogy írtál! Mindjárt megy! ;)

(#844) Csabee.


Csabee.
nagyúr

megvan a kormányom:)

Üdv: Csabee.

(#845) Xirtam válasza Csabee. (#844) üzenetére


Xirtam
veterán

Egsönödre! :C :C

(#846) Csabee. válasza Xirtam (#845) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:R :R

Üdv: Csabee.

(#847) pcguru1 válasza Csabee. (#844) üzenetére


pcguru1
őstag

:C

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#848) proof88 válasza Csabee. (#844) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#849) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

sajna ujra nem tok majd lenni :O

(#850) Sanya595 válasza Sgt.Randall (#849) üzenetére


Sanya595
senior tag

Mért???Nehogy már basszus.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.