Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Csabee. válasza Farkas23 (#450) üzenetére


Csabee.
nagyúr

már van szerver?

Mostantól kérnélek titeket hogy ha van szerver, akkor FÉLKÖVÉR BETŰVEL ÍRJÁTOK KI HOGY: VAN SZERVER (Potos időponttal, és hogy KB meddig lesz! és a szoba nevét is!!

Üdv: Csabee.

(#452) Sanya595 válasza Csabee. (#448) üzenetére


Sanya595
senior tag

De azért még versenyen ott lehetnél.Mert jo veled versenyezni,meg ha többen vagyunk úgy sokkal jobb játszani.Remélem,hogy nem adod fel addig sem. :C :R

(#453) Farkas23 válasza Csabee. (#451) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Hát azt h meddig lesz azt még nem tom pontosan! De már van 1 ideje, de ha viszanézel akkor név jelszo minden levan irva! :)

(#454) Farkas23 válasza vlaho (#449) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Hello!
Szerintem Csabee-t kérdezd mer ahogy elnéztem windows 7-e van, hátha ő tud segiteni!

(#455) Sanya595 válasza vlaho (#449) üzenetére


Sanya595
senior tag

Én nem igazán tudom,de pl Csabee-nek is win7 alól megy aszem.Mert Macy nem tudott vele mit csinálni,de Csabee igen.
Milyen kompatibilitásal próbáltad?Win XP?Mert akkor az a baj.Ha van lehetöséged,akkor win 98-al inditsd el.
Jahh meg mintha Csabee azt irta volna,hogy nem az exe-vel inditja,hanem a Trace.bat-al.

Guru:Én is csak anyitt láttam,hogy a célegyenesben keresztben mentél át minden falon meg mindenhol.Ha kell az rf és a mod+ez a 08-as mod,akkor dobd el priviben a neved cimed,ma ki irom és holnap postára dobom neked,mert 1 hét mirre újra leszeded.

[ Szerkesztve ]

(#456) pcguru1


pcguru1
őstag

Én tegnap a versenyen csak a saját kocsimat láttam a többiekét nem,elég érdekes volt ugy versenyezni nem tudom ez a mod hibája vagy valami más a gond minden esetre elég érdekes :((

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#457) Csabee. válasza Sanya595 (#455) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nekem megy WIN7 32bit alatt rendesen!

Farkas23: én tudom hogy vissza olvasok és ott van hogy leírtad! csak jó lenne ha ez szokás lenne, hogy ha valaki szervert csinál az vastagon kiemelve leírná hogy mi van. gondololok ilyenre:

Szerver indul: 10:00 phforum szoba!

Sanya595: nem adom fel... én vagyok az egyetlen Addikt.. szóval nem adhatom fel :DD

Üdv: Csabee.

(#458) pcguru1 válasza Csabee. (#457) üzenetére


pcguru1
őstag

Benézek de most nem tudok sokáig maradni,csak kiváncsi vagyok hogy most is olyan-e mint tegnap volt :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#459) Csabee. válasza pcguru1 (#458) üzenetére


Csabee.
nagyúr

mért tegnap milyen volt?

Üdv: Csabee.

(#460) pcguru1 válasza Csabee. (#459) üzenetére


pcguru1
őstag

Nem láttam csak a saját autóm,a többiek ugy láták hogy a földben megyek meg repül a kocsim,szóval gázos.

Egyébként most 2 szeró van mert farkas23 olyat van de phfórum,olyan nincs vagy csak én nem látom :U

[ Szerkesztve ]

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#461) vlaho válasza pcguru1 (#460) üzenetére


vlaho
aktív tag

a phfórumot csak példának irta...

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#462) pcguru1 válasza Csabee. (#457) üzenetére


pcguru1
őstag

Farkas23 néven látok szerót de nem enged be,viszont phforum néven nem látok szerót és ha látnám is hogy jelentkezek be jelszó nélkül,vagy direkt nincs jelszó :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#463) Sanya595 válasza pcguru1 (#462) üzenetére


Sanya595
senior tag

Ha nem enged be,akkor probáld azt,hogy lent a publikus szervernél állitsd át nem-re és úgy keresél rá.Majd ezután ha megvan a farkas23 katt rá és be fog engedni.

(#464) Xirtam válasza Csabee. (#459) üzenetére


Xirtam
veterán

Csabee te Notebook-ról játszól?

(#465) Csabee. válasza Xirtam (#464) üzenetére


Csabee.
nagyúr

igen! mérT?:)

pcguru 1 csak farkas23 van most és genius a jelszó!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#466) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Ahogy mint mondtam már, ahhoz h fejlődjön valaki tesztelni kell, tessék itt 1 pl.is rá!

(#467) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Na még1x akkor.
Van szeró! Név: Farkas23 Jelszó: genius
Aki tud és akar jöhet jáccani!! :)

(#468) JColee válasza Farkas23 (#467) üzenetére


JColee
őstag

most töltöm le a cuccost, utána ha lesz még szerver, megyek :K

(#469) Farkas23 válasza JColee (#468) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Mikor lesz az kb? Menyivel töltöd?

(#470) macy válasza JColee (#468) üzenetére


macy
addikt

Helo JColee nem mennek a grid szerverek? :)

(#471) JColee válasza Farkas23 (#469) üzenetére


JColee
őstag

35 perc, de még fel is kell raknom
rám külön ne várj, max majd kicsit tolom egyedül, ezzel a moddal nem is játszottam...

macy nem is voltam itthon egy hónapig, de olvastam, hogy nem mennek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#472) Xirtam válasza Csabee. (#465) üzenetére


Xirtam
veterán

Milyen VGA van benne??! :R

(#473) Csabee. válasza Xirtam (#472) üzenetére


Csabee.
nagyúr

9600gt , mért?

Üdv: Csabee.

(#474) Farkas23 válasza JColee (#471) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ne aggodj 2-ig lesz kb szerver! :) ugy h csak nyugottan ted fel es gyre

Jön vki F1-ni? Mer van még 9 perc!

[ Szerkesztve ]

(#475) Csabee. válasza Farkas23 (#474) üzenetére


Csabee.
nagyúr

én már nem megyek vissza.. kár hogy a futam így zárult

Üdv: Csabee.

(#476) Xirtam válasza Csabee. (#473) üzenetére


Xirtam
veterán

Agusztusban veszek egyet a suli miatt, aztán én 3 éve WoW-ozok és az én gépemben egy ati hd 4570 lesz csak kiváncsi voltam hogy menni fog-e rajta az f1 :)

(#477) Farkas23 válasza Csabee. (#475) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nem akarta a vitát hallgatni ezért gyorsba ujra akarta tölteni de senkinek se birta ezt a gyorsaságot :((( De este jösz nem?

(#478) Csabee. válasza Xirtam (#476) üzenetére


Csabee.
nagyúr

hppaviliont veszel? vagy toshiba a500??

farkas23: este talán 11után ha jövök.. ma csajozom , meg most már sajna egyre kevesebbet leszek... tegnap öszejöttem egy csajjal :DD

ki mit hallott a Brokernetről? tegnap votlam egész napos képzésen, annyira megmotiváltak hogy tiszta pozitív vagyok! és véghez viszem a céljaim!;)

Üdv: Csabee.

(#479) Xirtam válasza Csabee. (#478) üzenetére


Xirtam
veterán

Acer Aspire 5536G

Hát ez a Brokernet olyan mint a yubifon tök ugyan az a multi lépcsős hálózat...szerintem felesleges belekezdened yubifonba anno beleöltem 250 ezret, szinte úgyan ezeket mondták el aztán kaptam egy kikúrt krátyát és végighuzhatom a valagamon! :W :W

(#480) Csabee. válasza Xirtam (#479) üzenetére


Csabee.
nagyúr

hát.. én azért nem mondanám azt hogy ugyan olyan.. mert sokan hasonlítgatják a Brokernetet a másik sok szutyokhoz.. én most 50.000et fizettem be, a felkészítésee és a vizsgára, és hivatalosan is pénzügyi szaktanácsadó leszek! :)

Egyébként nagy jövője van, most van egy részvényopció rész! ami csak most van, és hamar befog telni kb 1 éven belül, és 2012be ki megy a tőzsdére.. egyedüli magán cégként, ami nincs bankok kezébe! nagyon sokat fog érni! ez olyan lesz mint amikor a MOL kiment a tőzsdére.. akkor is nagyon sokat szakítottak! és hidd el tényleg jó ez a bnet.. !

Lehet keresni vele elég rendesen, igaz hogy pénzből lehet mégtöbb pénzt csinálni! de rengeteg számos olyan dolog van amivel pl az áfá-val lehet ügyködni és egyéb hasznos kötéseket véghez vinni

notinál figyelj arra hogy mennyire hangos mert az zavaró lehet!!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#481) JColee


JColee
őstag

mennem kell ebédelni, de már felraktam, utána tudok jönni

(#482) Xirtam válasza Csabee. (#480) üzenetére


Xirtam
veterán

Mindenesetre Csabee. sok sikert! ;)

(#483) JColee


JColee
őstag

van szerver :F

(#484) Xirtam válasza JColee (#483) üzenetére


Xirtam
veterán

van
farkas23
genius

(#485) Csabee. válasza Xirtam (#482) üzenetére


Csabee.
nagyúr

köszi :) majd nyilatkozom..

Üdv: Csabee.

(#486) Xirtam válasza Csabee. (#485) üzenetére


Xirtam
veterán

A csajszihoz is! :P Csöcs a szádba! :DD :DD :DD

(#487) proof88


proof88
addikt

Üdv, újra vagyok!
Nem úgy volt, hogy végigmegyünk az összes pályán sorban? Hiszen azért volt Ausztrália, tegnap meg Malajzia. Most meg látom, h éjjel Brazília volt... :F
Amúgy milyen lenne szerintetek, ha végiggyakorolnánk az összes pályát és utána indíthatnánk egy bajnokságot és írnánk a pontokat. Hozzáteszem ez még korai, még jobban meg kéne szokni egymást, meg az egészet, de azért mondtam, hogy majd!

(#488) pcguru1


pcguru1
őstag

Akartam egy kicsit teszetlni és azt a választ kaptam bejelentkezésnél,hogy játék zárva :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#489) Xirtam válasza proof88 (#487) üzenetére


Xirtam
veterán

Csodálatos ötletnek tartom! :C :C

(#488) pcguru1 Futam volt mostmár jöhetsz!

[ Szerkesztve ]

(#490) Farkas23 válasza pcguru1 (#488) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Most már jöhetc, nyitva van!

(#491) Ice!?


Ice!?
őstag

Üdv nép!
Nagyongigantikusanhatalmasannagy hátrány, ha billentyűzettel játszok? Elindítottam a letöltést, remélem ma még lejön. Dunaweb, gratulálok!

(#492) Xirtam válasza Ice!? (#491) üzenetére


Xirtam
veterán

Hello nem! Én is billel tolom és nem rézem magam hátrányban mindig 2. vagyok!Nagy kivétel ha nem! ;)

Aki a javitást nem szedte volna még le annak! [link]

[ Szerkesztve ]

(#493) Farkas23 válasza Ice!? (#491) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nem nagy hátrány! Egyértelmü van hátránya a kormányal szemben de sokan nyomják bill-el ugy h ne aggodj , lesz kivel versenyezni! :) :)

(#494) proof88 válasza Farkas23 (#493) üzenetére


proof88
addikt

Hát, szerintem én jobb voltam billentyűzettel, mert amikor még leszedtem valahonnan a 2007-es F1 Challenge-et, mármint a régi játékhoz vmi 2007-es modot, akkor általában benne voltam a top3-ban időmérőn a gépi ellenfelek ellen és jó időket mentem.
Aztán 2008-ban megismertem a Birkucos modokat és ott is jó voltam. Aztán Brazília után már nem igazán játszottam, télen vettem kormányt magamnak, azóta ezzel nyomom. Mármint március óta igazából. Még annyira nem érzem jól magam úgy látszik kormánnyal, mert a gépi ellenfelek ellen sem tudok elég jó időt menni és nálatok sem.
Mondjuk eddig segítségek nélkül játszottam, úgy az igazi, de veletek a szerón használom a kipörgésgátlót és az abs-t is, mert hát engedélyezve van és "biztos ami biztos", többet hibáznék ezek nélkül szerintem.

(#495) puttputt válasza Xirtam (#489) üzenetére


puttputt
őstag

Remélem, nekem is lesz lehetőségem bekapcsolódni..., a következőbe.
Még egy tipp:
Ne csak a szervernyitások legyenek kiemelt betűvel, hanem a futamindítás előtt a szervergazda illesszen be egy szöveget, hogy circa 5 perc múlva időmérő/futam... Itt voltam 14h óta és semmi ingerenciám nem volt megnyitni a játékot, mert nem láttam, hogy készülne valami... A "jöhetsz; verseny volt; nyitva van" nem biztos, hogy elégséges információ egy épp érkezőnek.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#496) macy


macy
addikt

Nem latom a szerot.

(#497) pcguru1


pcguru1
őstag

Van már uj szeró :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#498) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

én se

mek egy picit később leszek

(#499) proof88 válasza macy (#496) üzenetére


proof88
addikt

most?
phforum
genius

az az érdekes h 4 portnak kéne nyitva lennie, be is állítottam routerben a portforwardingot úgy ,ahogy a portforward.com-on le van írva és van egy port checker progi, azt mondja, hogy igen, nyitva vannak, viszont a 34447 port csak udp-ként van nyitva, tcp-ként nem erléhető... lehet ezért nem láttok?

(#500) macy válasza proof88 (#499) üzenetére


macy
addikt

Nézem.

Most látlak de nem tudok csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.