Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) proof88 válasza proof88 (#300) üzenetére


proof88
addikt

még most megkérdezném, hogy milyen szárnyállásokat használtatok Monzában ma?
Nekem hátul 12, elöl 15 volt...
vagy lehet inkább a vezetéstechnikára kéne jobban figyelnem, mint a setupra :D

(#302) Xirtam válasza proof88 (#301) üzenetére


Xirtam
veterán

Majd ha feljösz, elöször nézd meg egy körömet utána menj! Amúgy én most setupot csinálok magamnak! :K :K

(#303) Xirtam


Xirtam
veterán

Pár kép a kicsikémról! Ha valaki még nem töltötte volna le! :C

[ Szerkesztve ]

(#304) proof88 válasza Xirtam (#303) üzenetére


proof88
addikt

szép lett nagyon! :)
most megyek fel, először csak nézlek titeket és közben bablevest eszek, aztán még lesz fél órám gyakorolni...

(#305) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

hát igen aki tud :)

csinálok én is egy verdát nehéz lesz

[ Szerkesztve ]

(#306) Xirtam válasza Sgt.Randall (#305) üzenetére


Xirtam
veterán

Már elkeztem neked csinálni egy fekete ferrarit az oldalan egy bikinis csajjal! De akkor törlöm ha gondolod!

(#307) Sgt.Randall válasza Xirtam (#306) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

nem kell még rásejöttem mi mi meg ez csak próba lesz csináld meg nyugodtan mert jobb ha te csinálod :K

(#308) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

am jöhet ha bikinis csaj van rajta :R

meg 2008 as vagy 9 es lesz

[ Szerkesztve ]

(#309) proof88


proof88
addikt

kilépek, várok 2 percet és vissza, mert nem válaszoltatok nekem és az időm szerint sem rakott sorba, megint bugzik

(#310) Xirtam válasza proof88 (#309) üzenetére


Xirtam
veterán

De mitől?? Jól telepítetted? Felraktad a patchet is? Esetleg a 09-el nem keverődik vagy más játékkal nem ütközik?? :U

(#311) Xirtam válasza Sgt.Randall (#308) üzenetére


Xirtam
veterán

08 én a 09 el nem foglalkozok! Azok Formula 2 es kocsik számomra! :DDD :DDD

(#312) Sgt.Randall válasza Xirtam (#311) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

akk ok mert én holnap szedem a 08 ast

am hogy lehet képet rakni a kocsira mert nem tom hogy kell

[ Szerkesztve ]

(#313) proof88 válasza Xirtam (#310) üzenetére


proof88
addikt

jól igen, de másnak is volt ma ilyen, akkor van sztem ha megromlik nagyon a netkapcsolat vagy nem tom... patch is fennvan

(#314) Xirtam válasza Sgt.Randall (#312) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát bár ilyen egyszerű lenne, hogy képet rakok rá! De sajna nem :((( Nehéz így elmagyarázni de a MAS fájlból kikel keresni a kocsi "rajzát" ami egy BMP majd azt társitod valami képszerkesztőhőz és mivel annyira buzin van megcsinálva hogy hihetettlen, alkatrészenként nem tudod feszteni vagy valami hanem van maga a BMP rajz! Na azon pl a jobb felső sarok az egyik visszapilanto szóval ha oda teszel egy piros pötyöt az egész visszapilantó az lesz meg ilyen gyökérségek! Aztán vissza kell konvertálni MAS fájlba!Aztán elinditod a játékot megnézed mit szineztél átt, aztán kilépsz megint kikonvertálod megpróbálsz más helyre festeni, elmented megitn megnézed!És 50-60-adjára se jó helyre rajzolsz! Kb ilyen! :((( :W :W

(#315) Sgt.Randall válasza Xirtam (#314) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

az a kép amikor az autónak az összes alaktrésze egy képen van??
mert egy naon szar kocsit akarok átfesteni a for in.... de abból több olyan kép van

[ Szerkesztve ]

(#316) Xirtam válasza Sgt.Randall (#315) üzenetére


Xirtam
veterán

Aham!

(#317) ádyz válasza Xirtam (#314) üzenetére


ádyz
addikt

rFactorhoz sokkal egyszerűbb skint csinálni. :DDD

(#318) Sgt.Randall válasza ádyz (#317) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

akkor track maniához :D

áttanulmányoztam azt a képet amikor rico csinálta a kocsit hát nem könnyű

[ Szerkesztve ]

(#319) ádyz válasza Sgt.Randall (#318) üzenetére


ádyz
addikt

Azt nem ismerem, rfactorba külön van minden rész, szóval sokkal egyszerűbb.

Külön a nevek, alkatrészek, számok, logók.

(#320) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Hellosztok!
Megjöttem, készitsek szerot? És ha igen akkor melyik móddal melyik pályával?

Ki csinálta a szerot? Ne legyen uj?

[ Szerkesztve ]

(#321) Sanya595 válasza Farkas23 (#320) üzenetére


Sanya595
senior tag

Van szero 08-al gyere gyorsan mert futam.
Téged várunk.

[ Szerkesztve ]

(#322) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Jöhettek, kész a szero!
Farkas23 genius

(#323) proof88 válasza Farkas23 (#322) üzenetére


proof88
addikt

jajj visszajöttem!

amúgy Farkas tényleg bocs,, ha jól emlékszem a hosszú kanyarív, ami egyenesbe megy, annak a végén már megelőztél, de ott volt az h belédmentem... viszont akkor mindketten lementünk a pályáról? mert rémlik h vkit ott előztem meg vagy nem tom

szerk.: amúgy az a szar h nekem nem mindig működik a visszapillantóm, mert van amikor szürke csak, ezért a B betűt kell megnyomnom h mögém nézzek ehh

[ Szerkesztve ]

(#324) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

akk mostmár teljesen átáltunk a 08 ra???

nem tom hogy mennyi idő lesz mire leszedem de sztem nem sok

elkezdtem tölteni sztrem holnap jövök is megnézem majd rico tojodáját :D

[ Szerkesztve ]

(#325) Xirtam válasza Sgt.Randall (#324) üzenetére


Xirtam
veterán

Jólvan töltsd aztán gyere nézd meg a tojodájámat! :DDD :DDD Vezetni tilos,mert én nevem van rajta én licenszelem, én copyrightolom! szal csak okosan max nézni lehet azt is mesziről! :DDD :DDD

(#326) Sgt.Randall válasza Xirtam (#325) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

azért csak kipróbálom arcade ba nem???

az én ferrarimon is rajta lesz a prohardver f1 team?????

[ Szerkesztve ]

(#327) Farkas23 válasza proof88 (#323) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Mind1! Mondtam semmi gáz, nem v olyan jo még nem is várom el h mindig jol csinálj dolgokat, mer nem könyü, én már annak örülök ha végig mész 1 futamot ugy h nem csuszol ki(nem bántásként mondom!)
Figyelj csak magadra max néha nézz bele a tükörbe csak enyit kérek semmi mást!
És télleg nem bántásként mondom!

(#328) Sanya595


Sanya595
senior tag

Halli mindenki aki tudja ki vagyok.
Mindenkinek megköszönöm az eddigi együtt müködést és futamokatt! :R
Jó volt mindenkivel versenyezni és ezért tisztelet tölem mindenkinek.
Sajnos nem nagyon fogok már versenyezni,csak max majd magam gyakorlok ahogy eddig is itthon és nem a netten.Megyek és valszeg tolom tovább az rfactort,mert a ch-t csak a FUN RACE TEAM miatt tettem fel.Már úgy érzem,hogy nem sok értelme volt.
Hogy mért is van ez???Jogos a kérdés. :F
Sajnos az,hogy egy 30 körös futamból fussak 5 kört,mert elrontok egy fétávot és darabokra törik a kocsim,az nekem nem éri meg a fáradtságott. :W
Az,hogy legalább jobban vigyázunk az hülyeség,mert igy is elronthatom és féktávon belemegyek bárkibe,csak annyi a küllönbség,hogy úgy még az ö versenyétt is tönkre teszem.Ez nekem nem pálya.Nem igy alakult meg ez az egész FUN RACE TEAM. :F
Sajnálom,hogy igy alakult.ez van.Mások azt mondják,hogy úgy semmi izgalom nincs.
Hát nekem meg az nem izgalmas,hogy 2 kör után elrontom és nézhetek fél órát,ha akarom tovább nézni.Hát erre nincs kellö idöm. :W
Mégegyszer mindenkinek nagyon köszi mindent,remélem jókatt fogtok versenyezni. :R

[ Szerkesztve ]

(#329) Farkas23 válasza Sanya595 (#328) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Én is sajnálom, én szerettem veled jáccani, probálok mindig mindenkinek a kedvébe járni, probálom kicsit az igazi felé terelni a játékot, h egyre több izgalom legyen, sajnálom h te ebben nem veszel részt, mer nem szereted ezt igy,de ha meggondolod magad akkor gyere visza nyugottan, és ne vegyél magadra minden hibát, más is ugyan ugy hibázhat mint mindenki más, ez a játék ezzel jár, ha életben is az lenne h semmi nem lenne semmi értelme nem lenne, de szerencsére vannak ezek és izgalmak is vannak!
Remélem azér meggondolod magad, szivesen látunk bármikor!

[ Szerkesztve ]

(#330) proof88 válasza Sanya595 (#328) üzenetére


proof88
addikt

Nos én nem vagyok alapító tag, csak tegnap csatlakoztam hozzátok, nem tuodm pontosan, minek is indult ez: komolyabb vagy funosabb dolognak, mindenesetre nekem is jobban tetszik, ha van törés, stb... baleset bárkivel megeshet... egyébként nézd meg a Force India pilótáit, mennyiszer keverednek balesetbe, hány futamon mennek végig, stb... ez is része... igazából én a szimulátorozás miatt jöttem, hogy minél életszerűbb legyen... én is sajnálom, hogy elmész! Pedig szerintem erős voltál, igaz hozzám képest kb mindenki az. :))
Azért remélem, még hátha lesz kedved... :R

(#331) Sanya595 válasza proof88 (#330) üzenetére


Sanya595
senior tag

Ahogy mondod nem voltál itt és sokan mások sem.FUN RACE-nek indult minden.
Söt azért mentünk 5 körös versenyekett,hogy aki kiesik vagy valami gáz van,ne keljen fél órákatt várnia.Nem igy indult és nem úgy alakult.Az elején (ha vissza olvasod a ch topikott) csak teljesen fun race-röl volt szó és nem liga szintü versenyekröl.
Én nem játszottam a ch-val 2.5 éve,nem,hogy ezzekkel a modokal.
Tegyétek fel az rfactort meg az Fsone2008-at és ott megyek töréssel is,mert a kisújjamban van a mod.
Lényeg,hogy teljesen FUN dolognak indult.Mondtam,hogy legyen gumikopás,tankolás,idöjárás és kerék csere kötelezö 2 keverékkel.Ettöl nem izgalmas?
Nem tudni ki mikkor tankol és sorolhatnál.Mind1.Ez van.Ti szeretnétek,használjátok és remélem sok jó és örömökben gazdag versenyetek lesz.
Minden jótt mindenkinek.PEACE :R

[ Szerkesztve ]

(#332) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Akit érdekel az olvassa el, lehet h még csak pletyka, nem tom, de azér megosztom veletek a hírt!

[link]

(#333) Xirtam


Xirtam
veterán

Sanya ez csöppet gyerekes viselkedés, de te tudod ennyi a véleményem a többit a többiek már leírták! :((( :((( :(((

(#334) Sanya595 válasza Xirtam (#333) üzenetére


Sanya595
senior tag

Erre most inkább nem irok semmitt,mert nem akarlak megbántani.
A többiekröl meg annyitt,hogy Én is tudok olyant a TEAM-ból akinek még nem tetszik.
Szal ne gyere a többiekkel.
Hol voltál amikkor ez a hsz született???
"Mit szólnátok valamikor egy közös Ph!utamhoz? Kiválasztani előre, hogy melyik mod, melyik pálya stbstb. Lenne rá igény?"

Ez VWPOLOPG hsz-e ch topik 1221-számú hsz.
A múltkor azt mondtad nekem.hogy azt sem tudod,hogy ki Ö.
Akkor most mirröl beszélünk?Jöttetek és szivesen vettük,de most már Ti vagytok a KIRÁLYOK Én meg gyerekes?Hagyjuk.
Én vagyok gyerekes,mert nem játszok úgy ahogy nincs kedvem?
Leirtam és aszem tiszteségel elköszöntem még töled is.Nem ezt vártam volna. :(

(#335) Xirtam válasza Sanya595 (#334) üzenetére


Xirtam
veterán

Hallod, ez a nagy bajod hogy nem voltunk itt oké mindent meglehet oldani! Akkor még most nyitunk egy másik topicot saját TEAM-et csinálunk aztán kifújt kalács! :W :W

Mellesleg én eddig is csak felvetettem a dolgokat szerintem! Egyszer sem mondtam sőt most se mondta senki, hogy nem lesz FUN RACE abba meg nem haltál volna bele ha most ezt letoljuk! Szerintem! De tudom mi nem voltunk itt amikor kitaláltátok mi csak idepofátlankodtunk bocs!Nem volt benne az első hsz-be hogy TILOS! :W

[ Szerkesztve ]

(#336) Farkas23 válasza Sanya595 (#334) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nem értem :F Neked az a játék jobban teccik h semmi sincs csak mész a vakvilágba semmi veszély nélkül? Ez teccik neked? A F1-et szimulator kategoriához sorolták és nem arcade, a 2 közt pedig elég nagy külömbség van sztem, és sztem az autok se felelnek meg ahhoz a játék kategoriház, de mind1, nekem ez a véleményem erről!
Gondoltam szivesen viszaveszünk, gondoltunk rájösz te is h az ugy élvezetesebb h több izgalom van, de sajnos el kell ismernem tévedtünk, nem számitottunk rá, mind1.

(#337) macy


macy
addikt

Na fasza, kezdődik a veszekedés. Egy biztos. Ha lesz törés a futamokon, mindennapos lesz a ki ment bele a másikba vita. Ez volt a griddel is. Persze izgalmasabb, de nincs értelme mert úgyis csak anyázás lesz belőle. /engem egyébként nem zavarna, úgyis látótávolságon kívül vagytok :DDD /

(#338) Sanya595 válasza Xirtam (#335) üzenetére


Sanya595
senior tag

Láttod.Ennyi a küllönbség kettönk közt.
Én elköszöntem töletek tiszteséggel,erre Te jösz és veszekszel.
Mért kellett egyáltalán irnod?Itt nem a topikról van szó ember,hanem emberekröl.
Nem halltam volna bele,bezzeg Te kijelentheted,hogy nem mész a 2009-el,peddig van akinek csak az van meg.
Na ennyi a véleményem,mást megszólsz,de magadatt nem veszed észre.
Nem tudtad volna csendben elolvasni és ha jót nem tudsz irni,mint az emlitet többiek,akkor nem irsz semitt.
Mért kell mindig csinálni a feszkótt?Szidtam bárkitt is a hsz-ben amire reagáltál?
Nem!Akkor Te se tedd.

Mod:Farkas23 én nem azt mondtam,hogy soha ne legyen törés.De egy 30 körös versenyt úgy,hogy még a pályát sem gyakoroltuk és a moddott sem régota használjuk felesleges elkezdeni.Mondtam ha szimulátorozni akarsz töréssel,akkor tedd fel az rf-et és már holnap tolom is veled élesbe töréssel.
Nem a törésel van bajom értsd meg.

[ Szerkesztve ]

(#339) Farkas23 válasza macy (#337) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Sztem ha megvan beszélve minden akkor nincs vita, amugy meg ha ütközés van elkell tudni viselni, élőben se mennek oda egymáshoz a piloták és verik össze egymást h miért ment neki, benne van a játékban, szinte ez a lényege, ezért hivják szimulátornak!

(#340) Xirtam válasza Sanya595 (#338) üzenetére


Xirtam
veterán

Én se szidni akartalak még ha úgy is jött le szóval bocs!Csak nem rétem hogy mire ez a feszko most! Kijelentetem, hogy nem megyek még is ott voltam! :U Kivartam a soromat amig leleptek azok akiknek nem volt még akkor 08 , nem nyávogtam szerintem!

(#341) Farkas23 válasza Sanya595 (#338) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Jolvan, ne veszekedjetek! Inkább törekedjünk arra h gyere te is vissza és élvezd igy a játékot mint életbe mer ez a lényege!
Hagyuk a topicot, a kifogásokat is nem ez vállal szerepet hanem h jáccunk, vagyis az én meglátásom szerint!

(#342) Sanya595 válasza Xirtam (#340) üzenetére


Sanya595
senior tag

Bocs,ne haragudj és most mégegyszer mondom,hogy nem a törés a bajom,de most hogy igy egyböl bevágtátok egy 30 körös versenyre Én szépen mondtam,hogy neki sem állok,mert nincs értelme töréssel mennem,amikkor 3 napja tolom a modot.
Farkas23 nyugodtan mehet töréssel mert 1 év alatt szará játszotta a modot.

(#343) Xirtam válasza Sanya595 (#342) üzenetére


Xirtam
veterán

Na próbléma megoldva ezt mondd ebben van igazság is! Hogy még nem nagyon ismerjük a modot!De ne menj el ez nem megoldás, így már több értelme van hogy elmontad!

(#344) Farkas23 válasza Sanya595 (#342) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Figy azér engem most nem kel se lenézni se lebaszni h jáccok vele, amugy meg már nem azér de tavaj ota nem jáccottam a 08-al és sokszor ki is hagytam, attol még h 6 év tapasztalatz van bennem, nem azt jelenti h éjel nappal jáccottam, hanem azt h azota jáccok ezzel a szimulatorral, sztem sok külömbség van közte! De ha te igy látod akkor nem tok rá mondani semmit, már bocs!
Én akartam ujitásokat ne legyen uncsi sok embernek bejött, teccik a változás, meg kell szokni!
Eleinte én is mindig hozzátok alkalmazkodtam most már másis alkalmazkodhat máshoz!

(#345) macy


macy
addikt

Egyébként visszanéztem a felvételt a mai 13 körösről Hockenheimben. A rajt utáni első kanyarban szarrá zúztuk volna egymást :)

(#346) Sanya595 válasza Farkas23 (#344) üzenetére


Sanya595
senior tag

Most ez mi?Én lenéztelek?Leszóltalak?Szerintem nem.De ha Te igy láttod,akkor már elöre sajnálom.Csak egy pl volt,hogy Te mért vagy jobb és mért lehetsz törésel is.
De mi 2 napja vakartuk le a netröl.Sött Én nem is tudtam,hogy létezik,mert 2006 óta rf-el játszom.Tapasztalata másnak is van,nem csak neked.Viszont az összes tag közül Te ismered legjobban a modott.Mégegyszer mondom:Lenéztelek?Leszóltalak?Nem!

(#347) Farkas23 válasza Sanya595 (#346) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Jo nem néztél le csak én értetem félre bocs!
De pl most vittük le a futamot vagyis hát nem sokat belőle és 23 kör volt és mindenki hibázott még énis, pedig mint tudjátok nem sürün szokatm!
Ugy h gyere nyugottan jáccani töréssel nem lesz gáz senkinek se!

(#348) Sanya595 válasza Xirtam (#343) üzenetére


Sanya595
senior tag

Amúgy meg ettöl kell szebb kocsi???Katt a képre ha nagyban akarod látni.





Mert szerintem nem. :R

[ Szerkesztve ]

(#349) Xirtam válasza Sanya595 (#348) üzenetére


Xirtam
veterán

Nyam nyam Toyota! :C :C :C Gonosz vagy Sándor! :((( :O

Toyota miatt letöltöm! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#350) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Vki 1 utso futamot igy zárolag rövidebb, de van minden!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.