Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) proof88 válasza JColee (#13900) üzenetére


proof88
addikt

Igen, ilyen kicsi pályán drasztikus a 2 mp-es visszaesés köridőben. Megfontolom a 2 kiállásos taktikát, de még nem biztos hogy úgy megyek. Hova siessek? Még a végén nullázok. :D

Persze rajtnál én is izgulok, remegek mint állat. Adrenalin is van meg minden, imádom. De már hozzászoktam a délutáni kávéhoz. Meg azért a rajt előtt még megy a tökölősdi, gyülekező, időmérő... :))
Mondjuk időmérőn a gyors körök alatt úgy ver a szívem, mintha futnék. De ott mindig sikerül 120%-ot kihozni a kocsiból.

(#13902) cila1


cila1
aktív tag

szerót én se tudom tovább rakni.Miért?

(#13903) proof88 válasza cila1 (#13902) üzenetére


proof88
addikt

Ugye nem a gombot nyomogatjátok, hanem beírjátok, hogy:

/callvote event 09/06

?

(#13904) Mastre válasza proof88 (#13903) üzenetére


Mastre
tag

Igen, de egyik másik pályára sem megy át.

(#13905) Speedg válasza proof88 (#13903) üzenetére


Speedg
csendes tag

Igen beírtuk és azt irja ki hogy : not found :)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13906) proof88


proof88
addikt

na most megnézem ... bocsi de cégnél voltam ott nincs rfactor :D

(#13907) proof88


proof88
addikt

ok átraktam Monacora.
Nem vágom mi a gond, admin jog nélkül nekem sem akarta átrakni.
Pedig nem írtam át semmit extrát. Mondjuk a dedikált szervert majd lehet haxolni kell mert sztem Szabesz valamit összefosott a múltkor és ezért nem megy a next session gomb se, mert csak 1 pálya van a pálya listában, Catalunya.
Szabesz ezt csak humorosan írtam. :D

De az is lehet, hogy már 3 éve megvan ez a probléma, csak ma használtátok először a callvote event blablablát :D mert mindig leírom de sosem használjátok :D itt az eredmény, ma nem működött :DDD

ja sry vki volt a szerveren, egy toro rosso talán, mert nekem hibát írt ki valamiért toro rossoval kapcsolatban, nem láttam ki volt benn, inkább lelőttem a szervert ahogy volt ...

[ Szerkesztve ]

(#13908) proof88


proof88
addikt

amúgy tegnapi gyak futamon is volt 1x hogy eltűntek előlem az emberek pár mp-re, de érdekes mert most a mögöttem lévő asszem Zoza nem tűnt el akkor ...

(#13909) Mastre válasza proof88 (#13908) üzenetére


Mastre
tag

Nekem tegnap akoska laggolt nagyon. Féltem is közel menni hozzá.

(#13910) Szabesz válasza proof88 (#13907) üzenetére


Szabesz
őstag

Szilvásbuktát, mert azt szeretem.

¯\_(ツ)_/¯

(#13911) proof88 válasza Mastre (#13909) üzenetére


proof88
addikt

jaja de ő sztem letöltött a háttérben vagy csinált valamit, a többiek nem lagoltak.
Feltételezem, hogy a szerver számlájára írható hogy néha eltűnnek mp-ekre az emberek. Mondjuk ilyen tavaly is volt, csak nem minden futamon.

(#13912) Speedg válasza proof88 (#13907) üzenetére


Speedg
csendes tag

Én múltkor is használtam akkor müködött :) Klerooval akkor gyilkoltuk egymást hogy hol lehet előzni vagyis Ő gyilkolt engem aztán eldöntöttük hogy sehol nincs ideális előzési pont csak a szerencsén és a vakmerőségem múlik minden :DD

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13913) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Úgy néz ki, hogy sajnos holnap nem fogok tudni hazaérni a futamra, mert elkell mennem és valszeg csak este fogok hazaérni.:S Remélem nem vagytok rám mérgesek:)
Sok sikert mindenkinek és jó futamot!

(#13914) proof88 válasza Farkas23 (#13913) üzenetére


proof88
addikt

pff

(#13915) akoska07


akoska07
nagyúr

Jó reggelt!

nekem is necces lesz a futam.
dolgozom ma is,és nem biztos,hogy hazaérek időben
de erősen rajta leszek..

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13916) Kleroo válasza Speedg (#13912) üzenetére


Kleroo
veterán

:DDD
Igen. Jó muri volt :)
De tényleg lehetetlen.A sikán előtt egyenesben egyszerűen nem értem hogy képesek előzni a valóságban.Speed-et a legnagyobb vakmerőséggel támadtam,ami még sportszerű.Bőven elmentem mellette az egyenesben,és féktávot is nagyon kiszámolta,de sansz se volt arra hogy beelőzzem. ráadásul ha nem a rázóköveken fordul,akkor még neki is megyek. :B

Mondjuk engem Zoza egyszer gyönyörűen megelőzött.nem árulom el hol :D. De ha ott hibázik az ember,akkor lehet előzni.

Más: szerintem ha ketten se tudnak jönni,mert késnének,akkor eltolhatnánk a futamot.
+1óra sztem még belefér :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13917) proof88 válasza Kleroo (#13916) üzenetére


proof88
addikt

másnak nem fér be +1 óra ezért nem toljuk el a futamot (máskor 5 perc miatt is vita van)

(#13918) Kleroo válasza proof88 (#13917) üzenetére


Kleroo
veterán

hát jó ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13919) Kleroo


Kleroo
veterán

Csak én parázok a mai futamtól ? :D
Ha túl is élem a rajtot,nem tudom hogy megyek ennyi kört :D
Azt meg végképp nem tudom,hogy hányszor álljak ki :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13920) Frenky89 válasza proof88 (#13914) üzenetére


Frenky89
őstag

Akkor én már nem is írok.

(#13921) proof88 válasza Frenky89 (#13920) üzenetére


proof88
addikt

hát írhattátok volna mindannyian korábban is, akkor még több idő lett volna szervezkedni ... mert most ki tudja hogy ki olvassa időben ezeket a sorokat :F és továbbra sem tudom, hogy kinek nem lenne jó a csúsztatás. Nekem mindegy, én azt tudom hogy éjfélig beadandóm van és még nem kezdtem hozzá. :D És most indulok haza :D

Most akkor zavarna valakit pár perc csúszás? :F

(#13922) JColee válasza proof88 (#13921) üzenetére


JColee
őstag

Engem nem zavarna.

(#13923) Frenky89 válasza proof88 (#13921) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem is tudtam hogy ennyire összeegyeztetik a határidőket a felsőoktatás berkein belül. :D

(#13924) Speedg válasza proof88 (#13921) üzenetére


Speedg
csendes tag

Pár perc nem zavar engem sem,de órá-t(kat) ne csúsztassunk sztem,mert még nincs karácsonyi szünet és holnap melóvan sztem nem csak nekem. :)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13925) cila1


cila1
aktív tag

Most akkor mikor lesz a verseny?Mert nekem úgy tünik,hogy 20óra 16 illetve 20 perc között lesz.

Az a pár perc csúszás. :D

[ Szerkesztve ]

(#13926) akoska07 válasza proof88 (#13921) üzenetére


akoska07
nagyúr

nahh... sikerült hazaérnem :)

ne csusztassunk sokat (pár perc belefér),igy is nagyon fáradt vagyok.
és bizony reggel meló van.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13927) Speedg válasza akoska07 (#13926) üzenetére


Speedg
csendes tag

Akkor a Renault csapat harcra kész remélem nem belőlünk fognak meggazdagodni a karosszériások :DD

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13928) akoska07 válasza Speedg (#13927) üzenetére


akoska07
nagyúr

abszolut nem vagyok harcra kész :DDD
én inkább teljesen kész vagyok

mikrofonod üzemel már ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13929) proof88


proof88
addikt

Akkor 5 perc csúszás legyen, vagy 10? Vagy az már sok? :D

(#13930) proof88 válasza Frenky89 (#13923) üzenetére


proof88
addikt

Mondjuk ha nem titkárnő képzős feladat lenne, akkor már készen lenne, de ilyet persze hogy utolsó pillanatra hagyok. Tárgy: Operációs rendszerek. A félévben 2 beadandó van. Az első az volt, hogy valamilyen programot kellett írni C-ben, nekem konkrétan adott C forráskódon kellett elvégezni a behúzásokat a blokkok ({ }) alapján. Persze hogy ezt miért nem a Programozási nyelvek - C++ tárgy keretein belül kellett csinálni, az passz. Miközben oprendszereken folyamatok létrehozása, klónozása, szemaforok, mutex, pipe-ok, folyamatok ütemezése, stb ilyen dolgokat tanulunk, ilyen volt az első beadandó, egyszerű fájl feldolgozás. Oké mondhatnánk hogy az valami bemelegítő feladat volt, de a mostani feladatom nem más, mint kiválasztani a felsorolt ~20 témakörből egyet, és csinálni róla egy legalább 5 oldalas doksit, és hozzá legalább 5 slide-os ppt-t, mintha előadásra készülnék. lol. Ennek nem tudom mi értelme van. Ez már a sokadik eset ezen a szakon amikor azt mondom, hogy én nem titkárnőnek tanulok, office-oljon az. Azt is mondtam hogy én inkább megbukok, de én ilyen retardált feladatot már nem csinálok többet ezen a szakon. A drága időmet kell ELBASZNOM ILYEN SZARRA, HOGY JEGYET KAPHASSAK!!!

A kedvencem az volt, amikor olyan tanárhoz kerültem egy másik tárgyból aki nem volt hajlandó elfogadni pdf-ben sem a beadandóhoz készült dokumentációt, neki mindenképp nyomtatásban kellett... megcsináltam a tárgyat és azóta kerülöm azt a tanárt. Egyébként jól tanít és jófejnek látszik, nem gondoltam volna hogy ilyen mellékesen. :F

[ Szerkesztve ]

(#13931) Kleroo válasza proof88 (#13930) üzenetére


Kleroo
veterán

Ne aggódj,nem csak nálad vannak ilyenek... :D
Én e hét keddre csináltam 15 oldalas beadandót(Informatikai rendszerek fejlesztése),és 10 oldalas ppt-t róla,amit be kellett mutatnom 5percben.....

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13932) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Hello!

Valaki update-elné az elavult tudásom, a ph szerverről? Ts jelszó is jó lenne. Thx!

(#13933) proof88 válasza Stirlitz (#13932) üzenetére


proof88
addikt

Weblap > Szerver menüpont.

TS jelszót én sem tudom, csak be van írva a programba. :D

(#13934) Speedg válasza Stirlitz (#13932) üzenetére


Speedg
csendes tag

Ment pü! :)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13935) Speedg válasza akoska07 (#13928) üzenetére


Speedg
csendes tag

Nem tudom nem próbáltam :DDD De megpróbálok életet lehelni belé :) Mondjuk teljesen ki ment a fejemből hogy múltkor nem akart müködni!

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13936) akoska07 válasza Speedg (#13934) üzenetére


akoska07
nagyúr

fent vagyok ts-en majd gyere,irtam msn-en is.
sztem megyek fel szeróra is,megnézem minden rendben van-e a játékkal.
nálam mindig ilyenkor szokott beb@szni vmi :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13937) Kleroo válasza Stirlitz (#13932) üzenetére


Kleroo
veterán

Juppii!
csak nem jössz te is "flatoutozni"? :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13938) Frenky89


Frenky89
őstag

Sry ,de rám ne várjatok. :B

(#13939) Speedg


Speedg
csendes tag

Akkor mikor kezdünk?

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13940) proof88


proof88
addikt

IDŐMÉRŐ 20:00 - 20:20
BEMELEGÍTŐ 20:20 - 20:25
FUTAM 20:25 -

[ Szerkesztve ]

(#13941) cila1


cila1
aktív tag

Hát most nagyon mérges vagyok magamra!
Boxolás után kaptam 1 áthajtásos büntit.Letöltöttem,mentem nagyon Klero után.Utól akartam érni de aztán jött a fal.Szárny repűlt én meg pipa lettem.Na mondom gyerünk lassan a boxba.Aztán az eggyik kanyarba majdnem neki mentem a falnak de sikerűlt megállni elötte.Aztán rükibe tettem,tolatás,eggyesbe rakás aztán Zoza autójában láttam magam.Így ki kellett lépnem a játékból.Hát ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#13942) ace100


ace100
csendes tag

Sajnálom a futamot.
Szeretném ha belevennénk a szabályzatba,hogy ne lehessen kilépni a verseny közben,mert ez okozta a vesztemet(cila kilépet).
Remélem mást is zavar,és ebben egyetértünk.
Grat minden pilótának aki végigcsinálta Monacot.

(#13943) ace100


ace100
csendes tag

Le a kalappal Proof,de szerintem így nagyon balesetveszélyes voltál,és az se biztos hogy így meglett a 90 %-a versenytávnak.

(#13944) Kleroo


Kleroo
veterán

Nagyon beteg futam volt.
Nem értem hogy nem mentem falnak. Eddig 7körnél többet nem tudtam egyhuzamban menni,most meg pici hátsószárny sérüléssel bajlódtam csak. :)
Köszönöm Proof hogy elengedtél amikor kijöttem boxból.akkor tudtommal még nem voltál körhátrányban :R

Grat mindenkienk aki hiba nélkül,vagy azokkal végigért :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13945) proof88


proof88
addikt

Igyekeztem mindenkit szépen elengedni, én 1 necces szitura emlékszem, mikor megpörögtem Speedg előtt az 1. kanyarba, de nem tudom volt-e más gáz.

Azért remélem nem volt gáz az elengedésekkel, Téged neccesen engedtelek el? :F

Amúgy nincs meg a 90%, de azt a verseny felénél még nem tudtam hogy még hányszor megyek boxba :D

Jó verseny volt, csak most ennyi telt tőlem. :D

A török futam valszeg jan. 9-én lesz, mivel több embernek sem jó a dec. 26. meg a jan. 2.

(#13946) cila1


cila1
aktív tag

A TS-en hallottam mindent csak nincs májkrofonom és azért nem tudtam válaszolni.

(#13947) JColee


JColee
őstag

Megjegyeztétek a legjobb kördiőtőket a futamon? Ezt elfejtettem lementeni, jó lenne, ha minél többen emlékeznétek rá, beraknám azt is a táblázatba.

(#13948) proof88 válasza JColee (#13947) üzenetére


proof88
addikt

lementettem őket, mindig lementem :D

(#13949) Kleroo válasza proof88 (#13948) üzenetére


Kleroo
veterán

Én futottam 1.18 alatt? :DDD

Nektek hogy alakult a motor?
Én 5ös hűtővel mentem,és 90%ban még az előtt felváltottam,hogy az utsó ledsor felvillanjon.Majd a 15.körtől 9es motorral,majd a vége fele egyre kisebbel,végül 1essel.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13950) JColee válasza Kleroo (#13949) üzenetére


JColee
őstag

Én 5ös hűtővel mentem, és nyomtam nkei, ami a csövön kifért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.