Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) zolikaDB válasza Juan187 (#4250) üzenetére


zolikaDB
veterán

Braun 3-370CC. A CC azt hiszem az újfajta szitát jelöli.

(#4252) Traxx válasza zolikaDB (#4251) üzenetére


Traxx
őstag

A CC nem a Clean & Charge akar lenni, tehát a tisztítóállomás? A kép is erre utal...

Lesegettem amúgy szintén az edigitalban a Series 5-590CC-t is, és ott a vágórendszert találtam mint különbséget az új 5-ös szériás borotvákhoz képest (Triple Action a réginél, CrossHair az újnál). Van valaki, aki esetleg tud visszajelzést adni, hogy ez a valós használatban jelent-e valamilyen különbséget?

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4253) zolikaDB válasza Traxx (#4252) üzenetére


zolikaDB
veterán

Bakker tényleg. Itt írja egy kollega, h a számozás végén a 4-es szám jelent új rendszert: [link]
Az az 5-ös egy régebbi széria. Mivel ennyiért van újabb, én utóbbit vettem. Meg ugye a motorja is erősebb egy 50xx-nek.
Ismerősnek van ilyen Braunja amúgy, ez inspirált arra, h 5-öst vegyek. Szóval jó az.

(#4254) Traxx válasza zolikaDB (#4253) üzenetére


Traxx
őstag

Én meg belépek a klubba egy 5030-cal...most már csak várni kell rá :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4255) vlevi válasza zolikaDB (#4249) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Amiota megvan az 5050-esem"
Annyival jobb lenne egy 5050-es, mint a Series3-360? Mert nekem a 360-assal a kétnaposat nyűglődés leszedni. Egyszer volt egy olyan időszakom, amikor hagytam a fenébe a villanyost, és vettem kétpengés Gilette eldobhatót, és azzal vakaróztam. Igazából azzal sem volt sosem bajom, csak annyi, hogy mindíg vasárnap este jöttem rá, hogy ami van, az már csak nyúz, és nem vág. Meg, ha utánaszámolok, marhadrága az is (ezeregyénéhányszáz forint egy csomag, és csak néhány borotválkozást bír ki) mégdrágább, mint akármelyik villanyos.

(#4256) zolikaDB válasza vlevi (#4255) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem tudom, milyen a 3-as, nekem az 5050-es első osztályú. De fentebb minden körülményről beszámoltam a borotvával kapcsolatban.

(#4257) aronpapa válasza vlevi (#4255) üzenetére


aronpapa
tag

"Annyival jobb lenne egy 5050-es, mint a Series3-360?"

Igen, annyival.
Ezeknél a termékeknél az árral egyenes arányban nő azok minősége, ami természetesen az általuk produkált végeredményre is vonatkozik.

(#4258) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Ez az üzlet megbízható lehet? Itt van 20kig cruzer face 6.

Van itt még több ajánlat is, de nem ismerem "egyik" boltot sem. Illetve valahol Z60-at írnak rá. :F

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4259) membrandj válasza Speeedfire (#4258) üzenetére


membrandj
nagyúr

Van a cruzer face és a body is, szóval okosan. Teljesen más a kettő.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#4260) aronpapa válasza Speeedfire (#4258) üzenetére


aronpapa
tag

Bestbyte, Electropark, Extreme Digital, eBolt, Mall.hu: ezekkel nekem van tapasztalatom, megbízhatóan működnek, nyugodtan rendelhetsz tőlük.

(#4261) Speeedfire válasza membrandj (#4259) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Igen tudom, pont emiatt is kérdeztem a megbízható boltokról. :K


aronpapa: Köszi. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4262) q2w3 válasza Traxx (#4235) üzenetére


q2w3
senior tag

Én ma vásároltam tőlük egy Braun Series 3 390CC-4-et és elvileg ki van töltve a garancia füzet, legalábbis beleírta a vásárlás dátumát, a típust és aláírta, sajnos a pecsét nincs rajta, de a számla amit adott azon rajta van, szóval elvileg így érvényesíthetem. A kis füzet pedig azt írja hogy 2 év garancia szól a termékre. Ha bolti garancia lenne, akkor meg adott volna oda szóló garancialevelet, de csak számlát adott. Legfeljebb visszamegyek hozzájuk hogy pecsételjen a füzetbe is ha baj lenne a borotvával.

Lehet hogy az oldalukon csak elírás az 1 év. Nekem még sosem volt velük negatív tapasztalatom, viszont azt kihangsúlyozzák hogy lehet elírás a honlapjukon.

Végülis 29.990ért vettem meg, 1 10-essel olcsóbban mint bárhol máshol tudtam volna, már kis is próbáltam, nagyon elégedett vagyok vele. Már alig várom hogy megint használhassam :D

Ja és testszőr nyírásra is használom, és arra is tökéletes. Először trimmerrel végig megyek a hosszabb szőrökön és aztán jöhet a rendes borotválás, az eredmény teljesen sima felület, ami meg sem sérül és ki sem pattog.

[ Szerkesztve ]

(#4263) Traxx válasza q2w3 (#4262) üzenetére


Traxx
őstag

Nekem valamelyik Series 5-re egyértelműen 1 év bolti garit mondott a fickó telefonban, gyári garipapír nélkül (így meg a Braun pénzvisszafizetős akcióját is bukom ugye). Amikor meg erre rákérdeztem, elkezdett pampogni, hogy itt ez van, így is veszik, mert jó árban van, ha nem tetszik, vegyem meg máshonnan...gondoltam köszi, ügyfélbarát bolt vagytok :U Nekem a boltba visszamenős dolog kilőve, mert szabolcsi vagyok. De egyébként már az AV Planet tárgytalan is, másfelé kezdtem keresgélni :)

És örülök, hogy elégedett vagy a borotvával :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4264) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv. A borostámat szeretném vágni és a braun cruser 6 face-t néztem de abból is többféle van. A másik dolog, h elég rosszul keresek de nem szeretnék emiatt egy olcsót venni amit megbánok, szóval max 20-at szánok rá de jobb lenne 15-ért. Ti mit tanácsoltok?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4265) AMD Power


AMD Power
titán

Nem tudok mit kezdeni ezzel a borotvával. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4266) Flashcash válasza AMD Power (#4265) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem is csodálom, a másodpiac, használt piac a bolti ár alatti összegről indul, akkor is ha bontatlan terméket árulsz. Borotvák esetén meg főleg igaz ez.
Miben tud a terméked ennél többet?: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#4267) AMD Power válasza Flashcash (#4266) üzenetére


AMD Power
titán

Fingom nincs mennyibe kerül újonnan. Karácsonyi ajándék volt.

Tanácsolj valami jó árat.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4268) Flashcash válasza AMD Power (#4267) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Már megtettem.... :)

(#4269) AMD Power válasza Flashcash (#4268) üzenetére


AMD Power
titán

12e?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4270) Titi76 válasza Bennyboy (#4264) üzenetére


Titi76
aktív tag

Én ilyet használok. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Borostára használom tipikusan a "Dzsézön Sztetmen és rosszfiús társai" verziósra. 2 naponta használom. Néha ha megunom a fazont lekapom vele teljesen kopaszra. Hiba mentesen viszi a szőröm. Típusa Braun CruZer 6 Face. Ebből ez az egy féle van. CruZer 6 ból van még Beard&Head szakáll&haj vágásra, illetve Body a testszőrtelenítésre

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#4271) Traxx


Traxx
őstag

Emberek, egy kis infóra lenne szükségem. Egy Braun Series 5 5030s lenne az alany, de gondolom az összes Series 5 borotvánál hasonló a helyzet. Hogyan kellene ezeket tölteni, hogy az akkujuk a lehető legtovább megőrizze a jó kondícióját? Gondolok itt egyrészt az első töltésre, azaz annak az idejére; illetve arra, hogy a teljes lemerülése előtt már kellene neki enni adni?

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4272) zolikaDB válasza Traxx (#4271) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na, bevalt?
Amugy azt irjak, h nincs memoriaeffektus, mint a mobiloknal, igy mindegy, mikor toltod. Es azert is erdekes a dolog, mert pl ha hetente tisztitod az allomassal a borotvat, addigra nem merul le. (Ez kb 3-4 hasznalat)

(#4273) Traxx válasza zolikaDB (#4272) üzenetére


Traxx
őstag

Még nem vált be, szállítás alatt van, szóval még tapasztalataim nincsenek :) Egyébként én heti 5-6 napot használnám.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4274) Aka Ive


Aka Ive
újonc

Hello borotvaszok:)

Olyan kerdesem lenne hozzatok, hogy kinek milyen a tapasztalata a Braun borotvaval a nyaki kornyeken?
Jelenleg egy Philips HQ 7120-at hasznalok, ami az iden lesz 6eves, meg nem csereltem rajta fejet, gondoltam hogy mar ideje lenne:)
De ahogy neztem az uj fej (HQ8) majdnem annyi lenne mint egy uj komplett borotva (45-50euro) :(
Igy gondoltam arra hogy egy kicsit hozza teszek s kiprobalnek egy rezgokeses Braun 3-340-et (67euro).
A jelenlegi Philipsemmel semmi bajom, csak mar kiprobalnam a wet shaving dolgot is.
Nekem nyaki reszen eleg sok oldal iranyu novo szor van igy nemtom azon a reszen hogy boldogulna a Braun.
Koszonom valaszotok

(#4275) vlevi válasza Aka Ive (#4274) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem egy szinten nem uj, braun series 3-360 van, es nem vagyok vele teljesen megelegedve. A nyakammal annyira ne boldogul.

(#4276) famokus


famokus
csendes tag

Sziasztok!

Karácsonyra kaptam a barátnőmtől egy Braun 130-ast. Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, ezért mennie kellett. A nyakammal egyáltalán nem boldogult, pedig konzultáltam ősmotoros Braunosokkal is és (miután megkaptam, hogy alapvetően 130as semmire nem való) azt mondták, hogy "jól vágok" szerintük a gép a ludas. Eddig pengével borotválkoztam, de most a gépes nagyon megtetszett (ott ahol működött).

Braun 380s-4en és Philips Norelco 1150en gondolkozom. Hasonló árkategóriában ti mit ajánlotok?

99%ban szárazon használnám. Körkés vs. rezgőkés témán sem jutottam túl. Tudom rezgőkés az érzékenyebb bőrre való, de nekem nincs kifejezetten olyan, viszont erős szőröm annál inkább.

Olvastam visszamenőleg és tudom, hogy tényleg tőlem függ, hogy melyik fog jobban bejönni, de nem aludnék nyugodtan, ha nem vizsgáltam volna meg minden opciót és úgy döntenék. :D

(extrém akciós Braun 5re is szívesen fogadok linket)

Szép napot!

(#4277) membrandj válasza famokus (#4276) üzenetére


membrandj
nagyúr

Braun 5 széria vagy rq 12 széria alá ne add szerintem, ha biztosra akarsz menni. Sokak szerint innentől kezdődnek az elektromos borotvák.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#4278) zolikaDB válasza famokus (#4276) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mint láttad, és tapasztaltad, az olcsóbbak sajnos nem mindenkinél válnak be. Van aki szereti, és röhög, h más 40e-t ad egy borotváért.
Nekem 5050-es van, érzékeny bőr, erős szőr. Olvass vissza, mindent leírtam.
Ebben a műfajban tényleg igaz, h az árral exponenciálisan nő a minőség.

(#4279) famokus válasza membrandj (#4277) üzenetére


famokus
csendes tag

Igen sajnos azt már realizáltam, hogy a borotváknál egyenesen arányos a jóság az árral. Lehet spórolok és vadászok tovább egy felsőbb kategóriásra.

(#4280) q2w3 válasza famokus (#4276) üzenetére


q2w3
senior tag

Szerintem január 31 ig most megint van visszavételi akció Braunnál, így a helyedben vennék egy Series 3-at és kipróbálnám, és ha nem elég jó akkor még mindig vehetsz egy Series 5-öt, de legalább biztos vagy benne, hogy neked az az árfekvés szükséges. Azt nemtudom hogy a 100 nap a vásárlástól érvényes vagy a okt-től jan-ig számolandó.

(#4281) Traxx válasza q2w3 (#4280) üzenetére


Traxx
őstag

"Amennyiben nem elégedett az ebben a promóciós időszakban vásárolt Braun termékkel, lehetősége van azt a vásárlás napjától számított 100 napon belül visszaküldeni."

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4282) vlevi válasza membrandj (#4277) üzenetére


vlevi
nagyúr

Peldaul egy phillips pt870, vagy egy rq1145 miben rosszabb az rq1250-nel? Mert ugy saccperkabe dupla ara van. Es a leorasokban szereplo hangzatos elnevezesekkel ne, tudok mit kezdeni. De olyat sem akarok venni, ami alig jobb, mint a mostani nraun 3-as, mert akkor az tenyleg ablakon kidobott penz.

(#4283) string12 válasza famokus (#4276) üzenetére


string12
újonc

Sziasztok!
Tegnap vettem egy Braun Seies5 5040s borotvát itt:
http://www.jofogas.hu/pest/Elado_akcios_aron_uj_Braun_5040s_villanyborotva_12927042.htm

A bolt a Pesterzsébeti TESCO-nál van és rendes BRAUN garanciát is adnak rá, kitöltve a magyar nyelvű adatlapot a dobozban, plusz számla.

Ja igen az ára 29900 HUF. Megéri érte kiautózni az M5-ig, hisz olcsóbb, mint a 3-as széria a Médiában...

Egyszer próbáltam még, de eddig a legjobb borotvám, előzőleg 8 évig használtam a régi 3-as sorozat egy darabját és ég-és föld a különbség.

(#4284) membrandj válasza vlevi (#4282) üzenetére


membrandj
nagyúr

Fogalmam sincs. Én csak azt írtam le, amiket olvastam itt.

Braunnál mindenképp 5-ös szériát vennék, akár régebbit, akár újabbikat.

Philipsből a 1150-es már talán elmegy,de nem tudom pontosan. Várj valaki más véleményére.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#4285) aronpapa válasza vlevi (#4282) üzenetére


aronpapa
tag

Itt van egy részletes elemzés a borotvákról.

(#4286) hoodoo86 válasza vlevi (#4282) üzenetére


hoodoo86
tag

Rq12 és rq11 vágófejek között az a különbség, hogy több irányba mozognak a pengék a vágófejen. Rq11xx-es borotvára később vehetsz rq12-es fejet.

Mod:
(Braun 5 es rq12es borotvakbol messze a philips a jobb nekem. Foleg a nyakon osszevissza allo szor miatt). A braun 3-nal szerintem az rq11 nem csak kicsivel jobb, az rq12 pedig a csucskategoria philipsnel, es jo is. Meg ket eves pengevel is.

[ Szerkesztve ]

(#4287) Traxx válasza famokus (#4279) üzenetére


Traxx
őstag

Érdemes spórolni. Én tegnap kaptam meg az 5030-at, és ma megvolt az első borotválkozás. Teljes mértékben meg tudom erősíteni zolikaDB tapasztalatait. Brutál, de tényleg, a régi 5874-hez képest ég és föld. Azzal mostanában már szenvedtem, ugye ahhoz az új késprofil nem a legtutibb, sokszor kellett átmenni vele egy területen, hogy teljesen letolja, különösen a nyakamon. Na ezzel nem...1-2 oda-vissza játék, és kész. A végeredmény pedig olyan, amilyenről már többen beszámoltak: valóban babapopsi, semmi ottmaradt szál, vagy sercegős érzés nincs. És hozzátenném, hogy feleannyi idő most a borotválkozás, mint a régivel. Ja és maga a borotva csendesebb is.

Baromi érzékeny a bőröm, de irritáció nem volt, ez a második nagy örömöm :) A harmadik meg maga az érzés, hogy nem küszködés a borotválkozás. Árban meg...hát eredetileg 35 ezret szántam volna a projektre, de 45-ben állt meg végül a téma. Előzetesen szívtam a fogam emiatt, valljuk be, nem olcsó játék. De baromira nem bántam meg, hogy rádobtam a pluszt.

Ugyanazt tudom mondani, mint a kolléga: egyszerűen jó. Szuper, bevált. Magasan az eddigi legjobb borotvám. Szóval örülök, nem is kicsit :C A pénzvisszafizetős garanciára pedig nem lesz szükségem :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4288) zolikaDB válasza Traxx (#4287) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na, ennek orulok!!
Az utolso mondatoddal meg egyetertek! :R

(#4289) stracker06 válasza zolikaDB (#4288) üzenetére


stracker06
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy közel egy éves forgókéses (nevet inkább nem írok) borotvát használok. Nem az igazi már, néha iszonyatosán megtépi az arcom, csak úgy váratlanul, spontán.
Szeretnék venni egy másikat, de úgy, hogy a költségek alacsonyan maradjanak + mindenképpen forgókésest szeretnék és fontos lenne a tölthető akkumulátor is.

Egy kiszemeltem van eddig: Philips HQ 6927

Használ/használt valaki ilyet/ van valakinek tapasztalata/hallott már valaki valamit erről a típusról? :F

Esetleg jobb választás lehet egy rezgőkéses, ebben a kategóriában?

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#4290) string12 válasza zolikaDB (#4288) üzenetére


string12
újonc

Sziasztok!

A harmadik nap után a Braun Series 5 5040s kiválóan teljesít, szeretném megköszönni mindenkinek, aki megosztotta tapasztalatait, hogy ez a döntésem megszülessen.

Ha most keres valaki borotvát, a magam 20 éves villanyos tapasztalata alapján is ez a best buy.
Az előző hozzászólásomban ott a link, ahol vettem.

Gyanítom, hogy aki ilyet vesz, az nem fog a Braun pénz-visszafizetési garanciájával élni, hisz jobbat nemigen talál.

[ Szerkesztve ]

(#4291) Nagya21 válasza stracker06 (#4289) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
RQ11xx
RQ12xx alá ne menj.
Üdv Nagya
UI:Ha elkopik az RQ11xx feje, akkor tudsz rá venni RQ12xx fejet.

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4292) zolikaDB válasza string12 (#4290) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kar, h ez nem fizetett reklam :)
Ugy latom, itt az ajandekozos karacsonyi szezonban szuletett par elegedett felhasznaloi elmeny!
Azt hiszem, nagyjabol kijelentheto: a Braun 50xx szeriaja ajanlott vetel illetve bestbuy! :R
Tegnap probaltam 1 napos, azaz 1mm vagy a koruli borostat leszedni es gond nelkul sima lett a kepem! 1-3-4 naposat nekem konnyen leszedi! Mindig igy legyen!

(#4293) Traxx válasza zolikaDB (#4292) üzenetére


Traxx
őstag

A mai 1 napos teszt nekem is sikerrel zárult :K Megérte rátolni a plusz pénzt, jó lesz ez.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4294) vlevi válasza string12 (#4283) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sajnos nincs már meg a hirdetés :(

Máshol tényleg 40 fölött van egy 5040 borotva.

(#4295) moklys1


moklys1
aktív tag

Én is egy ilyet néztem ki magamnak Braun 5030s.
Itt http://profibolt.hu. Elég jutányos áron lehet hozzájutni.

[ Szerkesztve ]

(#4296) string12 válasza vlevi (#4294) üzenetére


string12
újonc

Ezen a másik linken, amit az előző hozzászóló küldött, ugyanaz van (profibolt.hu), érdekes, hogy az 5030 az drágább, mint az 5040. Az egyik 34 990 a másik 29 990 HUF. Ha valaki most akar venni, az ezzel tényleg jól jár. Ha jól szedtem össze az infókat, annyi a különbség közöttük, hogy az 5040 az használható zuhany alatt is (jómagam kevésbé tudom elképzelni ennek gyakorlati jelentőségét) viszont kipróbáltam, tényleg nem megy a motorja, ha a töltő rajta van, csak aksiról indítható. Kérdés, hogy mekkora lesz ennek a valós élettartama, de gyanítom, hogy a régi 25 éves borotvákét (azok csak hálózatról mentek és nem is motor, hanem egy mágneses vibró volt bennük) nehezen éri majd el, viszont érzetre, minőségre, komfortra tényleg nagyságrenddel jobbak.
Megkérdeztem a szervizeseket, hogy lehet-e akkumulátort cserélni bennük? A válasz: NEM ezek nem javíthatók, sem az elektronika, sem a motor, sem az akkumulátor nem cserélhető, a javítás módja kizárólag fődarab (komplett készülék) csere. Nem is látok rajta szétszedhető csavarkötéseket, pedig valahogy biztos összerakták. Ez két év garanciaidőig ugye jó, de utána bukó. Hmmm... modern technológia, lásd Iphone.
Elég ciki, ha kipurcan az aksi 2 éven túl, akkor mehet a kukába a listaáron 60 ezres készülék. Ha arra kerül majd sor, biztos megpróbálom szétszedni valahogy. Próbálta már valaki?

(#4297) vlevi válasza string12 (#4296) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az 5040 Wet&Dry, ami nem elsősorban azt jelenti, hogy 30 méterig vízálló :DDD, hanem, hogy habbal, vagy zselével is lehet használni. Ha jól olvastam a Braun honlapját.

(#4298) Juan187


Juan187
csendes tag

Nos a mai napon én is beléptem a braun táborba egy cooltec ct2s-el.Jutányos áron tudtam megvenni,és bár sokan le akartak beszélni,abszolút elégedett vagyok vele.Mivel nincs erős szőröm,ezért nem tartottam tőle,hogy nagyon fogok csalódni,de abszolút pozitív a tapasztalatom.A hűsítő funkció remek,de sztem sokat nem fogom használni,mivel nélküle sincs írritáció a bőrömön,még a nyakamnál sem.Egyszóval elégedett vagyok vele.
Ja és ez nem fizetett marketing mint amivel találkoztam a web-en :D

(#4299) moklys1


moklys1
aktív tag

Megvan a kiszemelt Braun 5030 a http://profibolt.hu tól vettem 35k-ért 1 év bolti gar. 1 db volt és persze az orrom elől vitték el. De utána lett még egy utolsó csak a Gyáli üzletben, azt megkértem, h hozzák be közelebb a TESCO Soroksári úti üzletébe. Nagyon rugalmasak és segítőkészek voltak. A készülékkel nagyon meg vagyok elégedve, nem csalódtam benne. Köszönöm a fórum hozászólóinak mert szinte ezek alapján választottam modellt. Tényleg, h a pengével történő borotválkozással vetekszik. Irritációnak nincs nyoma.

[ Szerkesztve ]

(#4300) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Korábban sokan kerestek, mikor volt eladó Braun borotvám bolti ár alatt.
Most van vadi újan Philips PT720 ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.