Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) blakey válasza alaves (#25299) üzenetére


blakey
titán

A saját fehérszint beállításodat szemre végzed? - most igen, de nem volt nehéz, a meleghez képest vissza kellett venni, de nem nagyon, teztábrákkal nézve is szinte tökéletes. Most azt mondom, hogy qrva jó.

a feketéhez közeli megjelenítés és a gradient ezért nemigen javult átlagosan tömörített anyagoknál. - azért a zajcsökkentők minimumon egész jól dolgoznak, gamma 1-el nincs fekete közeli villogás, nyilván műszerrel pontosabban be tudnám állítani de most elégedett vagyok, nem kell a műszer :) , szerintem 1-2 pontot lehetne javítani, de nem biztos, hogy kell. "RGB villogos" tesztnél is helyén vannak a színek, pontosan jelzi, hogy hol jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25302) anrab


anrab
addikt

rászántam magam és veszek egy 65"-os oledet. a 120Hz-s 55" 7502-t pedig felraktam ha valakit esetleg nem zavar hogy használt.

(#25303) rainman72


rainman72
nagyúr

Tegnap megrendeltem,ma meg is jött az 58PUS7505 meg a gratis 24"-os!
Nagyon pici fényszivárgás van alul,de ez lehet talán azért is mert a falitartón vmennyit feszül!
Saját lábán nem próbáltam,nem bontottam meg a csomagolást,ha vissza kell küldeni,ment egyből a falra!
Feketét nem néztem,de a Netflixes Our Planet DVision kapásból jobban mutat minden állitgatás nélkül,mint IPS-en!
Oldal irányú fakulás van természetesen,ez ezzel jár,az arc színén könnyen észre vehető!
De mivel ez egy szinte belépő model,megéri az árát,már csak az ipshez képest észrevehetőbb kontrasztos kép miatt is!
Nagyon sokat nem fotoztam mert ez az telom nem igazán hozza a látottakat!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#25304) kisbalazs83 válasza kisbalazs83 (#25294) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

OLED JB TIME/OLED OFFRS COUNT 126 = átlagosan 4,93 óránként futott le nálam a kompenzáció.

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#25305) fojtviki válasza rainman72 (#25303) üzenetére


fojtviki
senior tag

Ilyennel azert konnyebb lenne egyutt elni, meg mindig eselyes a 70-es itt :) Ha azt nezzuk, az is kijonne 200eFt korul, ha eladnam az ajandekot :)

(#25306) MEXX_85


MEXX_85
tag

Üdv! Na ma megjott a várva várt, a héten mar nem számítottam rá... PUS7304 a szervizből... Kép megy.. Végre.. Fekete sáv felül eltunt.. :R De bevilagitás brutalis felül.. Amit 10perc maszírral sikerül t elfogadhatóra varázsolni.. Szóval 1 hiba van... Megpedig a távirányítót szerintem a szervizbe valamelyik román ku.. va anyja végig vágott.. Bontaskor.... Még jo hogy van fotóm szervizbe küldés előtt mindent lefotoztam... Emagnal mar jeleztem küldtem a kepeket.. Sajnálják... 38nap tv nélkül.. Es csak egy sajnalom....
Kérdésem az lenne hogy esetleg uj szoftver frissítés milyen, olvastam hogy sokaknal kesik csikba a széleken... Felmerjem tenni az újjat vagy ne? Júniusi szoftver van még rajta... [kép] [kép] [kép]

(#25307) rainman72 válasza fojtviki (#25305) üzenetére


rainman72
nagyúr

Én erre annyit tudok mondani,hogy sztem egy VA paneles Philipssel jobban jársz!Látható a különbség szemmel jól,még nem is egymás mellett volt hanem után!Lehet hogy én vagyok ügyetlen de az az ips ami a 65"-ba volt pár nap állítgatás után se tetszett úgy mint a VA amihez nem is nyultam szinte semmit!!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#25308) fojtviki válasza rainman72 (#25307) üzenetére


fojtviki
senior tag

A 70PUS7805 displayspecification szerint VA :) [link]

(#25309) TIT válasza MEXX_85 (#25306) üzenetére


TIT
veterán

Szinte tudtam,hogy szétbarmolják,románok így dolgoznak,több htc telefont is szétbarmoltak.
Diginél is ocsmány igénytelen munkát végeznek.
Sajnálommal meg kitörölhetik,kártalanítsanak és a szervizt szüntesség meg,mert képtelenek üzemeltetni károkozás nélkül.
Legalább tudom,hogy tőlük tv-t tuti nem,de már mást se nagyon.
30 év alatt jópár dobozt kibontottam szakmámból kifolyólag de 1x se okoztam kárt,seggbe is rúgtak volna.

[ Szerkesztve ]

(#25310) Bogyi007 válasza rainman72 (#25307) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezért is vigyázok a te mostani tévéd elődjére (50PUS6504) nagyon. Nemrég szereztem be egy Xbox One X konzolt és itt azért már más szintre lépett az Xbox élmény. Igaz hogy a te és az én esetemben is alaptévékről beszélünk és még Ambilight sincs bennük, de a konkurenciák hasonló kategóriás tévéi (amik persze jóval drágábbak) a közelükben sincsenek.

Nem sietős a váltás még számomra, de nekem a következő tévém is Phiéips lesz az biztos és csakis VA panellal szerelve.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#25311) rainman72 válasza Bogyi007 (#25310) üzenetére


rainman72
nagyúr

Volt már 50sbe 6503 meg 6704 igaz nem sokáig!
De ahogy mész fentebb,55 vagy 65 mindig ipsbe futsz bele,eléggé meg van kötve a kezed!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#25312) AliasJani


AliasJani
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vásároltam egy 58/s8505 tv-t, egy LG -t váltott. Csak azért nem LG lett, mert ki akartam próbálni az Ambilight -ot, illetve az androidos rendszert. Szóval a maga a kijelző és a fények szuperek, fenomenális a felhasznált anygagok minősége és a dizájn :) . Az adnroiddal lesznek problémaim és kérdéseim... :W

Az alkalmazásokat nem lehet kilőni használat után (nem kajálja a sok memóriát)? Ez a tv-t hogyan kapcsolod ki(olyan mintha csak alvásba küldenéd el)? :F

Ami a legfontosabb a fílmek, sorozatok: pl! a SEE sorozatot az LG pont olyan szép képpel és szaggatás mentesen játszotta le mint a MacBook -on vagy az iMac en. Erre a gyarilejátszó kb 5 ms ként szaggat egy masszívat pedig ennek lenne a legjobb megjelenítése az Imac hez képest, továbbá tekerni sem lehet csak imitálja.. A KODI összenyomja a képet (tudom, hogy lehet állítani a képen, de nem az igazi + a felirat megjelenítése akkora nagy...), maradt a VLC ami kb 10-15 ms ként reccen egyet és a képi vilgág sem a leg masszivabb. :W :W :W

A kérdésem: komolyan ennyi nyűg megjeleníteni agy filmet v sorozatot egy tv-n vagy csak az android miatt? Nagyon meggyőző maga a készülég egyébb tekintetben, sajnos megoldás hiányában azonnal vissza fogom küldeni. Más anyagot nem próbálltam még ki (miért is amikor van referencia, hogy nem az anyaggal van a baj: LG) :F

Vakakinek eszébe jutna valami megoldása, észrevétele esetleg?
Köszönöm a segítséget! :) :C

(#25313) Kroni1 válasza AliasJani (#25312) üzenetére


Kroni1
veterán

Te miről játszod le a sorozatodat?! Gyári lejátszót semmiképpen nem érdemes használni.

Én hálózatról játszok le filmeket androidos 8303-on PLEX-el, és semmi bajom a képpel, Kodit csak ritkán használtam de azzal sincs semmi baj, nem tudom nálad mi lehet a gond, hogy még a képarány sem stimmel. Én eddig akadásokat sem tapasztaltam, lehet pont azt a tömörítési formátumot amiben sorozatodat letöltötted nem szereti, ha eredetiben nézed apple tv-ről akkor azzal biztos nem lenne baja ennek sem.. :)

(#25314) Alien! válasza AliasJani (#25312) üzenetére


Alien!
senior tag

Grat a tévéhez, szvsz az androidból totál felesleges kilőni az appokat, megteszi magától a rendszer ha kell. Az alvó állapot úgy jó ahogy van, hamar visszatér a tévé, szinte semmit nem fogyaszt készenlétben, de ha kell menüből elvileg újraindítható.

A gyári lejátszó szerintem használhatatlan, valóban Kodi a megoldás, vagy esetleg Plex, Emby szerver + kliens ha hálózatról szeretnél lejátszani. A Kodi problémák nagyrésze user error valszeg, de ezt a hasonló tévék tulajdonosai majd cáfolják, ha nem.

Próbálj egy Netflixet, ha ott is szaggat akkor a Natural Motionnel próbáld javítani. Ha tökéletes médialejátszást szeretnél vegyél mellé egy filléres s905x3 boxot Coreelecel, vagy egy MI Box S-t, csak ezért kár lenne dobni a tévét szvsz.

(#25315) sike! válasza Digitalis (#25255) üzenetére


sike!
tag

A táblázat hibás!

A 50pus7805 nem IPS hanem MVA panellel szerelt.

(#25316) rainman72


rainman72
nagyúr

Aki nem fél az eMagtól ;] ,annak jó lehet,hogy holnap az 50PUS7805 ára 120e lesz!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#25317) Piftuka válasza dino_m (#25270) üzenetére


Piftuka
veterán

Nincsen. Nagyon rég óta.

Már a '90-es évek elején is Székesfehérváron gyártották a tévéket. (Adta magát számukra a nyugat-európainál jóval olcsóbb magyar, és lengyel piac, így oda vitték a legtöbb, majd az összes elektronikai cikk gyártását.)

Amint felvásárolta a televízió részlegre vonatkozó jogokat a "TP Vision", el is vitte a gyártást Kínába és Lengyelországba.

Azóta a Philips is az egyéb termékeit Kínában gyártatja. Nekem még van "Made in Holland" Philishave villanyborotvám; egykori csúcsmodell. Működik, kedvelem, használom.

Viszont most már csak "Made in China" példányokat találsz a piacon. Az összes Philips borotva, fogkefe, és egyéb "health care" termék ott készül.

"Aquila non captat muscas."

(#25318) Piftuka válasza rainman72 (#25303) üzenetére


Piftuka
veterán

Nagyon gáz, hogy a mai LCD tévék jelentős részét nem ajánlott VESA konzollal rögzíteni.

Annyira gyenge, izgő-mozgó, vékony a keret, hogy óhatatlanul megfeszül a panel a rögzítést követően. Az pedig igen rosszat tesz neki.

Sokan számoltak be az utóbbi időben a falon rögzített tévé felhősödéséről. (Az egyik fórumtársunknak a jelenség elmúlt, amikor levette, és annak lábain helyezte el a tévét. Volt, aki nem volt ilyen szerencsés.)

Szóval elmehetnek a fenébe a gyártók! Ám a jelenséget kiváltó, korábban a "vastag tévék" miatt reklamáló felhasználók is.

"Aquila non captat muscas."

(#25319) Piftuka válasza MEXX_85 (#25306) üzenetére


Piftuka
veterán

Sajnálom, hogy így jártál!

Viszont...

"Amit 10perc maszírral sikerül t elfogadhatóra varázsolni.. "

:(

Ezt honnan vettétek, hogy otthon így "kezelitek" a felhős panelt...!?

A hozzászólásodat egyébként "sticky note"-ként szívem szerint a fórum összes, műszaki cikkel foglalkozó topic-jának fejlécére tenném.

Egyike az ékes példáknak arra vonatkozóan, hogy miért nem szabad semmi olyan terméket vásárolni az EMAG-tól (és az Edigital-tól, hiszen immár egy cég a kettő), amely kapcsán szeretnél élni a garanciális jogaiddal.

"Aquila non captat muscas."

(#25320) fojtviki válasza Piftuka (#25318) üzenetére


fojtviki
senior tag

Akkor a keresésnél azt is figyelni kell, hogy melyik bírja a fali konzolt :DDD Tényleg komédia már, hogy ennyi "szemetet" gyártanak, ráadásul jó drágán :((

[ Szerkesztve ]

(#25321) Monya78 válasza rainman72 (#25316) üzenetére


Monya78
veterán

Valszeg Én bevállalom :K ...7éves philips TV-met nyugdíjba küldöm elmúlt fél év rengeteg resetelése felmérgelt .... ;)

(#25322) MEXX_85 válasza Piftuka (#25319) üzenetére


MEXX_85
tag

Hát még tavaly vásárlás után hasonló problémam volt a bevilagitassal, es akkor a fórumba tanácsolták hogy csavar lazitas.. Illetve a képernyő masszírozás javíthat rajta, mivel a masszírozás bejott.. Igy automatikusan most is ehez folyamodtam.. Csak nem sikerül annyira jól mint szerviz előtt....
Hát a távirányítós storynak nem tudom mi lesz a vége.. De most szeritnem hiába jovok azzal hogy bna jó... Most van stop es vigyétek a készüléket a pénzt meg vissza... Ez úgy se működne... Aztan megint masfel hónapig nem lenne tv... :W Kicsit belefaradtam.... Kb 4 e ft ment el masfel hónap alatt az emaggal való beszélgetésekre.... :o Borzalom..... Ha tudom... Euronicsba vettem volna 58pus7304 - t anno...

(#25323) sike!


sike!
tag

Vélemény pár nap használat után ( PHILIPS 50PUS7805 7805 PUS7805 MVA PANEL DIRECT LED ): elégedett vagyok. Tény; a betekintési szög számunkra nem releváns. Felhősödés, panel szélén bevilágítás? Nincs, vagy lehet én nem veszem észre? A színek, a kontraszt csodálatos. Az ambilight-ot felesleges parasztvakításnak hittem, de valóban képes pluszt adni a feeling-hez.

(#25324) dualcore válasza Piftuka (#25318) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem a 65-ös 7304, 0 perces korától a falon van, de már akkora felhősödés van rajta hogy nem szeretem nézni sem. Folyamosan egyre nagyobb. :F

(#25325) keritohi


keritohi
csendes tag

Sziasztok! Én is szemezgetek ezzel az Emag-os mai ajánlattal, leginkább az ambilight miatt. A (buta) kérdésem az hozzátok, hogy az ambilightnak akkor is van értelme ha a tv mögött nem közvetlenül a sík fal van? Mert a jelenlegi elhelyezés szerint a tv-m a faltól kb 40-50 cm-re van, illetve félig erkélyajtó van mögötte. Gondolom a legideálisabb az, ha teli fal van mögötte, de esetemben van így értelme az ambilightnak akár csak egy icipicikét is? :R köszi

(#25326) rainman72 válasza keritohi (#25325) üzenetére


rainman72
nagyúr

Van értelme,nekem sincs teljes fal mögötte! Oldalt ajtók vannak!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#25327) blakey válasza rainman72 (#25326) üzenetére


blakey
titán

Elfogadom, hogy van aki ennyire "bukik" az Ambilightra de engem nagyon zavar, főleg OLED-nél és sötét jeleneteknél, 0-ra vettem a fényerőt és Nyugodt profillal még okés, minden más túl erős, látványos, de nem praktikus ha a tartalomra szeretnék figyelni és nem a színeket nézni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#25328) rainman72 válasza blakey (#25327) üzenetére


rainman72
nagyúr

Meg vagyok nélküle,nem bukok annyira rá mint gondolod:DDD
Sokszor csak lámpa helyett megy ha otthon vagyok,jobb mint egy százas izzó :D
Ez meg csak szemléltetés lett volna!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#25329) Kroni1 válasza blakey (#25327) üzenetére


Kroni1
veterán

Én megmondom őszintén statikus narancssárga színre allitottam, engem nem olednél is kicsit zavar a videokövetés, de ez így hangulatos a hálóban... Persze ez egy ledsorral is megoldható, de kenyelmes hogy ki be kapcsol magától a tv-vel.

(#25330) Piftuka válasza fojtviki (#25320) üzenetére


Piftuka
veterán

Az igények miatt szükségszerű volt, hogy idáig jut ez az egész. A tévék egyre nagyobb méretűek lettek, és egészen drasztikus mértékben vékonyabbak. A készülék, és a felhasznált anyagok szintjén is.

Könnyű megérteni, hogy míg egy régi ~24-42 colos, közel 10 cm vastag tévé belsejében könnyű volt úgy elhelyezni a fali konzol ellendarabjául szolgáló fém tartókeretet, hogy az egyetlen pozícióban se feszüljön neki a burkolatnak.

A mostani 1-2 cm vastag tévékben ez még akkor is lehetetlen, ha extrém mértékben elvékonyítják a fém vázat.

Gondoljatok bele... a gravitáció nagy úr, az 50-75-85+ colos tévéknek már a panelszendvics miatt is iszonyatos súlya van, miközben tized-századmilliméter közelségben, szorosan passzol rá a keret, és még a burkolat is. Semmi "mozgástér" nincsen. A burkolat anyaga pedig egyre vékonyabb. És minél nagyobb a képátló, a súlypontja a tévének annál távolabbb kerül a középponttól.

A nagy tévéket ezért a falra úgy lehetne stabilan, és a lehető legkevésbé megfeszülő mértékben felszerelni, hogy a falon a tévé négy sarka mögött lévő csavarral kerülnének rögzítésre, a burkolat belsejében lévő megfelelő ellendarabokhoz. Ám ilyen vékony anyagok és tévék mellett az is csak 1-2 fokkal hozna jobb végeredményt.

Még akkor is kihívás ilyen körülmények között úgy felszerelni a tévét a falra - akár 100%-ban függőlegesen is -, hogy a burkolatot ne feszítse, húzza semmi. És ha a burkolat feszül, akkor a szorosan hozzá illeszkedő panel is feszül, hajlik, görbül.

Ha pedig még "fejnehéz" is a tévé, tehát a teteje kicsi a faltól távolodva, előre bukik (mert úgy szereli fel a tulajdonosa), akkor mindez hatványozottan igaz.

Én ezek miatt nem vagyok hajlandó felszerelni a falra a tévét. Csakis tévé állványra, asztalra.

"Aquila non captat muscas."

(#25331) AxBattler válasza Piftuka (#25330) üzenetére


AxBattler
félisten

Pedig én is azt terveztem, hogy falra szerelem, de akkor lehet inkább valami lebegő polcot/konzolt kell néznem. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#25332) Peti66


Peti66
senior tag

A tv-be menő csavarhosszal kell játszani:)merthogy a konzol készletekben levők hossza meghuzott állapotban a zsákmenet alján keresztül képes megnyomni a panelt.
Nekem Hama fixes van fent a falon és egy pus 65' 7303 tart másfél éve,de felhőnek nyoma sincs.

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#25333) HF77


HF77
őstag

üdv.
tudtok ajánlani egy jó kis VA paneles Philips et.... méret max 50 es, ár 120-140e környéke! főleg film amire használva lenne.jelenleg Samsungom van de gondoltam váltok!
köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#25334) oszy


oszy
veterán

A kodi nem akar elindulni a 6501-en. Tegnap még működött, ma elindítottam és azt írta ki, hogy first start... ezután kilép a főmenübe. Jelezte a kodi a frissítést, és frissítettem. Most pedig ugyanúgy kilép! :W

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#25335) t.imi válasza keritohi (#25325) üzenetére


t.imi
addikt

Max 20 cm a hozzá adott "mérőpapír" szerint. 15cm lenne az ideális. A fal színe is sokat számít szerintem.

(#25336) oszy válasza oszy (#25334) üzenetére


oszy
veterán

Ja, restart volt! Menüből is és a falból is kihúztam egy időre a tv-t.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#25337) keritohi válasza t.imi (#25335) üzenetére


keritohi
csendes tag

köszi mindenkinek, lehet akkor szobaátrendezés lesz ebből :D

(#25339) HF77 válasza Monya78 (#25338) üzenetére


HF77
őstag

na....az ára tényleg baráti, de mitől jobb tudásban mint pl egy tu8002 es samsung?
pl mennyire torzul a kép minősége ha nem szemből nézzük?
jelzem, nem tudom mit tud manapság tévében a Philips!

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#25340) Gigicuci válasza HF77 (#25339) üzenetére


Gigicuci
senior tag

P5-ös proci, Dolby Vision, és Ambilight. Az első kettő önmagában elég, hogy ne a t8002-t válaszd.

(#25341) erahurka válasza Gigicuci (#25340) üzenetére


erahurka
félisten

Főleg hogy három dolgot soroltál fel :D

(#25342) Kroni1 válasza Gigicuci (#25340) üzenetére


Kroni1
veterán

A harmadik meg hab a tortán.. :)

(#25343) HF77 válasza Gigicuci (#25340) üzenetére


HF77
őstag

köszi...
Ambilight amúgy ki lehet kapcsolni?(ha netan pihentetni akarom ezt az extrát)
kép torzulásáról van infója vkinek? bár szemből lenne nézve!

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#25344) Kroni1 válasza HF77 (#25343) üzenetére


Kroni1
veterán

Semmivel se lesz rosszabb mint egy samsung lenne ugyanebben az árkategóriában, bár ha szemből nézed akkor nem is értem miért kérdés, szemből mindegyik teljesen jó, oldalról nézve lehet inkább különbség..

Ambit persze ki is kapcsolhatod, lehet állítani a fényerejét, a telitettségét, és különböző módokat, akár egy statikus színt is be lehet állítani benne. De ami a mégjobb, hogy kikapcsolt tévénél is be tudod kapcsolni a távirányító gombjával, így gyakorlatilag hangulatfény/kislámpaként is használható.

[ Szerkesztve ]

(#25345) HF77 válasza Kroni1 (#25344) üzenetére


HF77
őstag

azért kérdeztem a torzulast mert lehet hogy át lesz variálva a tévé helye es akkor mar nem biztos hogy total szemből lesz nézve!
majd megpróbálok egyet vhol működés közben is meglesni aztan kitalalom a tutit!
a samu állítólag tud olyat hogy kikapcsolt állapotban képet vetíthetsz ki rá...
köszi az infókat!

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#25346) rainman72 válasza HF77 (#25345) üzenetére


rainman72
nagyúr

A TU8002ben van egy ambient mod,képeket lehet berakni!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#25347) HF77


HF77
őstag

mivel mar nem is akcios a philips igy off lett! :Y azt nem neztem hogy 1 napig el a dolog

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#25348) Monya78


Monya78
veterán

Nekem egyszerű az állvány vs. talp téma, a picur másfél éves, kb. két hete eléri a tv alját ami a komód tetején volt, úgyhogy szépen fel is került a falra, és oda fog kerülni az új tv is...bababiztonság fontosabb bármilyen felhős dologtól :B

HF77: Boxing day akcióban volt, azaz egy napig...de ne aggódj jön a black friday nemsoká

(#25349) HF77 válasza Monya78 (#25348) üzenetére


HF77
őstag

hát ja....azt nem néztem :W

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#25350) Monya78 válasza HF77 (#25349) üzenetére


Monya78
veterán

Ha megérkezik a 50pus7805-ös...megpróbálom összehasonlítani a jó kis 7éves, de dicsért képminőségű 7008-as IPS-es philipssel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.