Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6943) kavicssli


kavicssli
addikt

Story a következő!
Lementem a helyi pókerklubba 22.30 fele persze sehol senki még csak a tulaj meg a törzsvendégek! kerek 20.000ft vittem gondoltam jól megforgatom a pénzt! Általába 10k ért kérek zsetont...na szóval vártuk a többieket és gyorsan lejátszottunk 1-1 3000ft-os freezout-ot! sikerült mind a kettőt megnyernem :D szóval mire jöttek a "vendégek" már akkor 44k lóvém volt ebből 14k-t zsetonra váltottam!hajnali 2 fele volt egy leosztás ami életem legnagyobb bakiját hozta a számomra... :( nállam AK káró egyszinbe rajtam kivül 3 ember volt a partyba de köztudott volt 1ről hogy jól játszik! Flop 9-10-J ebből a 9-10 treff húha gondoltam magamba ebből baj lesz Flop előtt emeltem 3000et! adta mind a 3 POT 12.000----Tudtam hogy emelnem kell ha már eegyszer elkezdtem a "támadást" megint 3000ft kettő adta utánnam POT 21.000ft! turn A nem tudom milyen sziben húúú kicsikét megkönnyebültem! Checkoltam a következő srác is majd a "jó" játékos ALL-IN-t mondott! 13.000ft-tal..... pár körrel előtte nagyon szépen játszotta meg a KK-t kézbe kicsit aggódtam! másik srác dobta már csak én voltam meg a "jó" játékos nagyon sokat filóztam azon hogy mi lehet nála... :F Blöfföl vagy tényleg van nálla valami! :U SET van nálla vagy csak egyszerüen a flushre hajt! 7 perc gondolkozás után eldobtam az Ász párom de nem mutattam meg! ...és ott hibáztam akkor amikor azt a mocskos 9000et nem toltam be ALL INre! :W Úgy voltam vele még korán van ahhoz hogy hozzányúljak a maradék pénzemhez.... FOLD mondtam! Erre a srác aranyos vigyorral megkérdezi hogy szeretném a rivert megnézni mondom igen.... Királyt tett le az osztó! nem kicsit voltam dühös hogy 9000et nem adtam meg erre az Ászra... Kérdezi hogy segitett volna ez a lap nekem? Mondom semmit! :D
-Akkor jó válaszolta és elémdobta a 4-2 lapokat! Azt hittem a guta megüt.... :O :W :((( de "gyorsan" túltettem magam rajta és csak a játékra koncentráltam...reggel 7 fele 3 Red BUll után még nyomni akartam a pókert... :D
megbeszéltük hogy 5 leosztás és megyünk haza! 35.000ft volt nállam zsetonokba és 8an ültünk összesen az asztalnál! Osztó osztja a lapokat! Q-10 egyszinü káró..Utolsó emberként megadtam azt a 4000ft-os hivást amit az elején egy ürge behivott!
POT 32.000ft!
FLOP K-8-4 és KÁRÓ mindegyik! utólsó játékosként nagyon üröltem...persze az ürge 6000el kezdte a hivást 4en megadták (ááá mondom ha most megint beszopom felakasztom magam :D )..rámkerült a sor tudtam hogy nem szabad elcsekkelnem :) 10.000ig mondtam ....de mikor kimondtam rájöttem hogy jobb lett volna bemondani az ALL IN-t :U a maradék 22k val... persze mindenki adta a 6000ft-ra a +4000et! :S POT 78.000ft!
TURN 8 nem tudom milyen szinü volt!aki végig hivott megint mondta héééééétezer....... Már a szivem majdnem kiugrott a helyéről rajta kivül 1 ember adta a többi dobta.....rám került a sor! (ja és bent volt a "jó" játékos figura is aki kiblöffölt előtte) tudtam itt az idő minden habozás nélkül 7000+ALL IN 15.000...lassan akik nem játszottak nem birták tovább felálltak és őgy nézték tovább....persze adta az ürge meg a "jó" játékos is POT 140.000környéke de én már nem tudtam beleszólni a csatába! GAtyámba már majdnem beleszartam :D River 2 valami fos szinben! megörültem hogy nyerek a flushhel DE ürge mondja srácnak ALL IN 18k mondom magamba mi vaaaaaaaaaaa vazeg! Srác is ALL INen volt már annyi pénze hogy betegye a 18k-t! na akkor mutatás :U
Ürge aki hivott végig felmutat először egy 8ast! mondom nem nem nem nem kaphatok ki Full House ellen! Mutatja a második lapot Ász....fúúúúúú mondom itt csak egy SET van! Jön a jó játékos....mondja neki flush van! Áááá az nem lehet mondom hogy neki és nekem is flopra flush legyen :F ....mutatt káró J :O ....már könnybe lábadt a szemem amikor felvillan mellette a káró 9es!....
HURRRÁ megvan :C :Y ! De mondom azért pluszba beetetem a csávónkat a 4-2es leosztásért! ;] Kérdezi mi van nállam? Hááát mondom nem is tudom..mutatom káró 10... erre beszól hogy nem jött a flush mi? :P
Mondom leszegett arccal:-Sajna nem és kidobram neki a káró Q-t! és ami ezután szokott jönni!..hogy az osztó velem volt meg bla bla bla! De nem érdekel! Igaz hogy egy kisebb infarktust kaptam de jól voltam! Fel se fogtam hogy én vittem a POTot!
Na igy történt ez kérem szépen...Persze ebből a pénzből kb 70k van csak meg..mert ugye a szerencse forgandóó

A helyesirási hibákért elnézést melóba vagyok és fáradt vagyok!

Mellesleg itt szoktatok élő pókerbe nyomulni? csak mert nem nagyon esik róla szó a topicba :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.