Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#406) Qorthral válasza #70869248 (#404) üzenetére


Qorthral
őstag

b-type: Nah, végül mégis úgy alakult, hogy buktál azon, hogy elfelejtetted a cserét. Hunny is hibázott már ilyet évközben. Ha váltani akarsz, érdemes lementeni a konfigurációt akkor, amikor kieszeled és a szabadedzések után visszanézni rá, hogy tényleg jó lesz-e. Csak magadat hibáztathatod a kevesebb pont miatt, de vigasztaljon az a tudat, hogy a múltkor is elfelejtetted és akkor jól jártál vele. Márpedig mindig nem járhat jól az ember azzal, ha elfelejt "jobbra" váltani. Sőt, várhatóan inkább majdnem mindig rosszul jár vele. Ehhez képest Neked majdnem most is "bejött".

Másfelől szerencsédre én sem változtattam nagyot a csapatomon, pedig az utolsó pillanatig tervben volt egy Red Bull -> Mercedes és Kubica csere, mellyel, mint utólag kiderült +60 pontot nyertem volna. Azaz annyit, amennyit Te a Vettel -> Hamilton cserével. Ugyanakkor hozzá kell tennem, hogy szerintem mindkettőnknek a mostani csapata volt elvben erősebb, hiszen a Red Bull itt is dominált (volna), Vettel pedig simán verte volna Hamiltont, ha nincs a motorhiba. Azt meg gyanítom, hogy nem Vettel motorhibáját előre megsejtve akartál Hamira váltani. :) Szóval én nagyon nem bosszankodom, mert a döntésem jó volt, hiba lett volna RBR nélkül indulni erre a versenyre. Ami történt, az pech.

Lényeg a lényeg, szoros marad a verseny a ligában, akárcsak az F1 VB. Kíváncsi vagyok, mi lesz Brazíliában. Ezúttal ne felejts el változtatni! Feltéve persze, hogy szeretnél. :)

: Gratula, Te bátor voltál és kockáztattál! Én nem mertem, meg is jártam. :) (Pedig volt ilyen gondolatom, hogy mindkét RBR kiesik és emiatt el kellene adnom, bár a fejemben egy szép kis ütközés volt kettejük között a rajt után :) )
Neked bejött a merész váltás, gratula! Nagy harc lesz még a 3. helyért is kettőtök között madsterrel.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.