Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#379) Hix3r


Hix3r
csendes tag

Hi!

Van egy 4GB-os Kingmax U-Drive pendriveom, ami egyszercsak(tényleg nem használat közben) meghülyült.
Következőt csinálja:

Gépbe dugva a Windows kiírja, hogy az eszköz hibát csinált, ezért leállt. Eszközkezelőben ottvan, de az van ráírva, hogy az eszköz hibát vétett.(nincs specifikusan felismerve hogy Kingmax, csak USB cuccok között ottvan.)
A pendriveot nem lehet elérni, tulajdonképp, mintha be se dugtam volna, bár a kis LED ég rajta.
Közben pedig melegszik, mint az istennyila, minél többet van bedugva az USB portba, annál melegebb, lesz, 10 perc után égeti a kezet, alig lehet kihúzni.

Namost annyira nem vagyok tudatlan, hogy ne vágnám, hogy itt komoly gondok vannak. Szóval írtam Kingmax supportnak(1-2 hónapja), hogy elvileg lifetime garancia van a termékükre, milegyen... Sőt a honlapjukon a letöltések között van egy progi is amire azt írják megoldja a rossz pendrive problémát, de ez csak az előtt működik, mielőtt ez az Eszköz hibát vétett ezért leállt üzenet kijönne, ergo fel kell ismernie a pendrive-ot, vagy legalább valami USB-cuccot, mert most bedughatom az orromat is, ugyanazt írná ki sztem...

Hát itt tartok, csak megkérdem, hátha valaki találkozott, bármivel, vagy tud valamiről, mert Kingmax support nem igazán tart érdemesnek válaszra eddig. (Bár UPC 8 hónap alatt válaszolt, lehet még várni kell...)

[ Szerkesztve ]

"It ain’t what you don’t know that gets you into trouble. It’s what you know for sure that just ain’t so."

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.