Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) tzotyi válasza sza.sa (#5297) üzenetére


tzotyi
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, lehet, hogy tényleg az IP-vel van a gond. A levelek olvasása megy, ezért nem hiszem, hogy az SMTP-vel lenne gond.

Esetleg erre az IP cím dologra van valami megoldás?

(#5302) Sasos válasza sajtmacska (#5298) üzenetére


Sasos
senior tag

Azért, mert a fiók létrehozásakor alapértelmezés szerint új adatfájlt hoz létre minden fióknak. A fiók létrehozásakor az "Új üzenetek kézbesítési címe:" alatt az "Új Outlook-adatfájl" helyett a "Meglévő Outlook-adatfájl" előtti checkbox-ot kell bejelölni és menni fog.

Most azt tudod csinálni, hogy törölsz minden fiókot és minden adatfájlt (ha nincs benne olyan levél ami kell). Ezután létrehozod az első fiókot az első adatfájllal, majd hozzáadod a többi fiókot úgy, hogy a meglévő adatfájlt használja.

(#5303) Sasos válasza sza.sa (#5297) üzenetére


Sasos
senior tag

Start-->Vezérlőpult-->Felügyeleti eszközök-->Eseménynapló. Itt az "Alkalmazás- és szolgáltatásnaplók fa, Microsoft Offive Alerts ága.

(#5304) sza.sa válasza VeryByte (#5300) üzenetére


sza.sa
tag

Ezt találta ki a cég, így mentik a leveleket a userek gépéről. (Outlook pst elszállás esetére)
Egy emailre van továbbítva a másolat mindenkié (kb 10-12 email fiók), ezt szerveren kérik le egy Outlookba....
Hogy hogyan akarják visszamenteni onnan, nem tudom... Sajna a LAN még elég lassú a pst-k napi mentéséhez...

Outlook 2003 alatt semmi gond nem volt, csak az új W7 + Office 2013 gépeken jelentkezik a probléma.

Egyébként nem az én ötletem volt ez...

Sasos: köszönöm, megnézem ott!

[ Szerkesztve ]

sza.sa

(#5305) VeryByte válasza sza.sa (#5304) üzenetére


VeryByte
őstag

Azért ez így nettó hülyeség. :-)
Vagy legyen saját Exchange vagy Office365 minimális pénzért.
Ezt nagyon meg fogják szívni!

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5306) Scooby


Scooby
aktív tag

Erre valaki tudna mondani valamit nekem? Elég fontos a dolog!

Köszönöm!

Minek az?

(#5307) Sasos válasza Scooby (#5306) üzenetére


Sasos
senior tag

IGEN! Rossz a link! ;]

EZ esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#5308) Scooby válasza Sasos (#5307) üzenetére


Scooby
aktív tag

Hopp...észre sem vettem. Megnézem. köszönöm!

Minek az?

(#5309) tony6280


tony6280
csendes tag

Sziasztok!

Outlookot használok 3 éve a céges levelezéshez! 2,5 évig minden tökéletesen működött, de egy ideje már nem kapok levelet több kollégámtól, ill. még ki tudja kitől nem!
Van akiktől meg jön, van akitől nem! Küldeni mindenkinek tudok.
Nem tudom lehet-e köze hozzá, de kb, fél éve volt a cégnél net szolgáltató váltás.

Előre is köszi a válaszokat,
Zsolti

(#5310) VeryByte válasza tony6280 (#5309) üzenetére


VeryByte
őstag

Visszamennek a levelek?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5311) Csabusman18


Csabusman18
tag

Sziasztok! Regisztráltam egy outlook email címet az UK-ban, de Magyarországon nem tudok belépni. Azt kéri igazoljam vissza a fiókom, hiába kérem a kódot nem küld. Mit lehet csinálni? Köszi.
UI.: küld egy emailt, hogy szokatlan tevékenységet észlelt és kéri, hogy ellenőrizzem.

[ Szerkesztve ]

(#5312) hcl válasza Csabusman18 (#5311) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

LOLZ, ez ezt hiszi, hogy a furfangos magyar hekker akarja megtörni az angol fiókot? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#5313) Csabusman18 válasza hcl (#5312) üzenetére


Csabusman18
tag

Úgy ám, megvéd saját magamtól. Ennyire nem kellene félteni. :DD
Mit tudok tenni? :O

[ Szerkesztve ]

(#5314) AttyVin


AttyVin
aktív tag

Gondolom a probléma "szokásos" és biztosan mások is kérdezték, elnézést érte.

A "központ" megadta az új IMAP-os elérés lehetőségét a levelezéshez, amihez STARTTLS / TLS beállítása szükséges, így kényszerűségből át kell állnom a korábbi, sokkal egyszerűbb LiveMail-ről az Outlook-ra (2007).

A megadottak alapján korábbi POP3-as és IMAP-os fiókokat is telepítettem (amik tökéletesen működtek a LiveMail-ben), a tesztlevelek gyönyörűen jönnek-mennek, leszedi a bejövő leveleket is, de egyik fiók sem tud "rendes" levelet küldeni.

Hol érdemes keresni a "hiba" okát?

Még egy kérdés. LiveMail-es címlistát, illetve leveleket hogyan lehet biztonságosan importálni, mert a karakteres szövegekkel - úgy tűnik - nemigen boldogul az Outlook...

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#5315) lipispan


lipispan
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy egy ügyvédi irodában az egyik laptopra fel volt téve az outlook, és felraktam a másik gépre is. Az új gépen megjönnek levelek, amik a régi gépen nem. Erre van ötletetek?

(#5316) Sasos válasza lipispan (#5315) üzenetére


Sasos
senior tag

Az Outlookban a fiókbeállításoknál az "Üzenetekből egy példány a kiszolgálón marad" be lett pipálva? Ha POP3 a kapcsolat, és nem marad fent egy példány az üzenetekből, akkor azé lesz, aki előbb leszedi.

(#5317) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Megosztással kapcsolatos kérdésem lenne. Az outlookot használom a munkáink ütemezésére és fontos száomra, hogy amit összeállítok azt ne csak én lássam, hanem minden kollégám a mobilján / netes felületen. Eddig egyszerü volt, mert létrehoztam egy google fiókot és a google calendar sync-et használtam a folyamatos szinkronizációhoz. Viszont az kb. 1 hete nem müködik, valószínüleg a google kikapcsolta a szolgáltatást (már jó ideje nem is elérhetö a program, úgy kell mindig összevadászni win telepítésnél). Gondolom most jött el az a pont, hogy a google megunta, hogy még valaki használja a programot és nem fizet. Mert ugye outlook sync csak üzeleti csomaghoz jár már. Ami 4euro/felhasználó/hónap.
A kérdésem tehát, milyen más járható út lenne ahhoz, hogy mobilon más is lássa a naptáramat?
Elöre is köszönöm a segítséget

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5318) sgery


sgery
őstag

Az még lemaradt, hogy van egy synology nas-om is, ha esetleg azon is lehetne tárolni a dolgokat...

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5319) atillaahun válasza sgery (#5317) üzenetére


atillaahun
veterán

Bár nem használom a G naptárát, de szerintem arról hallottam volna kikapcsolta volna a G a szinkront.
Kérdezz rá mindenesetre az Android alkalmazások topic-ban a dologra, ott jó eséllyel tudnak segíteni.

(#5320) moklys1


moklys1
aktív tag

Sziasztok. Excel 2010-ben megnyitottam 2 táblát és egy programban teszi. Ezt, hogy tudom beállítani, h külön rakja? 2013 verzióban ott külön-külön nyítja meg. Azért van szükségem erre mert két monitort használok kiterjesztéssel .

[ Szerkesztve ]

(#5321) hcl válasza moklys1 (#5320) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kinyitsz 2db Excelt a Start menüből, és azokkal külön nyitod meg a 2 táblát.

Mutogatni való hater díszpinty

(#5322) moklys1 válasza hcl (#5321) üzenetére


moklys1
aktív tag

köszi

(#5323) FNZ


FNZ
őstag

hali!

off2010 van a gépemen. miért csinálja azt a zútlúkom, hogyha levélszemétre állítok egy emailt, akkor a feladója NEM jelenik meg a levélszemét listában és legközelebb sem rakja levélszemétbe?

(#5324) Sabre


Sabre
őstag

Sziasztok!

Egy ismerősöm gépén office 2013 volt fent, de az új word/excel küllem nem volt megfelelő és egy uninstall után 2010 került rá. Viszont az outlook-ot használta, ugye a .pst ( vagy nem tudom 2013-ban mi az ennek megfelelő fájl kiterjesztés ) fájl megvan, az nem törlődött le a uninstallal? Mert akkor a 2010-es outlook beállításával meg lehet adni a .pst helyét és life goes on...?

(#5325) hcl válasza Sabre (#5324) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem kéne törlődnie.

Vagy a user prfile/Appdata/Local/Microsoft/Outlook -ban lesz, vagy a Documents/Outlook Files-ban, legalábbis ha nem máshová mentette.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#5326) Sabre válasza hcl (#5325) üzenetére


Sabre
őstag

Akkor jó, akkor csak be kell majd állítani mint folytonos .pst gondolom, a szokásos mailbox adatokkal és life goes on.. :)) :R

(#5327) sgery válasza atillaahun (#5319) üzenetére


sgery
őstag

Pedig valamit kapcsoltak ott bent. Újratettem, próbáltam mindent, amikor szinkonizálna feljön egy hiba, amire kattintva nem a gondot oldanák meg, hanem a fizetös részre terelnek :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5328) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

az alábbi ablak jelenik meg Outlook 2013 (365) megnyitásakor:
http://kepfeltoltes.hu/view/140821/vmi_www.kepfeltoltes.hu_.png

már minden kipróbáltam (http://pcforum.hu/tudastar/56924/Outlook+nem+indul.html), de semmi, még mindig megvan ez a hiba.
Mi lehet a probléma? vmi rossz Windows frissítés?

köszi a válaszokat előre is!

üdv.

ferikek

(#5329) ferikek válasza ferikek (#5328) üzenetére


ferikek
aktív tag

megoldva

(#5330) Sasos válasza ferikek (#5329) üzenetére


Sasos
senior tag

És mi volt a gixer? (Hátha más is belefut.)

(#5331) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Adott egy Gmail fiók, amit Outlook-al használok. Újratelepítés során, hol tudom megadni az Outlook számára, hogy ne töltse le azt a több ezer levelet amik az idők során keletkeztek, hanem mondjuk csak az utolsó 1 hónap termését?

Előre is köszönöm a válaszokat!

"Per aspera ad astra"

(#5332) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Ismerős az a probléma valakinek, hogy outlook 2003 alatt hiába van beállítva a levélpapír formátuma válasznál is, néha mégsem ezt a formát veszi alapértelmezettnek? (pl. betűtípus másra állítódik)

(#5333) lipispan válasza Sasos (#5316) üzenetére


lipispan
csendes tag

Igen, az volt a gond, de így megoldódott! Egyiken be volt pipálva, a másikon nem! Nagyon köszönöm a segítséget!

(#5334) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!

Ebben tudnátok segíteni?
Előre is köszi.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#5335) Sasos válasza Bacusuz (#5334) üzenetére


Sasos
senior tag

Válaszoltam, az eredeti topicban.

(#5336) Bacusuz válasza Sasos (#5335) üzenetére


Bacusuz
őstag

:R Köszi a választ.
Végigcsinátam,de nem lett változás.
Az egyik résznél a DWORLD VALUE- nél a duplaszó (32bites)-t válasszam?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#5337) Sasos válasza Bacusuz (#5336) üzenetére


Sasos
senior tag

Nem tudom, én is csak a leírásba futottam bele. Registry módosítás után a kötelező restart megvolt? :U

(#5338) Bacusuz válasza Sasos (#5337) üzenetére


Bacusuz
őstag

Na az nem,mindjart megprobalom

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#5339) Bacusuz válasza Bacusuz (#5338) üzenetére


Bacusuz
őstag

Sajna nem lett jó.Azért köszi :R

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#5340) Sasos válasza Bacusuz (#5339) üzenetére


Sasos
senior tag

A szervernév és a port stimmel? Ha rossz porton támadod a szervert az is okozhat ilyen hibát. (bejövő: imap.digikabel.hu vagy mail.digikabel.hu port:143; kimenő: smtp.digikabel.hu port 25; SSL egyiknél sem; hitelesítés csak a kimenőn)

(#5341) Bacusuz válasza Sasos (#5340) üzenetére


Bacusuz
őstag

Ja azzal minden ok,mert kézi beállítás után leteszteli ,és mind kettőnél készt ír.
Amúgy ugyan ezeket a beállításokat használom kb. évek óta csak office 2010-nél,és mindig minden rendben ment.Rendszeresen újrateszem a rendszert és még nem volt gondom.Ez az első eset hogy gebasz van,most office 2013 ment fel.
Lehet nem vacakolok tovább,hanem visszateszem a régit...

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#5342) Sprq


Sprq
aktív tag

Sziasztok!

Online felületen hogy tudok olyan szabályt létrehozni, hogy egy levelezőlistáról kapott e-maileket tegye külön mappába, ha lehet egyáltalán ilyet? Mert, ha csak az "Actions"-re kattintok és ott arra hogy "create a rule" ott valamiért a levlista adott tagjára akar szabályt kreálni.

Do you hear the voices, too?

(#5343) Sasos válasza Sprq (#5342) üzenetére


Sasos
senior tag

A levlistáknak is van e-mail címük, amin keresztül küldözgeti a szerver a leveleket. Azt az e-mail címet add meg a szabályban.

(#5344) Sprq válasza Sasos (#5343) üzenetére


Sprq
aktív tag

ja igen, megtaláltam csak rossz helyen kerestem, köszi :)

Do you hear the voices, too?

(#5345) Kinditom


Kinditom
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Outlook 2013-mal kapcsolatban. Nem szinkronizálja a mappákat és nem tölt le semmit. Régebben működött, de kellett hozzá a windows fiók. Én viszont azt nem szeretném.
A kérdésem az, hogy egyéb e-mail szolgáltató fiókkal hajlandó-e együttműködni?
Nagyon jó lenne, ha valaki tudna segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5346) Sasos válasza Kinditom (#5345) üzenetére


Sasos
senior tag

Igen, hajlandó. Fájl-->Fiók hozzáadása-->Kézi beállítás, vagy... Tovább, Itt kiválaszthatod, a szolgáltatás típusát, majd a tovább után megadod a szükséges adatokat.

Pontosan milyen fiókot szeretnél használni vele?

[ Szerkesztve ]

(#5347) Kinditom válasza Sasos (#5346) üzenetére


Kinditom
újonc

Citromailen vagyok reggelve. Amit írtál azt már végig csináltam, IMAP-ot állítottam be. Lekellene jönnie mindennek, de semmi. Szinkronizálási problémát ír ki.

(#5348) VeryByte válasza Kinditom (#5347) üzenetére


VeryByte
őstag

Szerintem a citromail rohadtul nem tud imap-ot - de lehet tévedek.
És miért ilyen csodát használsz?

Állíts be rendesen a gmail fiókot, és a gmail-en állítsd be, hogy szedje a citromail-es leveleidet is.

Egyébként szerintem a citromail-nek nincs smtp szervere, szóval a levélküldés necces lesz. :-)

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5349) Kinditom válasza VeryByte (#5348) üzenetére


Kinditom
újonc

Nem tudok magyarázatot adni arra, hogy miért, de nem kedvelem a gmail-t. Az is igaz viszont, hogy a mostanit sem, de valamikor az őskorban erre reggeltem.
Ami pedig az IMAP-ot illeti, az van. Eddig Thunderbird-del működött is. Az O is működött egészen addig, ameddig le nem választottam a MS fiókomról. De azóta, hogy ez megtortént, nem hajlandó rendesen működni és azt sem tudom, hogy van-e esély rá. Olvastam már azt is, hogy csak azzal működik együtt. Nem tudom mi ebből az igazság, de nekem eddig nem ment máshogy.
Egyéb javaslat nincs, mint a gmail?

(#5350) VeryByte válasza Kinditom (#5349) üzenetére


VeryByte
őstag

Igen, van imap-ja.
Írd ide a beállításokat.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.