Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) VeryByte válasza Cifu (#4950) üzenetére


VeryByte
őstag

Ott valami baj van. Az összeset nem szabadna letöltenie. Egyszer letölti, utána csak a változásokat szabadna - meglátásom szerint.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4952) Cifu válasza VeryByte (#4951) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én is így gondolom, de sajnos nem így tesz. Most felraktam az Opera Mail-t, az tökéletesen működik ebből a szempontból is, max. a kezelőfelületet kell megszoknia a kedves delikvensnek. :P

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4953) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Outlook 2003-at használunk a cégnél. Létezik olyan megoldás, amivel gyorsan tudok váltani az aláírások között? Tehát new e-mail, és akkor mondjuk egy kapcsolóval át lehet kattintani egy másik aláírásra, és kicseréli. Eddig csak azt találtam meg, hogy melyik aláírás legyen az alapértelmezett, de nekem nem ez kell, hanem hogy akkor váltsak gyorsan, amikor én akarok, a default meg maradjon default.

(#4954) Melack válasza Mauzes (#4953) üzenetére


Melack
veterán

Nincs. Csak a kattintgatós megoldás van.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4955) bugizozi válasza Mauzes (#4953) üzenetére


bugizozi
őstag

az nem elég gyors, hogy rákattintasz az aláírásra jobb gombbal és másikat választasz?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4956) Mauzes válasza bugizozi (#4955) üzenetére


Mauzes
őstag

Dehogynem, ezt kerestem! Nem kicsit érzem magam most amatőrnek, de Google-lel sem találtam meg a választ. Köszönöm szépen!

(#4957) Gregman válasza bugizozi (#4948) üzenetére


Gregman
tag

Nagyon köszönöm, ezt kerestem:)

(#4958) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

IMAP postafiókokat állítanék be egy irodában 4 számítógépen. Ezek egy hálózaton vannak, mindegyik proxy-n keresztül éri el az internetet. CCProxy-t használok, alapértelmezetten minden engedélyezett, és a kivételek vannak meghatározva. Se az IMAP, se az SMTP szervert nem találja. Az Outlookban külön be kell állítani a proxy-kiszolgálót? Ha igen, hol?

Előre is köszi a segítséget. :R

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#4959) Ata88


Ata88
csendes tag

Sziasztok!
A következőben kérném a segítségeteket:
Outlook 2013-at használok, és december óta nem kapom meg a bejövő leveleket, küldeni tudok de befelé csak spam jön. Webes felületen megnéztem a tárhelyem és ott megvannak az új levelek.
Bejövő levelek: IMAP 143 port
Kimenő levelek: SMTP 587 port
Próbáltam hogy minden adatot meg a fiókomat is kitöröltem, majd újra létrehoztam de így még azokat a leveleket se töltötte le amik eddig megvoltak.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#4960) bugizozi válasza Ata88 (#4959) üzenetére


bugizozi
őstag

ki a szolgáltató?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4961) Ata88 válasza bugizozi (#4960) üzenetére


Ata88
csendes tag

ininet

(#4962) bugizozi válasza Ata88 (#4961) üzenetére


bugizozi
őstag

Próbáld meg esetleg thunderbird-del hogy műxik e [link]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4963) Ata88 válasza Ata88 (#4961) üzenetére


Ata88
csendes tag

De a másik gépemen outlook 2010 van és ott ugyan erről a postafiókról továbbra is rendesen letölti a leveleket. Itt magával a 2013-as Outlookal van valami, a neten találtam mást is akinek nagyjából szintén ez időtájt ugyan ez a probléma merült fel.

(#4964) bugizozi válasza Ata88 (#4963) üzenetére


bugizozi
őstag

hja, akkor passzolom a témát, bocsi :(
google-be beírva csomó probléma van a az outlook 2013 + IMAP kompóval, csak azt tudom mondani h próbálkozz ezekkel hátha.. ;)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4965) B.i.L


B.i.L
senior tag

S.o.S
Hello srácok.anyósomhoz átjöttem és nem küldi ki a leveleket az MicrosoftOutlook :
A következő címzett(ek) nem voltak elérhetők:
Relay access denied
Mi lehet a gond?Nem használom ezt a rendszert,pláne az MicroOut-ot-segítene valaki,látszólag minden rendben.

Horgászni mentem...B.i.L

(#4966) B.i.L válasza B.i.L (#4965) üzenetére


B.i.L
senior tag

Delete : user error* THX

Horgászni mentem...B.i.L

(#4967) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Egy kis infó kéne :D
Az email beállításoknál lehet ugye aláírást megadni,kép szöveg stb...
A kérdésem az lenne,hogy animált gif-et valamilyen módon hozzá lehet adni ?
Vagy van valami kimondottan outlook-hoz amivel ilyesmit lehet?
Gondolok itt ilyesmire :
/ Outlook 2007 /

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4968) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Outlook 2003 van használatban ha jól tudom,azt meg lehet nézni vhol,hogy egy bizonyos emailt mikor nyitottak meg?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#4969) Qasam


Qasam
aktív tag

Jó reggelt!
Outlook 2007-ben szeretnék beállítani outlook.com fiókot, de nem jön össze. Tudna segíteni valaki?
Thunderbird és 2013-as outlook esetében nem volt gond, mivel csak a belépési adatokat kellett megadni,
a 2007-nél viszont nem lép be automatikusan. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#4970) Rol06


Rol06
tag

Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy teljes outlook tartalmát, hogy lehetne menteni?
(Aztán visszaimportálni később)
Biztonsági okok miatt, 2007-es, és mindenre gondolok, feladatok, elküldött mail-ek stb.?
Előre is thx. a helpet

[ Szerkesztve ]

(#4971) Melack válasza Rol06 (#4970) üzenetére


Melack
veterán

Maileket PSTbe tudod kitenni.
Szabályokat ki tudod menteni fájlba, amit később vissza tudsz tenni.
AppData alatt lévő Outlook mappát is lementheted, az sem hátrány.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4972) VeryByte válasza Rol06 (#4970) üzenetére


VeryByte
őstag

Mented a .pst kiterjesztésű fájl(oka)t. Vezérlőpult- Posta - Adatfájlok kezelése részben megnézed, hogy hol van.
Ha Exchange szervered is van, akkor persze ez kevésbé LEHET szükséges, mert ha jól van megcsinálva, akkor szerveren tárol mindent. De ha ekkor is akarsz mentést, akkor a .ost fájl(oka)t (is) mented.
További információt a barátod (google) biztos ad.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4973) Gregman válasza Rol06 (#4970) üzenetére


Gregman
tag

Szia!

Nem biztos, hogy pont erre van szükséged, de én speciel nagyon szeretem és jól működik:
MailStore [link]
A MailstoreHome magán célra ingyenes.
Szinte mindent le tud menteni, önálló program kb. olyan mint egy levelező kliens, azaz egyenként megtalálod benne a lementett leveleidet csatolmányokkal mindennel együtt.

Tudtommal vissza is állíthatók belőle a levelek.
Különböző levelező rendszerek között is működik pl. Outlookból importálsz és ThunderBird-be exportálsz.
Az igazság az, hogy ezen két utolsó tulajdonságát nem próbáltam, nekem teljesen megfelelt eddig, hogy rendszeresen lementem a régi leveleimet, amik olvashatók, kereshetők maradnak, csak nem a levelező klienset kell ehhez használnom, hanem a MailStore-t.

[ Szerkesztve ]

(#4974) Rol06 válasza Melack (#4971) üzenetére


Rol06
tag

Köszönöm szépen mindhármotoknak, megtaláltam a pst.-t, lementettem biztos ami biztos alapon

[ Szerkesztve ]

(#4975) Mercutio_ válasza Gregman (#4973) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ismeri ez a program a The Bat által kezelt postafiókok leveleit is?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4976) MPM


MPM
tag

Sziasztok!

Csak olyan egyszerű problémám lenne, hogy szeretném az outlook.com-on keresztül böngészőben kipróbálni a skype-olást, de sehol sem találom, hogy kell hozzáadni új kontaktot, csak a fb meg a google profilból tudnék szinkronizálni partnereket. Tippek?

(#4977) vigyori78 válasza Qasam (#4969) üzenetére


vigyori78
őstag

(#4978) Gregman válasza Mercutio_ (#4975) üzenetére


Gregman
tag

Sajnos ezt nem tudom, sosem használtam a "The Bat"-et.
Azonban szerintem van esély rá.

(#4979) Darda Csabi válasza Qasam (#4969) üzenetére


Darda Csabi
tag

Érdemes a tárhely vagy domain szolgáltatóval egyeztetni, ha a tárhely szolgáltató admin felületén már létrehoztad az e-mail címedet, akkor a következőkre van szükség:

Bejövő levelek kiszolgálóját így érdemes beállítani:
Kiszolgáló: Szerver IP cím, vagy a domain név, a szerver IP-je jobb választás
Felhasználónév: A teljes e-mail cím
Jelszó: Ezt te adtad meg
biztonságos és egyéb kapcsolatot nem érdemes bállítani

A kimenő levelek kiszolgálójánál a kiszolgáló, felhasználónév és jelszó ugyanaz
A kimenő kiszolgáló hitelesítést igényel
Port számot érdemes egyeztetni a szolgáltatóval.
Ha így beállítod akkor szinte biztos, hogy menni fog!

(#4980) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az outlook-ból szeretném átvinni a kontóaktjaimat egy yahoo-s fiókba. Ha kimentem őket csv-be, azt a yahoo nem tudja beolvasni. Van valami tipp, hogy mit és hogyan kéne.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4981) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Sajnos szívok a névjegyek importálásával-exportálásával. Telefoncserék vannak nálunk a cégnél, így nem ez lesz az egyetlen, kellene rá valami gyors megoldást találnom. Régi típusú Nokia készülékről mentettem a névjegyeket Nokia PC Suite segítségével vcf-be, és azokat importáltam outlookba, de úgy tűnik rosszul vitte be, mert az új készüléken (Android) ugyan megjelennek a nevek, de telefonszámok nélkül. (Outlookos fiók be lesz állítva a telefonokra.) PC-n megnyitva az outlookot látszik, hogy valami egyéb mezőbe vitte be a telefonszámokat, ezért nem látszódnak. Hogyan lehetne ezt gyorsan fixálni? CSV (pontosvesszővel tagolt) mentést készítettem, de az nagyon macerásnak, pepecselősnek tűnik (ahány névjegy annyi féle, ráadásul teli vesszőkkel), egyszerű megoldásra lenne szükség, mert rengeteg névjegyzéket kell átvinnünk.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#4982) Jarod1 válasza A_ScHuLcZ (#4981) üzenetére


Jarod1
addikt

mobile Master el [link]

próbáltad? ez elvileg minden telefonhoz jó. én jelenleg a myphone explorert használom, de ez főleg Sony telókat és androidos telót támogat,,, vagy a vcfet küld Bt-val telóról telóra.

(#4983) A_ScHuLcZ válasza Jarod1 (#4982) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Köszönöm, megnézem, ugyanis jórészt Sony telefonokat vettünk. (Xperia L és SP)

A kérdéses dolog már megoldódott, viszont még jó pár készülék hátra van, így jól jöhet, kipróbálom. A megoldás egyébként a sima excel formátumba való export, majd import volt, közben pedig átjavítottam a kérdéses oszlopokat, áttettem a számokat a megfelelő helyre. Ez az egyszerű megoldás eszembe sem jutott, túlbonyolítottam. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#4984) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Sziasztok! Olyan "vicces" problémába ütköztünk, hogy egy értekezlet meghívót valaki elutasított (exchange 2010, Outlook 2007), de nem csak 1x, hanem 7x. Azért vicces, mert ő közben nem is volt az irodában egy hétig, de pl. házon kívüli nem volt beállítva neki. Ez vajon mitől lehet? Másnak nincs hozzáférése a postafiókjához.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#4985) drstarolo


drstarolo
újonc

Hello mindenki!

A következő problémával szembesültem, 2003-as Outlokknál sp1 (op: Win7 sp1). Levélírás közben, néha mással kell foglalkozni és úgy marad az új e-mail 10-20 percre, mikor folytatom az e-mail megírását és a küldésre nyomok akkor előfordul, hogy azt a verziót küldi el ami a kiegészítéseket nem tartalmazza.

Keresgéltem, hogy mitől lehet, de semmit sem találtam. Az ötleteket előre is köszönöm.

(#4986) Jarod1 válasza drstarolo (#4985) üzenetére


Jarod1
addikt

bizonyos időközönként lementi piszkozatba....

(#4987) drstarolo válasza Jarod1 (#4986) üzenetére


drstarolo
újonc

Köszi, menet közben én is ilyenre gondolta és kikapcsoltam a piszkozatba történő mentést.
Azt viszont azóta sem tudom, hogy miért csinálja ezt, xp és 2003-as outlook vagy win7 és 2007-es outlook esetén nem jön elő a hiba csak win7 és 2003 kombónál.

(#4988) Jarod1 válasza drstarolo (#4987) üzenetére


Jarod1
addikt

lehet hogy valami bug ezen kombinációnál,,friissítések naprakészek?

(#4989) vecus


vecus
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy outlookot használok digi a szolgáltatóm és csak akkor kapok kézbesíthetettlen üzenetet ha például ékezetes az email cím vagy kettős pont van benne! Ha az email címben egy plusz betű kerül akkor nem kapok rendszer üzenetet hogy nem lehetett kézbesíteni!
És nem tudom miért nem van valami beállítási lehetőség?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#4990) Vikus válasza Melack (#4943) üzenetére


Vikus
tag

Szia!

Bocsi az "eltűnésért". Szóval ha jól értelmezem, akkor a "címlistát" elég, ha megkeresem a régi/másik gépen átrakom az újra és simán "betallózom" vagy megnyitom és mindent látni fog ugye?

Másik esetben, ha felmegyek ide: [link] és belépek, elvileg látnom kéne a levelezést. Ha nem látok többet, mint ami a gépen is megjelenik, akkor valószínűleg nincs is több ugye?
Mert a mentett "adat" vagy "levelek" ugye a régi/másik gépen egy "D" meghajtón volt mentve egy mappába. - Akkor értelemszerűen azt a "cuccot" átrakom az "új" gépre, majd ott is megadom neki a mentés helyét, és ha frissítem, elvileg látnom is kellene a régi leveleket?

Köszi még 1x! ;) :R

(#4991) Gergello


Gergello
addikt

Sziasztok!

Outlook 2007-ben keresek megoldást arra, hogy minden kiküldött üzenetből eljusson egy példány egy külső, archív e-mail fiókba.
A címzett nem láthatja, hogy erről valahova másolat megy.

Szabályokat próbáltam, de ott csak másolatküldést tudok beállítani.

(#4992) Melack válasza Gergello (#4991) üzenetére


Melack
veterán

Ez ha jól sejtem csak szerver oldali beállítással lehet megcsinálni. Minden más estben kell egy BCC címzett, de azt meg a user láthatja.
Auto archive egy server címre?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4993) Gergello válasza Melack (#4992) üzenetére


Gergello
addikt

Az nem baj, ha a küldő látja, hogy BCC van.
Ha valahogy sablonnal ki lehetne tölteni a kezdőértékét,már az is jó.

(#4994) drstarolo válasza Jarod1 (#4988) üzenetére


drstarolo
újonc

Igen, minden frissítés naprakész és a programok meg jogtiszták. A hiba úgy teljesen megszűnt, hogy a piszkozatba mentést kikapcsoltam, de így viszont piszkozat nincsen.

(#4995) JóképűIdegen


JóképűIdegen
tag

Sziasztok, exchange-bol kulso internet mail-re valo koltozes utan(cpanel), outlook-os calender-okat szeretnek szinkronizalni IOS eszkozokre, van e erre valami megoldas (icloud? eddig nem sikerult vele osszehozni) vagy barmi...
Ha rossz topicba irtam, mutassatok meg a helyes utat, koszi :R

(#4996) JóképűIdegen


JóképűIdegen
tag

Latom az elozo kerdesem feladta a lecket, ezert kerdeznek egy konnyebbet, bejovo emailt akarok tovabbitani es a cimzett mezobe beteszi az en cimemet, ettol szeretnek megszabadulni? tipp? :U

(#4997) JóképűIdegen


JóképűIdegen
tag

Kinyirtam a topicot :DDD nah akkor meg egy kerdes es zarhato is lesz :N outlook 2007 kozepso oszlopban (bejovo, kimeno emaileknel ugyanaz a helyzet) latszik hogy van csatolmany (ott van a kis gemkapocs) de a jobboldali oszlopban ahol az uzenet kell megjelenjen mar csatolmany nelkul jelenik meg, (ost -->pst konverzio utan), tobb gepnel is fennall ez a problema kb 90%a a csatolmanyoknak nem latszik (thunderbirddel mindenik nyithato gond nelkul) mi lehet a problema?
Koszi :R

(#4998) VeryByte válasza JóképűIdegen (#4996) üzenetére


VeryByte
őstag

Mire gondolsz?
Értelmesebb levelező szerver nem enged elküldeni küldő nélkül.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4999) VeryByte válasza JóképűIdegen (#4997) üzenetére


VeryByte
őstag

Esetleg túl nagy a csatolmány. De ez soktényezős lehet, ezt nehéz innen megmondani.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5000) VeryByte válasza JóképűIdegen (#4995) üzenetére


VeryByte
őstag

Mivel nem foglalkozom IOS eszközökkel, ezért ehhez nem tudok hozzászólni.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.