Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) Jarod1 válasza sityuka80 (#5150) üzenetére


Jarod1
addikt

expressben inportáld ne másold...2010 ben exportáld

(#5152) sityuka80 válasza Jarod1 (#5151) üzenetére


sityuka80
tag

Szia.
Nem fordítva akartad írni?
expressz-ből exportálni---2010-beimportálni.
A két outlook külön gépen van.
Elnézést ha elértettem valamit.

[ Szerkesztve ]

(#5153) Jarod1 válasza sityuka80 (#5152) üzenetére


Jarod1
addikt

xpressz-ből exportálni---2010-beimportálni. de igen

(#5154) ACE- válasza sityuka80 (#5152) üzenetére


ACE-
addikt

Itt van egy leírás: [link]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#5155) sityuka80 válasza ACE- (#5154) üzenetére


sityuka80
tag

Köszönöm a válaszokat de az nem szerepel a leírásban ha két különböző gépen van az outlook expressz és a 2010-es.

(#5156) sityuka80 válasza Jarod1 (#5153) üzenetére


sityuka80
tag

Értem, h exportálom el is kezdi csinálja befejezi de hová teszi amit exportál?

(#5157) kraftxld válasza sityuka80 (#5155) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mi akadályoz meg abban, hogy a gépre amin az Outlook Express van felrakj egy Office 2010 próbaverziót, importáld a cuccot, majd a .pst file-t átmásold az új gépre? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5158) sityuka80 válasza kraftxld (#5157) üzenetére


sityuka80
tag

Ö, megpróbálom.
Köszönöm.

(#5159) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Van egy gép 2003-as outlook-al. Egy másik gép 2013-as outlook-al.

Át kellene vinnem mindent egyikből a másikba. Több problémába is belefutottam. Az emailfiókot már beállítottam, azzal nincs gond.

2003-ból kiexportáltam az adatokat, majd 2013-al megnyitottam, de kiírta, hogy nem .pst fájl, miközben az.
A másik, hogy ha jól figyeltem meg (nem enyém a gép) nem névjegyzékek vannak, hanem előzményként szerepelnek csak a címzettek. Ezt miként tudnám átvinni? Vagy valahogy lementeni névjegyzékbe az előzményeket.

Előre is köszönöm! :)

(#5160) sityuka80 válasza kraftxld (#5157) üzenetére


sityuka80
tag

Szia.

A .pst tartalmazza a beállításokat és jelszavat címjegyzéket is?

üdv.

(#5161) Jarod1 válasza Mate (#5159) üzenetére


Jarod1
addikt

ha először az email fiókot beállítottad és utána inportáltad a pst akkor 2 pst-d van..

(#5162) sityuka80 válasza Jarod1 (#5161) üzenetére


sityuka80
tag

Nem állítottam előre postafiókot csak ahogy írtad átmásoltam.

(#5163) Mate válasza sityuka80 (#5162) üzenetére


Mate
nagyúr

Az nekem szólt :D

(#5164) sityuka80 válasza Mate (#5163) üzenetére


sityuka80
tag

Tényleg

(#5165) kraftxld válasza sityuka80 (#5160) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Fiókbeállításokat nem, de azon kívül mindent.
A jelszavat és egybeket a nirsoft féle mailpassview-el lehet kitermelni az Express-ből.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5166) sityuka80 válasza kraftxld (#5165) üzenetére


sityuka80
tag

Beállítottam mindent de levelet nem sikerül küldeni vele.
Azt írja nem tud kapcsolatot teremteni a kiszolgálóval.

(#5167) Mate válasza Mate (#5159) üzenetére


Mate
nagyúr

Erre valaki?

"A másik, hogy ha jól figyeltem meg (nem enyém a gép) nem névjegyzékek vannak, hanem előzményként szerepelnek csak a címzettek. Ezt miként tudnám átvinni? Vagy valahogy lementeni névjegyzékbe az előzményeket."

(#5168) VeryByte válasza Mate (#5167) üzenetére


VeryByte
őstag

Ezt így most nem értem.
Arra gondolsz, hogy ha elkezdi beírni, akkor kiegészíti? Ha igen, akkor egy nk2 kiterjesztésű fájlt keress!

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5169) Mate válasza VeryByte (#5168) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, arra gondolok. Mindjárt megkeresem :)

(#5170) csixy


csixy
addikt

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem.

A windows 8.1-ben a windows mailben az akarmi@outlook.com postafiókomban a levélszemét mappa nem frissül csak tölt-tölt és tölt.
Van benne szemét mert pakoltam bele, de nem tudom előcsalogatni.
Hogyan lehet ezt meggyógyítani?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#5171) golya87


golya87
őstag

Hello

Segítséget szeretnék kérni.
Van arra mód az outlook.com-on, hogy a bizonyos szabályok szerint mappába leválogatott leveleket jelszóval védjem?
Igen, van jelszó a microsoft-os account-omon, de erre a mappára külön szeretnék jelszót.

(#5172) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

IMAP levelezés van/volt beállítva szülők gépén már régóta, és mióta frissítettük a gépeiket xp-ről win7-re, folyamatos outlook fagyási problémáik vannak, mintha nehézkesen menne a kapcsolat a levelezőszerverhez. A leveleket léptetve, törölgetve, random jelenik meg a hiba, és akár fél perces programbefagyást is okozhat, miközben minden más működik, használható. Outlook 2010 volt előtte is, ugyanezek a fiókok voltak, ugyanazok a hardverek, csak az oprendszer változott.

POP3 levelezés nem opció, IMAP kell!
Találkozott már valaki hasonlóval? 2 gépen is jelen van a hiba.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5173) Jarod1 válasza A_ScHuLcZ (#5172) üzenetére


Jarod1
addikt

win frissítések fent vannak?

(#5174) A_ScHuLcZ válasza Jarod1 (#5173) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, az összes fent van.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5175) alienpapa


alienpapa
senior tag

Sziasztok!
Tényleg nem tudja a program a windows-al együtt való indítást vagy csak én nem találom ezt az opciót?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#5176) kraftxld válasza alienpapa (#5175) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Behúzni az Outlook ikont a startup-ba vagy indítópultba.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5177) Indyke


Indyke
csendes tag

Sziasztok, office 2010 problémám keletkezett. Eddig jól szuperált, de most adott címről egyszerűen nem érkezik meg a levél. A másik gépre (más címmel) igen, a küldött levelemet megkapja a címzett. Válaszlevélként sem jön át. Semmilyen átirányítás és üzenet szabály sincs beállítva. Tanácstalan vagyok, segítsetek kérlek. Az egyéb levelek megjönnek.
köszönöm előre is az ötleteket

[ Szerkesztve ]

(#5178) Jarod1 válasza Indyke (#5177) üzenetére


Jarod1
addikt

víruskereső nincs integrálva az outlookra?spam mappába beleteszi?

(#5179) alienpapa válasza kraftxld (#5176) üzenetére


alienpapa
senior tag

Így csináltam, de ez akkor is totál gáz!

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#5180) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? Google már nem a barátom...

Outlook expresszből ki lett exportálva a címjegyzék csv-be. Próbálnám beimportálni outlook 2007-be de a mezők egyeztetésénél nem stimmelnek a mezők. Próbáltam már sok mindent, de sajnos nem jövök rá a hibára. Próbáltam windows mailbe először, ugyanaz, próbáltam, hogy kiexportálom outlook 2007-ből és a két csv-t megnyitva kézzel átvinném az adatokat, de tök más a kettő.... :F :F

2 külön gépről van szó, ahová be szeretném importálni az egy új gép, nem azon van a meglévő fiók.

Windows 7
Office 2007 Enterprise SP3

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#5181) Indyke válasza Jarod1 (#5178) üzenetére


Indyke
csendes tag

Szia, más levelekkel nincs gondja és semmi sem változott a gépen, spambe sem teszi bele. Nincs melléklet sem csak pár szó a tesztelések miatt de semmi. Én odaküldöm , ők megkapják és válaszolnak rá amit én nem kapok meg.... ennyit tudok sajnos

[ Szerkesztve ]

(#5182) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

kb. 3 hete használjuk az outlook 2013-at Win 7 alatt a vállalaton belül (előtee XP-n outlook expresst használtunk)
Egy baj van vele: álladóan, naponta többször megjelenik egy ablak vmi hitelesítés szerűség (Interntes e-mail, adja meg felhasználónevét és jelszavát). Hiába okézom és írom be a megfelelő dolgokat nem tűnik el.
kérdésem: ez a oulook hibája vagy a szolgáltatóé (egyik gépen sem működik ilyenkor az adott postafiók, még telefonon sem, viszont webmail ok)

a válaszokat előre is köszönöm!

üdv.

ferikek

(#5183) VeryByte válasza ferikek (#5182) üzenetére


VeryByte
őstag

Szerinted? Ha telefonon sem működik, akkor vajon kinek a hibája? :-) Természetesen a szolgáltatóé.

Az Outlook azért dobja fel a jelszó kérő ablakot, mert x számú próbálkozása a kapcsolatfelvételre sikertelen volt és ezért feltételezi, hogy megváltoztak a hitelesítési adatok.

Persze a kérdés az, hogy miért vesztitek el a kapcsolatot a mail szolgááltatóval?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5184) VeryByte válasza Kiskutyák (#5180) üzenetére


VeryByte
őstag

Mivel senki nem válaszolt, ezért mondjuk én annyit megnéznék, hogy az első pár sort próbálnám csak beimportálni.
A probléma szépen látszik, nem ismeri fel a mező határokat.

Sose próbáltam magam ilyennel szivatni, ezért nem tudok most bővebbet írni.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5185) Kiskutyák válasza VeryByte (#5184) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

Igen, nem ismeri fel. Az a baj, hogy az első sorba túl sok mindent rakott exportáláskor, és az Outlook 2007-ben importáláskor meg láthatóan a képen, teljesen szét akarja szedni. Na most ott már nem tudom kézzel szétszedni. Ha benyitom excelbe, ott úgytűnik mintha minden a helyén lenne.

Megpróbáltam azt, hogy kiexportáltam egy másikat címjegyzéket tesztként outlook2007-ből, hogy a két csv fájlt összehasonlítsam excelben. És amit frissen ki-exportáltam teljesen más mint ami az Outlook Expresszből lett kimentve. :F :F :F Úgyhogy manuálisan sem tudom így átmásolgatni az adatokat.

Már nincs ötletem, hogy mit csináljak. :W

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#5186) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

Így néz ki az outlook 2007 mintamező.csv, szemléltetés végett hoztam létre.

És ígynéz ki az ami az express-ből lett kiexportálva:

Szóval tanácstalan vagyok. :O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#5187) Kiskutyák válasza Kiskutyák (#5186) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

így néz ki ha outlook 2007-ből exportálom ki a címjegyzéket/névjegyeket.

Talán az megoldás lehet, ha a forrás gépre amin az outlook expressz van, feltelepítek egy próbaverziós outlook 2007-et(Office2007 Enterprise), és úgy próbálom meg importálni?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#5188) lexter00


lexter00
őstag

Hogyan kell beállítani hogy videót is automatán töltsön fel telefonról az ONEdrive-be?Mert sehol se találom azt a opciót.

(#5189) gyorfy


gyorfy
csendes tag

Sziasztok!

Valószínűleg már elhangzott itt a fórumon a kérdés, nem olvastam vissza, ezért elnézést kérek előre is.

Azt szeretném kérdezni, tudjátok-e, hogyan lehetne rábírni az Outlookot, hogy az elküldött levelemet áthelyezze az "Elküldött levelek" mappából egy másik mappába.

Van ilyen szabály, de csak a beérkezett levelekre. Az elküldött levelek esetében, csak másolatot lehet
egy másik mappába helyeztetni, és az eredeti megmarad az "Elküldött levelek" mappában.

Outlook 2003- és 2007-ben kellene megoldani, de láttam egy leírást, hogy 2010-es Office-ban is csak így működik.

Van valakinek ötlete, illetve kész megoldása?
Főleg szabályok érdekelnének, de VBA is jöhet, talán meg tudom oldani.

Előre is köszi!

(#5190) gyorfy válasza gyorfy (#5189) üzenetére


gyorfy
csendes tag

Megtudtam, hogy szabályt nem lehet létrehozni, még makróban sem.
De MIÉÉÉÉRT???? :W :W :W
Miért kellett ezt így megoldani?! :O

És miért nem lehet a címzett e-mail címét megadni szövegként a makróban. Csak a SenderEmailAddress-t.
MIÉÉÉÉRT???? :W :W :W
:O :O :O :O

Esetleg vki máshogy tudja?
Sajnos nem vagyok pro a makró programozásban, csak lelkes barkácsoló.

(#5191) mr_ricsi válasza Kiskutyák (#5180) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A .csv fájlt nyisd meg például a notepadban, aztán az összes pontosvesszőt cseréld le vesszőre, és ments el a fájlt. Aztán a "vesszőkkel" tagolt .csv fájlodat exportáld "pontosvesszővel tagolt adatok" pontban, és működni fog.

[ Szerkesztve ]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#5192) mr_ricsi válasza mr_ricsi (#5191) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Javítva: Aztán a "vesszőkkel" tagolt .csv fájlodat importáld az Outlookba a "pontosvesszővel tagolt adatok" pontban, és működni fog."

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#5193) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok!

Gyors infóra lenne szükségem, egy hozzáértőtől...
Office 2010 Outlooknál, egy emailt megnyitva, file/save opciót választva hová kerülnek mentésre az e-mailek?
Tehát nem save as, hanem sima save gombra kattintva, mi az alapértelmezett elérési útvonal?
A google álltal feldobott találatok alapján megnéztem minden útvonalat, de egyikben sincsenek e-mailek.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#5194) Kiskutyák válasza mr_ricsi (#5192) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

Köszönöm a segítséget, de már megoldottam másképp.

virtualba felraktam egy Xp-t, arra egy outlook 2007-et. Outlook Expresszbe behúztam a címjegyzéket, outlook2007-be beimportáltam az expresszből és utána kiexportáltam outlook2007-ből csv-be. Ezt már a másik gép szépen beolvasta. :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#5195) Chrisluke


Chrisluke
csendes tag

Sziasztok!

Nem értek a levelező programokhoz ezért szeretném a segítségeteket kérni. Az elmúlt időszakban a Thunderbird levelező programot használtam azonban a közelmúltban egyik percről a másikra eltűntek a szinkronizált e-mail fiókok belőle, ezért szeretnék váltani az Outlookra (2010), mivel mind céges, mind privát fiókokat egy programmal szeretnék kezelni ezek között van gmail és inviteles egyaránt.
Az inviteles(ek) szinkronizálása gond nélkül megtörtént a gmaileseknél azonban nem tudom eldönteni hogy POP vagy IMAP alapon szinkronizáljam.
Amennyiben az IMAP-ot választom úgy minden esetben mikor frissíteni fogom az Outlookot (küldés-fogadás) hosszú ideig szinkronizálja vagy ez a folyamat csak a legelső esetben figyelhető meg?
Ha a POP-ot választom ott az elején tötyörészik sokáig mig a leveleket betölti a gmail-es fiókomból utána viszont csak néhány másodpercig frissít, csak ebben az esetben az nem tetszik, hogy a gmailben a beérkező levelek nem jelennek meg hanem csak és kizárólag az Outlookban.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5196) VeryByte válasza Chrisluke (#5195) üzenetére


VeryByte
őstag

POP: Ha beállítod, az Outlook-ban, hogy maradjanak a szerveren, akkor ott is látni fogod. De az Outlook-ból elküldöttek csak az Outlook-odban lesznek meg.
IMAP: szerveren is megvannak mind a beérkező, mind pedig az elküldött leveleid. Ha egyszer beszinkronizálta magát, akkor a szinkron nem tart soká, kb. ugyanannyi mint POP esetében.

Személy szerint az IMAP-ot javaslom, ahol jó az IMAP szerver (google).

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5197) Chrisluke válasza VeryByte (#5196) üzenetére


Chrisluke
csendes tag

Akkor én valamit nagyon elcseszhettem mert a frissítés során a következőt írja ki " megosztott mappák szinkronizálása xy@gmail.com" és órákig tölti be. mi lehet az oka?

(#5198) fiATHaLON válasza Chrisluke (#5197) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Sziasztok!

Most kezdtem Outlook használatba (2013). Mit kell tennem ahhoz, hogy minden
email cím teljes adatbázisát lássam (bejövő üzenetek, elküldött, stb.), mert csak
az alapértelmezett fiók elemeit látom, minden más fiók megjelenik ugyan, sőt még
levelet is tudok küldeni, de semmi forgalmat nem látok.
Előre is köszönöm!
(pop3 beállítással vagyok, ha ez számít...)

(#5199) Chrisluke


Chrisluke
csendes tag

Sziasztok, Szeretném az outlook 2010et használni céges e-mailfiókhoz, de ezt 3 laptopon és 1 asztali gépen szeretném megtenni. Fontos lenne h mindegyik esuközön lássam a bejövő leveleket (attól függetlenül h az egyik gépen már valaki elolvasta a többin is szeretném látni), megoldható ez vagy esélytelen, ha igen Imap v Pop?

(#5200) kraftxld válasza Chrisluke (#5199) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sima ügy exchange fiókkal.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.