Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Melack válasza psg5 (#4900) üzenetére


Melack
veterán

Spamnek jelölheted, ha az neked jó.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4902) psg5 válasza Melack (#4901) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!
Hogyan tudom 2003-asban a tárgymezőben adott szöveget tartalmazót spamnek jelölni?

F.K.T.

(#4903) Melack válasza psg5 (#4902) üzenetére


Melack
veterán

2010em van, de remélem működik a dolog.

Jobb katt a levélen - Create rules - ott tárgy alapján szűrsz, és a végén beállítod, hogy a SPAM/Junk mails közé menjen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4904) psg5 válasza Melack (#4903) üzenetére


psg5
veterán

Köszi! :R
Be tudtam állítani.

F.K.T.

(#4905) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Outlook 2013-ban a Levelek fülön jobb oldalon a Teendősávban meg lehet jeleníteni Naptárt. Mivel több naptárt is használok ,hogyan tudom elérni, hogy ne csak az alap (outlook, csak ezen a számítógépen) naptár teendői és bejegyzései látszódjanak?

Köszönöm

(#4906) Jarod1 válasza Süvi (#4905) üzenetére


Jarod1
addikt

--- nézet,teendősáv

(#4907) Süvi válasza Jarod1 (#4906) üzenetére


Süvi
őstag

Igen, így tudom a naptárt előhívni, de itt csak az alap naptár van én pedig nem azt, hanem másikat (windowslive.com fiókhoz kapcsolódót használnék)
Köszönöm

(#4908) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali hogy tudom beállítani a kejelölt naptárelemet hogy ne figyelmeztessen?

(#4909) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Otlook2010-ben több e-mail címem is be van állítva. Többek között az otthoni előfizetésemnek megfelelő digikabeles e-mail és az smtp-t használó munkahelyi e-mail fiók.
Nyilván, a munkahelyi fiók kimenő levelek része a digikabeles beállítás szerint van konfigurálva.
Eddig működött minden rendesen, pár napja vettem észre (egy Ghost mentés visszatöltés után - de ennek nem kellene hogy köze legyen a problémához) hogy ha a munkahelyi címem a feladó, nem mennek el a levelek, hanem a "Postázandó---"-ban marad, és a küldés/fogadás folyamat sem jelez hibát:

A digikabeles fiók (és az összes többi) normálisan működik.
Ha a beállítások között a munkahelyi fiókom tesztelem, megkapom a microsoft tesztüzenetet.
Látszólag minden rendben van, valami azonban még sem jó!
Van ötletetek?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#4910) VGYke válasza VGYke (#4909) üzenetére


VGYke
addikt

Storno a kérdésem, megoldottam! Valamilyen számomra is érthetetlen okból, a céges e-mail "pst" több példányban is szerepelt itt: C:\Users\User\AppData\Local\Microsoft\Outlook....
Miért is lenne ott az összes pst fájl, mint ahol normálisan keresné az ember, tehát itt: C:\Users\User\Documents\Outlook-fájlok :F
Nos a ...AppData\Local útvonalon, ilyen pst fájlok voltak:

Az outlokból kiirtottam ezt a fiókot, nem aggódva, mert ugye IMAP.
Érdekes módon az ...AppData\Local\Microsoft\Outlook\ könyvtárból nem törlődött az a sok munkahelyi fiókomhoz tartozó *.pst fájl. Ezt "kézzel" töröltem, majd újra létrehoztam a fiókot. Működik! :C

Kb. tudom mi lehetett a hiba forrása (miért lett 3db pst): a fiók beállítását sokadszorra sikerült eltalálnom, mert helyből nem tudtam, hogy a bejövő levelek kiszolgálójának (IMAP) 993 portszámot kell adni és SSL titkosítást, azt gondoltam ezt az otlook kitalálja.... és soha nem töröltem a ...AppData\Local\Microsoft\Outlook\ alatti felesleges fájlokat kézzel. Vagy valami ilyesmi :F :Y

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#4911) Jarod1


Jarod1
addikt

hogy tudok 1 naptárat inportálni hogy a emlékeztetét ne állítson be neki?

(#4912) depmod


depmod
senior tag

Urak, segítséget kérnék!

Adott a gmail fiókom, címtár exportálás a feladat, de a magyar outlook 2007-be csak azt viszi át, hogy létezik a cím, de semmit nem jelenít meg róla, ez valami kódolás hiba lehet. Kipróbáltam mindent, a sztenderd MS eljárást is.
Javaslat?

köszönettel,
depmod

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4913) Jarod1 válasza depmod (#4912) üzenetére


Jarod1
addikt

ki van pipálva az egyéb naptár alatt? képet küldj róla

(#4914) depmod válasza Jarod1 (#4913) üzenetére


depmod
senior tag

Ezt nem egészen értem.
Az exportálásnál mindent kiszed, 1300 körüli névjegykártyát, kontaktot.

Beimportálásnál ezeket berakja, de nem látni belőlük semmit, csak maga a kártya van jelen, adat zéró!

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4915) Jarod1 válasza depmod (#4914) üzenetére


Jarod1
addikt

ja nem olvastam el rendesen hogy címtár, azt hittem naptár. milyen formátumba mented le?

(#4916) depmod válasza Jarod1 (#4915) üzenetére


depmod
senior tag

csv

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4917) Jarod1 válasza depmod (#4916) üzenetére


Jarod1
addikt

outlokos CSV?

(#4918) depmod válasza Jarod1 (#4917) üzenetére


depmod
senior tag

Igen, de próbáltam gmail-es csv-t is. Nincsen különbség, egyik sem műxik.
A CSV állományt az excel megnyitja, látszódnak az adatok, telszámok, de az outlook nem bír velük mit kezdeni...

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4919) Jarod1 válasza depmod (#4918) üzenetére


Jarod1
addikt

hmm, lehet tul régi az outlook, frissítések fent vannak? esetleg próbáld a myphoneexplorerbe beletenni és utána szikronizálni az outlookal, vagy ha ez sem segít akkor 2013 as vagy 10 outlook ot feltenni..

(#4920) depmod válasza Jarod1 (#4919) üzenetére


depmod
senior tag

frissítések rendben vannak.
Ennek működnie kellene, de nem teszi.

Emiatt nem teszek fel 2010-es,13 Outlook-ot, mert nincsen :DDD .

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4921) depmod


depmod
senior tag

Feltettem egy kölcsön 2013-as Office-t, azon is ez a jelenség.

No comment, fogalmam sincsen, hogy eztán mit lehetne tenni.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4922) VeryByte válasza depmod (#4921) üzenetére


VeryByte
őstag

Biztos jó az a CSV, megeszi az Outlook? Én mondjuk Outlook-ba felvennék egy darab névjegyet, azt exportálnám és összehasonlítanám a két CSV-t.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4923) depmod válasza VeryByte (#4922) üzenetére


depmod
senior tag

Az excel megnyitja, ott látom az adatokat, habár nekem kicsit furcsának tűnik.

De könyörgöm, mindent a leírtak szerint csinálok, többször is, több metódusban, hátha, de tényleg olybá tűnik, hogy valami nem műkszik megfelelően.
Csináltam VCF fájlt is, egy címet látott belőle az outlook. Teljesen tanácstalan vagyok, itt valamit vagy én nézek el, vagy ennyire utálja nálam a két "platform" egymást.
Az importáláskor nem ír errort, nem jelez, hogy baj lenne, bedobja az üres kártyákat számszerint a megfelelő mennyiségben és ennyi.

Hogyan kéne vesszős felállásban kinéznie a CSV fjlnak excelben?

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4924) Jarod1 válasza depmod (#4923) üzenetére


Jarod1
addikt

próbáld meg a myphone explorert, ez tudja szikronizálni a gmail és az outlook címtárát.

(#4925) VeryByte válasza depmod (#4923) üzenetére


VeryByte
őstag

Azt, hogy jó-e a CSV, nem erre értettem.
Küldj már át egy mintát, mondjuk a CSV legelső sorával és 5 személy adataival.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4926) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Outlook 2003-at használunk a cégnél. Létezik olyan megoldás, amivel gyorsan tudok váltani az aláírások között? Tehát new e-mail, és akkor mondjuk egy kapcsolóval át lehet kattintani egy másik aláírásra, és kicseréli. Eddig csak azt találtam meg, hogy melyik aláírás legyen az alapértelmezett, de nekem nem ez kell, hanem hogy akkor váltsak gyorsan, amikor én akarok, a default meg maradjon default.

(#4927) depmod válasza VeryByte (#4925) üzenetére


depmod
senior tag

Így néz ki, nem töröltem semmit. Bízom a szakmai stábban, utána úgyis törlöm.

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4928) Vikus


Vikus
tag

Sziasztok!

Nekem is lenne egy problémám. Legfőképpen nem az enyém, mert én nem szoktam használni outlook-ot, hanem egyik ismerősömé. Eddig Windows XP volt a gépén és volt egy mezei outlook express levelezője, amit a windows automatikusan is telepíteni szokott magával. Lényegében megszokta, de váltania kellett gépet, minden új, és erre ment a Windows 7, mellette pedig egy Office Professional Plus 2010 SP2. Szóval a mostani levelezője egy outlook 2010, ami a csomag része volt. Be is lett állítva a felhasználónév, jelszó, amit a T-online-tól kapott.
Semmi máshoz nem lett hozzányúlva, igazából a levelezés működik is.
A kérdésem 2 dolog is lenne.
1. A leveleit csak 1 héttel visszamenőleg "szinkronizálta". Hogy lehet, hogy a régebbi levelei is látszódjanak az új programban?
2. Ha levelet szeretne küldeni, és címet akar megadni neki, akkor hogy tudja megoldani, hogy kiválaszthassa a címlistából, vagy esetleg - mint a réginél volt neki - ha elkezdi beírni, hogy "JózsiPista", akkor adja ki neki a "JózsiPista" címeit?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget! :R

(#4929) Melack válasza Vikus (#4928) üzenetére


Melack
veterán

Szia!

1, Régi Expressz alatt hol tárolta a leveleket? Online a mailboxban vagy PSTben (adatfájl) ?
2, Webes felületre ha felléptek, látjátok a régi leveleket?
3, Majd akkor lesz megint ilyen kiválaztós rész, ha több levelet elküldött már. Ez egy adatfájlon múlik, amit a rendszer magának készít. Ha az nincs meg, akkor nincs ilyen (tudtommal az Expressz és az Outlook ilyen téren csereszabatos)

Üdv

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4930) depmod válasza depmod (#4927) üzenetére


depmod
senior tag

Ezek szerint megakadt a projektem.
Ez van, visszatérek a webes felületre és kihajítom az Outlook-ot.

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4931) VeryByte válasza depmod (#4930) üzenetére


VeryByte
őstag

Nem akadt az meg, csak így, hogy küldesz egy képernyőképet, sokra nem megyünk. Annyi az egész problémád, hogy az outlook másképp próbálja meg felolvasni a CSV-det. Meg kell nézni, hogy hogyan akarja beolvasni, jók-e a mező hozzárendelések és ennyi.
Meg lehet ezt oldani, csak kicsit oda kell figyelni.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4932) VeryByte válasza Melack (#4929) üzenetére


VeryByte
őstag

1. OE-ben nincs PST. Simán importálja be a régi leveleket.
2. Szerintem nem biztos, mert ha pop3, akkor az OE valószínűleg nem tárolta fent. Bár ez beállítás kérdése. De egyébként pedig 1. pont.
3. Az Outlook ezt az információt an nk2 fájlban tárolja. OE nem tudom, de ott is lehetséges.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4933) Mauzes válasza Mauzes (#4926) üzenetére


Mauzes
őstag

Valaki?

(#4934) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Office outlook 2007.-ben szeretném beállítani a céges email fiókom.

Ezt kapom:

(#4935) Melack válasza vigyori78 (#4934) üzenetére


Melack
veterán

Nincs kép

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4936) Mercutio_ válasza Melack (#4935) üzenetére


Mercutio_
félisten

De vaaan, de vaaaan....! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4937) Melack válasza Mercutio_ (#4936) üzenetére


Melack
veterán

K.b.szott proxy...... :o

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4938) depmod válasza VeryByte (#4931) üzenetére


depmod
senior tag

Nem ez zavar, mert bizonyára meg lehetne oldani, de maga a tény, hogy teljesen gyári utasítások mentén ezzel szembesül az ember, kicsit feldühít.

Nem tudom, hol a hiba, nagyon már nem is érdekel, de ha gondolod, privátban adhatsz tippet, hátha...

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4939) Melack válasza vigyori78 (#4934) üzenetére


Melack
veterán

Nincs véletlenül offlineban az outlookod?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4940) VeryByte válasza vigyori78 (#4934) üzenetére


VeryByte
őstag

Domain-en belülről akarod beállítani vagy kívülről? Kívülről a beállítás nem biztos, hogy menni fog.
Azt mondjuk én VPN-en keresztül csinálnám.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4941) Vikus válasza Melack (#4929) üzenetére


Vikus
tag

Szia!

Köszi a segítséged! ;)
Igazából a gépen tárolta a levelek tartalmát.. (úgy emlékszem be lehetett állítani, hogy hova mentse, és külön meghajtón volt, ha történne valami a rendszerrel.) Azt meg tudom oldani, hogy a régi "fájlt" átmásolom az új gépére és "megkeresem"? Vagy már nem lenne kompatibilis a régi outlook-al?
Webes felület? ... :( azt sajna nem "tudom" hogy van, vagy hová lehetne fellépni....
Ezt az adatfájlt - amit említettél - hol tudom megtalálni? Ha persze van ilyen. És hogy tudnám a 2010-essel "összehozni"... ? sorry a sok kérdésért... :U :F :R

(#4942) vigyori78 válasza Melack (#4939) üzenetére


vigyori78
őstag

És,hogy tudom online-ra váltani ?

(#4943) Melack válasza Vikus (#4941) üzenetére


Melack
veterán

Semmi gond. Az adatfájlt .pst végződéssel keresd, így: *.pst Így elvileg meg kell találnia.
Hozzáadni gond nélkül hozzá fogod tudni adni: File - Megnyitás - Outlook adatfájl (vagy mi a szösz, angol a rendszerem :S )

T-s net, nem azt mondtad?

(#4942) vigyori78: File - Work offline (katt rá, és nem lesz "kiemelve") MS Office sugó

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4944) Jarod1 válasza vigyori78 (#4942) üzenetére


Jarod1
addikt

lépj a küldés fogadás fülre, ott lesz felül hogy online mód.

(#4945) Gregman


Gregman
tag

Sziasztok!

Feltelepítettem az Outlook 2013-at, de valamit elszúrhattam a konfiguráció során (mail szerver neve? usernév? stb.?), mert valami hasonló hibaüzenetet kapok mint "(#4934) vigyori78".

A fő problémám viszont az, hogy elindítom az Outlook-ot, tölt, kapcsolatot keres majd feldobja a hibaüzenetet és gyakorlatilag csak kilépni tudok a programból, semmi mást.
Azaz nem indul el az Outlook olyan szinten, hogy újra neki tudnék látni a bekonfigurálásának.

Már a komplett Office csomagot "uninstaláltam", gép újraindít, majd ismét feltelepítettem.
Valami még is megmaradt a gépen, mert emlékszik az első konfigurálásra, vagyis nem tudom továbbra sem megváltoztatni a beállításait, mert gyakorlatilag nem indul el a program.

Please help!

[ Szerkesztve ]

(#4946) vigyori78


vigyori78
őstag

Az engem is érdekelne ha újrarakom az office-t akkor melyik mappákat vagy fájlokat kell törölni,hogy minden régebbi beállítás eltűnjön.

Win 8.1 pro + office 2007

[ Szerkesztve ]

(#4947) Melack válasza Gregman (#4945) üzenetére


Melack
veterán

Valami ilyet keress:

C:\Users\xxxxxxx\AppData\Local\Microsoft\Outlook

Meg a registryben az Outlook filejai.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4948) bugizozi válasza Gregman (#4945) üzenetére


bugizozi
őstag

Vezérlőpult / Posta / email fiókok

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4949) VeryByte válasza bugizozi (#4948) üzenetére


VeryByte
őstag

+1, ez a korrekt.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4950) Cifu


Cifu
nagyúr

Sziasztok, egy kis segítség kellene az Outlook 2013 esetében, röviden arról van szó, hogy egy IMAP beállítású fiók van egy laptopon, ami minden egyes küldés/fogadáskor az összes üzenetet letölti a netről. Namost mivel mobilnetről megy a móka, ez annyira nem poénos. Valahol be lehet állítani, hogy ne szinkronizálja folyamatosan az üzeneteket, hanem csak mondjuk az elmúlt 3 napot?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.