Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) emvy válasza SG3rg0 (#5600) üzenetére


emvy
nagyúr

Nincs. Ez régi probléma a GMaillel, én nem Outlookra migraltam de a képeket leszedni nem nagyon lehet sehogy.

while (!sleep) sheep++;

(#5602) SG3rg0 válasza emvy (#5601) üzenetére


SG3rg0
őstag

Szia!

Nem leszedni akarom. Hanem az outlook címtárba a névjegyekhez fényképeket akarok társítani.

(#5603) Sasos válasza SG3rg0 (#5602) üzenetére


Sasos
senior tag

Nem tudom melyik Outlook-ot használod. 2013-alatt.
A nézetet állítsd át "Névjegykártya"-ra. Aztán a kíván kártyára duplakatt, majd a fotó helyén duplakatt, és már tallózhatod is a képet.

Vagy a névjegy benyitása után "Névjegyalbum" fül, "Beállítások" résznél a "Kép" opcióval adhatsz hozzá képet.

[ Szerkesztve ]

(#5604) Teejay83 válasza Sasos (#5603) üzenetére


Teejay83
tag

zerge861 szerintem az outlook.com-ra gondol :)

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#5605) SG3rg0 válasza Teejay83 (#5604) üzenetére


SG3rg0
őstag

Igen! :R

(#5607) Jarod1 válasza #46372352 (#5606) üzenetére


Jarod1
addikt

pop3 vagy imap? melyik szolgáltatóé az emailcím?

(#5610) Sasos válasza #46372352 (#5609) üzenetére


Sasos
senior tag

Ha a fiókra küldött tesztlevelet a szerver eldobja hibaüzenettel, akkor nem is fog megjönni a levél az egészen biztos, hiszen a szerver nem fogadta, hanem elutasította a levelet. A hibaüzenetet kellene meglesni pontosan, hogy milyen hibára hivatkozva dobja el. Ez nekem nem Outlook/beállítás hibának tűnik. Webfelületen esetleg eléred a fiókot? Nem lehet, hogy az előzőleg használt IMAP miatt valóban megtelt?

(#5611) Sasos válasza Teejay83 (#5604) üzenetére


Sasos
senior tag

Úgy már más a gyerek fekvése. :U
(#5605) zerge861 :Akkor kizárt dolog, mert nem tudhatom. Olyat nem használok.

(#5613) Jarod1 válasza #46372352 (#5609) üzenetére


Jarod1
addikt

Mekkora az emailszolgáltatód email tárhelye? Ixeld be hogy torölje a leveleket a szerverről.

(#5615) Sasos válasza #46372352 (#5614) üzenetére


Sasos
senior tag

POP3 törli alapértelmezetten. Itt az lehet a baj, hogy az előző IMAP miatt (alapértelmezetten fent hagyja a leveleket) fent maradtak, majd mivel ezeket már IMAP-pal leszinkronizálta, POP3-mal már nem szedte le (így nem is törölte). Ki a mail szolgáltató? Webes elérés nincs a fiókhoz? Webfelületen belépsz, és megnézed, hogy mi a helyzet a fiókkal.

[ Szerkesztve ]

(#5617) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Sziasztok!

Segítség kellene!
Microsoft Outlook 2007-et használok levelezőnek. WIN 7. Egy ideje, ha bekapcsolom a levelezőt, minden bejelentkezéskor újra kéri a jelszavamat, amit pedig az Outlook létrehozásakor beírtam és jelszó lista rögzítés pipát bejelöltem.
Töröltem,majd megint létrehoztam,de akkor sem jó.
3 freemail van beállítva,és csak nállam dobja ki a jelszókérő ablakot.
Van valakinek megoldása?

Köszönöm.

(#5618) Sasos válasza #46372352 (#5616) üzenetére


Sasos
senior tag

digi.hu-->jobb felső sarokban "webmail" ikonka katt. A többit megoldod szerintem. :)

(#5619) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok!

A web alapú outlook levelezőrendszerrel van gondom. Firefox alatt az ékezetes csatolmányokat nem tudja megfelelően kezelni és a letöltött állományok átneveződnek kriksz-kraksz betűkre az ékezetes karaktereknél. Már jelentettem a hibát, de eddig semmi.

Ha van valami ötletetek erre, azt szívesen venném. IE alatt minden ok.

:R

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#5620) mellike


mellike
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám. Outlook 2013-at szeretnék használni a céges leveleimhez.

A windows 8.1 beépített outlook-ja tökéletesen működik a címmel, gyorsan reagál a levelek érkezésére, stb.

Viszont a sima Outlook program amit használni szeretnék nem fogadja rögtön az e-maileket. Hiába megyek rá a küldés/fogadás gombra, semmi. Volt olyan, hogy tudtam egy levél érkezéséről, ekkor kiléptem a programról, majd vissza. Legalul rövid ideig látszott egy szinkronizálás felirat, mellett a szokásos küldés/fogadás és megkaptam az e-mailem. Legutoljára a beépített levelezőben megérkezett levél sehogy nem akart megjelenni a programban. Áthelyeztem egy másik mappába, az Outlookban rákattintottam a küldés/fogadásra, majd ezután megjelent az áthelyezett mappában a levél.

Levélküldésnél is van vele probléma: Írok egy e-mailt, elküldöm, majd alul megjelenik egy KÜLDÉSI/FOGADÁSI HIBA jelzés - Küldés feladat hibát jelzett (0x80040119). A levél bár megérkezik a címzettnek, de a postázandó üzenetek között maradt

Tud valaki valami megoldást arra, hogy normálisan tudjam használni az Outlook 2013-at?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#5621) Jarod1 válasza mellike (#5620) üzenetére


Jarod1
addikt

Win frissítések letöltve? Amikor a küldés fogadás gombra nyomsz utána alul kattints a szikronizálás felratra felhozza az ablakot és látod mivel van gond.

(#5622) mellike


mellike
csendes tag

Igen, minden naprakész. Ha csak simán a küldés/fogadásra kattintok, akkor alul nem jelenik meg a szinkronizálás felirat. Eddig párszor bukkant fel, akkor is akkor amikor újraindítottam a programot, ráadásul ha most teszem ugyanezt, akkor most nem jön fel. Ez a legnagyobb problémám, hogy nem tudom reprodukálni a sikeres fogadást :(

(#5623) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

Adott 2x u.a a mail cím egy outlook-on belül csak más megjelenő elnevezéssel. A régi levelező jelenleg nem fut így felvittem az új mail kiszolgálós beállításokat és beállítottam alapértelmezett küldésnek.
Kivettem a külés-fogadás csoportból a régi e-mail fiókot ennek ellenére a küldés-fogadás gombra kattintva próbál csatlakozni a régi levelező kiszolgálóhoz is. Kéri percenként, hogy adjam meg újra a bejövő/kimenő kiszolgáló jelszavát.

Hogy tudom ezt kikapcsolni mert felettébb idegesítő, hogy percenként feljön a kis ablak? :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5624) andrew-msi


andrew-msi
aktív tag

Sziasztok!

Eddig XP-t használtam és az email-ket meg Outlook Express-be gyűjtöttem.
Milyen programot ajánlanátok helyette Windows 8.1 alatt?
Csak levél olvasás és írás a lényeg, semmi extra.
Ami szeretnék a mostani adatbázis könnyen áttudjam vinni és megadható legyen a tárolómappa helye.
Nézegettem a Thunderbird-t de nem az igazi.
Valami más ajánlat?
Előre is köszönöm.

(#5625) VeryByte válasza andrew-msi (#5624) üzenetére


VeryByte
őstag

Windows live mail, a windows live essentials része.
Kinézetre majdnem Outlook Express.
Tárolómappa helyében nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#5626) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Elnézést hogy ebbe a topikba írok, de nem igazán találtam jobbat a kérdésnek.

Feltettem a windows 8.1 vele együtt a "Posta" alkalmazást. Szeretném beállítani az email fiókom, ami egy saját honlaphoz tartozó email fiók.

Elsőnek mikor felraktam, a bejövő leveleket még szinkronizálta, a kimenőket nem küldte el következő hibával:
"A xy fiókból jelenleg nem lehet üzenetet küldeni, kérje a szolgáltató segítségét".

Utána gondoltam leszedem, újra telepítem. Mostmár sajnos még a bejövőket sem szinkroniizálja, a következő hibával: "Sikertelen az üzenetek szinkronizálása".

A bejövő és kimenő levelek kiszolgálóját is jól állította be.

Van ötletetek?

(#5627) Jarod1 válasza fulton (#5626) üzenetére


Jarod1
addikt

mi a netszolgáltatód smtp címe? pop3 v imap?

[ Szerkesztve ]

(#5628) andrew-msi válasza VeryByte (#5625) üzenetére


andrew-msi
aktív tag

Megnézem, köszönöm szépen.

(#5629) fulton válasza Jarod1 (#5627) üzenetére


fulton
addikt

A kimenő leveleknek: Smtp.naracom.hu

(a szolgaltatomnal is ez van megadva, hogy ezt kell beírni)

(#5630) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Azt hogy tudom megoldani hogy Outlook 2010ben amit megnéztem töröltem áthelyeztem, az az outlook webes felületén is törölve áthelyezve legyen?

(#5631) Jarod1 válasza fulton (#5629) üzenetére


Jarod1
addikt

víruskereső tűzfal mi van fent? ki tudod ideiglenesen kapcsolni?

(#5632) fulton válasza Jarod1 (#5631) üzenetére


fulton
addikt

Nis 2014, amit ki is kapcsoltam, de nincs változás.

(#5633) SG3rg0 válasza Jarod1 (#5631) üzenetére


SG3rg0
őstag

Meg van a gond. 30 percenként nézett rá a levelekre hogy jött e valami.
Még egy kérdés. Hogyan lehet egy az egyben Outlookon belül a profilomat lementeni? Esetleg hogy az egyéni beállításaimat és menü elrendezést is elmentse.

(#5634) fulton válasza Jarod1 (#5627) üzenetére


fulton
addikt

Na most ujra raktam a progit, és a bejövő levelek már szinkronizálja, de a kimenőre továbbra is azt kapom hogy:

"A xy fiókból jelenleg nem lehet üzenetet küldeni, kérje a szolgáltató segítségét"

pop3 ast írtam a kimeőkhöz, és most nem a szolgáltatóm által megadottat (mivel nem otthon vagyok) hanem a honlapom szolgáltatója által megadottat. (ezzel egyébként a telefonomon müködik). portot néztem a 25 és a 465 el is. sajna semmi.

(#5635) anonymus89


anonymus89
addikt

Levelezésre melyik klienst ajánlanátok egységesen. (outlook express, outlook, livemail, windows mail)
Ha pl. beszarik a levelezés akkor csak le kell menteni egy fájlt, nem mondjuk fájl menü exportálás és megkérdezi melyik mappát....

Szerintetek melyiket?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5636) Jarod1 válasza fulton (#5634) üzenetére


Jarod1
addikt

a kimenőknek a netszolgáltatód smtpjét kell megadnod de a netszolgáltatás is a saját szolgáltatód kell hogy legyen.. pl nekem datanetes mailem van de diginetes smtp. leszedni a leveleket le tudom mobilneten de küldeni nem tudok csak ha otthon a wifin csatlakozom a nethez.

(#5637) Sasos válasza fulton (#5634) üzenetére


Sasos
senior tag

A szolgáltatók nagy része szűri az SMTP forgalmat, és csak a saját SMTP szerverükkel enged kommunikálni. Vagy az övékét használod, vagy ha az adott szolgáltatónál van erre mód, akkor kikapcsoltatod az SMTP portszűrést. T-nél lehet, Diginél csak Fix IP csomag esetén például. Ki az internetszolgáltatód?

(#5638) Sasos válasza anonymus89 (#5635) üzenetére


Sasos
senior tag

Outlook Express már nincs, 2001-ben jelent meg a 6.0 Win XP-alá. Őt váltotta a Windows Mail, Vista alatt, majd jött az újabb váltásban a Windows Live Mail, Vista, 7, 8 és 8.1 alatt. Tehát ezek az adott oprendszerek saját levelezői. Az Outlook az Office csomag részeként érhető el (csomagtól függően). Persze ezeken túl van számos más (ingyenes) alternatíva is. Én Outlook-ot használok azt sem tudom mióta, amire nekem kell arra tökéletes, az Office-ra meg amúgy is szükségem van, így velejáróban megvan. :-) Ajánlani bármit is, nehéz lenne, ez úgyis szubjektív dolog. Outlook alatt egy fájl mentésével mentheted a leveleket (mappákkal), szűrőbeállításokat, ilyesmit, de a fiókadatokat nem. Azt vagy kézzel újra beállítod, vagy vannak rá okos programok. Mivel én csak ezt használom a többivel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#5639) anonymus89 válasza Sasos (#5638) üzenetére


anonymus89
addikt

Így most már tisztában vagyok a dolgokkal vagy live mail vagy outllok mert office-t nekünk is kell használni.
A múltkor írták, hogy live mail alól az eml fájlokra van szükség de míg kiexportáltattam azt a 6 giga levelezést... :(((

Jelenleg melyik verziót használod? (Outlook)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5640) fulton válasza Sasos (#5637) üzenetére


fulton
addikt

Naracom. De hogy ezt lehet e náluk pass. Most egy masik helyen vagyok, fogalmam nincs milyen internet szolgáltatónál, de bealitottam a win live mail ban a honlapom bejövő es kimenő nek megadott pop3-at. Ebben a programban megy az üzenet küldés. De a postaban ugyan azon bealitasokkal tovabbra sem. Csak a fogadás. Nem ertem.

(#5641) Sasos válasza anonymus89 (#5639) üzenetére


Sasos
senior tag

Otthon 2013-at, melóhelyen 2010-et. Ez alatt egy darab adatbázist csinál (Ha több fiók van, és hagyod, hogy fiókonként létrehozzon egyet, akkor fiókonként 1 fájl. Ez a default. Én egy adatbázis fájlba szoktam rakatni az összes fiókot.) .pst kiterjesztéssel. Ezt kimásolod, bemásolod és megy is minden tovább, kivéve a fiókbeállítások (szervernév, user, pass), de az is megoldható. Olyat is lehet, hogy újat kezdesz, a régit meg benyitod, így látod a régi leveleket is, ha kell, az újak meg az új adatbázisban csücsülnek.

(#5642) Berzso válasza Sasos (#5638) üzenetére


Berzso
tag

Office 2007-ről váltanék 2010-re, az outlook beállításokat szeretném átvinni a 2010-be. Írod, hogy " kézzel újra beállítod, vagy vannak rá okos programok" tudnál okos programot mondani, hogy ne kelljen az összes postafiókot, beállítást, stb. újra megcsinálnom. Előre is köszönöm!

(#5643) Sasos válasza Berzso (#5642) üzenetére


Sasos
senior tag

LINK
Bár itt éppen a nem "tudom a jelszót" volt a probléma, de érdemes körbenézni NirSoft-éknál. :K

(#5644) Sasos válasza Berzso (#5642) üzenetére


Sasos
senior tag

Kicsúsztam az időből...

Szóval van ITT hozzá egy regisrty-s import-export megoldás, és csak a jelszavakat kell újra megadni első indításkor elvileg. Ha nem tudnád a jelszavakat, akkor az előbbi hozzászólásban van hozzá az okosság.

(#5645) Berzso válasza Sasos (#5644) üzenetére


Berzso
tag

Köszi szépen, megpróbálom majd a dolgot kibogozni :-)

(#5646) atomgbu


atomgbu
csendes tag

Melyik outlook programmal szinkronizál a Kies program?
Megvenni nem szeretném, mert a telefonból való jegyzet lementésére használnám. Kies programmal elkészült egy Memo.mms biztonsági mentésű fájl, de olvashatóvá tenni csak Outlook-kal azt írta a Kies. Tudtok segíteni? Megvenni nem szeretném ezért a programot mondjuk.
Előre is nagyon köszönöm! (Főleg hogy a a szolgáltatók szervizétől elkezdve már mindenhol jártam ezügyben.)

:) aTomGBU, www.vasarnapeste.hu www.golgotaradio.hu

(#5647) anonymus89 válasza Sasos (#5641) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi, szerintem így fogom csinálni mert jó ötlet, hogy csak egy fájlt kell másolgatni.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5648) cellpeti


cellpeti
veterán

hogyan tudom megtenni azt, hogy az alsó sorba legyenek a feladatok, naptár...stb?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5649) hape60


hape60
aktív tag

A következő a kérdésem: a régi gépen XP Pro és Outllook2003 volt, az újon win7 és outlook2013. AZ email fiókok beállításait át lehet importálni, vagy újra kell írogatni? (4 email fiók van a gépen.) A .pst fájlokat átraktam, volt mentésem.

(#5650) hape60 válasza hape60 (#5649) üzenetére


hape60
aktív tag

megoldottam :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.