Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

Ha küldenek nekem pl reklámleveleket, ma pl a LIDl, akkor a képek nem jelennek meg a levélben. Hogy lehet beállítani, h lássam a képeket?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4502) Drag77 válasza Jarod1 (#4500) üzenetére


Drag77
senior tag

enged több gépről belépni

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#4503) kraftxld válasza tevfik (#4499) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha Exchange vagy Office 365 fiókhoz csatlakozik az Outlook akkor simán tudja.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4504) kraftxld válasza Newyorker (#4501) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4505) atillaahun


atillaahun
veterán

Meg lehet valahogy mondani az Outlook 2003-nak, hogy ne ABC sorrendbe rendezze már a mappáimat bal oldalt, hanem ahogy én akarom?

(#4506) bugizozi válasza atillaahun (#4505) üzenetére


bugizozi
őstag

tegyél eléjük számot (1,2.3...) ;)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4507) Newyorker válasza kraftxld (#4504) üzenetére


Newyorker
addikt

:R

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4508) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hogy a 2003 outlookból hogyan tudnám a leveleimet és a beállításaimat átenni egy másik gépre, amin már 2010 outlook fut?
A segítséget előre is köszönöm!

(#4509) Gabás válasza qpakcovboy (#4508) üzenetére


Gabás
addikt

optimális esetben egyszerűen megnyitod a pst fájlt

(#4510) Ablakos válasza qpakcovboy (#4508) üzenetére


Ablakos
őstag

Levél és egyéb adatbázisban tárolt adat nem gond. Pst-ben vannak a levelek, névjegy, jegyzet stb. Azt egyszerűen bemásolod a megfelelő folderbe. Fiókbeállítások registriben vannak. Szerintem meg se próbáld. Egyébként újra beállítáni példul 5 fiókot (nekem csak annyi van) kb negyed óra.

Tehát felveszed a 2010-ben az első levélfiókot és azt mondod, hogy használjon egy meglévő outlook adatfájlt. Ahová másoltad a 2003-as pst arra mutatsz. etc.

[ Szerkesztve ]

(#4511) angelside77


angelside77
tag

Sziasztok!

Az outlook 2010-ben ki lehet lőni valahogy, hogy ne nyissa, mutassa a mellékleteket (pdf, Excel stb.) automatikusan? Marha zavaró tud számomra lenni. Én csak rá szeretnék kattintani, és kimásolni egy megadott helyre, és csak ott megnyitni. Nincs rá szükségem, hogy az Outlook-on belül nekem megnyissa.

Előre is köszi!

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#4512) Ablakos válasza angelside77 (#4511) üzenetére


Ablakos
őstag

Fájl -> Beállítások -> Adatvédelmi központ - > Adatvédelmi központ kezelés (bal oldalon)-> Mellékletkezelés

[ Szerkesztve ]

(#4513) havri1


havri1
félisten

Helló!

Használja valaki a GO Contact Sync Mod vagy annak egyszerűsített változatát a Google Contactok szinkronizálására?
Régen nagyon szépen működött, most pedig nem tudom normális működésre bírni :(

:R

havri

(#4514) InfiniteReality válasza havri1 (#4513) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Régebb nekem is rendesen működött, de mostmár nálam se jó. Igaz ez céges környezet és Office 2010, de régebben ment.
Aztán ki tudja, hogy a céges policy-k változtak, esetleg valami update miatt, de nem tudtam működésre bírni...
Amikor frissítene, elszáll a program. Vagy úgy tesz mint aki frissít, de nem történik semmi.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#4515) havri1 válasza InfiniteReality (#4514) üzenetére


havri1
félisten

2 óra szívás után most leszinkronizálta rendesen. Persze mire idáig eljutottam, 2x törölte az összes Google Contactomat webről :W Még jó, hogy időben észrevettem, és a telefonom lekapcsoltam a netről, és le tudtam menteni a kapcsolatokat sd-re.. :DDD
Szóval most jó, de továbbra sem tudom hogy :
- Mi volt a gond
- Mitől javult meg
:U

havri

(#4516) InfiniteReality válasza havri1 (#4515) üzenetére


InfiniteReality
őstag

A lényeg hogy akkor megbízhatóan működik :DDD

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#4517) bugizozi válasza havri1 (#4515) üzenetére


bugizozi
őstag

- Mi volt a gond
- Mitől javult meg

Ez a legszebb ebben a szakmában :C

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4518) angelside77 válasza Ablakos (#4512) üzenetére


angelside77
tag

Köszönöm!

Az Istenért sem tudtam megtalálni. :W

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#4519) McDog


McDog
aktív tag

Sziasztok!
Outlook 2010-ben néha az elküldendő levél a postázandóban marad, annak ellenére, hogy elküldésre kerül. Próbáltam már gyorsítótár kikapcsolást, ost törlést, de nem látom eredményt.
Tudja valaki a megoldást?

(#4520) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Win 8-nál hogyan tudom beállítani a 2013-as outlookot,hogy autómatikusan induljon a gép bekapcsolásakor,és fusson a háttérben?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4521) Jarod1 válasza beci (#4520) üzenetére


Jarod1
addikt

indítópultbaa betenni esetleg, ha még van a win8 nál ilyen..

(#4522) Vangelis


Vangelis
nagyúr

NEkem is volna egy kis gondom eme remek programmal.

Adott egy gép és nem látja valamiért a leveleket. Több mappa van de nem látja, csak a kimenő eddigi leveleket.

A dbx-ek megvannak a mappában de nem tölti be őket valamiért.

A könyvtár szerkezetet sem hozza be sajnos.

Az új beérkezők jönnek szépen azzal nincs semmi gond.
Talán a 2gb os határ a gond.

Thunder nem tölti át csak az azóta beérkezett leveleket semmi mást.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4523) McDog válasza Vangelis (#4522) üzenetére


McDog
aktív tag

Ha leválasztod és visszarakod a személyes mappákat akkor sem tölti be? Másik gépen próbáltad hozzáadni a személyes mappát?

(#4524) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello

Megsérült az egyik gépünkön a usernak az személyes mappáját tartalmazó pst file.
Az outlookja (2003) ezt mondja.

Hogy tudom ezt valahogy olvashatóvá tenni neki.
A pst file mérete 1 Gb körül van, 8 000 körüli levélszámmal.

Lefutattam az outlook áoltal javasolt scanpst eszközt talált benne kemény 14 levelet.
pedig ettől jóval többet kelett volna.

Hogy lehetne megmenteni ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#4525) McDog válasza Core2duo6600 (#4524) üzenetére


McDog
aktív tag

Advanced Outlook Repair -t próbáld ki!

(#4526) Vangelis válasza McDog (#4523) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát ha tudnám, hogyan kell. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4527) Lincy


Lincy
csendes tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy van-e megoldás az outlook és a gmail szinkronizálására (értsd: gmail-en használni a céges levelezést, de outlook-ot megnyitva is folyamatosan lehetne kezelni azt.) a google apps fizetős szolgáltatásán kívül?

Előre is köszi a válaszokat, remélem sikerült érthetően leírnom a kérdést...

(#4528) Mercutio_ válasza Lincy (#4527) üzenetére


Mercutio_
félisten

A most kikerült USA megfigyelési botrány után értelmes cég nem bízza a google-ra a bizalmas belső levelezését :N (sőt szvsz előtte se tette)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4529) weiss


weiss
addikt

Sziasztok, olyannal találkozott valaki, hogy közös mailboxban ami át lett migrálva O365-be nem működik a flag? Tehát a user rákattint, hogy ott legyen a piros jelölő, de ez nem történik meg, csak a mail kap egy új kézbesítési időpontot, és így a lista legtetejére kerül.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#4530) weiss válasza weiss (#4529) üzenetére


weiss
addikt

Egy kis adalék: ha webmailből állítom, akkor beállítódik, de outlookból tobvábbra se megy, csak látszódik. Csak azoknál az emaileknél csinálja, ahol azt írja, hogy ez a mail nem volt elküldve, de ez eléggé fura, mert az inboxról van szó.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#4531) InfiniteReality válasza weiss (#4530) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Csináld újra a usernek az Outlook profilt és megjavul. Gyanítom a cached mód is be van kapcsolva. A profilba nagyon sok mindent lement, amiket nem látsz.
Első körben nézd meg a cached módot, ha be van kapcsolva, kapcsold ki, s nézdmeg jó-e. Ha jó, esetleg próbáldmeg visszakapcsolni. Ha megint "elromlik", állíts be egy új Outlook profilt ami már eleve az O365-re mutat.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#4532) GrandS


GrandS
senior tag

Hátha tudja valaki.
Adott egy gép, amit többen is használnak. Van rajta XP, Outlook, Outlook Express. Az alapértelmezett levelezőprogramnak az Express van beállítva, így amikor mondjuk Excelből küdés levélben (mellékletként)-re kattintunk, az Express-el küldi el.

DE: Van egy Excel file, aminél nem hajlandó csak az Outlook-ot megnyitni.

Ez mitől lehet?

(#4533) weiss válasza InfiniteReality (#4531) üzenetére


weiss
addikt

Köszi! Majd jelentkezem, hogy vált be.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#4534) parki


parki
csendes tag

Egy kis segítség kellene! 2013-as outlookban, ami angol nyelvű, hogyan tudom beállítani azt, hogy lássam az elküldött elemeket? Előre is köszi :DD

(#4535) Mercutio_ válasza parki (#4534) üzenetére


Mercutio_
félisten

Be van állítva, hogy mentse az elkuldotteket?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4536) atillaahun


atillaahun
veterán

Valahogy elmúlt a helyesírás ellenőrzés az Outlook 2003-ban nálam. :(
Hogy csinálom vissza? A beállításokban helyesírás-ellenőrzés menüpont alatt az első "Hibás szó esetén mindig legyen javaslat" be van pedig pipálva. :F
Nagyon más beállítást meg nem találok erre.

(#4537) kelars


kelars
csendes tag

Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Naponta kapok több emailt csatolmánnyal, amiknek a tárgya többnyire ugyanaz (pl Proff213) de néha hozzá van írva valami (pl Proff213 Üdvözlet). A tárgy alapján tovább kell küldenem ezeket az emaileket a csatolmányával együtt bizonyos email címre és erre kéne egy script vagy valami, hogy automatikusan elküldje az emaileket a tárgyban lévő "kód" alapján. A szabályok sajnos nem segítenek. Próbáltam kutakodni a neten és megismerkedni a VBA-val de sikertelenül. Tud valaki megoldást erre? Nagyon sok időt tudnék spórolni ezzel.

Előre is köszi!

(#4538) ethrnz77


ethrnz77
csendes tag

Sziasztok,

A következőkben kérném a segítségeteket.

Van több céges, illetve privát fiókom. Eddig egyenként pop3-mal húztam be őket Outlook alá. A továbbiakban úgyszeretném megoldani, hogy létrehoztam egy live.com fiókot, ez alá pop3-mal behúzom az összes céges és privát fiókomat, a live.com-os fiókomat Exchange Activesync-kel behúzom Outlook 2013-ba. Így egy helyen megvan minden levelem, naptáram, névjegyek + teljes szinkronban van a telepített Outlook, illetve az online felület.

Az Outlook.com-ra bejelentkezve minden működik rendesen, levél küldésekor simán ki tudom választani, melyik email-címről akarom a levelet küldeni. Az Outlook 2013-ban szintén ki tudom választani, hogy melyik email-címről akarok emailt küldeni, az elküldött levélben azonban feladóként az alábbi szerepel

hotmail_**********@live.com Meghatalmazó: ********@******.com

Ha valaki tud esetleg megoldást a problémára, előre is köszönöm.

ethrnz

(#4539) Drag77 válasza ethrnz77 (#4538) üzenetére


Drag77
senior tag

Szia!

Az outlook.com webes felületen az email beállításoknál ved fel a, hogy az adott fiókhoz tartozó smtp servert.
fogas kerék – beállítások - email fiókjai-és ott küldési fiok megadása vagy küldés fogadási
és ott ved fel a mail címekhez az smtp szervereket .

üdv. Drag

ui. én nem pop3 al húzom le a fiókokat , hanem fowardolom az outook.com os fiokba ennek előnye hogy nem x időként kéri le leveleket, hanem azonnal be esik az outlook.com -os fiókba.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#4540) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségeteket a következőben:

Outlook Expressz 2010 van a gépemen itthon, és a céges laptopomon is. Azt szeretném ha a két gép szinkronban lenne, magyarul amit már egyszer elolvastam pl a másik gépen ne jöjjön megint elő olvasatlanként, illetve ami még nagyon fontos lenne, hogy mappákba vannak rendezve a levelek (szabályokkal természetesen), és szeretném ha nem kellene ezt külön külön minden gépen beállítgatnom.

Megoldható ez?

POP3 és SMTP-t használok nem nagyon értek a programhoz, de a munkakörnyezet ezt várja el ... :S köszi előre is!

(#4541) InfiniteReality válasza djnyakesz (#4540) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Ha minden gépen ami azt a postafiókot használja, IMAP van beállítva, akkor teljesül ez az elvárás.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#4542) djnyakesz válasza InfiniteReality (#4541) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Az IMAP pontosan hogy működik? És mi a különbség a POP3hoz képest beállítás tekintetében?

nem azt írom be hogy pop3.xy.hu hanem imap.xy.hu?

Köszi előre is

(#4543) Idenek


Idenek
újonc

A földi vételre alkalmas DVB-T-k, a műholdas vételre is használhatók ?
Milyen csatlakozással ?

Az Otlook-ban nem látom a kimenő leveleket .

[ Szerkesztve ]

(#4544) InfiniteReality válasza djnyakesz (#4542) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Szolgáltatófüggő mit kell beirni. Van hogy se pop3 se imap nem kell csak a cím (xy.hu).

Nagyon vázlatosan, az imap szinkronizál (tehát kétirányú kapcsolat a levelezőszerver felé), míg a POP3 letölt (tehát 1 irányú kapcsolat). Tehát IMAP alatt ha elolvasol egy levelet, az a másik embernél is olvasott lesz (persze függ a szinkronizációs időtől, mennyi idő múlva látszódik ez).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#4545) andy83


andy83
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném teljesen újrarakni a gépemet. Van arra lehetőség, hogy az Outlook 2007-ben elmentett fiókok beállításait kinyerjem valahogy? :F
Mert jó pár e-mail fiókom van benne, és egyszerűbb lenne így, mint utána mindet újra beállítgatni.

Előre is köszi!

facebook.com/SzeretekMozizni

(#4546) Ablakos válasza andy83 (#4545) üzenetére


Ablakos
őstag

Nincs. A pst-t jól tedd el, mert az a lelke mindennek. A fiókokat ujra fogod beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#4547) andy83 válasza Ablakos (#4546) üzenetére


andy83
aktív tag

Ok, köszi!

facebook.com/SzeretekMozizni

(#4548) andy83 válasza Ablakos (#4546) üzenetére


andy83
aktív tag

Újabb probléma merült fel. :(
11gigás az Outlook pst fájlja, és másolásnál azt írja, h írásvédett a fájl. Pedig nem az, az Outlook sem fut. A méretével van a gond? Külső HDD-re másolnám át. :F

facebook.com/SzeretekMozizni

(#4549) Ablakos válasza andy83 (#4548) üzenetére


Ablakos
őstag

Lock van azon a pst-n. Ha megállítottad az outlokot, ctrl+shift +esc és nézd meg, hogy nincs-e ott az outlook egy példánya a futók között. (gyanús :) ) Újraindítva a gépet nem lesz lock. (ameddig nem indul el az outlook.)

A méret nem számít. (pst-ről beszélünk :D )

(#4550) andy83 válasza Ablakos (#4549) üzenetére


andy83
aktív tag

Outlook nem fut, megnéztem. Viszont FAT fájlrendszerű külső HDD-re másolnám. Ez lehet gond?

facebook.com/SzeretekMozizni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.