Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#13551) nanrom


nanrom
csendes tag

Sziasztok! Amatőr kérdés, de csomagváltás esetén (net-> smart) változik-e a számlaszám, illetve szükséges-e új kártyá(ka)t (fizikai és web) igényelni? (Épp 1 hónapja kaptam új fizikai kártyát a mostani számlámhoz, ha ez számít). Esetleg bármi egyéb, amire figyelni kell váltásnál? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13552) blg válasza nanrom (#13551) üzenetére


blg
senior tag

én pár éve csináltam ilyen váltást, akkor a számlaszám megmaradt, de minden más új lett, új kártya, új webkártya, új OTPdirekt azonosító.

(#13553) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A szépkártya app nektek működik? Nekem belé után csak homokórázik. iOS 16.3.1
Köszi

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13554) atillaahun


atillaahun
veterán

Üdv,
OTP Simple-nél NFC-s fizetésnél nem lehet beállítani valahogyan, hogy feloldott telefonnál Ne kérjen már még egyszer ujjlenyomatot mikor érintem?
Baromi idegesítő hogy feloldom a telót, érintem, majd megint ujjlenyomat és megint érinteni kell.
Előző telómnál ez jól működött, de mióta váltottam ez van. :/

(#13555) donjohnson válasza atillaahun (#13554) üzenetére


donjohnson
addikt

szerintem ez android verzió-követelmény (újabb telefon, újabb android). nekem is mindig ujjlenyomatot kér a microsoft authenticator amikor fel van oldva a telefon és várom az értesítést.
inkább örülj neki. ha ellopják a telefonod, nehezebben tudnak majd vele fizetni. több időd lesz letilttatni a dolgokat, amíg feltörik (ha feltörik).

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#13556) Nikaré válasza leslieke (#13553) üzenetére


Nikaré
őstag

Ugyan ez a helyzet.
Android

(#13557) Nikaré válasza leslieke (#13553) üzenetére


Nikaré
őstag

Már működik!

(#13558) leslieke válasza Nikaré (#13557) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

igen, már nálam is. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13559) atillaahun válasza donjohnson (#13555) üzenetére


atillaahun
veterán

Ja én is csak erre tudok gondolni, hogy a 13-as Android miatt. De azért beállítási lehetőség igazán lehetne rá, hogy ne idegeljen ki, mert innentől meg már megint egyszerűbb a fizikai kártyás fizetés, mint ez a baszakodás.

Ha már M Authenticator, az meg érdekes mód pont fordítva működik, régi telón kérte az ujjlenyomatot, most viszont csak simán kiköpi az értesítést a zárképernyőre, nyomom hogy engedélyezés és már kész is. Fasse érti ezeket...

Nézem még ezt az OTP Simple Plus-t is, hogy felrakom kipróbálni, hátha... Viszont azt írja érintéses fizetés OTP Visa bankkártyákkal. Akkor a Mastercard-ommal meg se próbáljam? :|

[ Szerkesztve ]

(#13560) kp78


kp78
addikt

A régi netbankos (webes) felületről már nem lehet utalást indítani? :F
Csináltam egy utalást, de nem jelent meg a kivonaton, pár perc múlva megismételtem, a rendszer szólt is, h ugyanezen adatokkal nemrégen már utaltam, biztos folytatom-e.
Folytattam, de ezt sem dolgozták fel.
Chat-en beszéltem ügyintézővel, aki azt mondta, h a számlakör karbantartás menüpontban tegyem teljes körűre a jogosultságot.
Kérdeztem, h ez mitől változott volna meg, hisz nem olyan régen még utaltam weben keresztül is, de nem tudta. Ezek szerint csak tippelt, mivel miután elköszöntünk beléptem, és a jogosultság "teljes"-re van állítva.

Lehet regisztrálnom kellene az új felületre. :U
Az új felület a mobilapplikációval egyidejűleg lesz fizetős?
:R

(#13561) kp78 válasza kp78 (#13560) üzenetére


kp78
addikt

Harmadszorra csak kiszúrta a szemem, h QR kóddal a telefonos mobilapp használatával jóvá kell hagyni az utalást. :B

(#13562) vnorbi válasza kp78 (#13560) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Ha a számlatörténetet nézed, akkor ott nem mindig valós idejű adatokat látsz. Lehet, hogy ha kicsit később visszanézel, akkor már ott lesz mindkét utalás feldolgozva.

Szerk: így már tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#13563) kp78 válasza vnorbi (#13562) üzenetére


kp78
addikt

:R
Így már az. :U
De a Smartbank idejében nem kellett a webes utalásokat a mobilapp-ban jóváhagyni jól emlékszem ugye?

Ezt esetleg tudod?
Az új felület a mobilapplikációval egyidejűleg lesz fizetős?

:R

(#13564) skroy válasza kp78 (#13563) üzenetére


skroy
senior tag

Nem kötelező az appos jóváhagyás, kód is kérhető sms-ben azon az oldalon, ahol a qr kód látható. :)

(#13565) vnorbi válasza kp78 (#13563) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Ha korábban mentett űrlapból indítottad az utalást, akkor nem kellett jóváhagyni. Ha új, korábban nem rögzített számlaszámra utaltál, akkor kellett QR kódos vagy SMS jóváhagyás.

Az új InternetBank és MobilBank a Digitális szolgáltatások része. A Digitális szolgáltatásoknak van havi díja (jelenleg 569 Ft), amit akciós jelleggel nem számolnak fel. Szóval igen, ha egyszer elkezdenek díjat kérni, akkor a mostani szabályozás szerint az új webes felület és mobil alkalmazás egyszerre válik fizetőssé.

(#13566) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
Eurós számlához csak egyféle kártyát lehet kérni (6,53 kibocsátás+33,93 éves díj)
Olcsóbb (bankon belül) nincs?

S23

(#13567) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

A "számláim közti utalás" miért nem megy hétvégén? Ha sima utalásba csinálom, úgy működik?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13568) raziel01 válasza cellpeti (#13567) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem tegnap működött. Mennie kéne.
Hétvégen is 4 mp alatt teljesül.

(#13569) Redneck válasza cellpeti (#13567) üzenetére


Redneck
veterán

Régebben egyáltalán nem működött, mostanában néha igen. Ezen a hétvégén nem. Nem tudom mi ebben a logika, és miért kell várni hétfőig. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13570) csako válasza cellpeti (#13567) üzenetére


csako
veterán

Mi az irány? Pl. Smartnál a főszámláról a takarékosra megy egyből hétvégén is, visszafele viszont csak hétköznap.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13571) Peter.70 válasza csako (#13570) üzenetére


Peter.70
őstag

Ez így van

(#13572) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Banki ugyintezo kollega van koztunk a topikban? Mennyire van lehetoseg elorelepni? Tudna egy kicsit meselni meg az allasrol, akar privat uzenetben is? Szukseges a felsofoku vegzettseg vagy kozepfokuval is siman ajanlott?

(#13573) Peter.70 válasza HaZsolt (#13572) üzenetére


Peter.70
őstag

Ajánlom az otp karrier oldalát

(#13574) cellpeti válasza csako (#13570) üzenetére


cellpeti
veterán

sajnos pont a fordított :O :O

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13575) Andika20


Andika20
csendes tag

Sziasztok! Másnál nem rendetlenkedik a régi fajta böngészős internetbank belépés? Kézzel beírt jelszóval nem enged be, csak ha máshonnan bemásoljuk. Több gépen, interneten, felhasználóval is ezt csinálja.

(#13576) csako válasza Andika20 (#13575) üzenetére


csako
veterán

Billentyűzet kiosztás jó?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13577) Andika20 válasza csako (#13576) üzenetére


Andika20
csendes tag

Biztos nem a billentyűzet a gond, mert másik vezetékes interneten, másik PC-n, más felhasználónak is ezt csinálja. Szerintem nem nálunk van a probléma, ezért kérdezem, hogy esetleg másnál is ezt csinálja-e. Vagy már mindenki az újat használja?

(#13578) Peter.70 válasza Andika20 (#13575) üzenetére


Peter.70
őstag

Én azt vettem észre, hogy első alkalommal mindent jól beírok, és hibát jelez. Másodszorra beenged

(#13579) vnorbi válasza Andika20 (#13575) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Nálam a jelszó első karakterét beveszi, onnantól kezdve minden karakterhez kétszer kell megnyomni a billentyűzet gombját. Látszik a beviteli mezőn is, hogy csak minden második lenyomásra növekszik a kipontozott jelszó hossza. Például ha a jelszavam "password", akkor most azt kell bebillentyűznöm, hogy "paasssswwoorrdd", és úgy enged tovább.

De az is működik, amit Peter.70 írt. Ha egyszer elrontom a jelszót, másodjára úgy tölt vissza az oldal a hibás jelszóra hivatkozva, hogy már nem kell duplán billentyűzni, minden karaktert elfogad elsőre.

(#13580) csako válasza Andika20 (#13577) üzenetére


csako
veterán

Bocsi, az utolsó mondat természetesen lemaradt az olvasásból... :D
Érdemes helyette akkor a QR kódos belépést használni, így nem kell beírni semmit.

Szerk.: A leírt, minden második karakter probléma engem csak Firefox böngészőben érint, Edge nem produkálja (és gondolom Chrome se, de azt nem tudom tesztelni)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13581) Andika20


Andika20
csendes tag

Köszönöm mindenkinek, akkor ezek szerint nem nálunk van a hiba :C Egyébként Firefoxban a dupla beírásos dolgot mi is észrevettük, de miután hibát dobott, nem mertük újra próbálni. Chrome-ban simán be lehetett írni a jelszót, de arra is hibát dobott. Edge-t nem próbáltuk, de akkor majd tesztelem.

(#13582) Peter.70 válasza Andika20 (#13581) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem a hiba edge böngészővel jelentkezett

(#13583) Redneck


Redneck
veterán

Nekem is csak másodikra ment, pedig jól pötyögtem be. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13584) thomeef


thomeef
őstag

Sziasztok, az mi a here hogy 2500ft-os utalásnak 344huf a kezelési költsége? :D

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#13585) blg válasza thomeef (#13584) üzenetére


blg
senior tag

pl. Tempo csomagban ennyi a bankon kívüli utalás minimum díja.

(#13586) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

OTP Mastercard webkártyát adtam meg Simple alkalmazásban de arra nem sikerült aktiválnom az érintéses fizetést.
Ez így valóban nem lehetséges vagy csak rosszul csinálok valamit?

üdv

(#13587) trebrona válasza -szabi- (#13586) üzenetére


trebrona
nagyúr

Webkártyával nem lehet NFC-s fizetést aktiválni, ahhoz fizikai kártya kell.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13588) -szabi- válasza trebrona (#13587) üzenetére


-szabi-
őstag

Sejtettem, hogy ez lesz a ludas.
Köszönöm a megerősítést.

(#13589) Gallmix válasza thomeef (#13584) üzenetére


Gallmix
aktív tag

:Y Ennél kevesebbért utaltam bankfiókból, személyesen, nagyságrendileg több összeget, más bankból más bankba.

(#13590) Batib


Batib
őstag

Hali!
Email címet változtatnék az otpdirektben. Beállítások, ugyfélkapcsolatok menüben meg is találtam. Törlöm illetve módosítom, de nem történik változás. Még visszaigazolást is kapok, hogy oké, de frissül és minden marad a régiben. Írtam a csetben nekik, de a fülük botját sem mozgatják. (a régi direktet használom)

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#13591) MasterMark válasza cellpeti (#13567) üzenetére


MasterMark
titán

Csak fizetési számlákra megy hétvégén az azonnali utalás, takarék számlákra nem.

Switch Tax

(#13592) MasterMark válasza thomeef (#13584) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen számlacsomagban vagy?

Switch Tax

(#13593) Senkijj


Senkijj
csendes tag

Sziasztok! Azt nem tudja valaki, hogy ha eddig a netes vásárlásokat, vagy pl. a Revolutos egyenlegfeltöltést mobil appban hagytam jóvá(ha jól emlékszem, én állítottam be ezt vhol, hogy így legyen), akkor újabban miért kér telekódot és sms-ben küldött kódot?
Ha nem muszáj, nem szeretnék kódokkal időzni...

(#13594) MasterMark válasza Senkijj (#13593) üzenetére


MasterMark
titán

Aktiváld újra a mobil appot, elvileg akkor az fog menni.

Switch Tax

(#13595) thomeef válasza MasterMark (#13592) üzenetére


thomeef
őstag

1000 éves Tempo csomag Otp direkttel

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#13596) ambushka


ambushka
aktív tag

Sziasztok.

Masnal se mukodik a napokban a netes bankkartyas fizetes? Nem jon be a telekodos/jovahagyos oldal mar tobb napja, tobb bongeszobol se... Hulyet kapok mostmar ettol

PSN ambushka8989

(#13597) DS39 válasza ambushka (#13596) üzenetére


DS39
nagyúr

Nálam rendben működött. (Ma)
Lehet a kereskedői oldalon van a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#13598) Hawk74 válasza ambushka (#13596) üzenetére


Hawk74
csendes tag

Nálam sem megy. Interfood-ot szeretnék fizetni, a fizetéskor a CIB felülete bejön, de onnan továbbdobna az acssv.otpbank.hu oldalra, és ott megmakkan. Agyfaszt kapok már 2 napja.

(#13599) Noxy válasza Hawk74 (#13598) üzenetére


Noxy
veterán

Na amíg OTP-s voltam pont ilyen hü..gek miatt cseréltem le mindehol az OTP-s b..kártyát. A Revo.. Wise feltöltéssel soha nem volt gondom az ApplePay-l. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13600) Hawk74 válasza Noxy (#13599) üzenetére


Hawk74
csendes tag

Igen, Revoluttal ki is fizettem. Nevetséges.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.