Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElektrikusDE

    senior tag

    Ma megint volt egy OTP-s kalandom!

    50000 forintot kellett kivennem készpénzben Romániában, elötte többször is megkérdeztem telefonon hogy menyi a költsége:
    A válasz mindkétszer 1%!
    OK!
    A forintos számlámon hagytam 50000Ft. + 1% fölötti összeget, a többit átváltottam RON-ba.
    Viszont mikor kiakartam venni 50000 forintot akkor közölték hogy nem lehet, csak 49000 forintot tudnak adni. :W
    Kérdezem miért?
    Azért mert 1%, DE legalább 3 Euró a költsége. (ez miért nem tudták megmondani, amikor telefonban kétszer is megkérdeztem?)
    Mondom kifizetem RON-ban, a válasz az hogy ilyet nem lehet csinálni, de sebaj, van a RON-nos számlámon pénz, így 100 forintot onnan átváltanak.
    Nem jött össze nekik, talán kevés az összeg?
    Legyen 1000 forint, megint nem jó.
    OK!
    Akkor adják oda az igért 49000 forintot.
    A válasz mégsem tudják, mert nincs ötezresük. (pedig már 2x is az mondta a hölgy hogy tud adni 49000 forintot.
    Kezdtem kicsit mérges lenni, megkértem a hölgyet hogy a telefonomon hadd váltsak én SmartBankban 100 forintot, így végül sikerült az 50000 forint felvétele. :DD

    Ui:

    Ha valaki más meséli, el sem hiszem! :W

    OTP Bank (Románia)

    [ Szerkesztve ]

    “Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés