Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26885) BlacKSouL válasza bandus (#26881) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez nagyjából bárhol a világon normálisan van, kivéve ezt a magyar vagy milyen országot.
Barcelonában egy térképpel a kezemben bolyongtam a belvárosban és kerestem nagyjából egy környéket estefelé, hogy majd vacsorázok, és a találomra utcán séta közben leszólított 3 lányból mindhárom nagyon szép volt, valamennyire+kézzellábbal tudott angolul, mosolygott, segített, közvetlen volt, pedig csak azt kérdeztem hogy ez meg ez merre van. Romániában (Temesvár) dettó, Horvátországról is jó emlékeim vannak, de sorolhatnám szinte az összeset ahol jártam.

Itthon meg a "Szia, ne haragudj, tudsz nekem segíteni egy kicsit?" kérdésre általában a "Bocs, nem", vagy a "Nem", vagy a szó nélkül elsétálás, vagy a látványosan fejet elfordítás a reakció. Az átlagos, vagy nem különösebben feltűnő szépségű lányoknál. Akik meg egy kicsit is jobban néznek ki, vagy akik annyira nem, de azt hiszik magukról, azok meg igyekeznek nem a pórnéppel vegyülni, egyáltalán fáj nekik, hogy nem egy külön emelt járdán közlekedhetnek. Buszon leüléskor bedugják a fülhallgatót, mint megtudtam azért, nehogy egy faszi (nem egy konkrét, akármelyik) megszólítsa őket, és beszélgetniük kelljen.

[Moderálva]

[ Módosította: #65675776 ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.