Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45901) Psychonaut válasza pohár (#45900) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem úgy van, hogy hetente más színű poharat osztanak? Nekem van egy piros. :P

(#45902) tildy válasza Psychonaut (#45895) üzenetére


tildy
nagyúr

Amikor a 100 forintos akcijó volt, mi isodajártunk vacsorázni húsgolyót.
De jó kaják vannak.
hotdog is jó :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45903) glutamin


glutamin
őstag

Sziasztok!

Tudna mondani valaki Bp környékén (lehetőleg 11 kerhez nem túlságosan messze, persze autóval) bográcsozási lehetőséget. Olyat, ahová csak úgy oda lehet menni minden egyéb megszorítás nélkül és lehet nyugisan főzőcskézni. Állvány, bogrács az van, csak jó helyet nem tudunk a közelben.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#45904) pohár válasza Psychonaut (#45901) üzenetére


pohár
félisten

7 féle pohár van, 7 hétig mindig másmilyet adnak, utána pedig a maradékot osztogatják a menükhöz :K
Van szürke, lila, rózsaszín meg lime vaagy milen van meg, hiányzik a kék piros meg a zöld :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45905) Psychonaut válasza pohár (#45904) üzenetére


Psychonaut
addikt

Van már itthon egy szürke is megnéztem közben. :P

(#45906) Killing válasza pohár (#45904) üzenetére


Killing
addikt

Én meg már ittam is zöldből. :P De lehet hogy lime volt, fene tudja milyen árnyalatok vannak. :D

[ Módosította: 7 ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#45907) Killing válasza Killing (#45906) üzenetére


Killing
addikt

Itt van, kép megin' nem megy, link se megy. :W
[L:m.blog.hu/zh/zhaoman/image/turokiitttyy.jpg%20][link][/L] :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#45908) Psychonaut válasza Killing (#45907) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ne légy má' béna haver:
turokiittyy

:D :DDD

(#45909) tildy


tildy
nagyúr

Egész gyors itt a voda székház előtt a net.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45910) Psychonaut válasza tildy (#45909) üzenetére


Psychonaut
addikt

Voda székház előtt Pannon mobilnet? ;]

(#45911) pohár válasza Killing (#45906) üzenetére


pohár
félisten

Van zűd meg lájm is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45912) Nordik


Nordik
őstag

Megszáradt pillanatragasztót mivel tudok leszedni műanyagról? :D Úgy, hogy ne marja meg a felületet. :))

(#45913) tildy válasza Psychonaut (#45910) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaja:)

Kiültünk kicsit naponi. hoztunk két gépet, esm is itt tolja joiku wifi spoton. E51ről azzal osztjuk a netet:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45914) Psychonaut válasza tildy (#45913) üzenetére


Psychonaut
addikt

Margit és Lágymányosi híd között a pesti oldalon. Nem is tudtam, hogy az a Vodafone székháza. Azt hittem, csak reklám.

(#45915) Pisztillus válasza tildy (#45913) üzenetére


Pisztillus
senior tag

És hogy szuperálnak a notik? Én eladtam a kollégámnak a kis FuSi-t, nagyon megtetszett neki. És most már boldogan használják... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45916) Tim82 válasza Psychonaut (#45914) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig az az. Bár - mire gondolsz, mint "Margit"? :D

Lágymányosi és Petőfi-híd között.

Egyébként tavasszal, amikor rövid ideig a Vodánál dolgoztam (ma már senki sincs ott, akivel kezdtünk), a székházban nyomták a betanításunkat. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45917) tildy válasza Pisztillus (#45915) üzenetére


tildy
nagyúr

Tökéletes mindkettő. Esmein azóta is áldja a nevem, hogy rábeszéltem notira.
De az övé szebb. Sokkal. Meg gyorsabb is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45918) Psychonaut válasza Tim82 (#45916) üzenetére


Psychonaut
addikt

Bazze mekkora hülye vagyok, pedig minden nap keresztülmegyek rajta suliba menet, 6-ossal a Móriczról a Blaha felé, oszt' mindig Margít hídnak hívom...már rengetegszer kijavítottak, de csak nem tanulom meg. :W :DDD

(#45919) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Gyorsan eltelt ez a hétvége is :(

Üdv: Csabee.

(#45920) Tim82 válasza Psychonaut (#45918) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Margit-hídon most kicsit neccesen tudnál átmenni a négyeshatossal, úgy 8-9 perces menet volna csak a hídon való átjutás. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45921) Psychonaut válasza Tim82 (#45920) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ja tudom, 10-es tábla a villamosnak a Jászain meg a Budai Hídfőnél is. De legalább az élményutazás keretében megcsodálhatod az általában semmittevő, nyugisan cigarettázó vagy egymással beszélgető munkásokat. :P

(#45922) Killing válasza Nordik (#45912) üzenetére


Killing
addikt

Semmi. Már megint nem megy ez a k**va kib*sz*tt linkelés. :W :W :W
Kezdek ideges lenni.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#45923) Esmein


Esmein
nagyúr

király ez a joikuspot (3g/2g mobilnetet oszt tovább a telefonról wlanon keresztül, gyakorlatilag wifi routert csinálva a symbianos készülékből), egy baj van vele. lehet a telefon hamarabb lemerül tőle, mint a laptop saját magától :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#45925) BlacKSouL válasza Psychonaut (#45918) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45926) Sipi16


Sipi16
senior tag

[Erről] semmit sem hallottam. Mondjuk nem lepődtem meg rajta. Sajnos a suli leköt és még olvasni is csak ritkán van időm. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#45927) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Vizlalalsjenltes: andrasy elej oktogonig lezarva azert oktogontol izabellaig all a sor es dudal a sok marha:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45928) Esmein válasza Kalandor (#45924) üzenetére


Esmein
nagyúr

Megvettem a premiumot 5 euroert 6 honapra, ez tamogatja azt is.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#45929) Tim82 válasza Psychonaut (#45921) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pénteken átsétáltam a déli gyalogjárón és legszívesebben instant headshot-ot hajtottam volna végre azokon a kerékpárosokon, akik a nagy betűkkel kiírt figyelmeztetés/kérés ellenére (hogy mivel balesetveszélyes bringával menni ott, szálljanak le a nyeregből és tolják át a bicajt) azért is száguldoztak a gyalogosok között. :(((

Pedig elvileg én is bringás vagyok.

Neduddki: azt hiszem, hogy az Opera előtt valamilyen jubileumi ünnepség van, azért van az Andrássy lezárva.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45930) Psychonaut válasza Tim82 (#45929) üzenetére


Psychonaut
addikt

Disz iz hángeri. .U

Setétlelkű: :D :DDD

(#45931) Tim82


Tim82
nagyúr

Egyébként most nagyon röhögök. Ma benéztem az Oblivion topikba - tegnap bekukucskálva ugyanis láttam, hogy valaki feldobott nagyon izgalmas képeket a Drakensang nevű szerepjátékról (meg kell valahol néznem azt a játékot) - és látva egy szokásos "újonc-vagyok-segítsetek" hsz.-re való reagálást, javasoltam, hogy a topiklátogatók dobják be a modkerben, hogy a cím egészüljön ki a megszokott "olvasd el az 1. hsz.-t!" szöveggel. Erre az egyik ott honos "PH! Nagyúr" (khm... ;] ) úgy leoltott - kár, hogy valamiért szerintem összekevert azzal a szerencsétlen újonccal, aki éppenséggel tényleg a játékkal kapcsolatban kérdezett valamit. Mindenesetre azt már tudom, hogy ahhoz, hogy a Gamepod-on szerzett szakmai hozzászólásokkal legyen valaki az enyémnél újabb regisztrációval "PH! Nagyúr", nem kell igazából sem olvasnia, sem értelmeznie.

Azt hiszem, akkor belőlem még bármi is lehet. Tim82 for President... I mean... Dictator! ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45932) zolynet válasza tildy (#45913) üzenetére


zolynet
addikt

tedd fel iwiw-re 'kockák a szabadban' címmel (ÉKE)
abba is fejezem a mai hsz gyűjtésemet :DDD

Life is too short to stay stock!

(#45933) Psychonaut válasza Tim82 (#45931) üzenetére


Psychonaut
addikt

Write-only: ON ;]

(#45934) Tim82 válasza Psychonaut (#45933) üzenetére


Tim82
nagyúr

De most komolyan, ez is egy karrier, nem? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45935) NoLF válasza neduddki (#45927) üzenetére


NoLF
addikt

de mé van lezárva? s miért hívtál? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45936) Psychonaut válasza Tim82 (#45934) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kell ilyen is, na. :P

Jó éjt mindenkinek, holnap utálatos hétfő! :(((

(#45937) Tim82 válasza Psychonaut (#45936) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link] :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45938) pohár válasza Psychonaut (#45905) üzenetére


pohár
félisten

Ööö honnan van piros poharad? Elvileg olyan nincs is a kínálatban :Y

Megveszem tőled 500ft-ért :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45939) Psychonaut válasza pohár (#45938) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkó' rózsaszín, mindegy én pirosnak néztem... :D
De most már tényleg lépni kell, lassan el kellene kezdenem házikkal foglalkozni. :P

Tim: hát ezaz...

SZERK: tigris: Há' igazán hozhatna még egyet-egyet. Egyet nekem, egyet csészének. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45940) Csabee. válasza Psychonaut (#45939) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Haverom mekibe dolgozik egy készletet hozott :DD

Üdv: Csabee.

(#45941) pohár válasza Csabee. (#45940) üzenetére


pohár
félisten

Nekem már csak kettő kell az üdvösséghez, igazán meglephetnél vele :P :D
Amúgy a sportfogadásos topicban válaszoltam :D

pszihó... van piros is cseszd meg :Y De hogy mivel adják vagy mi, azt nem tudni :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45943) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez mindig annyira érdekes, amikor két ember a világ két ellentétes pontján igyekszik megérteni a másik mondanivalóját egy olyan nyelven, melyet mindketten alig értenek. :D
Pedig a srácnak tudnia kellene angolul, hiszen indiai... :F
Az meg normális, hogy alig tudok angolul, mert csak egy éve tanulom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45944) Esmein válasza Kalandor (#45942) üzenetére


Esmein
nagyúr

Na, csak telefonról írtam, mert lemerült a laptop, szóval a lényeg, hogy van a joikuspot premium, az tudja a https-t is. Igaz azt írja az oldal, hogy minden protokoll támogatott, msn csak meebon keresztül megy (de megy), wow egyáltalán nem, skype viszont jó. Böngészés meg ami belefér. 5 öjrót megért, 6 hónapig úgyse lesz meg a telefonom szerintem, addig meg jó, hogy egy telefonon 2-3 laptoppal is lehet netezni egyszerre.

szerk.: irc-t mondjuk nem próbáltam, legközelebb azt is megnézem

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#45945) pohár válasza pohár (#45941) üzenetére


pohár
félisten

itten van e :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45946) Tim82 válasza Algieba (#45943) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem akarlak elkeseríteni, de az indiaiak rosszabbul beszélnek angolul, mint én. Munkában szerzett tapasztalat, hogy szigetországi angolokkal, valamint amerikaiakkal teljesen jól elboldogulok, arabokkal már kevésbé, de a legrosszabbak az indiaiak. Én nem beszélek jól, de ők sem...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45947) BlacKSouL válasza Tim82 (#45946) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link] ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45948) Bubu79 válasza Tim82 (#45946) üzenetére


Bubu79
addikt

A múlt héten egy cseh, egy román és egy argentin figura keszerálta az angoltudását a cégnél - eltekintve az akcentustól az argentint volt a legnehezebb megérteni, mert elharapta a szavak végét és még halkan is beszélt - legjobban a cseh srác nyomta...

Bár az sokat rontott az elismerésén, hogy egyébként egy akkora formátumú figura volt, hogy komolyan mondom a Vatikánnak csodává kellett volna nyilvánítania az a momentumot, amikor is koccanás és egyéb atrocitás nélkül befért az arca a szimpla ajtón is ;]

Egyébiránt pediglen fáking ószám víkenden vagyok túl, szánsájn, meg minden, veri hepi :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45949) Tim82 válasza Bubu79 (#45948) üzenetére


Tim82
nagyúr

Aw- wait for it -esome? :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45950) Bubu79 válasza Tim82 (#45949) üzenetére


Bubu79
addikt

Gesundheit! :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.