Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18951) Dilikutya válasza Algieba (#18948) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyre durvább. Na akkor vázolom. Az oktató cég főnökének döntése az volt, hogy ne legyen vizsga, hanem csak osszák ki az okleveleket. Nekem ez nem tetszett, de ráhagytam, mert így nyertünk az anyagra +3 órát, amire szükség is volt. Egyébként az oktatást végző cég főnöke egyfolytában mondta az oktatónak, hogy gyorsítson a tanfolyamon, mert szeretné indítani a következőt. Egy 80 órás ECDL-ből is így lett kb 60-65 óra tisztán, amint hallottam. Szerencsére az oktatónk dacolt a felsőbb utasítással, és szépen végigcsináltuk a 120 órát.
És akkor a végén ez az "oklevél" kiverte a biztosítékot. Gyorsan még elmenőben elcsíptük a főnökasszonyt, aki arrogánsan annyit válaszolt, hogy ez teljesen szabályos, mutassuk neki, hol van az leírva, hogy FEOR szám, meg rendes aláírás, meg pecsét kell. Mondom neki, egy ilyen oklevelet fél délután alatt összedobok, ezt nekem senki se hiszi el, mire ő annyit fűz hozzá, hogy diplomát is lehet hamisítani.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18952) pohár válasza Racecam (#18950) üzenetére


pohár
félisten

Race, te hova szoktál publikálni itt a PH-n?

Mivel HÁZIGAZDA vagy, azért van ez a rangod, mert cikkeket írsz ide, ugye jól tudom? :F :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18953) RexpecT válasza pohár (#18952) üzenetére


RexpecT
addikt

Ő csak December elején dolgozik :K ;] .

(#18954) tildy válasza Racecam (#18950) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak annyit , hogy mi az oka a végleges kirakásának?:U
Nem egy olyan ember, aki rendszeresen ilyet művelne, sőt. Ezért én túlzónak találom az ekkora mértékű szankciót , még akkor is, ha történetesen durva és sértő hangnemben küldött el valakit melegebb éghajlatra(nem magával a szankcióval van a probléma, hanem a mértékét sokallom - azt is ismerve Zsigát- , és inkább hivatkozva az "előéletére".)
Csak ennyi.
De igazad van , semmi közöm hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18955) venember83


venember83
nagyúr

No, 4670-en keresztül tekintek már a cyber-térre. Szebb is. :K

(#18956) pohár válasza RexpecT (#18953) üzenetére


pohár
félisten

Weeehehehheh :DDD ;] :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18957) Algieba válasza Dilikutya (#18951) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez így rossz. :(

Szerk.: Ez az év eddigi legjobb trailere. Tetszik. [link]

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18958) nike_ válasza pohár (#18952) üzenetére


nike_
addikt

Más miatt szerintem. ;)

(#18959) Dilikutya válasza Algieba (#18957) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az ÁFSZ-nek írtam már egy levelet, esetleg nem tudod, jogszabályban megvan-e ez fogalmazva pontosan, és ha igen, hol? Vagy hogy hol lehet tenni ezügyben. Nem volt olcsó.
Ráadásul naivan elhittem, hogy a szerződésen szereplő FEOR szám korrekt. Rendszerinformatikus tanfolyam volt, ám ott a 3139 szerepel, ami egyéb számítástechnikai foglalkozások, pl. szoftverüzemeltető, a rendszergazda stb. a 3131.
A nő azzal jött, hogy mutassam meg neki, hol van ez leírva... a durva az, hogy ez egy megyei szinten nagynak mondható Rt, foglalkoznak rendszerkarbantartással, oktatással, szervizzel, van saját boltjuk, és egy hatalmas székház Szolnok belvárosában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18960) Pisztillus válasza venember83 (#18955) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gratulálok, használd egészséggel!

Bub0rek: Szia, merre jártál? Ujjad jól van?

Dilikutya: Ahogy Algieba is mondta, nem jó ez így.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18961) Dilikutya válasza Pisztillus (#18960) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arra már rájöttem magam is:). Te sem tudod, hol lehet intézkedni? Minél hamarabb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18962) NoLF válasza Dilikutya (#18959) üzenetére


NoLF
addikt

meg lettél szopatva, röviden és tömören... :(

ja, erre már rájöttél. akkor sztem munkaügyi központ, vagy oktatási központ, v ilyesmi szerv, aki ezeket kontrollálja.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18963) Dilikutya válasza NoLF (#18962) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csakhogy én ezt nem fogom annyiban hagyni. Egyébként mint megtudtam, ennek a cégnek volt már számos zűrje, egyszer majdnem el is vették a vizsgáztatási jogot. Bár, most már az sem lepne meg, ha rég nem lenne ilyen nekik.
És ugyebár nem egyedül vagyok így, hanem az egész csoport.
Jó lenne pontos jog anyagot találni erről, és megmutatni a vén ***vának, nem sok kedvem van pereskedni akkor sem, ha nekem van igazam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18964) NoLF válasza Dilikutya (#18963) üzenetére


NoLF
addikt

azért mondtam én is, meg kell keresni a megfelelő felügyeleti szervet, rájuk küldeni, visszakérni a tanfolyás díját és csinálni egy másikat vagy ilyesmi.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18965) Pisztillus válasza Dilikutya (#18961) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az ilyeneknek a felettes szerveit nem ismerem, de a Munkaügyi vagy az Oktatási Minisztériumban is lehet érdeklődni, mit lehet ilyenkor tenni. De amit NoLF mondott, az sem rossz.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18966) Dilikutya válasza NoLF (#18964) üzenetére


Dilikutya
félisten

Őszintén szólva, én egy békésebb megegyezést szeretnék, ha lehetséges. Fél évem ment erre is rá, és az a papír meg kéne, ráadásul Szolnokon nincs is több ilyen tanfolyam tudtommal :(
Nem is ez az első ilyen, már a másik nagy oktató céggel is megszívtam, igaz, az nem került volna egy fillérembe sem, így amiatt nagyon nincs jogom morogni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18967) Algieba válasza Algieba (#18957) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kicsit öregnek érzem magamat az indie rockhoz, de ez tetszik nekem. The Arcade fire: Wake up.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18968) NoLF válasza Dilikutya (#18966) üzenetére


NoLF
addikt

mindenesetre akkor is fel kell keresni vmi jogorvoslati szervet, hogy kiderüljön mi a pálya. aztán azzal már lehet érvelni, stb stb

egy megyeszékhelyen nincs több oktató egység? :Y

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18969) fokukac válasza Tim82 (#18876) üzenetére


fokukac
nagyúr

gyakran járok ide, nincs mese...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18970) Dilikutya válasza NoLF (#18968) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én ezt a két céget tudom, ahol van informatikai képzés. Úgy értem, másfajta, nem csak ECDL, meg ilyen alapabb vackok. Sajnos elég szarul állunk.
Ezért is nem akarok pöcsölni vele. Délután annyiba bele akartak menni, hogy ok, lepecsételik, meg minden, de csak ugyanazt az oklevelet adnák ki, és az ő iktatásukban ez ebben a formában nem szerepelne, mert ahhoz mittom én mit kéne megváltoztatni, beszélt a nő összevissza.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18971) venember83 válasza NoLF (#18968) üzenetére


venember83
nagyúr

Szolnok rendkívül kicsi város. :U

(#18972) NoLF válasza venember83 (#18971) üzenetére


NoLF
addikt

a méretével és a népességével valamint a város központjának képével is tisztában vagyok, de azt nem gondoltam hogy egy megyeszékhelyen csak 1 v 2 ilyen lehet...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18973) Dilikutya válasza venember83 (#18971) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért hazai viszonylatban nem olyan kicsi, lakosságát tekintve. Hogy a fű se nől, az más kérdés. 80-100 ezer között van a lakosság, nem tudom pontosan. Van itt a Szüvnek is kirendeltsége, de ott is csak ECDL van. Meg ECDL lehet, hogy még több helyen, de rendes szakirányú tanfolyam nem. Ráadásul ami van, azt is szétcseszik a nemtörődöm hozzánemértő emberek. Mert részben itt is ez van, a főnök, aki egyben oktatásszervező is, hangyányi tudást sem birtokol az informatika egyetlen ágáról sem, állítólag össze akarta vonni a Photoshop és Corel tanfolyamokat....:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18974) venember83 válasza Dilikutya (#18973) üzenetére


venember83
nagyúr

No igen, viszonyítási alap kérdése. Nekem Nagyvárad is kisvárosnak minősül a maga 230 ezer "emberével". Most pedig alvás, ha már a nyomorult HD filmek szívatnak, akkor legalább pihenjem ki magam, viszonylag.

(#18976) tbs


tbs
addikt

Nnnnnna, most olvasom a zindexen Soros papa ismételt parasztságát... :U Legalább ne adná a nevét a dologhoz, ha már ennyire "elhatárolódik" a szerencsétlen megtévesztettje...

Csak b@zmegolni tudok erre... ;] :DDD

(#18977) fokukac válasza tbs (#18976) üzenetére


fokukac
nagyúr

ugyanmár, olvastad, ő ott se volt. ;)
amúgy szerintem erősen álszentkedés megy itt (meg máshol is a világban), a piacbefolyásolással meg a sortolás tiltásával...
minden egyes kontraktus befolyásolja a piacot. 300 ezer kicsit jobban, de ez van.

-------------------------------

Kalandor : kizártnak tartom, hogy amit rádugsz a hangszóró pótbemenetére, az a jel eljusson a hangkártyáig. (oda van írva, azért van rajta, hogy rá tudd tugni az mp3-lejátszód)
Szerintem ilyen hangfal nincsen.

De a probléma könnyen áthidalható : veszel a média markt-ban egy másfél méteres kábelt, bedugod a hangkártyába, és abba dugod a mikrofont.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18978) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kinyíltak a szobámba behozott jácintok. :) Imádom az illatukat.
Ugyan makacskodik a hideg, de a nárciszok mind bimbósak, és csak egy meleg nap kell nekik, hogy kibontsák szirmaikat. A tavasz gyönyörű. A legjobb hónap pedig a június! Oh, akkor minden telítve van élettel.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18979) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mindenki elment aludni. Önmagammal pedig csak nem állok le beszélgetni. :DDD

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18980) BlacKSouL válasza Algieba (#18979) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én nem tudok aludni. Nem tudom holnap mi lesz, és jár az agyam. Ha lefekszem is, csak összevissza dobálom magam, álmodok mindenfélét, és reggel amellett hogy kómás vagyok, még hülyén is indul a nap. Miért kell nekem mindig így járnom. Mindig..így most járok először. Pedig már most a vegetatív idegrendszerem is furán működik. És összefüggéstelenül beszélek...hiába, a VM piszok erős ám. Egyel több és üt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18981) neduddki válasza BlacKSouL (#18980) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

agya neki egy kis sedatif-ot oszt alukaja:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18982) Algieba válasza BlacKSouL (#18980) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"Ma van a holnap tegnapja."

Idővel mindenki rájön, hogy mennyire nincs összefüggő személyisége... előbb-utóbb meglazulnak a csavarok az agyvelőben. Az elme akkor hasal el, amikor önmaga természetét kutatja. Ki vagyok Én? Mik a gondolatok? A lélek létezik vagy csak kitaláció? Ki az az Én? :)) Kész vagyok magam is. De én már évekkel korábban kihajítottam egy rakás alkatrészt az elmémből. Meglepő, hogy még így is működőképes.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18983) fokukac válasza neduddki (#18981) üzenetére


fokukac
nagyúr

agya? neki?
:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18984) kételkedem


kételkedem
addikt

Madárcsicsergős szép napot mindenkinek! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18985) ngabor2 válasza kételkedem (#18984) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja... varnyúkárogósat ;]

(#18986) rarri válasza Algieba (#18982) üzenetére


rarri
senior tag

Erre tudod mit szoktunk mondani ? " éjjél !! örüjjél !! " :D

Mindenkinek vidám, szép tavaszi napot kívánok !

Én most alszom egy csöppet ! :-)) :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18987) zolynet válasza rarri (#18986) üzenetére


zolynet
addikt

'ccakát
&
'reggelt

Örs környékét kerüljétek el még egy jó ideig vmi elb.szottnagy dugoról kiabál az összes rádió

Life is too short to stay stock!

(#18988) NoLF válasza zolynet (#18987) üzenetére


NoLF
addikt

én a 3as vilivel elkerülök minden dugót :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18989) BlacKSouL válasza fokukac (#18983) üzenetére


BlacKSouL
addikt

háát, egyre inkább kételkedem én is.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18990) zolynet válasza NoLF (#18988) üzenetére


zolynet
addikt

má megint nem találtál haza!!! :P ;] ... csak ez derül ki ebből

megvan az új DM album -> Sound Of The Universe :DD

Life is too short to stay stock!

(#18991) NoLF válasza zolynet (#18990) üzenetére


NoLF
addikt

lófüttyöt, azzal járok dolgozni te nagyon hüle :)

nem mész haza holnap?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18992) zolynet válasza NoLF (#18991) üzenetére


zolynet
addikt

majd jövő héten, jelzem ha megyek ;)

Life is too short to stay stock!

(#18993) NoLF válasza zolynet (#18992) üzenetére


NoLF
addikt

én jöv héten maradok... szombaton suli.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18994) zolynet válasza NoLF (#18993) üzenetére


zolynet
addikt

csak neked mert annyira szereted -> nincsen karikás ostorom... v.10.x :DDD

Life is too short to stay stock!

(#18995) NoLF válasza zolynet (#18994) üzenetére


NoLF
addikt

ezen legalább tudtam nevetni :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18996) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

bakker.

kurva szar egy időszak ez most, bakker... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18997) Tim82 válasza bolondember (#18996) üzenetére


Tim82
nagyúr

váj?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18998) RexpecT


RexpecT
addikt

ÚÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú gud dízsé :D

zolynet:
Ez tényleg jó :).

[ Szerkesztve ]

(#18999) bolondember válasza Tim82 (#18997) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szokásos.

Anyám úton kórházba, Szöszi ma 30, lehet megünnepelni se tudjuk, Ő ki van bukva, h még mindig egy fedél alatt él a férjével, el kéne passzolni az autót, de nem sikerül, a telefonom se veszik meg, h egy aprót egyenesbe jöjjek, álláskeresés.

csupa öröm az étel.

tököm kiva'.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19000) Tim82 válasza bolondember (#18999) üzenetére


Tim82
nagyúr

Izé, de az eddigi állásod még megvan, nem?

Anyád miért megy kórházba?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.