Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18751) bolondember válasza kételkedem (#18742) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jóóóóóóóóóó kis kecskebecsinált... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18752) NoLF


NoLF
addikt

hehe, megint játszótérnek nézte valaki a cégparkolót az udvarban, bár most egy erlég impozáns darab ökörködik.

BMW 635 CSi

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18753) zolynet válasza bolondember (#18751) üzenetére


zolynet
addikt

első körben én is a kecskepörire gondoltam :DDD

NoLF: agyatlan f.sz, mármint a bömbis ;)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#18754) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szomorú, hogy ennyire fiatalon is meg lehet halni egyik pillanatról a másikra.
Nagynéném 42 évesen ment el. Szó szerint meghasadt a szíve, vagyis egy régi, észrevétlen kis infarktus izom-hege mentén szétnyílt. 5-10 perc alatt meghalt. :(
Idén februárban lett volna 45 éves.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18755) bolondember válasza NoLF (#18752) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

el nem hiszem, h vannak ilyen emberek... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18756) venember83 válasza zolynet (#18753) üzenetére


venember83
nagyúr

De tetszik az autója. Nem a mostani műanyag BMW-k. :K

(#18757) ádyz


ádyz
addikt

"Szép" napot.

A mai nap nem is lehetne rosszabb. :( :O

(#18758) neduddki válasza NoLF (#18736) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hova??? me hozzam nem gyutt meg...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18759) NoLF válasza neduddki (#18758) üzenetére


NoLF
addikt

rövidzárra.
mavrik adta meg...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18760) kételkedem válasza bolondember (#18751) üzenetére


kételkedem
addikt

Már tegnap is úgy méregettem őket, hogy hamarosan a bográcsba kerülnek ;]

ádyz mi fáj, gyere mesélj!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18761) Algieba válasza kételkedem (#18760) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Fiatalon jó a kecske, mert később nagyon "kecske ízű" lesz a húsa.
Nagyanyám tartott kecskét. Minden évben két fiatal bak került a fagyasztóládába. Aztán lábasba, majd az asztalra.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18762) frame>24 válasza tomcsi23 (#18744) üzenetére


frame>24
addikt

semmit nem érteni abból, amit írsz....

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18763) bolondember válasza kételkedem (#18760) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

maradok a pulykánál.

az nem olyan aranyos. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18764) ádyz válasza kételkedem (#18760) üzenetére


ádyz
addikt

Hát, elég sok minden.

a legrosszabb, hogy a húgom kórházban van. :(

(#18765) kételkedem válasza bolondember (#18763) üzenetére


kételkedem
addikt

A kecskének valóban nagy hátránya, hogy nagyon bájos állat. különösen a kiskecskét tudja az ember megkedvelni!

Algieba az idősebb állatnak valóban jellegzetes szagú és ízű a húsa, különösen igaz ez a bakokra. Akkor szoktam levágni, mikor már önállóan eszik, nem szoptatja az anyja és van már egy kevés hús a csontjain.

ádyz az nem jó! :( Jobbulást neki! :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18766) Tim82 válasza ádyz (#18764) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi történt? :F :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18767) ádyz válasza Tim82 (#18766) üzenetére


ádyz
addikt

Valamilyen hülye baktérium vagy mi.

A szervezete a saját immunrendszerét támadta meg ezért a trombocita száma jóval lecsökkent és kiütések,véraláfutások lettek az egész testén.

Még egy hét, de lehet kettő, mire helyre jön.

(#18768) Algieba válasza kételkedem (#18765) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kameruni törpekecskét, lányt, szívesen tartanék. Nagyon aranyos állat. Csak olyan jó étvágya van, hogy nem lenne elég neki a telken növő vegyes növényzet és mindent megenne. :) Vihetném legelni. :C

Szerk.: Engem ugyan nem zavarnak az életfunkciókkal kapcsolatos dolgok. :DDD Lapátoltam már sz.t, meg beleztem ki tyúkot, illetve ástam már el több napos állattetemet. Ilyen az Élet. :))

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18769) NoLF válasza Algieba (#18761) üzenetére


NoLF
addikt

aztán a bélbe, aztán a latrinába...

jó étvágyat az ebédhez! ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18770) Tim82 válasza ádyz (#18767) üzenetére


Tim82
nagyúr

jobbulást. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18771) tomcsi23 válasza frame>24 (#18762) üzenetére


tomcsi23
veterán

Sajnálom. :B én kérek elnézést.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#18772) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

ádyz: gyors gyógyulást kívánok Neki!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18773) tildy


tildy
nagyúr

A csordaösztön bizonyítást nyert :U

Ha az embernek egy témával kapcsolatosan nincs saját véleménye, akkor általában a többségéhez csatlakozik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18774) Bubu79 válasza zolynet (#18753) üzenetére


Bubu79
addikt

Az összes bömbis ilyen :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18775) zolynet válasza Bubu79 (#18774) üzenetére


zolynet
addikt

egyet ismerek aki nem az :P
a másik fele a roki parkolókat használja nagy elánnal :P :((

Life is too short to stay stock!

(#18776) bolondember válasza Bubu79 (#18774) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jaja. :K

Ezek ilyenek, hallod...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18777) Bubu79 válasza zolynet (#18775) üzenetére


Bubu79
addikt

Szemét mocskok mind egy szálig - le velük, sortüzet nekik :P

BE: Neszójjábe ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18778) nike_


nike_
addikt

Sziasztok!

ádyz: Jobbulást Húgodnak.

(#18779) bolondember válasza Bubu79 (#18777) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, golyót pazarolni?

minek?

elég az egújukrók lelökni őket, szörnyethalnak... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18780) Bubu79 válasza bolondember (#18779) üzenetére


Bubu79
addikt

Felfuvalkodott hólyagok mind egy szálig :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18781) zolynet válasza Bubu79 (#18780) üzenetére


zolynet
addikt

csak nem egy régi 525ös tulaj vagy :P
csak nem Te szervezed az országos bömbike találkozót :P
:DDD

Life is too short to stay stock!

(#18782) Bubu79 válasza zolynet (#18781) üzenetére


Bubu79
addikt

Egyik sem nyert - de ismerek párat ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18783) bnss


bnss
veterán

Szárnyal a BUX, ezúttal jó irányba. :)

---

Szia Bubu! :) Én megelégednék egy "traktorral". Hétfőn láttam M6-ost közelről, nem mondanék nemet rá. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18784) Bubu79 válasza bnss (#18783) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Nagy duzzogva én is elfogadnám :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18785) zolynet válasza bnss (#18783) üzenetére


zolynet
addikt

ahogy a mol és az otépé is, érzem a héten gazdag leszek :DDD

Life is too short to stay stock!

(#18786) venember83 válasza zolynet (#18785) üzenetére


venember83
nagyúr

Következő héten meg szegény. Ez már csak így megy. Kivéve van olyan, aki sose lesz gazdag. :U

(#18787) zolynet válasza venember83 (#18786) üzenetére


zolynet
addikt

idén még nem veszem ki a pénzem a részvényekből, botorság lenne, majd 1x, 3-4év múlva

Life is too short to stay stock!

(#18788) NoLF válasza zolynet (#18787) üzenetére


NoLF
addikt

ha ilyen jó elemző vagy, adj már pár tippet :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18789) frame>24


frame>24
addikt

Azér, b*ssza meg, ez nem játék:

Csajszi otthagyja a kiömlött salmonella tenyészetet a termosztátban, nem nézi meg, hogy hová ömlött még ki a lombik aljának környékén kívül (repedés).
És akkor, napok után találom meg, félig nedvesen, félig rászáradva a készülék aljára, bent a venti kavarja a levegőt...Utána meg majd megyek korházba, vagy hogyan?
Lassan egy év munkaviszony után...

Ha főnök lennék, ilyenért azonnal rúgnám kifelé!!! :((

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18790) zolynet válasza NoLF (#18788) üzenetére


zolynet
addikt

látom kicsit lett az intervallum, 2-10év (akár 20év) ... annyit azé nem tettem bele, most vagy sajnos vagy nem ... ill sajnos nem vagyok se elemző se jó elemző sem

Life is too short to stay stock!

(#18791) Tim82 válasza frame>24 (#18789) üzenetére


Tim82
nagyúr

Cserébe apró ajándékként csomagolj neki egy kis ebolát, csak hogy tudja, hol a helye. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18792) rarri válasza ádyz (#18767) üzenetére


rarri
senior tag

Mielőbbi gyógyulást kívánok a húgodnak !

Mindenkinek nagyon szép délutánt szeretnék kívánni !

nincs időm sajnos visszaolvasni....

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18793) frame>24 válasza Tim82 (#18791) üzenetére


frame>24
addikt

(azon kaptam fel a vizet, hogy valahol természetesnek kéne lennie, hogy a SAJÁT kísérlete után eltakarít...pláne fertőzőt...érdekes módon, ezt valahogy mindenki más automtata módon tudja. És igen, nekünk meg volt más melónk...tehát, mint a dedóban, megint a válla fölött kell majd néznem, mit csinál?!)
Nemegyszer volt, h pl. gáz nem volt elzárva, vagy auto. pipetta, a pipetta-heggyel rajta, benne folyadékkal (!) otthagyva a francba, stb.

najó, leültem, de áhh...

és egyébként, lassan télleg megérdemelné, hogy benyaljon valamit, csakhogy tudja, merre-meddig...

szerk: IGEN, a nagymellű kollegina! :(

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18794) Tim82 válasza frame>24 (#18793) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "szerk." részt elolvasva némi szekszuális feszültség felhangjait vélem kiolvasni a hsz.-edből. ;]

Komolyra fordítva a szót, ennyire felelőtlen emberke mit keres laboratóriumban? Ennél még én is jobban tisztában vagyok az óvintézkedések szükségességével, pedig nekem csak biológus nagyapám volt, én meg messze estem a fától (és k*rva nagyot).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18795) Str8 sk8r válasza rarri (#18792) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...neked is szépet...megint kezd felélénkülni a szelecske, a napocska pedig lassan nyugovóra tér...vége a napnak... :K ...

...frame_24: ha jól néz ki, kexeld szájba...nah jó...de lehet hatásos lenne, ha minden kolega jelenlétében jól letolnád... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#18796) frame>24 válasza Tim82 (#18794) üzenetére


frame>24
addikt

igen, feszültség is van, mint mindig... :DDD

szerintem CSAK a 2 nagy tőgye miatt vették fel...

sztréjtszkéter: "minden kolega jelenlétében jól letolnád... "... a gatyámat, mi, azt' jól kiröttyenteném a bezzeget a mellére... ;] NEM.

(uhh, kezdek közönséges lenni)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18797) frame>24 válasza frame>24 (#18796) üzenetére


frame>24
addikt

basszus, ki akartam törölni a szerk részt... (valaki MODER. megtehetné!!!)

Rajta valamiért a nyilvános lecseszés sem segít!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18798) venember83 válasza frame>24 (#18797) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, nem törölgetünk, tudod, mennyi adminisztrációval jár egy hsz módosítás? Mennyi űrlapot kell kitölteni? Szar a nagybetűsök élete, mondom én neked. Azért is nincs egyetlen nagybetű se a nevemben. Mondjuk az életem attól még... No mindegy.

(#18799) Bubu79 válasza Tim82 (#18794) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha már labor és jóindulat - mérőlaborban úgy szakközép második környékén ismerkedtünk az egyenirányító kapcsolásokkal - egy speckó fajtája alkalmas a feszültség duplázására is, a Villard féle kapcsolás.

Természetesen a jóindulat és a kisördög már akkoriban is dolgozott bennünk, így hát hamar rájöttünk, hogy ezeket biza egymás után is lehet pakolni...

Adott volt egy oszcillátor, amivel előállítottuk az elem egyenfeszkójából a váltó delejt, egy aprócska ámde kellően nagy áttételű trafócska, amit nagy lelkesen tekergettünk a megfelelő menetszámúra holmi orosz zsebrádió kimenőtrafójából és az említett kapcsolás - a végeredmény pedig egy miniatűr sokkoló lett ;]

Akkoriban még nem volt nagy divat az órák csendjét megzavargatni holmi zajokkal, a mi óráink mégis tele voltak sikolyokkal és kéjes nyöszörgésekkel... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18800) Tim82 válasza Bubu79 (#18799) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kis genyák. ;] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.