Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18351) Pisztillus válasza bnss (#18350) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Bon!

Szép napot neked is, macskajajj nélkül! ;)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18352) bnss válasza Pisztillus (#18351) üzenetére


bnss
veterán

Szia Pisztillus! ;]

(Vasárnapomat már megalapozták... De ez van.)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18353) Pisztillus válasza bnss (#18352) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Vannak olyan dolgok, amelyekért érdemes egy kis áldozatot hozni, remélem, ez is ilyen... :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18354) pohár válasza Pisztillus (#18351) üzenetére


pohár
félisten

Azt nehéz, az mindig van :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18355) pohár


pohár
félisten

Abszolút pasi

A bátor...

Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Felesége az ajtóban áll söprűvel a kezében, mire a pasi rákérdez:
- Takarítasz, wazze, vagy mész valahova?

***

A rámenős...

Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Bűzlik a sok női parfümtől, az ingén rúzsfoltok láthatók. Megtapogatja a felesége fenekét és így szól:
- Te vagy a következő...

***

A naív...

Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. Belép az ajtón, a felesége sodrófával várja. Mire a férj:
- Drágám, te már hajnalban sütsz?

***

A pofátlan...

Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. A felesége fekszik az ágyban, nem alszik...
A pali fog egy széket, s az ágya mellé ül. Az asszony kérdésére:
- Mit jelentsen ez? - a válasz...
- Az első sorban akarok ülni, amikor a cirkusz elkezdődik...

***

A pofátlan...mégegyszer...

Hajnali 3-kor totál részegen hazamegy. A felesége fekszik az ágyban ...nem alszik...
Mielőtt a nő megszólalna, a pasi rámordul..
- Csönd legyen, vazze, elég büntetés az, hogy duplán látlak...

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18356) Pisztillus válasza pohár (#18354) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Halál a májra! :DDD Avagy ki kell vetetni a jobb tüdőt, hogy elférjen a máj? ;]

Na, most lépek egy kicsit, mert kinézünk a telekre.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18357) pohár válasza Pisztillus (#18356) üzenetére


pohár
félisten

Mondjuk, ki lehetne vetetni :D
De akkor meg levegőt nem kapnék rendesen... :U

Nem baj, úgyis többet iszok mint levegőt veszek :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18358) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na ha egyszer elkezdenek szaporodni a kutyuk:- )
a 4 p[ortos ruter meg a 4 portos szvicset kinottuk ithon,
Hugo remelm nem torszki sirasban ha elarulom, hogy egy 1920-ast votam kenyteln kiszedni most a halorol:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18359) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!

A mai program a szobám kitakarítása volt. Havonta egyszer javasolt a takarítása, különben nyomasztani kezd a sok pókháló, porcica, a vastagodó porréteg a könyveimen... Egy hónap alatt kialakul egy kis kripta jelleg, ami azért ciki, mert élőlény lakik benne, és nem egy hulla hever az ágyban...

A francba, csak tudnám, hogy miért nyomaszt a zakóm látványa a vállfán, amint lóg a szekrény ajtón... Olyan, mintha egy ember lenyúzott kültakarója lenne.... ááá
Dilis, gondolatok.

Egyébként normális vagyok, és a hangulatom is remek. Hiszen itt a Tavasz, nyílnak az ibolyák, krókuszok, rügyeznek a fák, egy hét meleg idő és a nárciszok is kinyílnak. :D Én pedig megyek a kertbe, itt az ideje a kerti munkának. A mai nap még a szobámban tettem-vettem, de jövő héttől a szabadban leszek. :C

Szerk.: A szekrényben kialakítottam egy külön polcot a mobiloknak. Pont szemmagasságban vannak a drágáim.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18360) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hi, kéne egy kis segítség, az iskolába kell készítenem egy kiselőadást bioszra az alacsony és a magasnövésről. Az első meg is van, de a magasnövésről eddig semmit sem találtam, pedig már fél órája bűvölöm a google-t. Ki tudnátok segíteni engem használható linkekkel?

(#18361) Bubu79 válasza Tim82 (#18335) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak nem irigykedsz? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18362) Killing válasza bnss (#18350) üzenetére


Killing
addikt

25-30 fokot kívánj mert már mennék strandra meg napozni!(És persze csajokat figyelni! :D )

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#18363) Killing


Killing
addikt

Mivel a kajakos topik kihalt ezért itt kérdezem meg:

Már tavaly szeptember óta kajakozok (vízen még nem voltam,most alapozunk) de nem tudtam ráj9nni hogy mi az a K1-es hajó meg mit tudom milyen hajók vannak még.
Valaki el tudná magyarzázni és felsorolni az összeset? :F
Köszi! :R

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#18364) bnss válasza Killing (#18362) üzenetére


bnss
veterán

25 bőven elég, nem szeretem a szaharai éghajlatot.

---

Szép estét! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18365) NoLF


NoLF
addikt

na sikerült rávennem magam hogy készítsek egy rántottát, rá is vetődöm :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18366) Pisztillus válasza NoLF (#18365) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó étvágyat! Nálunk ez volt a reggeli (12-kor). :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18367) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Szép estét szeretnék kívánni mindenkinek !

Megvolt az idei első kosarazásunk , igaz szélviharban ! :D

Nagyon jó volt ! :-)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18368) NoLF válasza Pisztillus (#18366) üzenetére


NoLF
addikt

ha jobban belegondolok, nekem is ez volt most a reggeli, hisz ma még semmit nem ettem :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18369) rarri válasza NoLF (#18368) üzenetére


rarri
senior tag

Egészségedre! :)

/ vissza kéne olvasnom... :) /

pohár : :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18370) Killing válasza rarri (#18367) üzenetére


Killing
addikt

A smile-król jut eszembe:Ma nagyon jót kosaraztam,kis híján hogy nem tört el az orrcsontom! :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#18371) rarri válasza Killing (#18370) üzenetére


rarri
senior tag

Hát, tényleg nagyot tud ütni egy nem megfelelően elkapott labda ! :D Nekem már nagyon jólesett egy kis dobálás, meg mozgás. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18372) Pisztillus válasza rarri (#18371) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Sőt, ilyenkor az ujjakra kell nagyon vigyázni, könnyen törés lehet a vége.
A mozgáshoz: Kedves egészségetekre! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18373) rarri válasza Pisztillus (#18372) üzenetére


rarri
senior tag

Érdekes, hogy az ujjakra nem is gondoltam, hogy azok veszélyben lehetnek. :) Egyszer fordult csak ki az ujjam sport közben, de az nem kosarazásnál volt. :)
Amúgy köszönjük. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18374) bnss válasza rarri (#18373) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri! :)

Nem is javaslom, hogy kipróbáld, milyen az, amikor egy lőtt passzba ujjal érsz bele (mondjuk volt már kellemetlenebben is részem ;]). :N

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18375) venember83


venember83
nagyúr

Tudtam én, hogy onboard VGA esetén tilos intelt venni. No mindegy.

(#18376) rarri válasza bnss (#18374) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bon ! :) Kutakodok az emlékeimben,de régen sem emlékszem ilyen balesetre, amikor még rendszeresen kosaraztam. / biztos szerencsém volt :) / Viszont ha engem nem is t...ön, de combon már lőttek úgy, hogy majdnem összeestem. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18377) bnss válasza rarri (#18376) üzenetére


bnss
veterán

Rendszeresen kosaraztál? :) (Volt rá példa, hogy térdre estem, amikor érzékenyen érintett a labda, azóta amikor játszom - bár utóbbi 3 évben alig-alig - jobban figyelek a mély labdákra. :DDD)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18378) rarri válasza bnss (#18377) üzenetére


rarri
senior tag

A Veszprémi Volán csapatában játszottam még 1000 éve. :) Most is az orromban van a balzsam illata, amivel be kellett kennünk magunkat meccsek előtt, mikor szabadtéren játszottunk a hidegben. :) / meg az erőnléti edzések, amiket nagyon utáltam :U :D /
Most már csak szórakozásból dobálgatok. :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18379) Tim82 válasza Bubu79 (#18361) üzenetére


Tim82
nagyúr

De, annyira rossz nekem most. :O

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18380) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Átvittem a személyes bejegyzések közül a címlapra a rózsabimbós írásomat.

2 éve nyomorgatom a telefonokat, és még mindig nem untam meg őket. Ilyen a "szerelem". :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18381) Bubu79 válasza Tim82 (#18379) üzenetére


Bubu79
addikt

Nekem is - elmondhatatlan :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18382) venember83 válasza Bubu79 (#18381) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindjárt megsajnálom mindkettőtöket. Hátrányos helyzetetek nem jogosít fel véletlenül titeket szocpolra vagy egyéb juttatásra? :U

(#18383) rarri válasza Algieba (#18380) üzenetére


rarri
senior tag

Te egy biztonságos szerelmet választottál, mert itt csak te hagyhatod el a szerelmedet, ő viszont téged nem. :DDD Okos . ;] :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18384) Bubu79 válasza venember83 (#18382) üzenetére


Bubu79
addikt

Most hogy mondod - holnap biza ennek utána kell nézni :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18385) bnss válasza rarri (#18378) üzenetére


bnss
veterán

Ezt nem is tudtam. :) Ha eljutok felétek, akkor egy barátságos mérkőzésre is sort kerítünk? :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18386) Tim82 válasza Bubu79 (#18384) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bubu, majd oszd meg velem is, hogy jogosultak vagyunk-e. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18387) Bubu79 válasza Tim82 (#18386) üzenetére


Bubu79
addikt

Tuti - meg még veszélyességi pótlékra is :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18388) venember83 válasza bnss (#18385) üzenetére


venember83
nagyúr

1 az 1 ellen? :U

Szocpolosok: Nem kérek százalékot.

(#18389) rarri válasza bnss (#18385) üzenetére


rarri
senior tag

Inkább igyunk ! Az kényelmesebb! :DDD
/ meg nem ér, mert te fényévekkel fiatalabb, és edzettebb vagy. :U :D Ivásban talán én nyernék. :D :DD /

Norbi : simán lehetne azt is egyébként. :K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18390) Tim82 válasza venember83 (#18388) üzenetére


Tim82
nagyúr

Önzetlen vagy. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18391) Bubu79 válasza Tim82 (#18390) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak azt ne mondd, hogy meglepett ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18392) zolynet


zolynet
addikt

megvolt az esti mozgás, bowling 2korsó sörrel, teljesen jó volt, csak drágamóka ... ecceélünk :D

Life is too short to stay stock!

(#18393) Tim82 válasza Bubu79 (#18391) üzenetére


Tim82
nagyúr

De. Mint faltörő kost a fotocella. :U :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18394) bnss válasza venember83 (#18388) üzenetére


bnss
veterán

Természetesen nem. ;)

rarri: a fiatalabb még igaz is, de hogy edzett? A téli szellők összehordtak némi sörpocakot... :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18395) Bubu79 válasza zolynet (#18392) üzenetére


Bubu79
addikt

Képes voltál kiborítani két korsó sört, csak hogy felboríts velük pár bábut? :U

Megsütött a nap? :P

;]

Tim: Bakker - ez most ütött, mint az ipari áram :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18396) rarri válasza bnss (#18394) üzenetére


rarri
senior tag

Képzelem mekkora sörpocakod lehet! :U

:N :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#18397) zolynet válasza Bubu79 (#18395) üzenetére


zolynet
addikt

csak a strike :U

Life is too short to stay stock!

(#18398) zolynet válasza Bubu79 (#18395) üzenetére


zolynet
addikt

a lassúság 1/2 de inkább 2x egészség :U

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#18399) Bubu79 válasza zolynet (#18398) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha eccer írod úgy is megértem ;] :DDD

Eh - úgy nézem még mindig bogaras cseppet a rendszer :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18400) dragonfx


dragonfx
veterán

vettem vidéki piacon szezámos perecet.olyan fini 60dekás 300huf.itt tömöm befelé :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.