Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11451) Eastman


Eastman
őstag

Relax! :)

Szerintem az a legrosszabb a történetben, hogy a Nyugati teret Marx térnek nevezték.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11452) tildy válasza Kalandor (#11449) üzenetére


tildy
nagyúr

No hát a videó alapján is az van, amit én linkeltem. Hiba volt, maga is beismeri a videóban Wellner , hogy nem várták meg az epoxigyanta megszilárdulását.

no erről ennyit. :)Gondoltma hogy gúnyos leszel, és nem ismered be a tévedésed.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11454) tildy válasza Kalandor (#11453) üzenetére


tildy
nagyúr

jó, mindenesetre ez a mondatod félreértésre adhat okot:
Volt erről egy jó adás a XXI. század c. műsorban: azért nem ért össze a két fele, mert nem kellett összeérnie. A végén az acélkábelekkel feszítették meg a szerkezetet, akkor kellett csak egy magasságban lennie.

Igen, nem kellett összeérnie, és igen a végén kábelekkel feszítették meg, de az is igaz, hogy a nem összeérést elbaltázták, mert rosszul ragasztottak.

A tervezőnek tényleg nagy respect, nem ő volt a hibás .

Nem nem várták meg, nem várhatták meg.
Tökmindegy, a lényeg az, hogy a végén el lett baltázva, és persze voltka , akik nem ismerték el a hibázást (természetesen a városvezetés)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11455) ngabor2


ngabor2
nagyúr

én meg csak a legnagyobb politikusoknak és a vallási vezetőknek hiszek, hisz ők mondanak igazat. ha nem így lenne, akkor nem lennének épp ők a legnagyobb politikusok és vallási vezetők. ezt ők mondták, tehát igaz... a sötétségben élő eltévelyedetteket meg mind lesajnálom ;]

világnézetem szilárd és megrendíthetetlen: mindig arra fordulok, amerre a szél fúj ;]

(#11456) NoLF válasza tildy (#11454) üzenetére


NoLF
addikt

ezaz, pörgessétek még az epoxigyanta kockát! ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11457) zolynet válasza NoLF (#11456) üzenetére


zolynet
addikt

akkor igyunk

szerk: lehet kezd kicsit megviccelni a torkom, nem igen szeretnék vmi nyavaját elkapni :(

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#11458) NoLF válasza zolynet (#11457) üzenetére


NoLF
addikt

lehet holnap egyet pörgetni a snapsban, szerintem... de még megduma.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11459) bolondember válasza zolynet (#11457) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

örülj neki ha a torkod rendetlenkedik...

körülöttem több embert kidöntött a hanyós-hasmenős nyavaly...

lassan kezdek félni... :U

ui.: ma ugye még csak kedd van? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11460) venember83 válasza bolondember (#11459) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, még nem kell csütörtököt mondani. :U

(#11461) Str8 sk8r válasza Eastman (#11451) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...egyáltalán miért kell valamit átnevezni? :U ...talán nem merjük vállalni, amit az előző rendszerben tettünk? :F ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11462) nike_ válasza zolynet (#11457) üzenetére


nike_
addikt

Nagymamám is elkapta ezt az izébigyót, neki is hőemelkedése van, meg fáj a torka..

(#11463) venember83


venember83
nagyúr

Nyámm, búzasört nem kapni a sarki üzletbe, de Borsodijuk bezzeg van. Igaz, nem búzából, hanem részben kukoricadarából van, de legalább olcsó, válság idején minden kiadást alaposan mérlegelni és minimalizálni kell.

(#11464) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

igaz EZ?

igaz?

egy nagymama és egy kisunoka? Egy csecsemős?
Itt tartunk ma Mo.-on?
ennyit ér egy emberélet? KETTŐ?

istenem...

nem hiszem el, h ilyen van!

hová tartunk, az ég szerelmére?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11465) neduddki válasza NoLF (#11458) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na figyekj TeDiszPonty most vettem 3dbtk69at 9rugoje:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11466) bnss válasza bolondember (#11464) üzenetére


bnss
veterán

Megint Pécs... Még nem hallottam a jogerős ítéletet, de azért finoman szólva is érdekes a 4 év. (Azóta felszereltek sárga villogó lámpákat, és egy vagy két sebességmérőt, ami(k) egy hétig üzemelt, azóta - ha emlékeim nem csalnak - nem mérnek.)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11467) nike_ válasza bolondember (#11464) üzenetére


nike_
addikt

4 év fogház + még gondolom lesz neki valamennyi börtön... De akkor is nevetséges.

(#11468) <NewL>


<NewL>
addikt

Üdv
Valaki belépett a nevemmel a délután folyamán. megváltoztatta az avatarom egy női avatarra.
Ez ,hogy lehetséges? :F Egész nap itthon voltam,sehol máshol nem hagytam bent a jelszavam meg a nevem....ááá :W

Még ezt is beleirta az adatlapomra: HTC Touch Diamond---> SE T10

Innen üzenem ,hogy [ **** - maradjunk inkább a "nagyon rosszul esett" megfogalmazásnál | yetike ]!

[ Módosította: 7 ]

There's an app for that

(#11469) bolondember válasza bnss (#11466) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"Az ötéves maximumhoz közeli szabadságvesztést a súlyosító körülmények eredményezték, vagyis az, hogy a baleset két ember halálával járt és a KRESZ-szabályok halmozott megszegése miatt következett be. Ráadásul a vádlottat korábban kétszer is elmarasztalták gyorshajtás miatt, valamivel a végzetes baleset előtt kapta vissza két hónapra bevont jogosítványát."

jó magaviselet és 3 év múlva jogsi nélkül kinn az utakon...

mi az, h maximum 5 év? Autóval gyilkolni? Két embert?

ez komolyan nem igazságszolgáltatás, az az "I" ott nagyon rossz helyen van...

el nem hiszem, h ilyen van... bezzeg ha 50 helyett 65-tel megyek kapok 100k-t (most a hasamra ütöttem) büntiben...

messze vagyunk mi nyugattól - ott, ahol ha csak megközelíted a járda szélét már megállnak az autósok... Nálunk ilyen mikor lesz? 2871-ben? :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11470) nike_ válasza <NewL> (#11468) üzenetére


nike_
addikt

Változtasd meg a jelszavad.

(#11471) NoLF válasza neduddki (#11465) üzenetére


NoLF
addikt

ennek felettéb tudok örülni :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11472) NoLF válasza bolondember (#11469) üzenetére


NoLF
addikt

de akkor is csak azért mert az autó lesz rá beprogramozva... :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11473) Str8 sk8r válasza <NewL> (#11468) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...talán valaki haragszik rád... :DDD ...

...bolondember: az érdekes, hogy nekem elvették 2 évre ittas vezetésért a jogsim, pedig azért ültem a volán mögé, hogy egy haldokló kutya életét megmentsem...az övét 5 évre vonták be...nem is ez hanem mivel ittas vezetésért vonták be, én már nem lehetek a büdös életben hivatásos sofőr(pedig az voltam), de ez a gyilkos 5 év mulva még lehet... :U ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11474) tope válasza <NewL> (#11468) üzenetére


tope
addikt

Skizofrénia tipikus tünetei :D
Egyébként érdekes eset.

Szép estét mindenkinek, kinek jobbulást, kinek betegségek elkerülését kívánok.

(#11475) bnss válasza bolondember (#11469) üzenetére


bnss
veterán

Teljes mértékben egyetértek Veled.

"messze vagyunk mi nyugattól - ott, ahol ha csak megközelíted a járda szélét már megállnak az autósok"

Én a bátrabb gyalogos kategóriába tartozom - sportbíráskodás mellékhatása -, kénytelen megállni - természetesen ha elengednek azt megköszönöm.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11476) kételkedem válasza bnss (#11475) üzenetére


kételkedem
addikt

"Én a bátrabb gyalogos kategóriába tartozom " :R :DD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11477) nike_ válasza tildy (#11412) üzenetére


nike_
addikt

És én? :U :D

Tenksz amúgy.

(#11478) venember83 válasza bnss (#11475) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem én is, ha van ideje s helye megállni az autósnak, akkor én is lelépek, aztán ha mégsem lassít, szemébe nézek, legalább maradjak meg az agyában, ha elütne. ;]

(#11479) Tim82 válasza <NewL> (#11468) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha nyilvános helyről neteztél és valamelyik böngészővel elmentetted a jelszavadat/azonosítódat... vagy csak egyszerűen nem léptél ki, akkor igen könnyen lehetséges. Ja igen, nem volt muszáj ma máshol netezned, én pl. lazán belépve voltam barátnőm gépén is egy-két napig (meg a sajátomon is, az övén csak megnéztem egy privátot és utána elfelejtettem kilépni).

BE: ezt a töretlen optimizmust, ezt csipázom, ezek szerint 2871-ben még lesz Magyarország! :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11480) ngabor2 válasza Tim82 (#11479) üzenetére


ngabor2
nagyúr

magyarország... emberiség lesz még akkor? néhány évtized, és sikeresen kiírtjuk magunkat.

(#11481) Tim82 válasza ngabor2 (#11480) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyan már, emberiség lesz, a csótányok és a patkányok után a harmadik legsikeresebb állatfaj vagyunk a világon! ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11482) ádyz


ádyz
addikt

Szép jó estét! ;]

(#11483) bnss válasza kételkedem (#11476) üzenetére


bnss
veterán

Megedződtem már a lassítózások alkalmával... :)

venember: ez is egy taktika végül is. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11484) Str8 sk8r válasza Tim82 (#11481) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igen, de a csotányok-patkányok, de az emberen kívűl egyik élőlény se irtja halomba saját fejtársát esztelenül... :( ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11485) Tim82 válasza Str8 sk8r (#11484) üzenetére


Tim82
nagyúr

A patkányok adott helyzetben simán kannibálok, jobb, ha tudod.

A rovartársadalmakban sem épp ismeretlen dolog a más bolyba tartozó fajtársak elleni háború... És még lehet sorolni.

A különbség talán abban van, hogy az ember mennyiségileg könnyedén átlép bizonyos határokat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11486) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Carl Zeiss szemüveg lencséim vannak. Gondolom ebben van UV védelem. Úgy rémlik, hogy kértem, mert kurva drága volt a lencse.
Akkor síeléshez (kezdő síelő vagyok, most fogok először életemben) nem kell vennem síszemüveget, ugye?

Kontaktlencsét nem tudok hordani.

(#11487) zolynet válasza (Kolombusz) (#11486) üzenetére


zolynet
addikt

mit mondd a Carl Zeiss Magyarország? :F :)

nem vagyok nagy sielős, sőt, de ha jól tudom akkor felhős és napos időre is külön napszemüveg van, narancssárga/kékes színnel ... persze nem kell rögtön 2szemüveget venni, az b....na be

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#11488) (Kolombusz) válasza zolynet (#11487) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az UV védelem az 99.9%, mert emlékszem, hogy anno kérdezték, hogy milyen legyen, mondták, hogy ez Zeiss lencse, UV védelem meg minden szirszar. Inkább a síelős része a kérdés. Még sosem síeltem. :B

Más: Keresztapám most jött haza Amerikából, Vegasban volt egy hónapot, a testvére ott él. Hát, nagyon szépeket mesélt, megerősítette azirányú vágyaimat, hogy minél hamarabb kijussak egy bő hónapra.

[ Szerkesztve ]

(#11489) <NewL> válasza Tim82 (#11479) üzenetére


<NewL>
addikt

ááá igy már lehet ,hogy valahol bentmaradt a jelszavam...sejtem is ,hogy hol

a szemetek...

There's an app for that

(#11490) pohár


pohár
félisten

Nah megjöttem, malacka már lemészárolva, sülthús, hagymásvér megcsinálva, belakva belőle, jurka, kolbász megvan, még holnap kisütjük a tepertőt és kész is :D

Nah szal hogy szépen sorban reagáljak mindenre: azért vágtuk délután mert a hentes ekkor ért rá, meg apám kettőig dolgozott :D

És a gyalogoshoz hozzászólva Bon3ss: Budapesten kétfajta gyalogos van: kaszkadőr és kamikaze :DDD

Különbusz... Vegas nagy hely, ha már egyszer oda kijutnék, akkor minimum fél millió költőpézzel mennék ki, felét elpókerezném :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11491) <NewL> válasza pohár (#11490) üzenetére


<NewL>
addikt

csöcs:D
akkor a fejed már akkora a töméstől mint egy efelánté,mi? :D

There's an app for that

(#11492) bnss válasza pohár (#11490) üzenetére


bnss
veterán

Nem sokat sétáltam Pesten, de a kamikaze és kaszkadőr akár az autósokra is igaz. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11493) venember83 válasza (Kolombusz) (#11488) üzenetére


venember83
nagyúr

Síszemüveg nagyjából 3 dolog miatt szükséges, de ezek egyike sem az UV sugárzás elleni védelem.

1. Napos idő, finom fehér hó - nagy fénytől nem látsz rendesen, mivel a hó is visszaveri a nap fényét, kellemetlen - javallott sötét lencsés síszemüveg.
2. Ködös idő - nagy tejszerű akármin nem tud áthatolni a fény és semmit se látsz - ekkor segíthet a sárga lencsés síszemüveg.
3. Sebesség miatt könnyezik a szemed - látásjavító szemüveg nem fog megvédeni, alatta és fölötte, valamint oldalról is be fog vágni a szél, kellemetlen és zavaró, főleg a magas hegyekben előforduló fagyos, éles szél.
4. (bónusz) A síszemüveg rendkívül rugalmas, ergó esésnél nem törik, de legtöbb esetben a megfelelő rögzítés (gumis pánt) miatt fejeden marad. Azonban ha mégis leesne, sokkal könnyebb megtalálni, mint egy látásjavító szemüveget.

Szerintem.

P.S. Én egyszerre két szemüveggel síeltem idén, kicsit bugyuta az egész, de csak így volt megoldható, hogy a fenti körülmények elkerülhetők legyenek ÉS lássak is. Ja, nekem sötét narancssárga lencsés síszemüvegem van, ködben és napsütésben is megfelel nekem.

(#11494) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Aki teheti menjen be a budaörsi Holiday Inn hotelbe, menjen be az étterembe, és kérje a pincértől a csokikockát. És egyen belőle fulladásig. Megőrülök hogy annakidején nem kértem el a receptet, vagy legalább valami kapcsolattartó adatait, hogy rendelnék tőlük kilószámra kerül amibe kerül. De egyszer fogom magam, elmegyek, beülök és addig eszek belőle míg le nem fordulok a székről.
Ja, mondtam már hogy valami isteni? :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#11495) bnss


bnss
veterán

Jó éjt mindenkinek!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11496) pohár válasza <NewL> (#11491) üzenetére


pohár
félisten

Efelánté??... :U :DDD
Az meg milyen állat?? :DDD :DDD

Bon3ss... hát én párszor már jártam, de ez inkább a gyalogosokra érvényes :D

Szép álmokat!! :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11497) Str8 sk8r válasza pohár (#11496) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát én itt lakok 30 éve bűdös-Pesten, és azt kell mondjam hogy én tényleg kamikaze gyalog vagyok: ha a gépjármű féktávon kívűl van, akkor tuti lelépek mindegy hánnyal jön... ;] ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11498) nike_


nike_
addikt

Na én is lépek lassan, jó éjt Mindenkinek!

(#11499) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Jó éjt az aludni térőknek, még körbenézek kicsit a PH!-n...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#11500) bolondember válasza BlacKSouL (#11494) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ahelyett, h hoznál belőle... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.