Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11351) pohár válasza Algieba (#11348) üzenetére


pohár
félisten

Nagyon durvák a képek!! :Y :C

Bon3ss... nem mind1 milyen váz van a gépen??
Vagy az azért kell hogy jó drága legyen, mert az tartja a macro obit, és hogy ne szakadjon szét a ház tőle? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11352) WEBER


WEBER
tag

kérlek segítsetek.

Az a kereső kellene amivel itt a fórumban egy felhasználó összes hozzászólását ki lehet keresni, listázni.

tudom hogy van ilyen ugy 1 éve láttam valahol de most egyszerűen nem találom.

köszi a segítséget.

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#11353) bnss válasza pohár (#11351) üzenetére


bnss
veterán

Vagy én értelek félre, vagy Te nem érted mit jelent a váz. :D Itt egy példa dSLR vázra. Nagyon kezdő vagyok fotós témában, szvsz nem mindegy, milyen vázat használsz.

WEBER: böngésző címsorában a friss.html-t átírod keres.php?suser=felhasználónév-re, vagy egyszerűen a részletes keresőt választod az adott topicban, és ott kitöltöd a Szűrés felhasználó szerint mezőt.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11354) venember83 válasza bnss (#11343) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyugi, a Mikulás sem tudott semmi maradandót letenni.

pohár: Mert leginkább ettől függ, hogy képeid milyen minőségűek is lesznek, ez végzi a kép digitalizálását átalakítva az obitól kapott fényhatást.

[ Szerkesztve ]

(#11355) pohár válasza bnss (#11353) üzenetére


pohár
félisten

Hát én erre gondoltam a váz alatt, csak nem értem miért kell cserélgetni, miért nem jó az amit kapsz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11356) bnss válasza venember83 (#11354) üzenetére


bnss
veterán

Dehogynem! :K

pohár: nem kell cserélgetni, de ha már eljutsz egy bizonyos szintre (amikor már nem csak kattintgat az ember - mondjuk ez inkább kompaktokra igaz, persze dSLR-t is lehet auto módban használni), akkor egy belépőszintű dSLR váz már kevés, igaz az objektíveket könnyebb "kinőni".

---

Mára ennyit, jó éjt!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11357) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mindegy mennyibe fájt neki a gép beszerzése. A lényeg, hogy megörökítette eme cuki állatkát. Eddig csak eredeti méretben, élőben szemléltem. Tényleg aranyos.
A fejtora nagyobb mint a potroha. Ha éppen ugrani készül, előtte az egész fejtorát mozgatja, mint mi a fejünket, ha nem elég a szemünket forgatni. Ő eleve képtelen a szemei mozgatására. Bájos, ahogy felemeli a fejtorát, aztán fordul erre, fordul arra, megint szemlélődik, majd picike láb beállítás után, elugrik.
A pók tutira nem élvezi, hogy a tenyeremen "futtatom" meg ugráltatom, de nekem öröm a szemlélése. Természetesen csak pár percig tartom fel, aztán visszateszem oda, ahonnan felvettem.

Annyi csodálatos állat van mindenféle méretben. Kár, hogy a legtöbb ember leragad az unalmos kutya-macska párosnál.

Pedig még cuki a gőte, a levelibéka, a földigiliszta. Igen, nagyon aranyos a pici szájnyílása a fején. Tessék közelről megnézni. :)
De aranyos a vizibolha, az unka, a kuvik, a cickány, a korai denevér is.
Ha valamit kihagytam, pótlom.

Az állatok szépek. Mert a szelekciós tényezők semmit sem hagynak életben, ami tökéletlen.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11358) zolynet


zolynet
addikt

Osterbrau-ban 2korsó sör, 2mandula pálesszal, pont elég is volt, hétfőre :DDD

Life is too short to stay stock!

(#11359) bolondember válasza zolynet (#11358) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

MONDTAM, h jó hely.. ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11360) zolynet válasza bolondember (#11359) üzenetére


zolynet
addikt

azt nem hallottam, de voltunk már ott többször is, de legközelebb jobban figyelek ;)

Life is too short to stay stock!

(#11361) pohár válasza bnss (#11356) üzenetére


pohár
félisten

Szép álmokat!!

Algi az írásod olyían hosszú hogy majd elolvasom később :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11362) pohár válasza Algieba (#11357) üzenetére


pohár
félisten

Cickány helyett cigányt olvastam :DDD :DDD

Földigilisztának nem láttam még a száját :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11363) pohár


pohár
félisten

Wwwwwáááááááá :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Thrawn macskája :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11364) pohár


pohár
félisten

Mindenki eltűnt?? :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11365) BlacKSouL válasza pohár (#11351) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nagyon sok minden múlhat a vázon is, pl a szenzorméret többnyire erősen ár és szolgáltatásfüggő.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#11366) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én itt vagyok a gépnél, csak éppen kikészültem néhány fura emberegyedtől.
Azért még meg lehet lepni engemet... ennyi bizarr, ízléstelen figurát...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11367) pohár válasza BlacKSouL (#11365) üzenetére


pohár
félisten

Wow, komoly :)

Algi mizu a P1-gyel? :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11368) Algieba válasza pohár (#11367) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kedden megyek az ismerősömhöz, hogy beszerezte-e már a pasztát, amivel lekezelem a kijelzőt, meg a fóliát, amivel levédem a további karcoktól.

A telefon biztosan megvan. Teljesen beragadt mifelénk az okostelefonok piaca.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11369) pohár válasza Algieba (#11368) üzenetére


pohár
félisten

Okés, rendicsek :K

Majd ha leápoltad egy hiperszuper makrót toljál már a kijelzőről, igazából arra kíváncsi a srác :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11370) Winner_hun válasza WEBER (#11352) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tessék

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11371) Algieba válasza pohár (#11369) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megkapja a makro képet. Az új hp tud szuper közelit is. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11372) neduddki válasza Algieba (#11366) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tessek mondani el teccet feletkeznyi rolam?:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11373) Algieba válasza neduddki (#11372) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem én feledkeztem meg rólad, hanem az ismerősöm.
Az ezüst 6310i-t eladta, a feketét pedig nem adta oda a szervizes srácnak. :(
Most nem tudom, hogy mi van. Kértem, hogy szerezzen egy jó 6310i-t, de sürgősen.
Kedden megyek hozzá friss hírekért és átnézni az állományt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11374) BlacKSouL válasza pohár (#11367) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Amit egy nem dSLR csak sima kompakt gépből fix obival ki lehet hozni makróban: [link]; [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#11375) pohár válasza BlacKSouL (#11374) üzenetére


pohár
félisten

Szép!! :K

Zzzzzzüüümm :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11376) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Elléptem aludni, sziasztok!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#11377) zolynet válasza Pisztillus (#11376) üzenetére


zolynet
addikt

hasonlóképp .... 'ccakát mindenkinek

Life is too short to stay stock!

(#11378) NoLF


NoLF
addikt

áááá még mindig nem megy... :O :O :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11379) pohár válasza NoLF (#11378) üzenetére


pohár
félisten

What?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11380) NoLF válasza pohár (#11379) üzenetére


NoLF
addikt

[link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11381) pohár válasza NoLF (#11380) üzenetére


pohár
félisten

Jesszus :D
Mit fordítasz?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11382) neduddki válasza Algieba (#11373) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

sejtetetm en hogy megsem fenekik fokozodik a nemzetkozi hejjzet
koszi, de mar meg sem lepodom /nyugodj meg nem Teged hibaztatlak/
csak mar olassan beleeltem magam, mongyuk mindig kozbegyutt vmi amikro tut 6310et igertek nekem:- (
szoval akkor a a feladat adott, tudod a peremfeltetek, csak a konnyu valaszt nem fogadom el:- (

udv

neduddki

p.s. mongyuk tan meg jobb is igy mitha hoszzaszokenk es utanna gyunne a lerepedes:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11383) NoLF válasza pohár (#11381) üzenetére


NoLF
addikt

warhammer 40000: dawn of war II

nem kaptam játékot, nem is érdekel. az ellenben igen, hogy remek pénzt kapok érte.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11384) pohár válasza NoLF (#11383) üzenetére


pohár
félisten

Sok sikert hozzá!!
Ingyen csinálod azon kívül hogy kaptál egy eredeti játékot? :D

Kaptál, ugye? :D :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11385) pohár válasza NoLF (#11383) üzenetére


pohár
félisten

Mennyit kapsz érte?? :))
Ha nem publikus akkor jöhet priviben is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11386) NoLF válasza pohár (#11385) üzenetére


NoLF
addikt

jól fizet és kész :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11387) Algieba válasza neduddki (#11382) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kétszer tartottam neki előadást a vevő fontosságáról; hogy még a héten megvetted volna a telefont és nem véletlenül kértem tőle nyomatékosan, amit kértem, hogy legyen kész a fekete 6310i.

De ma megyek hozzá és én magam veszem kézbe a 6310i sorsát. Szó szerint fogom a telefont és átmegyek vele a szervizeshez.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11388) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Leteszem Aspire-t.
Eleget lógtam a hálón.

A mobilmániám csalódottan feladta a keresést. Egyszerűen nincs olyan mobil, amire le tudná cserélni az E60-ast.
Egyszerűen túl jó az E60. Mindent tud, amire jelen időszakban szükségem van. Megbízható, sosem fagy le, és egyedi a külseje. :)
Jól választottam.

Jó éjt és szép álmokat!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11389) pohár válasza Algieba (#11388) üzenetére


pohár
félisten

Aludj jól!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11390) zolynet


zolynet
addikt

szépnapot, ma sem fogok unatkozni :N

Life is too short to stay stock!

(#11391) kételkedem válasza zolynet (#11390) üzenetére


kételkedem
addikt

Mit fogsz csinálni?

"Megjön a kedve, ha vár a keddre!" Remélem mindenki otthon hagyta a hétfői hangulatát és fronthatás sincs, így mindenkivel sikerül emberi kommunikációt kialakítanom.

Szép napot mindenkinek! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11392) tope válasza kételkedem (#11391) üzenetére


tope
addikt

Szépeket neked is, meg mindenkinek.
Fronthatás nincs, legalábbis nem érzem.

Az idő szürke, nedves, de te legyél kedves. :D

(#11393) zolynet válasza kételkedem (#11391) üzenetére


zolynet
addikt

gondoltam megreggelizem :D ... de aztán a kisboltban rögtön jövök tábla fogadott, úgyhogy skippeltem a reggeliprojectet

du lesz inkább mozgalmas: gyógyszertár, nagybevásárlás, eddzés, meg asszonkához is át kéne nézni, a takarítás sztem nem a mai napi program lesz már .... sűrű ez már így is

Life is too short to stay stock!

(#11394) kételkedem válasza tope (#11392) üzenetére


kételkedem
addikt

Szép gondolat, megfogadom! :)

Épp most állt előttem egy csinos szöszke. Ez volt az első ilyen intéznivalója, kedves, mosolygós voltam :D

Sőt az azután következő ügyféllel is kedves voltam, pedig próbálkozott nálam a villantós módszerrel. Megvillant egy 20.000 Ft-ost de nem adja ide vagy nem azzal fizet. Az ember agyában a 20.000-es képe van és abból ad vissza.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11395) NoLF válasza kételkedem (#11394) üzenetére


NoLF
addikt

wow micsoda technikák vannak, bele sem gondoltam hogy ezért szoktam többet visszakapni az 5ösből, mint kellene :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11396) NoLF


NoLF
addikt

ma reggel is igazán kedvemben találtak :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11397) kételkedem válasza NoLF (#11395) üzenetére


kételkedem
addikt

Sok pénztáros lehúzó trükköt ismerek, sajnos ritkán azért még átvernek.

Van az előbb említett villantós. Nem kell bele rakni a pénzt a kasszába, addig míg nem adtam vissza belőle
Van amikor pénzváltást színlelve addig cserélgeti a bankjegyet, míg nyereséggel ki nem tud szállni a bizniszből. Nem váltok pénzt
Nagy összegnél, ha sok címlettel, jó sok papírpénzzel fizet, előttem megszámolja, majd úgy adja át, hogy egy bankjegy a markában marad, amit takar, tehát nem látom. Mindeközben nagyon nyugodt, határozott. Az ember agya azt látja, amit látni szeretne. Az agyadban az a kép él, hogy az előbb előttem számolta meg a pénzt, pont annyi amennyinek lennie kell. Valamelyik munkatársamat megkérem, számolja át a pénzt. Ha kevesebb, mosolyogva átadja a hiányzó bankjegyet!
Fizetés közben eltereli a figyelmet szövegel, visszakérdez, forgolódik a rokonjaival, kiáll a sorból, téblábol. Nincs mese, figyelni kell

#11396: ejnye, így elküldeni valakit

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11398) dokar válasza kételkedem (#11394) üzenetére


dokar
addikt

én meg mindenhol kártyával fizetek :D erre nem tudsz vmi trükköt? pl, hogy megvillantom a mastercardot és visaval fizetek. :DDD

(#11396) NoLF: hihi, de bírnám, hogy vissza írná neked, hogy "nem vagy nő, de még lehetsz!" :DDD

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#11399) NoLF válasza kételkedem (#11397) üzenetére


NoLF
addikt

2,5 évig voltam valutapénztáros (is) egy takarékszövetkezetnél, de nem figyeltem meg az ilyen technikákat ennyi idő alatt :)
csak figyeltem, és nem adtam esélyt az átverésre. egyszer nem volt pénztáregyezésem az ott töltött idő alatt, de azt elsöröztem :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11400) zolynet


zolynet
addikt

ismét bebizonyosodott h ez még mindig Magyarország -> link :W ... inkább nem írok semmi hosszasat

"Az ok a tervezők szerint: ez a híd adottsága." :W még meg is magyarázzák, neeeeeeee :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.