Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11901) philoxenia válasza rarri (#11896) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te is rákereshetsz a topikban, ez nem moderátori fícsör..... ;] itt is kaptam 42 találatot... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11902) ádyz válasza Str8 sk8r (#11899) üzenetére


ádyz
addikt

Fül nélkül így néz ki.

(#11903) rarri válasza philoxenia (#11901) üzenetére


rarri
senior tag

És ebből csak 10-et írtam én ? :Y Hogy lehet ez ? :DDD :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11904) <NewL> válasza ádyz (#11895) üzenetére


<NewL>
addikt

ez baromijó! :R :R nagyon tetszik!
márcsak 1 év és meglizingelhetem:D

az lenne a jó ha egész alakos lenne ,és a kezében nem fegyver hanem egy telefon :DD (csak mobilarénás vagyok :B )

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#11905) ádyz válasza <NewL> (#11904) üzenetére


ádyz
addikt

Szerintem viszont ami itt van az jobb. :K

(#11906) Neró válasza <NewL> (#11904) üzenetére


Neró
őstag

Lassan már én is elgondolkodhatnék hogy mi legyen az avatarom.
Nekem már csak 153 nap és vagy 500-z hsz. :O

| www.diablohungary.hu

(#11907) zolynet


zolynet
addikt

na nekem ennyit a hétről, meló fronton (egyik szemem sír a másik meg üveg :DDD ) ... péntek és hétfő tuti táppénz, remélem hétvégén kialszom magamból

#11885: Te anyaszomorító :N

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#11908) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

?? Méretben ekkora kellene kb.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11909) Str8 sk8r válasza ádyz (#11905) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...telán arra a piros fejfedőre kellene aplikálni egy shiltet mintha valami baseball sityak-szerű kotona sapó lenne...

...NewL: nem jó az egészalakos, már a topikokban is alig kivehető lenne, de képzeld el a forumban, vagy az apróhirdetések között azt a pici képet... :U ...hogy vennék ki mi az? :Y ...

...Phil: na ez viszint teljesen jó szerintem... :C ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11910) 1010


1010
őstag

vettem ugynevezett foldimogyoro vajat
hat elszor is sos edes es zsiros
igy egyszerre,meg darabos is,
95%mogyoro a tobbi cukor meg so meg kitudja mi
hat ez nem mas mint oreg fogatlan papiknak mogyoro helyett ezt adjak.

szoval reggel beleszagolsz es rajossz ez a valosag,es menni kell
annyira tomeny valami,az egesz megkuldve egy jo magyar befottes uveggel,de azt irjak angilaba keszult

[ Szerkesztve ]

(#11911) kételkedem válasza ádyz (#11895) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez nagyon tetszik, és a játék is fantasztikus hangulatú volt :K . Elsőrangú avatar téma.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11912) ádyz válasza philoxenia (#11908) üzenetére


ádyz
addikt

A tiéd még nagyobb. ;]

kételkedem: Igen, régi jó kis játék. :))

(#11913) pohár


pohár
félisten

Most WSOP selejtezőt játszok, hátha benne leszek az első kettőben :D
Utána egy 25€-s freeroll :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11914) ádyz


ádyz
addikt


:D

(#11915) Str8 sk8r válasza ádyz (#11914) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

... :DDD ...ha már én lettem a téma én majd ha eljön az idő előrukkolok a témámmal... ;] ...nem szeretném ha lenyulnák... :P ...de a kalapos kisördög is tetszetős lett... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11916) bolondember válasza Pisztillus (#11900) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nemis.

csak jobb, ha - nézd meg kezdetnek a sajátodat... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11917) ádyz válasza Str8 sk8r (#11915) üzenetére


ádyz
addikt

Privátban elküldheted és ott megbeszéljük. :K

(#11918) philoxenia válasza ádyz (#11912) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Húzd rá a saját avatarodra és meglátod a különbséget.

Próba:

Az ötlet az lenne, hogy a füleivel tart egy-egy mobilt.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11919) ádyz válasza philoxenia (#11918) üzenetére


ádyz
addikt

Kérdés, hogy most melyiket nézzük. :K

Mert ha jól emlékszem, 3-at csináltam eddig és abból csak az első lett nagy de azt elvetettük. :U

(#11920) venember83 válasza fokukac (#11877) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincsen rózsa tövis nélkül. Meg * * nélkül.

(#11921) philoxenia válasza ádyz (#11919) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez magas és széles, nem sokkal de kb 60x60 ami jelentősen több a kívánt 40x50 -nél.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11922) ádyz válasza philoxenia (#11921) üzenetére


ádyz
addikt

Pedig ránézésre akkor mint pl. Agostino-é. :F

(#11923) <NewL>


<NewL>
addikt

Az a <NewL> nagyon tetszik,le lehet valahol stipitopizni?:D
Ne lopjátok már el. :D

Itt van amúgy Ez szerintem simán jó!

Azért a piros se kutya:D

There's an app for that

(#11924) pohár válasza <NewL> (#11923) üzenetére


pohár
félisten

Az leszek én :DDD

Héé nyuszkó, nincs kedved pókerezni szombaton a Dósa Nádor téren?
500ft beugró, 500ft re-buy, addon, 5 percenkénti vakemelés, korlátlan étel és italfogyasztás!! :K :C

Sas utcán van, a Kossuth utcáról nyílik, közel van hozzá ;)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11925) Str8 sk8r válasza <NewL> (#11923) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ezt probáld meg végig olvasni, és sokat okosodni-e témában...

...ádyz: privid érkezett... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11926) kételkedem


kételkedem
addikt

A miheztartás végett

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11927) ngabor2 válasza <NewL> (#11923) üzenetére


ngabor2
nagyúr

stipi-stopi nincs. és még eléggé messze vagy a 600 naptól, azalatt meg igen sok dolog történhet...

pohár: nem b.szlatásként, de az ilyen hsz-ok azok, amik még itt is hótfeleslegesek, és teljes mértékben csak kettőtök közötti chat-ről szól. az ilyenek miatt sóhajtott (nem alaptalanul) főkukac.

[ Szerkesztve ]

(#11928) pohár válasza ngabor2 (#11927) üzenetére


pohár
félisten

Csak írtam neki, hogy nem jön-e pókerezni...
De a fórum is végül chat, mert valaki ír valamit, a többi meg reagál rá valamit... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11929) Str8 sk8r válasza kételkedem (#11926) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ha egy sivatagban csak ilyet találnék nem zavarna a felirat... :DDD ...csak a fejem nemigen férne a kagylóba... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#11930) bnss


bnss
veterán

No mára elég a CSS-ből, megfájdult tőle a fejem. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11931) tildy


tildy
nagyúr

Vélemény?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11932) ngabor2 válasza pohár (#11928) üzenetére


ngabor2
nagyúr

határozottan nem chat a fórum. a fórum az fórum. a chat-en rövid, 1-2 soros híg szövegek repkednek, azonnali válasz igényével, a hosszabb táv esélye nélkül.

a fórumon ott is adott az azonnali válasz lehetősége, viszont lehet gondolkodni, és nem kell azonnal válaszolni. ide illik a többekt érintő kérdésekre érthető, nem 1-2 szavas választ adni.

illetve van a levlista, ahol nincs azonnali közvetlen válasz, épp ezért illik alaposan összeszedni a gondolatokat, és jól átgondolva írni.

tildy: ha csak az asztalon fog állni, és nem lesz hurcolva, illetve nem baj, hogy hamar szét fog kopni a csuklótámasz, akkor visítva elmegy. ha kicsit komolyabb igénybevételnek is ki lesz téve, akkor a fusi felejtős kategória. lenovo, hp, dell, esetleg acer.

[ Szerkesztve ]

(#11933) pohár válasza tildy (#11931) üzenetére


pohár
félisten

Mire kellene? :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11934) <NewL>


<NewL>
addikt

Ganxta apja nagy csávó! Jól kicsufságolta a bugyliszájút:D Végigkacagtam.

pohár : nem megyek. ki vagy nézve...:D
gábor : csak vicceltem. kár volt megmutatni :)

tildy : msi-ket nem nézted még? egy jó 17-es nem lenne rossz wowozni... és nem is annyira drágák.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#11935) ngabor2 válasza pohár (#11933) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, erről beszéltem. amit most írtál, az chat. 1 igen rövid kérdés, aminek a célja mindössze az újabb hsz generálása. amit én írtam, az legalább részben válasz, bár az is a teljesség igénye nélkül.

(#11936) Racecam válasza ngabor2 (#11935) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

HE? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11937) philoxenia válasza ádyz (#11922) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fogd meg az egérrel Agostino képét és húzd rá a másikra, Agostinoé 52x53, a másik 58x54 ...kb.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11938) fokukac válasza ngabor2 (#11935) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kár a gőzért, csak elfecsérelt energia.
Kétlem, hogy a szép szavaktól felfogja, miről is van itt nagyba' szó... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11939) ngabor2 válasza Racecam (#11936) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mán te is csetelsz? :U vagy csak értetlenkedsz? ráadásul beragadt a caps lock-od is :U nem voltál te mindig ilyen...

kukac:

csak annak, aki magára veszi ;]

[ Szerkesztve ]

(#11940) (Kolombusz) válasza <NewL> (#11934) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

MSI-t ne ajánlj már, akkora trágya a support, hogy olyat még ember nem látott. Hetekig alkatrészhiány, gagyi összeszerelés, szar billentyűzet, kinek kell ez?

(#11941) tildy válasza pohár (#11933) üzenetére


tildy
nagyúr

Wow és netezés.
5 éve fusi gépem van, nincs szétkopva a csuklótámasz, a jelenlegi fusim és 2.9 kg, néha azért hordozgatom, de nem vészes .

A visítva elmegy az most negatív nagyon? :F :F

newl: melyik , és hol?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11942) philoxenia válasza (Kolombusz) (#11940) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az enyémet minden alkatrészével együtt kaptam.. Van olyan amit hiányosan szállítanak :F :Y

Lumpy: nem félsz Te a Newl-tól? ;] Bár.... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11943) ngabor2 válasza tildy (#11941) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én nemrég szabadultam meg egy hozzám került kb. 1,5 éves fusitól... borzasztó állapotban volt, pedig elvileg elég jó kategória volt (pontos típust ne kérdezd, taktikai okokból gyorsan elfelejtettem).

azt rövid ideig próbáltam használni, nem igazán győzött meg 2 hp és 3 lenovo után.

esetleg egy [link]

vagy innen valami :D

[ Szerkesztve ]

(#11944) ádyz válasza philoxenia (#11937) üzenetére


ádyz
addikt

Így viszont jobban látszik.

Mellesleg, a nyúl 60x60 pixel, Agostino pedig 53x52 pixel.

pohár, fogadd el ngabor válaszát. :K

(#11945) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

T61p. :K (Immáron magyar billel.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11946) philoxenia válasza ádyz (#11944) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nincs akkora a nyúl csak túl bőven lett kivágva és beillesztve. Újravágva olyan 58-59x54 pixel.

Télapó: T61p? :Y

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11947) Pisztillus válasza tildy (#11941) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha nem lesz extra igénybevételnek kitéve (hurcibálás, főleg hátizsákban... :) ), akkor simán bevállalható. Nekem van egy kis U9200-em, meg ezen kívül 3 másik FuSi gépet felügyelek - mindegyik jó. Jut eszembe, van még a patikában egy P3-as Lifebook is. Tehát: ha az erre szánt pénzből csak a FuSi jön ki, akkor vedd meg nyugodtan, azt amit szánsz neki, kibírja. Ha azonban nagyobb a keret, érdemes szétnézni a HP, Lenovo, Dell, Toshiba gépek között is.

Szerk.: No, most aztán jól megzavartunk, mint vasorrú bábát a mágneses vihar...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#11948) rarri válasza Racecam (#11945) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem semmilyen sincs. :N kirabolhatlak ? :F

:DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11949) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Rájöttem, hogy nemcsak a mobilokra gerjedek, hanem a dobozaikra is. A Z3-nak olyan jó doboza van, hogy öröm nyitnom-zárnom.
Még a végén megtartom magamnak a dobozt. :) De nem. Jó leszek, és adom a mobillal.

Menten lefotózom, és írok róla egy rendkívül informatív bejegyzést a blogomba. Miért nincs gyagya smile? Jelen pillanatban záp az agyam.

Olyan jó napom volt. (Persze megvolt a napi félóra dühöngés is. Mert az is kell, hogy az ember lelki egyensúlya megmaradjon. :) )

Oh, ég, matematikából nehéz témán kell átjutnom: egyenletek. :Y

Sáliláb. (Ha valaha is írok önéletrajzot, tutira Sáliláb lesz a címe. Mert semmi értelme nincs, ahogy az életemnek sincs.)

Közben találtam értelmet a létben. Ez az oka a jó kedvemnek. De már profin megy az önostorozás és kesergés. Mert kell a kompenzáció az egyensúly miatt. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11950) ádyz válasza Racecam (#11945) üzenetére


ádyz
addikt

Ilyet vettél, most?!

Ha igen, akkor nem semmi egy "gép"... :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.