Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- GoodSpeed: Ebes, a megtervezett falu!
- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
válasz
Viszlát
#55225
üzenetére
Ez nem is rossz. Ott bukna meg, hogy a bérbeadó flottás cég szerintem nem vállalná. Bár mittudomén...ha még itt leszek 3 év múlva, majd felvetem.
joamilestoné: igen, nekem is ez volt az első gondolatom. Az előző VW az kiegészítő fűtéses volt, de csak 5°c alatt kapcsolt, automatikusan, motorindítás után 1 perccel. Ebbe az újba meg most próbáljuk intézni, mert az ajánlatban a felszereltségben szerepelt. Pontosabban próbáljuk tisztázni, hogy a "kézi vezérlésű kiegészítő fűtés" náluk mit takar.
emvy: Nem biztos, hogy az 52 éves kolleginát oda begyűrném
Bár lehet hogy a Prius se lenne nagyobb. Jó, 14 km-t ki lehetne bírni. -
parandroid
félisten
válasz
Viszlát
#55225
üzenetére
Betehetnék már a hajtásláncát valami kisebb egyterűbe, vagy kisbuszba (Hiace pl). Taxisok imádnák. Itt egyébként a nagy Daciákra kaptak rá a taxisok (MPV, vagy MCV, vagy micsoda a hétüléses verzió), meg újabban egyre több hosszú Caddyt látok. Persze taxi ha nem hybrid, akkor tutira dízel, de ott érthető is.
Amúgy nekem sincs tippem, illetve csak annyi, hogy úgyis visszajön az áfa mindenből, illetve pár év alatt le lesz írva költségileg, szóval le kell sajnos szarni. Magamnak meg veszek legközelebb is japánt, vagy benzines 2-es bömöst. Bár addigra remélem mindenki villant azért az új hajtásláncokkal.
p
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G2 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Apple iPhone 15Pro 128GB Kártyafüggetlen 1év Garanciával
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 5 lemezes és digitális felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- LG 77C3 - 77" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB Kártyafüggetlen 1év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Bár lehet hogy a Prius se lenne nagyobb. Jó, 14 km-t ki lehetne bírni.

