Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Ovecs: elutaltam a lóvét.

Bocs fiúk,hogy leléptem a második mapról de már majdnem elaludtam a székben.

(#6802) Balinov válasza PyroS (#6801) üzenetére


Balinov
félisten

megoldas: allva kell jatszani,mint a lovak :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6803) PyroS válasza Balinov (#6802) üzenetére


PyroS
senior tag

:C :DDD Nem is rossz ötlet :D .Végülis melyik csapat nyerte az egymás elleni wart?

(#6804) Balinov válasza PyroS (#6803) üzenetére


Balinov
félisten

foggalmam sincs, azt hiszem mi nyertunk Horyk-kal es Stone-val. bar reszemrol sokmindent nem tudtam hozzatenni a sikerhez, talan 3-4 fregem volt. rohadt fura ez a promodlive...hozzaszoktam a reality modos angol S&D pub szero fragszamaihoz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6805) booz válasza PyroS (#6803) üzenetére


booz
senior tag

baliék nyertek mert a végén annyira fájt a szemem hogy kikapcsoltam a monitort végülis a csipázás igyis összejött néhány headshot :DDD

(#6806) Balinov válasza booz (#6805) üzenetére


Balinov
félisten

tenyleg? en sem voltam toppon,csak mentem ossze vissza, mint a mergezett eger.

Szemeddel mi van? csak a faradtsag vagy..?

figyu, booz. tudsz segiteni a Toshi gari ugyben? megvan a S/N

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6807) PyroS válasza booz (#6805) üzenetére


PyroS
senior tag

Kikapcsolt monitorral lőtted azokat a headshotokat ugye? :DDD :DD :D
Pénteken este lesz időm újra játszani,ki fog még akkor rá érni?

(#6808) Balinov válasza PyroS (#6807) üzenetére


Balinov
félisten

prentek nem biztos, de wombat,vasarnap este jo

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6809) booz válasza Balinov (#6806) üzenetére


booz
senior tag

persze de még mindig nem küldted el az s/n-t már lassan 1 éve várok rá bazzeg
a szememnek semmi baja hlistennek

(#6810) booz válasza PyroS (#6807) üzenetére


booz
senior tag

péntek este sokáig ráérek azt hiszem :C

(#6811) Balinov válasza booz (#6809) üzenetére


Balinov
félisten

ment a PM :R :R :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6812) SipiBcs válasza booz (#6810) üzenetére


SipiBcs
őstag

A péntek esti lövöldözéshez én is sorba állok! :)

Szombat, vasárnap éjjel nekem melóm lesz, úgyhogy akkor nem hisztizek a fületekbe! :Y

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6813) ovecs válasza SipiBcs (#6812) üzenetére


ovecs
senior tag

Én is itt leszek!
Piri megjött a lóvé, holnap fizetem a szervert, többiektől még várom a védelmi pénzt :DDD
Nem sürgős, csak ne merüljön a dolog a feledés homályába :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6814) PyroS válasza ovecs (#6813) üzenetére


PyroS
senior tag

Mr.Leader akkor most három hónapig rendben van a védelmi pénz ugye?

(#6815) SipiBcs válasza ovecs (#6813) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem emlékszem.... :W

...........Mi ne merüljön a hova?? :DD

- Kisunokám... hogy hívják azt a német pasast, aki eldugja mindíg a dolgaimat??
- Alzheimmer nagypapa.... Alzheimmer...

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6816) ovecs válasza PyroS (#6814) üzenetére


ovecs
senior tag

Ma nem fizettem be, majd jövő héten intézem

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6817) CséZé válasza SipiBcs (#6812) üzenetére


CséZé
őstag

amúgy most jut eszembe h te kurva sokat fejlődtél amióta elsőnek láttalak játszani :K

(#6818) SipiBcs válasza CséZé (#6817) üzenetére


SipiBcs
őstag

Köszi! :)

De csak mert megmutatták hol kell bekapcsolni a monitort! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6819) athomi


athomi
veterán

szabin vagyok egész héten, ha kell egy lámi beugrós szóljatok :K

(#6820) Sirandrish válasza SipiBcs (#6818) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ha még azt is megtudod hogy nem csak az enterrel tudsz lőni hanem az egérrel is....:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6821) ovecs válasza athomi (#6819) üzenetére


ovecs
senior tag

Tyűűű tesó gyere amikor csak tudsz, rég hallottam felőled

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6822) PyroS


PyroS
senior tag

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!!

[ Szerkesztve ]

(#6823) Boci_83


Boci_83
őstag

Hello all!
Úgy látom itt is hasonló a helyzet mint a szomszédba... :(

**********

(#6824) PyroS válasza Boci_83 (#6823) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Hát igen,eléggé kihalt mind a két topic :O .

(#6825) PyroS válasza PyroS (#6824) üzenetére


PyroS
senior tag

Kaptál egy kis lóvét:

"Kiflee KIRABOLT! Elvett tőled $351-t" :C

(#6826) Balinov


Balinov
félisten

Gyogyreggelt mindenkinek! Szarult telt ez a 4 napos Husveti munkaszunet, vasarnap ota beteg vagyok, raadasul vasarnap este egyszercsak lekapcsolt a desktop gep mohaa-zas kozepette. Nezem mi a helyzet, mi a szar tortent erre kisult, hogy az asus 70-esen megallt a gyari hutes ventije es automatikusan lekapcsol emiatt a gep. Sanszos ,hogy penteknel elobb nem tudom visszavinni, remelem cserelik, nem szervizeskednek. Aldom a szerencsemet, hogy a zsugat nem netrol rendeltem, hanem helyben vettem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6827) PyroS válasza Balinov (#6826) üzenetére


PyroS
senior tag

Szia Bali.

Hát tényleg elég rosszul telt a húsvétod :W .Remélem minél előbb kicserélik a karidat és meggyógyulsz.

(#6828) Balinov válasza PyroS (#6827) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi, a takonykor max 2 nap es el fog mulni, de a zsugat legkorabban penteken tudom bevinni a boltba, mert csa k6-ig vannak, addigra en meg nem erek be a varosba melo utan.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6829) CséZé


CséZé
őstag

egy Pyrosnak egy boldog névnapot :C

(#6830) PyroS válasza CséZé (#6829) üzenetére


PyroS
senior tag

Köszönöm szépen :R .

(#6831) Balinov válasza PyroS (#6830) üzenetére


Balinov
félisten

Isteneltessen Pyros!

Bakker, koszi hogy szoltatok, fel kell fatert hivnom!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6832) PyroS válasza Balinov (#6831) üzenetére


PyroS
senior tag

Köszi :R .

(#6833) ovecs válasza PyroS (#6832) üzenetére


ovecs
senior tag

Isten éltessen!
Gyerekek holnap fizetem a szerót, mert lassan a nyakamra küldik a behajtókat :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6834) Sirandrish válasza PyroS (#6832) üzenetére


Sirandrish
legenda

Boldog nevednapját Tankolók Réme:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6835) PyroS válasza ovecs (#6833) üzenetére


PyroS
senior tag

Köszönöm :R .

Neked is te 2D Maffiózó :DDD :R .

(#6836) Sirandrish válasza PyroS (#6835) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már kib*szott gazdag vagyok azé nem jövök a rablólinkjeimmel de örülök hogy emlékszel, mert még érted elmehetek:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6837) Balinov válasza Sirandrish (#6836) üzenetére


Balinov
félisten

The Godfather III-at rolad fogjak mintazni, remelem jobb lesz,mint a 2,mert az egy kalap szar

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6838) Sirandrish válasza Balinov (#6837) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem az egy se tetszett szóval...a 3 szerintem ki se gof jönni...de legalábbis remélem:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6839) PyroS válasza Sirandrish (#6836) üzenetére


PyroS
senior tag

Elnézést kérek Mr.Don Sirandrish :R :R :DDD .

Bali: Nem régen kezdtem el játszani a Godfather II-el.Nem olyan rossz,bár az is igaz,hogy nem is sokat játszottam még vele.

(#6840) Balinov válasza PyroS (#6839) üzenetére


Balinov
félisten

hat, en a menekitsd a csavokat a repterre kuldetesen vagyok tul, de idaig nem fogott meg.

Ugynezki, kapok kolcsonbe egy 86gt-t ma vagy holnap,szoval tudok majd codolni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6841) PyroS válasza Balinov (#6840) üzenetére


PyroS
senior tag

Az még az elején van Cubába ugye?Utánna kezded kiépíteni a "birodalmadat".Védelmi pénz behajtás,stb.

Na akkor legalább tudsz játszani egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#6842) Balinov válasza PyroS (#6841) üzenetére


Balinov
félisten

azaz, a legelso, utana vegigneztem meg az atugorhatatlan ingem muvit, ahogy immar az usaban osztozkodnak, es kileptem a francba. GTA IV-el is kb ennyit jatszottam

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6843) ovecs


ovecs
senior tag

Periódus vége
2009-07-11 -ig rendezve a szerver, védelmi pénzt Pirin kívül majd mindenki küldje :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6844) Balinov válasza ovecs (#6843) üzenetére


Balinov
félisten

okkes.

Drukkoljatok fijjug. mingya viszem a 4870-et gariztatni, remelem kicserelik egy Palit 1gigas 70-esre vagy egy zafir 4890-re

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6845) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

Ujra raktam a gépem és az ótta punkbusterre kidob a legtöbb szerverről.
Letöltöttem a punk buster exe-t azzal mit csináljak?(részletessen írjátok le légysz, nem vok gép zsonglör)

Köszi!

(#6846) mc-4


mc-4
aktív tag

"Cvar r_lodscalerigidi=2"

Ezt üzeni a gép.

(#6847) SipiBcs válasza mc-4 (#6845) üzenetére


SipiBcs
őstag

Úgy telepítsd (pbsteup.exe), hogy a célkönyvtár a CoD4 mappája legyen, odakerüljön, ahol a CoD exéi vannak. Utána elindítod.... "I agree" és kijelölöd a CoD4-et a játékok közül. Frissíted... a Check for update-val..... és game...

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6848) SipiBcs válasza mc-4 (#6846) üzenetére


SipiBcs
őstag

Az Options menüben, a Graphics fül alatt a model detail beállítást rakd normálra és megoldódik... ha nem, akkor a 0-val lehívod a konzolt és beírod:

/cg_lodscalerigid 1

Jó játékot!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6849) mc-4 válasza SipiBcs (#6847) üzenetére


mc-4
aktív tag

Rápróbálok!

A cod4 könyvtárba rakjam be és úgy inditsam az exe-t?

(#6850) SipiBcs válasza mc-4 (#6849) üzenetére


SipiBcs
őstag

:K

Bár ez utóbbi írásodból kiderül, hogy a grafikai butítások miatt dob ki a PB... valószínűleg elég lesz azt átállítani! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.