Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) booz válasza yako (#6949) üzenetére


booz
senior tag

szevasz mester jó ujra látni örömmel olvasom hogy a lányod és a nejed jólvan ennek szívböl örülök.
hát nálunk minden a régi ÖVECSNEK olyan budös még mindig a lába hogy a multkor beszereltetett biologiai riaszto a lakásba (virusok ellen) megszolalt mikor övecs feljött ts -re :DDD :DDD
remélem valamikor lödözöl velünk egyet szia vigyázz a családra

[ Szerkesztve ]

(#6952) PyroS válasza athomi (#6950) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello Huni.
Mi a helyzet veled?

Ugyanúgy sikerült neki is bejutni mint Booz-nak:sok sok kenőpénzzel :DD .
Paul majd priviben küldöm a számlaszámot ahová az éves 1 milliós tagsági díjat utalhatod :D :DD .

Booz: te meg megint kifecseged Mr.Klánleader titkait :DD :D .Este valószínű,hogy nem leszek.

(#6953) Paul119


Paul119
addikt

athomi : sok évnyi küzdelem, és lemondás árán :DDD :DD

pyros : ugy tudtam ti fizettek nekem :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6954) SipiBcs válasza Paul119 (#6953) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szerintem athomi arra gondolt, hogy a kölökképed mellett, hogy kerültél a nyugdíjasok közelébe! :C (a fenét sem érdekli az arany árú géped) :R

athomi: Póli a haverom, 1-2 alkalommal beugrott warra. Booz kollega a minap feldobta, hogy legyen NYEV-es. Ő rábólintott, mi meg ünnepelten átadtuk neki a TAG-ot.

Amit még nem tud, hogy mivel ő a friss hús, ezért fél éven át ő fizeti a servert! :C

ui: beugorhatnál néha játszani ám hozzánk

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6955) Paul119 válasza SipiBcs (#6954) üzenetére


Paul119
addikt

Áh ne mondj ilyet annyira nincs is gyerekes arcom :DDD , rokkant nyugdíjas még lehetek.. :)) (nem akarok természetesen)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6956) athomi válasza SipiBcs (#6954) üzenetére


athomi
veterán

Óóó, már emlékszem, múltkor is együtt toltuk. :K

(#6957) ovecs


ovecs
senior tag

Mi a véleményetek erről a tápról? :[link] egy ismerősömnek kell gépet összerakni...Esetleg még ez is tetszik [link]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6958) ovecs


ovecs
senior tag

Év videója: [link]
Most nézem kb 5ödször :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6959) CséZé válasza ovecs (#6957) üzenetére


CséZé
őstag

hallod....
miért nem lehet rendes tápot venni?

(#6960) PyroS válasza ovecs (#6957) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Milyen cuccok lesznek a gépben?Ha e kettő közül kellene választani akkor inkább az OCZ tápot vegye.

(#6961) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Rövid de jónak tűnik: Modern Warfare 2 Trailer

[ Szerkesztve ]

(#6962) ent


ent
őstag

Hi all!

Mi van veletek kedves ecséim? Ti is várjátok a megváltást hozó MW2-t?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6963) SipiBcs válasza ent (#6962) üzenetére


SipiBcs
őstag

Várjuk, de azért még toljuk a 4et, még ha meg is csappant egy picit a lelkesedés! :)

Már csak azt kell kitalálnom, hogy peca közben a vízparton miként tudnám tolni! :DDD

Láttalak feltűnni egy - két komoly alaplap topicban. Lehet szeretnék kérni egy pici segítséget, jó tanácsot. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6964) CséZé válasza PyroS (#6961) üzenetére


CséZé
őstag

sokat megintcsak nem tudtunk meg, de biztos zsír lesz :K

(#6965) ent válasza SipiBcs (#6963) üzenetére


ent
őstag

Kérdezz bátran. Ha tudod válaszolok. Lehet hogy az aláírásomban szereplő gépet is szét kell szednem alkatrészekre eladás céljából.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6966) booz válasza ent (#6965) üzenetére


booz
senior tag

na mivan veled te minöség ellenörzök réme :F :DDD :DDD :R

(#6967) PyroS válasza ent (#6962) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Üdv Ent,jó régen hallottunk felőled szoktál még Cod4-zni?

Csézé: Remélem legalább olyan jó lesz a multi része mint a 4-es.Kíváncsi vagyok,hogy milyen újítások lesznek benne.

Reggeli vicc:
"A tanítónő:
- Gyerekek, ma a telefonálásról lesz szó. Bekapcsolom a hangszórót és
felhívok egy tetszőleges számot:
- Itt Horváth-lakás.
- Kívánok, szeretnék Zolikával beszélni.
- Bocsánat asszonyom, de nekünk nincs Zolikánk.
Valószínűleg egy hibás számot tetszett felhívni. Kezét csókolom!
- Látjátok gyerekek, így viselkedik egy jól nevelt, udvarias ember az
alapfokon.
A tanítónő felhívja ugyanazt a számot:
- Itt Horváth-lakás.
- Kívánok, szeretnék Zolikával beszélni.
- Hát kérem, maga engem az előbb hívott fel. Még egyszer:
Itt nincs egyetlen egy Zolika sem! Megértette?
- Hallottátok, hogy reagál egy ember a második fokon. Most jön a
legmagasabb fok.
A tanító néni felhívja ugyanazt a számot:
- Itt Horváth-lakás.
- Kívánok, szeretnék Zolikával beszélni
- Már megint te vagy, te hülye k....va? Menjél vissza a jó k....va
anyádba, ahonnan jöttél. Vagy gyagya vagy, vagy engem akarsz
ba.........gatni.
- Gyerekek, ez a felizgatottság legmagasabb foka.
Egy vörös hajú gyerek jelentkezik az utolsó sorból:
- Tanító néni, szerintem még ennél is van egy magasabb fokozat!
- Mutasd meg, Jenőke.
A gyerek felhívja ugyanazt a számot:
- Itt Horváth-lakás.
- Zolika vagyok, ....nem kerestek?" :D :DD :DDD :))

(#6968) CséZé válasza PyroS (#6967) üzenetére


CséZé
őstag

ez nagyon jóó :))

én is hallottam egyet:

- Csókolom Pistike otthon van?
- Pistike már meghalt.
- A labdát elkérhetjük?

kicsit morbid de nekem tetszik :DD

(#6969) PyroS válasza CséZé (#6968) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Hát tényleg morbid de nem rossz :D.

Megérkezett a Belkin Nostromo n52te gamepadom :DDD .Bár ma is edzés lesz szóval nem biztos,hogy lesz időm és energiám kipróbálni :O .Elsőre kicsit furcsa de remélem ezzel már elférek normálisan az asztalon :DDD .Belkin Nostromo n52te

(#6970) SipiBcs válasza PyroS (#6969) üzenetére


SipiBcs
őstag

WOW!! :C

Használd egészséggel, tutti statokkal! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6971) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, multkor beszelgettunk kocsirol, Punto II-rol. 1,2 ELX punto,93k merfolddel, 2001-es, elegge megkimelt allapotban. 1500€ milyen ar erte? otthon milyen aron mennek a hasonlok?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6972) PyroS válasza Balinov (#6971) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Sipi : köszi :R

Bali:

Mennyi váltószám a mérföldnél?Itt nézelődj a hazai árakról:[link]

Ha jól nézem akkor szerintem jó áron adja a srác.

[ Szerkesztve ]

(#6973) Balinov válasza PyroS (#6972) üzenetére


Balinov
félisten

1.6

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6974) Balinov válasza Balinov (#6973) üzenetére


Balinov
félisten

azt mondta, netre 1800-1900 korul rakna ki.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6975) PyroS válasza Balinov (#6973) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor 148800Km van a Puntoba,ha jól számolok még :DDD .Itthon kb 690eFt nál kezdődnek az árai.Szerintem az jó ár érte,persze attúl függ,hogy milyen állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#6976) Balinov válasza PyroS (#6975) üzenetére


Balinov
félisten

ugyugy,en is ennyit szamoltam, ha leosztom 8ev/12honapra,akkor kb idaig havi 1500-1600km-t tettek bele.ami szvsz nem sok. en otthon anno a 205-be atlag havi 2-2,2k km-t toltam..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6977) PyroS válasza Balinov (#6976) üzenetére


PyroS
senior tag

Én az Alfával 3év alatt mentem 20eKm :D ,nincs időm kocsikázni :O .Meg a melóm is fél percre van a lakásomtól :DDD .
Ha jó állapotban van akkor érdemes lehet megvenni,bár ha tudod akkor nézettesd meg egy szerelővel.150eKm környékén már ezért kell cserélni egy két dolgot.
Itt van egy két tipp a Punto II-ről: Punto club

(#6978) Balinov válasza PyroS (#6977) üzenetére


Balinov
félisten

Hat, ha azt nezem, hogy naponta kb 30km-t buszozok, akkor most sem lesz agyonhasznalva a Punto. Elobb kimentunk kollegammal a parkoloba, korbenyalaztam,sasoltam a kocsit,semmi nem zorog,kopog rajta, egybe van jol. Ugynezki, meg is vesszuk a heten, vagy jovo het elejen.

Bakker, qrva jo ez az oldal, amit linkeltel :R

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6979) PyroS válasza Balinov (#6978) üzenetére


PyroS
senior tag

Próbáld ki mindenképpen,jól húz-e,kuplung rendbe van-e,stb,olaj folyás a motortérbe,stb.Remélem rendben lesz a verda :DDD .Sok sikert hozzá :C .
Még mindig a kölcsön VGA-al nyomod?

[ Szerkesztve ]

(#6980) Balinov válasza PyroS (#6979) üzenetére


Balinov
félisten

kuplung fasza,valtogattam, mint egy hulye. Szervo is popec, a motor tisztanak tunit, olajfojas nyista. alaszedtem kanyarodasnal a kormanyt is,hogy nem szol-e (205-nel szolt, mint allat :) ) de az is jo.kaszni egyben van, par- valszeg bokorokozta - karcolast leszamitva ep, gumik 14-es Firestone-k,meg a kopasjelzo lila csik is latszik a kozepso barazdaban.ules nincs kiulve, kormany,valtogom lekopva.szoval jonak nez ki.

1 hibaja van, az ablakotorlo az egyik allasban nem egyenletesen jar, nem tudom viszont, hogy ez motor vagy vezerloelektronika-e.

Jaja, meg mindig kolcson zsuga, fel is hivom ma a boltot, van-e valami ujsag.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6981) PyroS válasza Balinov (#6980) üzenetére


PyroS
senior tag

Az ablaktörlő az nekem is szar,csak két állásban működik vagy kurva gyors vagy kurva lassan töröl.De még nem volt kedvem szétkapni vagy megnézetni valami szerelővel.Ha jó vételnek tűnik akkor érdemes megvenni.Remélem sok-sok ezer km tesztek meg vele :D .

(#6982) Balinov válasza PyroS (#6981) üzenetére


Balinov
félisten

hat meg en! Ennyi penzert szerintem itt jobbat nem kapnank. Egy erdekes adalek,hogy egyik olasz kollegam 2 hete vett egy 2000-es, tehat 1 evvel oregebb, Puntot, azon is 2011-ig muszaki, viszont o 1600-ra alkudta le.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6983) ovecs válasza Balinov (#6982) üzenetére


ovecs
senior tag

Amit küldtem priviben: Please advise :R

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6984) Balinov válasza ovecs (#6983) üzenetére


Balinov
félisten

bocs, hulye vagyok, azt hittem valaszoltam mar.

1-1 kezipoggyasz benn van a jegy araban. ez lingusnal 10kilo asszem, de mintha Ryanairnel is ennyi lenne. Ha ezen felul szeretnel egy + borondot is feladni az a lingusnal 15€ iranyonkent es darabonkent, Ryanairt passzolom nagyhirtelen.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6985) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Ha szereti valaki a South Parkot és jókat akar röhögni akkor ezt nézze meg: [link]

Szét röhögöm az agyamat az idézeteken :DDD :DD :D :)) .

(#6986) Balinov


Balinov
félisten

Pyros, ez kesz, itt van a kezembe a regisztracios certi, de egy kurva kukkot nem emlt arrol, hogy 8 v 16 szelep,meg a kw-t se irjak...1242ccm...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6987) PyroS válasza Balinov (#6986) üzenetére


PyroS
senior tag

Mind a kettő 1242ccm-is de szerintem ha 16 szelepes akkor egy 16v szokott hátul lenni a kasznin.
[link]Esetleg itt olvass utána.A forgalmiba nincs benne,hogy hány lovas?A 8v az 60Le a 16v pedig 80Le.

[ Szerkesztve ]

(#6988) Balinov válasza PyroS (#6987) üzenetére


Balinov
félisten

nincs, hogy rohadjanak meg, egyedul a kobcenti van feltuntetve. pedig van rublika a kilowatt erteknek.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6989) PyroS válasza Balinov (#6988) üzenetére


PyroS
senior tag

Akié az autó az sem tudja?

(#6990) Balinov válasza PyroS (#6989) üzenetére


Balinov
félisten

az meg azt sem tudja, hany literes a benzintank.

ugy emlekszem egyebkent, hogy hatul csak ELX felirat van, 16V sehol,magyaran a 8V-s verza lesz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6991) PyroS válasza Balinov (#6990) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem a motortérbe is jelezték valahogy.Esetleg a motorburkolaton nincs jelezve?

(#6992) SipiBcs válasza PyroS (#6991) üzenetére


SipiBcs
őstag

Tessék, egy kis segítség!

Szvsz. 16 szelepes. 8 szelepesből nem nézem ki a 75 lóerőt! ;] Láttam olyat is, ez az infó 60 lovas, az lehet 8 szelepes 1,3 L-es.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6993) Balinov válasza SipiBcs (#6992) üzenetére


Balinov
félisten

asszem 8V/60LE , aminek meg jobban is orurlok, legalabb nem kell kiporgetni ugy,mint a 16 szelepest. Varosban, fogyasztasilag nem hatrany.

Sipi, koszi a linket! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6994) PyroS válasza Balinov (#6993) üzenetére


PyroS
senior tag

Ha minden igaz akkor ilyen a 16v motortere: [link]

Bali meg ezt is nézd meg a Totalcar Punto II

(#6995) booz


booz
senior tag

jöhetnek az uppok ide thx

(#6996) ovecs


ovecs
senior tag

Mindjárt felakasztom magama melóban... Egész nap rohadt gumis számlákat könyveleket...Tiszta Forma1...Mint ha a box utcában dolgoznék...
Egy ilyen kemény nap után rám fog férni 1-2 feles+1 kis lövöldözés :K

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6997) ovecs


ovecs
senior tag

Szerintem lődözés helyett piálás lesz ma :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6998) ovecs


ovecs
senior tag

Igen kampec lett a topik :(

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6999) Balinov válasza ovecs (#6998) üzenetére


Balinov
félisten

csodalkozol, melo,melo,melo.....

na milyen volt a penteki ivaszat?

ja, jegyet foglaltatok?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7000) PyroS válasza Balinov (#6999) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja igazad van Bali.Meló ezerrel plusz ez a jó kis 35 fok :((( :)) .Amíg el nem felejtem Bali,jó futóműve van a Punto II-nek.Pénteken fogócskáztam egyel Egerből hazafelé,kanyarokban nagyon jól ment,ott néha nem is értem utól (igaz az enyém 1350kg alaphangon :DDD ),egyenesben aztán meglett :D .

Most látom csak,hogy meglett a 7000-dik hozzászólás :C .Gratulálok minden kedves topic látogatónknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.