Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) PyroS válasza Sirandrish (#6600) üzenetére


PyroS
senior tag

Regcleanert szoktam használni,ha lesz hétvégén időm akkor újra rakom a cod4-et.Tudtam,hogy nem kellet volna leírnom,hogy van kettő bindem :DDD :D .

Sikerült már megoldanod a hang felvételt a videoban?

[ Szerkesztve ]

(#6602) Sirandrish válasza PyroS (#6601) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem sikerült...most az alaplapos topicba is érdeklődtem...egyelőre semmi használható...bár egy srác írta hogy "Én sajnos már a második P35-ös lapommal futok bele ebbe a hibába, hogy nem látja a feltelepített audio drivert, mert valamit lefelejt install közben."..persze nem lettem előlrébb de legalább nem egyedi eset...

szerk: akkor a 2 bind miatt nem birtalak tegnapő leshotizni:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6603) PyroS válasza Sirandrish (#6602) üzenetére


PyroS
senior tag

/bind F5 "vedd fel a golyóállómellényt"
/bind F6 "superman on" csak ezek vannak :DDD áááá biztos nem ezek miatt nem tudtál lelőni :DD .

Esetleg nem tudsz kölcsönkérni egy hangkarit és azzal kipróbálni?Nekem van egy felesleges SB Live-om csak messze laksz.

[ Szerkesztve ]

(#6604) Sirandrish válasza PyroS (#6603) üzenetére


Sirandrish
legenda

sajna nem nagyon..nekem is volt egy SB Live-om de én hülye neki adtam egy havernak:(

persze most jóljönne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6605) CséZé válasza Sirandrish (#6596) üzenetére


CséZé
őstag

én kérek elnézést :D
Sipi tőled is

(#6606) Sirandrish válasza CséZé (#6605) üzenetére


Sirandrish
legenda

minimum ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6607) SipiBcs válasza Sirandrish (#6606) üzenetére


SipiBcs
őstag

Tőlem nincs miért! No Problem... ahogy szoktákvoltmondanilövöldözésközben! :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6608) gyerpi


gyerpi
aktív tag

sziasztok !!!
van itt valaki :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#6609) Balinov válasza gyerpi (#6608) üzenetére


Balinov
félisten

jeleeen, jeleen!

mivan veletek? Hetvegen fenn voltam parszor, de szinte csak Sipit lattam HC szeron nyomulni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6610) PyroS válasza gyerpi (#6608) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Jelentkezem én is.Éppen írni akartam,hogy eléggé kihalt a topic :W .Este leszek bár még nem tudom,hogy pontosan mikor mert megint edzés lesz.

(#6611) Balinov válasza PyroS (#6610) üzenetére


Balinov
félisten

Edzes? Mit edzesz?

Holnap este lehet kaphato leszek egy warra, Vera melozik.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6612) gyerpi


gyerpi
aktív tag

akkor jó ha vagytok és főleg figyelitek a topicot :DD
ma már én is laszek hétvégén sok volt a dolgom :W

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#6613) PyroS válasza Balinov (#6611) üzenetére


PyroS
senior tag

A fogyókúra mellett elkezdtem megint súlyzózni és tornázgatni.Eddig -10Kg kb másfél hónap alatt.

(#6614) gyerpi válasza PyroS (#6613) üzenetére


gyerpi
aktív tag

én is súlyzózok a pohárral a végére eléggé elszoktam fáradni :DDD
hiába az alkohol mindig nyer hiába próbálkozik az ember azt hiszi igen de nem :D

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#6615) PyroS válasza gyerpi (#6614) üzenetére


PyroS
senior tag

:DDD Ez így igaz :C .Ezért is nem iszok már kb egy hónapja,nagyon sokat jelentett az is a fogyókúrába.

(#6616) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én ezt csinálom:DDD

megj. rabló link...semmiben nem károsultok csak nekem lesz jobb...szóval gondoltam leírom mielőtt balhé lenne belőle:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6617) PyroS válasza Sirandrish (#6616) üzenetére


PyroS
senior tag

"Sirandrish KIRABOLT! Elvett tőled $184-t" :O

Most akkor a police.hu-n feljelenthetlek :F :DDD :DD :D .

(#6618) Sirandrish válasza PyroS (#6617) üzenetére


Sirandrish
legenda

bazzeg csóró:D
van mikor 3-400dodot rablok:DDD
Köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6619) PyroS válasza Sirandrish (#6618) üzenetére


PyroS
senior tag

Bocsi,most csak ennyi volt nálam :)) .Hitelkártyát elfogadsz? :DD .

Tedd be az aláírásodba szerintem,úgy többen ráfognak kattintgatni.

[ Szerkesztve ]

(#6620) Balinov válasza PyroS (#6613) üzenetére


Balinov
félisten

10kilaj masfel honap alatt! Az nagyon jo, Baratom! Nekem 15kg jott le cirka 7-8 honap alatt,mikor kijottunk.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6621) Sirandrish válasza PyroS (#6619) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem annyira fontos..de azér tköszi..viszont valakitól 191et valakitől meg több mint 400at raboltam:)

Naponta egyszer lehet rákattintani:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6622) Balinov válasza PyroS (#6617) üzenetére


Balinov
félisten

bakker, tolem $339-et rabolt... :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6623) PyroS válasza Balinov (#6620) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát kurva nehéz az biztos :W .Szedek egy étvágy csökkentő tablettát,mellette diéta plusz napi 1-1.5 óra mozgással sikerül csak.Még jó lenne leadni kb 5kg-ot.

Bali ne hord magadnál annyit :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#6624) Sirandrish válasza Balinov (#6622) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszi köszi:DDD

Pyros: te ne szójjába csóringer:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6625) Balinov válasza PyroS (#6623) üzenetére


Balinov
félisten

mit csinalsz, mit mozogsz? futas, seta, kertasas?

nekem is kell valami mozgas, mert ugynezki, keves kajaval, stresszes eletmoddal a 120-rol ez a 102-103 a max, amit ki tudok hozni. Van meg masfel csik cigim, aztat elszivom, aztan en is leszokok a cigirol,mint Vera remelhetoleg. Kene valamit csinalni, csak nincs kedvem most 400€-t leszurkolni egy gym-be eves tagasagert..lehet futunk egyet a folyoparton estenkent.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6626) PyroS válasza Balinov (#6625) üzenetére


PyroS
senior tag

A szokásos fekvőtámasz,felülés,stb-el kezdtem.Aztán vettem kézi súlyzókat,meg egy héten kétszer "rendes gépeken" edzek itt nálunk a tornacsarnokba.A futást én is próbáltam régebben de 98kg-val elég szar volt,szóval majd ha még fogyok utána akarok futni.A kaja is nagyon sokat számít,sok gyümölcs és saláta.De főleg akarat erő kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#6627) Balinov válasza PyroS (#6626) üzenetére


Balinov
félisten

az biztos, plane nalam most, hogy 1 lepcsoben akarok leszokni a cigirol,meg fogyni egy kicsit.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6628) PyroS válasza Balinov (#6627) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor kitartás és sikerülni fog :C .

(#6629) Balinov válasza PyroS (#6628) üzenetére


Balinov
félisten

jobban fosok, hogy visszajon 5-10 kilo,mint a leszokastol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6630) SipiBcs válasza Balinov (#6627) üzenetére


SipiBcs
őstag

A fogyi meg a cigiletétel az elég durva együtt! :W De sok sikert hozzá!

4 napig semmi nem volt a topickban... most meg alig győztem utánaolvasni! :)

Pyri: GRAT!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6631) Balinov válasza SipiBcs (#6630) üzenetére


Balinov
félisten

nekem mondod? :DD Magasra kell tenni a lecet, legyen mibol alabbadni.

2 eve, mikor leszoktunk, kis idoeltolodassal (kb 1,5-2 honap) ment a buli, bar epp ezen nyulfarknyi ido alatt jottek fel a rohadt kilok..meg ugye mutottek is akkoriban

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6632) CséZé


CséZé
őstag

mit szarakodtok a cigivel? én már majd' 20 éve nem cigizek :D

(#6633) PyroS válasza Balinov (#6629) üzenetére


PyroS
senior tag

Én is attól tartok,hogy nagyon könnyen vissza fognak jönni ezek a leadott kilók :W .

Sipi: köszönöm :R

(#6634) Balinov válasza CséZé (#6632) üzenetére


Balinov
félisten

mennyi idos is vagy, Miszter?

jo az uj avatar, granulalok! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6635) CséZé válasza Balinov (#6634) üzenetére


CséZé
őstag

19 :DDD

köszi :R

(#6636) Balinov válasza CséZé (#6635) üzenetére


Balinov
félisten

kolyokkutya.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6637) hoby36 válasza Balinov (#6627) üzenetére


hoby36
senior tag

Én 10 év cigizés után szoktam le 5-6 éve.Azóta 20 kilót híztam. :B

A logikában semmi sem véletlen!

(#6638) SipiBcs válasza PyroS (#6633) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem a 10ből 3 jött vissza, de a pacalt töltött káposztával kísérem! :))

Este mindenféleképpen szaladgáljunk 1 picit a mapokon - fogyi képpen - lövöldözzünk egyet!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6639) Balinov válasza hoby36 (#6637) üzenetére


Balinov
félisten

nekem annyi alig 1 ev alatt sikerult..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6640) PyroS válasza SipiBcs (#6638) üzenetére


PyroS
senior tag

Okés én benne vagyok a gyilkolászásban.Kb fél nyolc táján kerülök a gép elé.

(#6641) Balinov válasza PyroS (#6640) üzenetére


Balinov
félisten

benne vagyok en is, Verat behivtak delutanra melozni.kb 8 korul erek haza, ha eljutok nyiratkozni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6642) booz válasza gyerpi (#6608) üzenetére


booz
senior tag

vagyok gyerpi apúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :DD :DD este végre leszek 9töl remélem kifuladásig :R

(#6643) Sirandrish válasza booz (#6642) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mizu Booz?
Komolyan gondoltad azt a cucot?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6644) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Sipi: Boldog névnapot :C .

Ma este ismét lesz időm játszani.Kb 19 óra felé,ki ér még rá ?

[ Szerkesztve ]

(#6645) Balinov válasza PyroS (#6644) üzenetére


Balinov
félisten

Isteneltessen Sipi Mester!

mennek ma is fel, warozni veletek, de mire en fel tudok menni, mar reg megy a klanhaboru...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6646) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Boldog nevednapját Sipi! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6647) PyroS válasza Balinov (#6645) üzenetére


PyroS
senior tag

Tegnap elég sokan össze jöttünk az igaz.Meg sajnos elég nehezen jött össze a war is,jó pár Klán fel sem jött a szerónkra.Ma már remélem jobban sikerül összehozni.

(#6648) booz válasza Sirandrish (#6643) üzenetére


booz
senior tag

persze csak idöt kéne szakitanom rá hogy eljusson hozzád :R

(#6649) booz


booz
senior tag

SIPI BÁ BÓLDÓG NEVED NAPJÁT :C

(#6650) Sirandrish válasza booz (#6648) üzenetére


Sirandrish
legenda

jólvan, címem megvan nemde? ha ugy gondolod akkor jöhet...

ALL ha ráértek megen kattinthattok:) Köszike

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.