Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) PyroS válasza booz (#6750) üzenetére


PyroS
senior tag

Jah :DDD jó is lenne."Csak" Intel E2200 proc,1Gb RAM,2*160Gb RAID 1-ben,Integrált VGA,plusz egy 17-es LG érintőképernyős moncsi,Vista.De korrekt is gép és szuper a pénztárgépszoftver.Sokkal könnyebb a munkánk ezzel.

(#6752) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha ráértek srácok:)
Már rég kértem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6753) SystemRoot válasza Sirandrish (#6752) üzenetére


SystemRoot
őstag

hogy tudjátok élvezni ezt a marhaságot?:) amúgy sikerült kirabolnod mert nem tudtam mit linkelsz, de mostmár óvatos leszek:D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6754) Sirandrish válasza SystemRoot (#6753) üzenetére


Sirandrish
legenda

Próbáltad már?
Először énis azt hittem hogy egy baromság de kurvajó..nagyon jól össze van rakva (és még csak 60%os kb az oldal)...marha jól el lehet vele lenni...nekem nagyon bejön:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6755) Balinov válasza Sirandrish (#6752) üzenetére


Balinov
félisten

csakazertse :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6756) Sirandrish válasza Balinov (#6755) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebben biztos voltam:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6757) PyroS válasza Sirandrish (#6752) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Kaptál reggel a telómról egy kb 178 dolcsisat most meg : "Sirandrish KIRABOLT! Elvett tőled $491-t".De most már elég legyen :DDD .

(#6758) Sirandrish válasza PyroS (#6757) üzenetére


Sirandrish
legenda

te vagy az én emberem:)
Köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6759) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Ha van kedvetek gyertek kicsit lődözést gyakorolni ide:

84.2.39.245:28969

PromodLive, GV stream, CB.cfg, és firss ropogós kalács, és meleg tea vár titeket!:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6760) Sirandrish válasza SystemRoot (#6759) üzenetére


Sirandrish
legenda

hu egy kis kalácsért most bármit megtennék..éhendöglök:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6761) Balinov válasza Sirandrish (#6760) üzenetére


Balinov
félisten

kis repaskalacsert?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6762) Sirandrish válasza Balinov (#6761) üzenetére


Sirandrish
legenda

inkább fonottkalácsért mondjuk...kakaóval..hmmmmm

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6763) Balinov válasza Sirandrish (#6762) üzenetére


Balinov
félisten

hm....ugy terveztem este nem eszek ma semmit, de mar majdnem reggel van...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6764) Sirandrish válasza Balinov (#6763) üzenetére


Sirandrish
legenda

én sem eszek du 6után..ezért is döglök éhen:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6765) Balinov válasza Sirandrish (#6764) üzenetére


Balinov
félisten

en elotte nem nagyon, csak 1-2 kv meg meg 1-2 napig cig...kezd ki is lenni a gyomrom,rohadjon meg a vilag

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6766) Sirandrish válasza Balinov (#6765) üzenetére


Sirandrish
legenda

én is próbáltam már leszokni a cigiről..de nagyon nem akart sikerülni.
Ráadásul a legroszabb mikor van egy karton cigid és akkor már csak annyi..mármint tervbe..akkor minnél kevesebb van annál szarabb a kedvem..de kajakra így van..mikor már csak 1-2 napra elég akkor már elaludni is alig bírok..persze máig cigizek :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6767) PyroS válasza Sirandrish (#6762) üzenetére


PyroS
senior tag

Fonott kalács kakaó ettől nől a hasad jól :DDD .Ilyenkor inkább egyetek egy kis joghurtot,az sem jó ha kikészül a gyomor.

Jó reggelt.
De utálok szombaton melózni :O ,szerencsére csak délig vagyunk nyitva.

(#6768) Sirandrish válasza PyroS (#6767) üzenetére


Sirandrish
legenda

dikk...ezt te találtad ki vagy miezmá?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6769) PyroS válasza Sirandrish (#6768) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja most találtam ki,ezt teszi velem a szombati meló :DDD :)) .

(#6770) Sirandrish válasza PyroS (#6769) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor papir ceruza oszt légy költő bazzeg:D
Rálehetne írni a kalács papirjára:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6771) PyroS válasza Sirandrish (#6770) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor gyorsan le is védetem ezt a szöveget :DDD .

(#6772) Sirandrish válasza PyroS (#6771) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ha nagy lóvét akarsz kaszálni akkor csináld :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6773) ovecs


ovecs
senior tag

Kedves gyerekek! :DDD
Na szóval még úgy 1,5 hónapig nem nagyon leszek, max heti 1* (szakdolgozat örömei)

3500 HUF / hó a 12 slot os német szerver , de [itt] böngészhettek, hogy mi lenne nekünk jó... Na majd várom a privátokat, hogy ki mit szeretne

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6774) PyroS válasza ovecs (#6773) üzenetére


PyroS
senior tag

Igaz,hogy nem privi.

De szerintem maradhat a ugyanígy a 12 slotos német szeró.3 hónapig volt eddig is megrendelve ugye?

(#6775) ovecs válasza PyroS (#6774) üzenetére


ovecs
senior tag

Ja, persze első megrendeléshez kaptunk anno egy bónusz hónapot ami most nem lesz

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6776) PyroS válasza ovecs (#6775) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja értem.Akkor meg kellene rendelni vagy 3 hónapra.De majd a többiek eldöntik.

(#6777) BandiHUN válasza ovecs (#6773) üzenetére


BandiHUN
veterán

sziasztok!esetleg ajánlom figyelmetekbe a paypalos fizetést itt,nem tudom,hányan vagytok rá,de semi perc alatt lehet paypalos accot csinálni,és szerintem benne lennének abban is,hogy külön-kűlön küldjétek el a totalhosting acc-jára a fejenkénti összeget,elmarad a bankos-átutalásos időrablás,és az is tud igy fizetni itt,akinek ugye mondjuk nincs neten átutalási lehetőséggel megtámogatott kártyája.én pl.10perc alatt letudtam a mi codwaw szerónk megrendelését a paypal regisztráció,kártyaellenőrzés,stb-vel együtt is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6778) booz


booz
senior tag

este szeretném ha lenne végre igazi nyeves war!!!!
=NYEV=SIPI
=NYEV=GYERPI
=NYEV=PYROS
=NYEV=BALI
=NYEV=OVECS
ÉS
=NYEV=ÉN
REMÉLEM SENKIT NEM HAGYTAM KI :F

(#6779) PyroS válasza booz (#6778) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello Mr. =NYEV=ÉN :DDD :DD .

Kb mikortól lesztek fent?.Ma este jó lesz nekem is.

(#6780) Balinov válasza booz (#6778) üzenetére


Balinov
félisten

ma este tuti nem jo, inkabb holnap este es/vagy kedd este.penteken felmentem a tsekre,de senki se volt fenn

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6781) Sirandrish válasza booz (#6778) üzenetére


Sirandrish
legenda

Yako? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6782) booz


booz
senior tag

este 7felé remélem :DDD
yako eltünt mint a mult honapban 1millio a számlámról :DDD

(#6783) Sirandrish válasza booz (#6782) üzenetére


Sirandrish
legenda

nézz az asztal mellé..ott lesz az a milkó :C :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6784) booz válasza Sirandrish (#6783) üzenetére


booz
senior tag

tudom bazzeg hogy ott van :B
kapom is érte a vérszívást rendesen hogy mértnem hütöt vettem inkább :W
730000ft ért hütöt hát neeeeeeeeeem :Y

[ Szerkesztve ]

(#6785) Sirandrish válasza booz (#6784) üzenetére


Sirandrish
legenda

remélem most nem azt várod hogy azt mondja bárki is hogy "igen..jól tetted hogy gépet vettél majd egy milkóért":D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6786) PyroS válasza Sirandrish (#6781) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajna Yako-nak a család és a meló melett nem nagyon van ideje játszani :W .

(#6787) booz válasza Sirandrish (#6785) üzenetére


booz
senior tag

nem nem

(#6788) Sirandrish válasza booz (#6787) üzenetére


Sirandrish
legenda

még jó me ilyet senki sem mond:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6789) ovecs


ovecs
senior tag

Srácok mi legyen akkor a szerverrel? Szorít az idő :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6790) PyroS válasza ovecs (#6789) üzenetére


PyroS
senior tag

Privi ment.

(#6791) Balinov


Balinov
félisten

reszemrol benne vagyok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6792) SipiBcs válasza ovecs (#6789) üzenetére


SipiBcs
őstag

Követlek leader...... :R

Ahogy a többség dönt! :))

Pü ment...

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6793) ovecs


ovecs
senior tag

Skacok akkor este legyen valami szavazás, hogy ki mit szeretne, mert kiküldték a számlát a következő 3 hónapról 10500 pénz.
Ha ezt elosztjuk:
gyerpi
pyros
bali
sipi
booz
ovecs
akkor az 1750/fő, tehát 585 ft/fő/hó.
Akármennyire is válság van szerintem így elosztva nem akkora nagy dolog, havi 1 doboz cigi ára. De tudom, hogy most nehéz idők járnak, esetleg használhatjuk kifliék szerverét is, nekem teljesen mind1. ( azt azért nem mondom h booz fizeti az egészet ;] mert sajnos náluk is pangás van :( )

sipi én nem kaptam tőled üzit :O

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6794) Balinov válasza ovecs (#6793) üzenetére


Balinov
félisten

en most megszavazom, hogy reszemrol okes. en beszallok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6795) PyroS válasza ovecs (#6793) üzenetére


PyroS
senior tag

Nekem is jó ha marad ez a szeró.Ha lesz időm este akkor felmegyek TS-re,ha nem tudok felmenni akkor elfogadom amit ti döntötök.

(#6796) booz


booz
senior tag

igen igen legyen tovább a szerver

(#6797) SipiBcs válasza ovecs (#6793) üzenetére


SipiBcs
őstag

Azért eret ne vágjál magadon.... :C

Balfax módon pyrosnak küldtem el! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6798) gyerpi válasza ovecs (#6793) üzenetére


gyerpi
aktív tag

maradjon es kuldom

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#6799) ovecs válasza gyerpi (#6798) üzenetére


ovecs
senior tag

Remek amint tudom rendezem a dolgot, aztán majd lassan befolynak a pénzek, ráértek vele

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6800) PyroS válasza ovecs (#6799) üzenetére


PyroS
senior tag

Holnap délelőtt akkor utalom is a részemet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.