Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) athomi válasza PyroS (#2593) üzenetére


athomi
veterán

csak 30mp-enként lehet 1-et csinálni és egy emberről 10 perc alatt max. 3-at csinálhatsz

(#2602) athomi


athomi
veterán

úgy néz ki csak akkor pingelek be 999-re egy pillanatra, ha játék közben fent vagyok TS-en

(#2603) PyroS válasza athomi (#2602) üzenetére


PyroS
senior tag

Tegnap eléggé szakadozott volt a hangod TS-en.Nézd meg,hogy a cfosspeedben milyen prioritása van a Team Speaknak.

(#2604) athomi válasza PyroS (#2603) üzenetére


athomi
veterán

nálam nincs fent a cfosspeed :)

(#2605) yako


yako
tag

Szevasztok!

Mi van a másik - 12es - szerverrel? Megy az is 1.6al még mindig PAMban?
Nem látok ott soha senkit, pedig jó lenne PAMolni is néha...

By Demons Be Driven

(#2606) PyroS válasza athomi (#2604) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja akkor abban ne nézd meg :DDD .

Yako: az lett a war szerver.Mivel azt nem látja az Xfire és azon csak warokon vagyunk fennt azért az kihalt egy kicsit.

(#2607) yako válasza PyroS (#2606) üzenetére


yako
tag

Folyamatosan le van zárva?

By Demons Be Driven

(#2608) PyroS válasza yako (#2607) üzenetére


PyroS
senior tag

Csak amikor rajta marad a pass :W :DD

(#2609) athomi válasza PyroS (#2608) üzenetére


athomi
veterán

szóval mindig :D

(#2610) PyroS válasza athomi (#2609) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát ja :DDD :DD .
De majd elmagyarázom Yakonak a miniadmin használatát.

(#2611) yako válasza PyroS (#2610) üzenetére


yako
tag

Ok, de elég egy leírás is remélhetőleg.
Arra csak magammal kell időt egyeztetni...
Azért kösz, ha kérdés van úgyis jelentkezem!

De egyedül úgysem megyek semmire, ha jönnétek az lenne az igazi!

By Demons Be Driven

(#2612) kisa8800 válasza ovecs (#2599) üzenetére


kisa8800
tag

Az írfutár a haverom cége hivatkoz rám. Max elhajt :DDD

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#2613) Balinov válasza ovecs (#2599) üzenetére


Balinov
félisten

helyhiany,ill. hogy lehet 1-2 honap es koltozunk miatt nem jatszik az otthoni beszerzes,nameg gar miatt se.

Kavics: cirka 700euro

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2614) SipiBcs válasza yako (#2611) üzenetére


SipiBcs
őstag

Megvallom rám is rámférne 1 kis "edzés", hogy átlássam a miérteket és a hogyanokat.... :) Azért a war csak másabb, mint pubolni.....

Bár Booz kollegának köszi a múltkori segítséget... kaptam 1 kis nade oktatást! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2615) booz válasza SipiBcs (#2614) üzenetére


booz
senior tag

nagyon szivesen majd fojt köv :DDD
mod:övecs te ebböl az árbol mit szeretnél alkudni :F

[ Szerkesztve ]

(#2616) BandiHUN válasza kavicssli (#2596) üzenetére


BandiHUN
veterán

a PB-nek futnia kell az olyan szervereknél,ahol szintén aktiv,nem mehetsz nélküle fel.a pb a te gépeden is futtat a játék mllett programot,ha megnézed a futó processzeket,akkor találsz PkBstrA.exe és PbStrB.exe progikat,ezek figyelik a gépedet,miközben játszol,figyelnek meghatározott változókat(ez a lista szerkeszthető is,vagyis ha ismered pl. a grafikai butitások változóit,akkor ki lehet dobatni a PB-vel azokat,akik a menübeállitás lehetőségeinél sokkal jobban butitják a grafikát,vagy például kikapcsolják a füvet,a füstöt,stb,hogy ezáltal előnyhöz jussanak),vagy például figyelik magát a képet,amit te látsz(ezzel szedik ki például a wallhackot,mert olyat mutat a monitorod,amit nem a játék tesz oda),és figyelik azt is elméletben,hogy milyen gyorsan tüzelsz,mozogsz egy határon belül.persze itt gond az,hogy az aimbot és a wallhack sokféle módon működhet,gyakorlatilag mindig jön ki más módszer,hogy a pb ne "lássa"azt,hogy más is van a képen,ezek a progik külön futnak,nem épülnek be a cod4-be,és közvetlenül a vidkarira,eltérő útvonalon teszik ki a képet.tehát nehéz figyelni a dolgot.változó meg rengeteg van,amit lehet piszkálni,magának a játék motorjának a piszkálása,sajnos nagyon ősi a motor,ami fut a codok alatt,volt idő szétcincálni,és maguk a map és modeditorok,amit mindenki szabadon letölthet,szolgáltatnak sok információt.és erre jönnek rá a configosok dolgai,aminek sokszor annyi a lényege,hogy nem csak szövegkiirást lehet bindelni gombra,hanem egymás utáni cselekvéseket,mozgást is,vagyis pl.meg lehet csinálni azt,hogy egy gombra beraksz egy ideális gránátdobás-modellezést,amivel tapasztalat alapján tuti a létező legmesszebbre megy a kezdő granyó,vagy például az elméleti legrövidebb idő alatt lövöd ki a fegyóból a golyókat,vagy animációs bugokat kihasználva olyan időzitéssel húzgálod a ravaszt,hogy a fegyver csöve nem ugrál,vagy csak minimálisan,vagyis "célon maradsz".de pl.van olyan is,hogy gombra bindelve a gombot megnyomva leraksz egy claymore-t vagy c4-et,és visszavált a fegyóra.és ezek ellen nincs is orvosság,hacsak nem javitanak valamelyik patchban az ilyesmiken.kábé ennyi nagy vonalakban.jaés egy szakos hackprogi sajna sokkal olcsóbb,mint egy eredeti cod4...konfigokat meg már magyar "szakavatott" oldalon is találni...tegnap DEDIKÁLT,PB-s,kezdéskor keyt ellenőrzős zombis szerón egy srácnak 1mp alatt ürült a desert eagle,és kábé 2mp volt max egy tárnyi P90 kiszórása.már az anim is olyan gyors volt,ahogy lőtt,hogy hibák voltak benne.no comment... :O

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2617) ovecs válasza booz (#2615) üzenetére


ovecs
senior tag

Jó ovecs holtig alkud :DDD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2618) BandiHUN válasza booz (#2615) üzenetére


BandiHUN
veterán

nade edzés nekem is jöhet :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2619) athomi


athomi
veterán

Tegnap az I.S.C szerveren Gerus jelezte, hogy szeretnének ellenünk játszani egy wart a héten. :K

(#2620) BandiHUN válasza athomi (#2619) üzenetére


BandiHUN
veterán

én meg pont Királylánynak mondtam tegnap,mert már szombaton is felemlitésre került,csak nem nagyon volt senki,napoltuk a dolgot...:)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2621) ovecs válasza athomi (#2619) üzenetére


ovecs
senior tag

Remek... agysejtjeim száma jelenleg konvergál a 0 hoz, reflexeim, mint egy nyugdíjasnak, de szerencsére a héten van egy csomó idő gamelni :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2622) kavicssli


kavicssli
addikt

köszönöm a ma délutáni játékot a PUB szerón nagyon jól éreztem magam :R :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2623) BandiHUN


BandiHUN
veterán

este 10után is nagyon jó kis meccs alakult a broadcaston :D nem csak a rush,hanem jó kis plantolós :DDD sajna csak a második felére lett nagyobb létszám

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2624) ovecs


ovecs
senior tag

Na mivan itt? Booz mondtam, hogy fürgyééé leee, mert így büdi van és mindenki elkerüli a topikot :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2625) Balinov válasza ovecs (#2624) üzenetére


Balinov
félisten

itt erzem...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2626) PyroS válasza ovecs (#2624) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát valami van a levegőben :DDD :DD .

Este remélem már lesz időm játszani.Esetleg egy kis PAM-os gyakorlás :F ?Begyakorloni mondjuk a Broadcast-ot?

(#2627) athomi válasza PyroS (#2626) üzenetére


athomi
veterán

Én örülnék ha ma lenne vmi kis játék és minél többen lennénk a csapatból.
Ha többen is leszünk akkor felkereshetnénk Gerus-t és játszhatnánk egy wart ellenük, egyúttal bedobnánk Sipi-t a mélyvízbe. :))

[ Szerkesztve ]

(#2628) Balinov válasza athomi (#2627) üzenetére


Balinov
félisten

Sracok,mennyi az a max ping,amivel meg lehet jatszodni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2629) Boci_83 válasza Balinov (#2628) üzenetére


Boci_83
őstag

nyócvan! :DDD

**********

(#2630) athomi válasza Balinov (#2628) üzenetére


athomi
veterán

Úgy 55-60-ig tökéletes, de 100-al is lehet érvényesülni, bár ott már érződik hogy van egy kis ping.

(#2631) Balinov válasza athomi (#2630) üzenetére


Balinov
félisten

huuu...Three mobilnetem lesz egyenlore,nem a low pingrol hires..max szomszed nyitott wlan halojan,de az meg meg a P990emet is ledobalja..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2632) Boci_83 válasza athomi (#2619) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát mi a kupán ellenük játszottunk Broadcast-on. Kössétek fel az alsóneműt, mert a legkomolybban mondom hogy nem volt egyszerű dolgunk. Ha jól emlékszem 11-9 lett a végeredmény, majd utánna játszottunk egy tét nélküli meccset is Backloton, és nem kis hátrányból kellett összeszedni magunkat!

[ Szerkesztve ]

**********

(#2633) PyroS válasza Balinov (#2631) üzenetére


PyroS
senior tag

Egyszer volt fennt a szerón egy srác mobilnettel.Hát elég siralmas volt a pingje,alig tudod mozogni és lőni.

Athomi: én benne vok egy warban is.

(#2634) SipiBcs válasza athomi (#2627) üzenetére


SipiBcs
őstag

Pubon már alakulok, mint pupos gyerek a prés alatt.... vannak egész jó köreim... de a war... A jó múltkor kifogtunk 1 pro csapatot... ha másban nem de a cfg-jük pro volt! :)
Gerusékról már hallottam itt-ott, tényleg fel kell kötni a gatyeszt! :)) Ha mást nem majd jó leszek figyelemelterelőnek... míg ti plantoltok A-n, addig én csörgök zörgök B-n! :W

Ha minden igaz, akkor csak 8 fél 9ig vagyok gépközelben, mert megyek serni meg a hollandoknak drukkolni estére! :) Közben meg verekszem a Román kolleginával! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2635) booz


booz
senior tag

nálunk családi ricsaj lessz és mindenki kiönti nekem a lelkét ugyhogy nem tom leszek -é de ha igen brotkeszt jöhet dudival kivülröl fujjuk oh yeeeee lefürödtem :DD

(#2636) Balinov válasza PyroS (#2633) üzenetére


Balinov
félisten

es akkor ehez tedd hozza,hogy kozel 2k km legvonalban...a wifibe bizok..vag max letolom az SP-t...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2637) PyroS válasza Balinov (#2636) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja,próbáld ki a wifit hátha bejön :DDD .

(#2638) ovecs


ovecs
senior tag

gyerekek a fogyókúrám keretében 8 tól megyek az edzőterembe 10 ig :(

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2639) athomi


athomi
veterán

akkor úgy látom ma sem lesz semmi :U
este nézem a meccset, utána előrhető leszek

[ Szerkesztve ]

(#2640) Balinov válasza ovecs (#2638) üzenetére


Balinov
félisten

ez nekem uj,hogyhogy fogyozol?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2641) ovecs


ovecs
senior tag

Itt a strandszezon :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2642) booz válasza Balinov (#2640) üzenetére


booz
senior tag

olyan dagatt mint az állat és Timi nemtalálja a lompost a nagy zsir alatt ;]

(#2643) Balinov válasza ovecs (#2641) üzenetére


Balinov
félisten

jaa...itt is,aszongyak a helyi erok.Mondjuk 2 hete terdig belegazoltam a tengerbe Malahide-on...nem volt valami meleg,de masok siman furodtek!!! :W :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2644) Balinov válasza booz (#2642) üzenetére


Balinov
félisten

akkor nem strandszezon,hanem fokavadaszat....bocs Ovecs...tul magas labdat adott Booz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2645) BandiHUN válasza booz (#2635) üzenetére


BandiHUN
veterán

no booz,Pitbullosék valahol találtak rólad egy jó screenshotot :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2646) booz válasza BandiHUN (#2645) üzenetére


booz
senior tag

hát ez kurv@ jóóóóóóó :C :C :DDD :DDD

(#2647) kavicssli válasza BandiHUN (#2645) üzenetére


kavicssli
addikt

Miről van szó? :B :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2648) kavicssli válasza kavicssli (#2647) üzenetére


kavicssli
addikt

az előbb nem jelenitette meg a képet az új FF :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2649) kavicssli


kavicssli
addikt

Dél van és sehol senki? :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2650) Balinov válasza kavicssli (#2649) üzenetére


Balinov
félisten

ezennemuljek!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.