Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) Balinov válasza ovecs (#2737) üzenetére


Balinov
félisten

az olyan,nem,mint a mobiltelefon,nem helyhez kotott.... ; :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2752) Balinov válasza kisa8800 (#2739) üzenetére


Balinov
félisten

volt regen egy vicc is,
-mi az kivul sarga,belul fekete?
-???
-mateszalkai iskolasbusz :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2753) PyroS válasza Balinov (#2752) üzenetére


PyroS
senior tag

Bali,Bali hozod a megszokott formádat :DDD .Mi a helyzet nálatok?Ott is dög meleg van?

(#2754) Balinov válasza PyroS (#2753) üzenetére


Balinov
félisten

gondolhatod,15-18fok..tegnap meg a Three usb-s mobilmodemert olyan 70-80km-es szelben,szakado esoben mentunk el...na,hat azon nem fogok multizni,az fix,sajnos,mert 5kbit-tol 2800kbitig mindenfele sebesseget tapasztaltam. meg az AMD X1250-es int vga-n se nagyon fog jol hasitani.max kolcsonkerem gyiku haverjatol, es vegigviszem az SP-t..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2755) PyroS válasza Balinov (#2754) üzenetére


PyroS
senior tag

Az jó lehet :DDD ,nálunk már most meg lehet dögleni a melegtől.Árnyékban van 28 fok:S.A mobil net az elég gáz,remélem majd lesz lehetőséged széles sávúra váltanod.

(#2756) Balinov válasza PyroS (#2755) üzenetére


Balinov
félisten

enis,kozeptavu tervein kozott szerepel,hogy ha majd Vera is talal melot,berelunk egy kis hazat valakivel olyan teruleten,ahol van kabelnet (NTL=UPC=Chello),lehetoseg,azt 54€-rt digitalis kabeltv+12mbit

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2757) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Helló !!!
vagyok már a PH-n is eléggé hanyagoltam mostanában, de hülyére dolgoztam magam :DDD
és eddig tartott déltől amíg végig olvastam a hsz-okat

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2758) Balinov válasza gyerpi (#2757) üzenetére


Balinov
félisten

Szia Gyerpi!

lassan ujra porog majd a topik!

Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2759) ovecs


ovecs
senior tag

Nah skacok szurkoljatok, mert 4re megyek állásinterjúra ájbíemhez :DD
Így vagy úgy este mindenképp iszok(örömöben/bánatomban) így ne nagyon számítsatok rám

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2760) Balinov válasza ovecs (#2759) üzenetére


Balinov
félisten

Drukkolok! Voltam en is hasonLo cipoben..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2761) kavicssli


kavicssli
addikt

Andrish a WIn XP cd amit adtam müxik rendesen? Frissiti magát? :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2762) athomi válasza kavicssli (#2761) üzenetére


athomi
veterán

előbb látja meg a -=PH!=- topikban :)

[ Szerkesztve ]

(#2763) athomi


athomi
veterán

azért üres a szerver napok óta, mert ismét lekerültünk az xfire listáról

(#2764) Boci_83 válasza athomi (#2762) üzenetére


Boci_83
őstag

Amúgy is érdekes hsz, ráadásul rossz helyen... :DDD

**********

(#2765) BandiHUN válasza athomi (#2763) üzenetére


BandiHUN
veterán

kapják be...már azt hittem,azért,mert szigoritottam a PB-n... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2766) kavicssli válasza athomi (#2762) üzenetére


kavicssli
addikt

:B :W sorry! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2767) kavicssli válasza athomi (#2763) üzenetére


kavicssli
addikt

De mi alapján kerül le a szerótok? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2768) ent válasza ovecs (#2759) üzenetére


ent
őstag

Mi leszel: kliens csináló, vinyó gurigató, proci repesztő vagy netán gépet cod4 re felkészítő? :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#2769) BandiHUN


BandiHUN
veterán

gratulálok,hogy már a nyev fele is a ph-val warozik,méghogy nem lesz hatással ez a cb-dolog más klánokra...fasza.el kéne dönteni,ki hol tolja a szekeret,mert ez nem szép dolog egyáltalán...méghogy nincs idő játszani,ehh...ja,hogy mi warozzunk,arra nincs?ki lehet mondani nyugodtan,nem kell a maradék nyev,low szarok vagy mittudomén mi a baj... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2770) athomi válasza BandiHUN (#2769) üzenetére


athomi
veterán

7 előtt elkezdtem Cod2-őzni, mivel egyikőtök sem jelent meg. Közben utánnamjött gyerpi, aki TS-re nem jött fel (dolga volt). Fél 8 fele megjelent TS-en Ovecs és Pyros. Ment a pubolás, 3-an elég unalmas volt, erre Andris rámírt: "Jöttök warozni?" Mivel csak 3-an voltunk elfogadtuk az ajánlatot.

(#2771) Sirandrish válasza BandiHUN (#2769) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem cb-ztünk...3an voltak a NYEVből..ráirtam Hunorra...ha érdekel azt mondta hogy nem akar jönni mert hogy vannak 3an..ekkor ráirtam ovecsre is ő jött és Hunornak megirtam hogy jöhet pyros is..ennyi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2772) BandiHUN


BandiHUN
veterán

csak az a gond,hogy én is fent voltam x-en,igaz nem játszottam,néztem a ts-t,üres volt...vagyis mint szokott,a kutya nem szólt semmit.de leszarom,nem kell kábitani,úgy kell sasolni 8felé,mikor jelenik meg a csapat ts-en,mert amúgy a fenének eszébe se jutna,hogy engem is megkérdezzen,van-e kedvem...ez van,nem kell köntörfalazni,meg kell mondani,nem láttok szivesen waron,ennyi.mert külömben szólnátok.érdekes mindenkinek megy a körüzi,csak nekem nem sosem.hiába vagyok az x-en egész du,ok du még nem szoktam játszani.mindegy... :( a pub jó volt azért este,de az nem ugyanaz...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2773) athomi válasza BandiHUN (#2772) üzenetére


athomi
veterán

Még egyszer elmondom. Felmentem 7 előtt TS-re, később Ovecs és Pyros is feljött. Egyiknek sem szóltam és egymásnak sem szóltak.

(#2774) PyroS válasza BandiHUN (#2772) üzenetére


PyroS
senior tag

Lorenzo: ezt egy párszor már elmondtuk neked.Ha játszani akarsz akkor gyere fel TS-re.Engem is csak azért hívtak mert fennt voltam.Ne várd el,hogy xfire-ben rád írjanak.Főleg amikor nem is játszol.Honnan tudják,hogy te most warozni akarsz.

(#2775) Sirandrish válasza BandiHUN (#2772) üzenetére


Sirandrish
legenda

én már 3szor irtam rád és mindig azt mondtad hogy majd legközelebb....ez az egyik...
a Másik...tegnap mikor Hunorra ráirtam ő azt mondta hogy 3an vannak NYEVesek..ő,Ovecs meg pyros..így nem is tudtam hogy te vagy...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2776) ovecs


ovecs
senior tag

Vegyetek gyiktol laptopot :C [link]
Mekkora szerencse éri majd azt aki a kedves feleségétől veheti át esetleg :DDD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2777) ovecs


ovecs
senior tag

Remek, most sikerült elérni azt amit 3 hónapig nem, a pam szerverünket látja az xfire :D
Azt hiszem itt ma slotszám átírás lesz :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2778) kerlac


kerlac
senior tag

Halihó! Láttam tegnap fenn voltatok Pit szerón! jó kis zúzás volt! :C

(#2779) PyroS válasza kerlac (#2778) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Jaja jól kis menet volt :DDD .Elég jó az a Killer mod,főleg az AC130 gunship tetszik :C .

(#2780) Balinov válasza ovecs (#2776) üzenetére


Balinov
félisten

oszt a 2-es es a 3-as post miert lett kimoderalva?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2781) Pitbullos válasza PyroS (#2779) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

nem killer mod
extreme 2 mod tunningolva snipermoddal es pitbull skin &music moddal

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#2782) ovecs válasza Balinov (#2780) üzenetére


ovecs
senior tag

mert utál engem :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2783) PyroS válasza Balinov (#2780) üzenetére


PyroS
senior tag

Biztos nem tetszett neki amit beírtak :DDD .

Pitbullos: sorry a tévedésemért :R .Amúgy nagyon király a szeród :C :R .

(#2784) Balinov válasza PyroS (#2783) üzenetére


Balinov
félisten

ja,ertem.nem gondoltam volna,hogy igy elmergesedik a helyzet. :( :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2785) PyroS válasza Balinov (#2784) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát Ovecsék inkább poénosnak szánták a beírást,de nem úgy sikerült.Amúgy én sem értem miért így alakult ez a dolog Gyikkal. :(

(#2786) Boci_83 válasza PyroS (#2785) üzenetére


Boci_83
őstag

Én értem, de nem teszek közzé itt.

**********

(#2787) ovecs


ovecs
senior tag

Gyerekek ha még 1* megjelenek gyiku hirdetésében bannolnak :DD
Imád engem az ürge :C

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2788) Sirandrish válasza ovecs (#2787) üzenetére


Sirandrish
legenda

bekukkoltam a megfelelő topicba...hát neharagudjatok...de egy ilyen embert védtetek meddig...pfff..

Én ugyan nem ismerem a körülményeket amik idáig vezettek de az az igazság hogy nemis érdekel...csak elmondtam a kis véleményemet..remélem senkit nem bántottam meg ezzel...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2789) Sirandrish válasza Boci_83 (#2786) üzenetére


Sirandrish
legenda

Privátba azé elküldhetnéd..:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2790) Boci_83 válasza ovecs (#2787) üzenetére


Boci_83
őstag

Neked sem lesz soha az életben egyéni avatarod! Van már annyi a rovásodon hogy lassan örülhetsz ha megtürnek! :D :Y

**********

(#2791) kerlac


kerlac
senior tag

szabad e priviben elkérnem a hirdetésbe való beszólást avagy hozzászólást? márcsak a kíváncsiság kedvéért! :U

(#2792) Balinov válasza kerlac (#2791) üzenetére


Balinov
félisten

szabad-e csatlakoznom?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2793) Sirandrish válasza Balinov (#2792) üzenetére


Sirandrish
legenda

engem is érdekelne:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2794) gyerpi válasza ovecs (#2787) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nekem is nekem is :DD :DD :DD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2795) Boci_83 válasza gyerpi (#2794) üzenetére


Boci_83
őstag

Engem se hadjatok ki!!!!!!!! :))

**********

(#2796) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ovecs mostmár nem hagyhatsz így minket:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2797) Balinov


Balinov
félisten

Tenyleg, Ovecs mester, mi volt a tegnapi interjun?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2798) ovecs


ovecs
senior tag

Hát tegnap kiderült, hogy a munka ami miatt mentem, nos oda már felvettek valakit(orosz nyelvterületre), helyette lehet felvesznek horvát-szerb-szlovén osztályra(LOLL :DD )

Gyikunak 2t írtam:

1. "Nekem megér 150k t a lapi ha a kedves feleséged a Reni adja át, sőt ha személyesen tőle vehetem át nekem 152k is megér, persze csak ha megvan a stabil 250fps cod4 ben"

2. Szia, érdeklődni szeretnék hogy megy rajta a cod4, hány fps el, szerintem másokat is érdekel"

Lehet nem szószerint így írtam, de vmi hasonló

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2799) Boci_83 válasza ovecs (#2798) üzenetére


Boci_83
őstag

és ezt miért kellett törölni??

**********

(#2800) athomi


athomi
veterán

Ki piszkálta meg a szervert? 1 kör lemegy, és vége a mapnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.