Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Ezúton is köszönöm a tegnap esti meghívást a =NYEV= Klán részéről! TS-el teljesen más a játék! Ha még mindig áll az ajánlat élek a lehetőséggel! :R

Ebben az esetben elmegyek járókeretet venni magamnak, asszonynak meg füldugót, mert kaptam a TS-ért az ívet ma reggel! :DD ............Majd megszokja! ;]

S!pi

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2302) yako


yako
tag

Helló!

Én ugyan nem voltam ott az ominózus megbeszélésen, de abszolút egyetértek, és megbízok a többiek döntéseiben, úgyhogy részemről is üdv a fedélzeten Sipi!!!
Azért remélem, ha Gyík meggondolná magát, és visszacsatlakozna, nem mondunk nemet neki!

Hajrá!

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#2303) booz


booz
senior tag

ovecs passz
sipi üdvözletem
és mindenki k@p..... bee :DDD :DDD :DDD :DDD
picit megpiszkáltam a ramokat1200mhz

[ Szerkesztve ]

(#2304) gyerpi


gyerpi
aktív tag

tegnap war volt?
ma lehetne :))

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2305) athomi válasza gyerpi (#2304) üzenetére


athomi
veterán

nem

(#2306) gyerpi válasza athomi (#2305) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ma lesz?
lehetne ki lesz ma

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2307) athomi válasza ovecs (#2295) üzenetére


athomi
veterán

Leírhatnád a jelenlegi tápod pontos típusát. Amúgy egy FSP 350PNF simán elviszi a konfigodat. Aktív PFC meg inkább hátrány, mint előny.

az én gépemet pár héttel ezelőttig egy FSP-350HLC aktív PFC táp hajtotta, de lecseréltem egy FSP-350PNF passzív PFC tápra. A régi tápom kisebb hatásfokkal bírt, a 12V-os ágain pedig csak 10A és 15A-t volt képes leadni. A 350PNF ezzel szemben 16A és 18A-re képes.

gyerpi: Péntek van, biztosat nem tudok mondani. Ha este is olyan trutyi lesz az idő mint most, akkor maradok itthon a seggemen.

[ Szerkesztve ]

(#2308) gyerpi


gyerpi
aktív tag

már csak 1 nap :C

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2309) athomi válasza gyerpi (#2308) üzenetére


athomi
veterán

micsoda? az 1.6-os patch?

(#2310) Balinov válasza kerlac (#2296) üzenetére


Balinov
félisten

Kerlac,hogy vagy megelegedve a 6750-el? Gondolkodok egy ilyesmi felallasban,kivancsi lennek a tapasztalatodra,mit tud az a 6750

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2311) gyerpi válasza athomi (#2309) üzenetére


gyerpi
aktív tag

foci EB :Y :W :C

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2312) Balinov válasza SipiBcs (#2301) üzenetére


Balinov
félisten

udv a fedelzeten,matroz! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2313) athomi válasza gyerpi (#2311) üzenetére


athomi
veterán

Idén megfogadtam nem fogadok pénzbe a meccsekre. :B

(#2314) gyerpi válasza athomi (#2313) üzenetére


gyerpi
aktív tag

már régen nem fogadok pénzben mert annak nem jó vége van :O
úgy ahogy vissza hoztam amit elvesztettem úgy hogy azóta nem fogadok pénzbe
de kártyázni szeretek pénzbe :C

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2315) PyroS válasza SipiBcs (#2301) üzenetére


PyroS
senior tag

Örülök,hogy meggondoltad magad :C .Üdv a klánban :R .

Gyerpi: én leszek este bár nem sokáig mert holnap is melózok :W .Bár ha olyan sz@rul fog menni mint egész héten akkor max golyófogónak leszek jó :O .

Booz: durva eredmény,grat hozzá :C .

[ Szerkesztve ]

(#2316) kerlac válasza Balinov (#2310) üzenetére


kerlac
senior tag

Háát én meg vagyok vele elégedve, de igazán semmit nem teszteltem vagy ellenőriztem. progik futnak, jó gyors, játékok mennek, összeségében még soha nem volt ilyen gyors és stabil gépem (bár a mostani cod-os lefagyások zavarnak, de szerintem ez szoftveres gubanc lesz).

(#2317) gyerpi válasza PyroS (#2315) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mert nem iszol célzóvizet :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2318) Boci_83 válasza booz (#2303) üzenetére


Boci_83
őstag

Voltage?

**********

(#2319) Pitbullos válasza kerlac (#2316) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

nekem ilyen a gepem es eddig nem kaptam olyan jatekot h meg akadjon 1200x1024 felbontason es minden maxon a crysis is fut es meg 6x vsynic ra tettem:
cod4 be 350 fps em van csak levettem 125 re az a legjobb

Manufacturer:
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTD
Processor:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz (2 CPUs)
Memory:
2048MB RAM ddr2
Hard Drive:
820 GB Total
Video Card:
NVIDIA GeForce 8800 GTS 640 mb 320 bit ddr3
Monitor:
LG Flatron l1952s
Sound Card:
Realtek Digital Output (Realtek High Definition Audio)
Speakers/Headphones:
Logitech gamer headset+microfon
Keyboard:
A4 tech Anti RSI
Mouse:
Logitech Laser

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#2320) PyroS válasza gyerpi (#2317) üzenetére


PyroS
senior tag

Lehet,hogy az a gond :DDD .Estére ki is teszem a Heinekent a hűtőből a gép mellé. :D

(#2321) kerlac


kerlac
senior tag

Egyébként a véleményem jó az E6750-ről. pontosan elég a mai mezőnyben szerintem.
négymagosra akartam cserélni, de a világon smemi értelme, nem hoz sebességnövekedést
sőt, még a Crysisben SEM, noha azt azzal reklámozták hogy négymagosra van optimalizálva és azzal fut legjobban.

sokkal inkább a 4 - 8 GB RAM számít
egy proci van, amelyik brutálisan gyorsabb, de azt aranyárban mérik, mégpedig a Core 2 Extreme 9650, de az majdnem 200 ezer ft
szerintem egy csúcs VGA és 8 GB RAm mellett nincs ami megfektetné
a 6750-es procit.

UFF

(#2322) gyerpi válasza PyroS (#2320) üzenetére


gyerpi
aktív tag

szilvapálinka mondom szilvapálinka :DDD Heinekennel leöblítve

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2323) Balinov válasza kerlac (#2321) üzenetére


Balinov
félisten

akkor nem is olyan rossz ez a kombo! vga-val vagyok meglove,valszeg 19" tft lesz a max,ami elfer,akkora felbontashoz nem tom mi valo...3850?8800Gt?9600GT?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2324) athomi válasza kerlac (#2321) üzenetére


athomi
veterán

crysis-ban baromi nagy a VGA limit

(#2325) ovecs


ovecs
senior tag

Nah, adtam+0,2v a ramnak, beállítottam a pcie frekit 100ra... 20 perc cod4 alatt semmi fagyás nem volt ;]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2326) PyroS válasza gyerpi (#2322) üzenetére


PyroS
senior tag

Parancs értettem :R .Bár csak egy kis 20 éves vegyigyümi van itthon :DDD .

(#2327) gyerpi válasza PyroS (#2326) üzenetére


gyerpi
aktív tag

:C :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2328) ovecs


ovecs
senior tag

Mindjárt tolom felfele a krtízist a gépre ;)
Jah booz, holnap viszek be a boltba 2 felfújható strandfotelt+1 hűtőláda sört, és akkor ott nézzük az eb t :K

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2329) gyerpi válasza ovecs (#2328) üzenetére


gyerpi
aktív tag

én is megyek :DD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2330) Balinov válasza ovecs (#2325) üzenetére


Balinov
félisten

ezzel kellett volna kezdeni,nemelyik ramnal eleve leirjak,mennyi kakaot kell alarakni.DDR2re valo altalanos atallasnal sokan szoptak ezzel,volt,hogy el se indult a ddr2es modul,mert 1,9-2,0v kellett volna neki, a lap meg default 1,8at adott neki,emlexem sokan kunyeraltak 400-as/533-as ddr2es moudlokat,hogy legalabb be tudjak roffenteni a rendszert

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2331) ovecs


ovecs
senior tag

Hűűű, kemény gém ez a krájszisz és végre stabil a gépem ;]
Vonladi adj feszt a ramnak :K

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2332) athomi válasza ovecs (#2331) üzenetére


athomi
veterán

Nekem a sok hype-olás után az egyik legnagyobb csalódás lett. A játék eladási mutatói is elég gyengék.

(#2333) Balinov válasza athomi (#2332) üzenetére


Balinov
félisten

en ott abbahagytam a hypeot,hogy lekaptam a picinymeretu demojat...mar assem fogott meg..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2334) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hali!estére várható valami?mert akkor újrapakolom a codot,de ha nem lesz war,akkor nemigen...edzek inkább chinatownra :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2335) Balinov válasza Balinov (#2333) üzenetére


Balinov
félisten

HD3850bol kell-e a felgigas?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2336) BandiHUN válasza athomi (#2332) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem lett volna rossz,ha nem kéne alá erőmű...inkább nem kellett volna a csodaengine optimalizálatlanul,meg kellett volna még hagyni techdemónak,ez alá meg tenni valami kiforrottat...maga a játék nem lenne rossz,biztos multiban sem...igaz a timeshift is nagyon tetszik nekem,meg nagyon szép is,de azt is leszólják...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2337) BandiHUN válasza Balinov (#2335) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem...tudtommal az nvidiánál számit csak az ilyesmi igazából,a te várható monitorméretednél..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2338) ovecs


ovecs
senior tag

8 ra itt leszek, egy warnak örülnék

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2339) BandiHUN válasza ovecs (#2338) üzenetére


BandiHUN
veterán

akkor én is váltok 1.5re estére....hátha még kellek ilyesmire.tegnap se szólt senki se,hogy valami megbeszélnivaló lenne... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2340) Balinov válasza BandiHUN (#2337) üzenetére


Balinov
félisten

max 19" ,max

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2341) ovecs válasza BandiHUN (#2339) üzenetére


ovecs
senior tag

Jajj, tudtam, hogy nem fog ez neked tetszeni :( Na rá se ránts... játszottunk, s közbe nekem támadt egy spontán ötletem.. Te meg másik szeron voltal, mondjuk xfire n szolhattam volna, bocsi

A gépem továbbra is fagy :O lehet, hogy valami túlmelegszik???????

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2342) BandiHUN válasza ovecs (#2341) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem gond.csak tudod jólesett volna,mégha nem is szóltam volna érdemben bele,mert nem ismerem az illetőt,elhiszem nektek,hisz gondolom nem alaptalan 5let volt :) csak igy most messzi földről hazaesve jól esett volna,hogy még tagnak tűnök :DDD biztos valami túlmelegszik,a vidkarin a fesszabályzó vagy maga a gpu tud ilyesmit produkálni,hogy csak megáll a gép,kimerevedik a kép,vagy restartol.a procin igazából ugye nem 3d terheléskor már kibukna,ha az kezdene befűteni...meg kellene valamivel,pl.ati tools-al zavarászni a karit,és figyelni közben everesttel,nem tudom,milyen karid van,mérnek-e a feszabályozók is hőfokot...ha nem,jobbhiján finoman tapogasd meg a karit,ha a gpu hő rendben lenne.ami még lehet,az,hogy a vidkarin nagyobb hűtés van,hőmozgásra kontaktossá válik egy pillanatra,de azt látod,amikor megnézed a karit a gépben,mert ferdén áll.próbáld meg azt,hogy párszor ki-be dugod,és finoman megemelve kicsit ellenfeszitve a súlynak húzod meg a rögzitőcsavarjait.még esetleg lehet a táp is,ha a konfig pillanatokra ránt nagyobbat a tápon,és akkor fel sem tűnik,mert látszólag jók a tápfeszek.a pcie tápcsati lazasága is okozhat ilyen meglepit.kábé ennyi jut eszembe hardveresen.egyébként meg nekem valami vbar nevű oldalsáv-progival akadt ilyen fagyósan össze annó a cod4,és pl.a hellgate london meg el sem indult,amig fent volt,még disabledben sem,a fearral szintén akadt,minden más meg ment szépen...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2343) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egyébként a chinatown naggyon király tud ám lenni,lehet favorit mapom lesz :D tegnap sikerült megcsipni olyan szerókat,ahol igazi csapatszellemes,nem kempelős,de nem is rush tdm ment,van egy filingje a dolognak,nagyon rajta lehet maradni:D igaz ezzel a brigáddal a kiképzős map is jó volt,csakhát sokan voltunk,és néha bealkotott a szeró,elkezdte felváltva dobálni ki a spawnokra a 2 csapatot,na abból irtózatos vérfürdő kerekedett :DDD egyébként egy szmomra új dolog,hogy sabotage alatt és hq alatt is van olyan,tdm alatt is,hogy 1-2 ember az ellen közepére spawnol,vagyis meg lehet lepni a kempereket hátulról,ha jól él vele az ember :D nem semmi poén volt berántani az RPD-t double tappal az ellenfél háta mögött :D persze ilyen jött nekünk is.... :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2344) booz válasza Boci_83 (#2318) üzenetére


booz
senior tag

2.2v ;)

(#2345) athomi válasza Balinov (#2335) üzenetére


athomi
veterán

Beállításfüggő, nagyfelbontásban, magas grafikai részletesség mellett van haszna, bár a játékok közt vannak szórások. Tehát van ahol az előnye érezhető van ahol hangyafingnyi.
1280x1024-es felbontásig kevésbé magas részletek mellett nem sok előnye az 512Mb-os verziónak. A jövőben megjelenő játékoknál nem tudom mennyi előnye származhat a fél gigás verziónak.

Nv más tészta, egy hardware bug súlytja a termékeket. Szigorúan 512Mb (vagy felette) videókártyát szabad csak venni. Egy ideig etették a népet, hogy driverrel majd ki kijavítják a hibát, de ez nem történt meg (mert nem is lehet).

Szóval azt mondom, ha kicsi a difi a HD3850 256-os és az 512-es verzió ára között, akkor mindenféleképpen érdemes az 512Mb-osat venni, de ez nem szükségszerű.

szerk.: fas**mat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2346) Balinov válasza athomi (#2345) üzenetére


Balinov
félisten

vegulis tenyleg nincs sok difi a 256mbos es az 512mbos valtozat kozott...bar nemsokkal dragabban 3870 is van mar..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2347) ovecs válasza Balinov (#2346) üzenetére


ovecs
senior tag

[link]
Vazze én ilyet vennék :Y
[link]
a ram miatt kurvara megeri, cl3 ram

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2348) athomi


athomi
veterán

Elvileg holnapra az egyik szolgáltató már átlöki a szervereiket 1.6-osra!
FGC-vel, Obinettel mi van?

[ Szerkesztve ]

(#2349) Boci_83 válasza BandiHUN (#2339) üzenetére


Boci_83
őstag

(#2350) BandiHUN válasza Boci_83 (#2349) üzenetére


BandiHUN
veterán

köszi,ez ugyan megy,de inditja a játékot a meghatározott verzióban,ha kilépek,akkor visszaáll 1.6-ra.vagyis nem tudom az xfire-vel használni :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.