Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) athomi válasza gyikegybuzi (#2199) üzenetére


athomi
veterán

Ha nem a tömény féltékenység szólna belőled még komolyan is vennélek. :))

megj.: egyik sem én vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

(#2202) PyroS válasza gyikegybuzi (#2199) üzenetére


PyroS
senior tag

Gyik,gyik nem változol semmit :DDD :DD .

(#2203) kerlac


kerlac
senior tag

Na most örülök, hogy enyémasszony nem nyúl a gépen az én cuccaimhoz.... :DD

vagy hogy nem vagyok skizofrén :D

(#2204) athomi


athomi
veterán

Saját shotok: [link] [link] [link] [link] [link]

(#2205) PyroS válasza athomi (#2204) üzenetére


PyroS
senior tag

Király :DDD .A szerókat nem próbáltad még?.

(#2206) athomi válasza PyroS (#2205) üzenetére


athomi
veterán

Nyilván mind origi szeró.
Amúgy meg este vki létrehoz egy háziszervert, megadja az IP-t és felcsatlakozunk. sztem egy 4mbit-es net elbír 6 embert. gyik úgy sem lesz ma este. :DDD

(#2207) PyroS válasza athomi (#2206) üzenetére


PyroS
senior tag

Gyik már lehet,hogy soha többé nem lesz :DDD .

Amúgy este én sem leszek,most beszéljük meg a nyaralást :DDD .

Az szerintetek működne,hogy átmásolom a cod4 könyvtárat.Majd felrakom az 1.6-os patch és ha kipróbáltam akkor meg vissza másolom a régit.

[ Szerkesztve ]

(#2208) booz válasza gyikegybuzi (#2199) üzenetére


booz
senior tag

hello gyikné mi a helyzet? :C

(#2209) athomi válasza booz (#2208) üzenetére


athomi
veterán

Hát nem látod? Te vagy a gazdag gyerek, aki drága svájci órákat gyűjt és le kéne húzni egy használt táppal. :))

PyroS: Igen, működne, ha úgy gondolod ahogy én. :)

[ Szerkesztve ]

(#2210) CséZé válasza booz (#2208) üzenetére


CséZé
őstag

lehet levágta a gyik farkát, de neki úgyis visszanő :DD

(#2211) BandiHUN


BandiHUN
veterán

felraktam a Cod4 1.6 patchet a honlapunkra is,szedhető,ha valakinek nem lenne meg... lásd a letöltések/cod4 patchek alatt

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2212) booz


booz
senior tag

gyik buktad a tápot az asszony nagy szájja miatt :K :U

(#2213) athomi


athomi
veterán

Akkor azt hiszem a mai warból semmi sem lesz amit beszéltünk.
Ha ma úgy sem játszunk cod4-el, akkor le sem törlöm a patch-et.

(#2214) BandiHUN válasza athomi (#2213) üzenetére


BandiHUN
veterán

:( pedig lehetett volna ma valami...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2215) ovecs


ovecs
senior tag

Miért nem leszu?
Ezért maradok csak itthon
ha tényleg nem lesz semmi akkor énis elmegyek piálni

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2216) athomi válasza ovecs (#2215) üzenetére


athomi
veterán

Nem tudom, beszéld meg gyik-al hogy pl. neki mi a jófrancos baja van. Jelenleg engem baszogat msn-en, xfire-n. :(((

(#2217) booz


booz
senior tag

gyik bekattant ;]

(#2218) ovecs


ovecs
senior tag

Jah, néha elég nagy paraszt :(((
Büdös gyik :((

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2219) Thrawn válasza gyikegybuzi (#2199) üzenetére


Thrawn
félisten

Válassz valami szalonképesebb nicket, de csak akkor ha normális hangnemben is képes vagy fórumozni! :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2220) athomi


athomi
veterán

A killhouse baromi gyenge egy map lett. Egy nagy fedett egyterű kiképzőházból áll az egész pálya. Max. FFA-ra jó.

Thrawn: bann :)

[ Szerkesztve ]

(#2221) BandiHUN válasza athomi (#2220) üzenetére


BandiHUN
veterán

még arra se....kábé 5-6 embertől egy marha nagy spawnkillé alakul az egész,aki fel tud mászni az elején valami jó helyre,letarol mindenkit,mert a földszinten egymást irtják,csak szedni kell a potyafrageket,meg lesni a spawnokat...teszel pár lépést mondjuk,és már a szomszéd spawnokról is odalátni...de a többi map egész jó.sajna szerintem túl sok helyre fel lehet ugrani/sok az ablak,piszok sokat fog számitani a pályaismeret,mert ettől függetlenül azért nincs túl sok útvonal,és ez a kempereknek kedvez.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2222) athomi


athomi
veterán

Úgy tűnik vmit elbasztak a sebzés vagy a fegyverszórás körül, olyan mint ha félúton lenne a sima és a HC mod között a játékmód. Ha ez igaz én lehet abbahagyom. :(

(#2223) BandiHUN válasza athomi (#2222) üzenetére


BandiHUN
veterán

ezért ne hagyd abba...egyébként tény,hogy fura,de jó kérdés,hogy mit fog hozni a szerveroldal.merthogy be is lehet állitani a szerón a sebzéseket...és szerintem nem fogják ilyen hc-normál közöttin hagyni.tapasztalat alapján kábé 3 golyó kell,de igazából olyan,mintha annyira nem függne a távolságtól,bár ez reális is,hisz nincs is akkora távolság a játékban,ahol ennek látszania kéne,viszont a szórás meg nagyon nudli,piszokul kijön a preciz célzás/aimbot :DDD vagyis ha van reflexed,akkor rusholhatsz,nem kell célzás mégjobban,sniperek/egérmágusok szintén előny,kik szopnak megint?akik osonnának fedezékről fedezékre/bombával foglalkoznak.egyszerűen szarik mindenki a bombára,játszottam vagy 5 olyan sabotage kört+1 sd-t,ahol nem a bomba döntött a meccs végéről,hanem a timelimit... :( háááát,eddig csalódás.de a mapok egész jók azért,igaz 1-2 home made lazán kenterbe veri...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2224) Boci_83


Boci_83
őstag

Egy szerverkereső az FGC klántól. http://www.servertracker.hu/

**********

(#2225) gyerpi válasza athomi (#2204) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nem sok fps-ed volt :( vagy minden max-ra volt állítva ? ilyen fps zabáló map

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2226) athomi válasza gyerpi (#2225) üzenetére


athomi
veterán

max-ra volt húzva 1680x1050-es felbontásban :)

(#2227) athomi válasza BandiHUN (#2223) üzenetére


athomi
veterán

Egyik haverommal még beszéltem miután kiléptem TS-ről és ő is vmit a szórásról és a sebzésről panaszkodott.
Nem értem miért kell vmihez hozzányúlni ami már jó volt. :W

(#2228) gyerpi válasza athomi (#2227) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ahogy írtatok a csipán javítottak?
mert eddig sok értelme nem volt :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2229) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Remélem ma már fennt lesz az 1.6 patch a szerónkon.

Gyik helyre jött már? :DDD :D Vagy tegnap beszedett valamit :)) :F .

(#2230) athomi válasza PyroS (#2229) üzenetére


athomi
veterán

Nem tudjuk mi van vele, de még ő van megsértődve. Este vmit írt xfire-en nekem, de nem értettem mit akar. Vmit a szerverpénzről meg a kilépéséről beszélt.

[ Szerkesztve ]

(#2231) PyroS válasza athomi (#2230) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát ha így gondolja akkor vissza kell neki utalni a pénzt :W .Elég furcsa lett. :F

(#2232) athomi válasza PyroS (#2231) üzenetére


athomi
veterán

mod: Állítólag még is csak a felesége volt.

[ Szerkesztve ]

(#2233) PyroS válasza athomi (#2232) üzenetére


PyroS
senior tag

:DDD Nem semmi :D .

(#2234) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

Egy uj mod amely a Pezbot modra épült es tartalmaz több agressziv bot zombit amelyek többször is ujra élednek hogy a játékosokat le gyilkoljék. A zombik 15 hullámba támadnak az elsö hullám 30 zombival kezdodik és a számuk növekszik a nehézségszinttol függöen hogy van állitva. A zombik élete meg lessz növelve és sok fajta zombit akarnak a készitök beletenni egyelöre egy fajta van meg tesztelés alatt. Lehetséges lessz 400 zombi botot is beletenni a játékba. Ezek a bot zombik nem fogják foglalni a szerver szlotokat mint a pezbot modba,jelenleg meg bénak es nem tudnak löni de helyette karmolnak ütnek harapnak mindent megtesznek a játékosok elpusztitásához. A fegyverek sebzése és tár kapacitása meg lessz növelve és uj skineket is kapnak. Amint meg tudok uj hireket erröl az érdekes fejlesztésröl a honlapomon értesülhettek rola.

Pitbullos

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#2235) gyerpi válasza athomi (#2232) üzenetére


gyerpi
aktív tag

minden nagy embert 1 sikeres nő irányít :U :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2236) ovecs válasza gyerpi (#2235) üzenetére


ovecs
senior tag

Jól van, de akkor is nagy paraszt :(((

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2237) gyerpi válasza ovecs (#2236) üzenetére


gyerpi
aktív tag

de jó hogy az én nejem csak skype-zik :DDD azt is csak barátnőkkel rokonokkal :DD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2238) athomi válasza gyerpi (#2237) üzenetére


athomi
veterán

azért a múlkor 11 környékén hallottam én vmit a háttérből nálatok is :D

már a privire sem reagál, pedig reggel írt

[ Szerkesztve ]

(#2239) gyerpi válasza athomi (#2238) üzenetére


gyerpi
aktív tag

az sztem a lányom volt ő szokott buzerálni, hogy mikor végzek már :D

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2240) athomi válasza Pitbullos (#2234) üzenetére


athomi
veterán

az az érzésem ezek a zoombik nem fognak utánnamugráli

(#2241) gyerpi válasza gyerpi (#2239) üzenetére


gyerpi
aktív tag

és ezért döntöttem úgy hogy nem adom el a pricit meg a vga-t ha nem veszek hozzá alaplapot ram-ot tápom van monitorom van és lesz még egy gép ha minden sikerül
no ekkor fog az asszony örülni :DD őrülni

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2242) athomi válasza gyerpi (#2241) üzenetére


athomi
veterán

Nem fogja bírni a neted a két gépet egyszerre. Vagy igen?

(#2243) PyroS válasza gyerpi (#2241) üzenetére


PyroS
senior tag

Ez egy jó ötlet volt Gyerpi :C .Így egyszerűbben tudsz gépet összerakni a lányodnak.

(#2244) Reni__


Reni__
újonc

Kedves mindenki,

tegnap beirkáltam ide ezt azt amit a férjem msnloggjában találtam amit egy athomi nevű arccal beszélgetett, bár azzal a szándékkal írtam be hogy mivel berágtam a férjecskére valami miatt, jól beégetem, azért az igazsághoz hozzátartozik hogy ezeket a dolgokat nem ő mondta hanem neki mondta az athomi nevű nemtudomki, asszem ez az illető azonos lehet a hunor nevu kiscsavoval akinek tegnap x fireban siman megirtam (én Váradi Reni),hogy nem gyik vagyok csak nem tudom atnickkelni magam mert nem ismerem ezt a programot,de szegény olyan csökkent hogy képtelen elhinni egy nőszemély is ismerhet olyan szavakat mint pl: lol.
Szóval az hogy : szerintem jól huzd le a boozt, meg hogy mitoménkinek milyen nagydarab a felesége (nem volt kedvem elokotorni a loggot ujra hogy megnezzem kirol van szo) de ezeket ez az athomi irogatta.
A kifli nevu arcrol szolo infoban ártatlan egyedul mert azt iwiwen bejeloleskor en magam jegyeztem meg hogy milyen vicces dolog cigany upsz romacsajokkal fotozkodni erotikakiallitason.
Szoval lehet hogy a férjecském egy papucsállatka de nem skizofrén, semmiképp sem akart lehúzni senkit annak ellenére hogy az athomi erre biztatta.
Viszont szívből örülök hogy nem fog itt játszani. Ez volt az utsó beírásom többek és saját örömömre, úgyhogy áfiderzén. ;)

(#2245) athomi válasza Reni__ (#2244) üzenetére


athomi
veterán

Szerinted itt még valaki hisz a mesékben? :))

[ Szerkesztve ]

(#2246) Boci_83 válasza Reni__ (#2244) üzenetére


Boci_83
őstag

:C :W

Mod:
A skizofrénia (schizophrenia), vagy hasadásos elmezavar egy kóros állapotra, a gondolatok, érzések és csele­kedetek közötti összhang felbomlására utal. Maga a szó a görög szkhidzó (»hasítani«) és phrén (»lélek«) szavakból származik. Emiatt a skizofréniát a köznyelv néha tévesen a disszociatív személyiségzavarral azonosítja. A valóságban a skizofrénia nem azonos a többszörös személyiséggel.

Disszociativ személyiség zavar: A disszociatív kórképek csoportjába tartozó pszichiátriai zavar, melynek meghatározó jellemzője, hogy az egyénnek két vagy (az esetek felében) több elkülönült személyisége van saját névvel, emlékezettel, melyek között kisebb-nagyobb mértékű átjárás lehetséges.

[ Szerkesztve ]

**********

(#2247) ovecs válasza Reni__ (#2244) üzenetére


ovecs
senior tag

Te ***** miből gondolod, hogy nem fog itt többet játszani? :DD :C
Egyébként meg befejezhetnéd másnak az ócsárolását... *******

*******

Légy szíves tartózkodj, az ilyen megnyilvánulásoktól, akármit is gondolsz. Egyrészt egy nővel beszélsz (ha lehet hinni Neki), másrészt ez nem az a Fórum, ahol ilyet lehet.

[ Módosította: Racecam ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2248) gyerpi válasza athomi (#2242) üzenetére


gyerpi
aktív tag

sztem igen ha megtudok egyezni a haverral aki a netet adja nekem mert kérek arra a gépre is fix IP-t és sávszélességet

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2249) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

Cod4plug Csatlakozz a szerveredre a honlapodrol

Ujabb hasznos kis program. Használata egyszerü, kicsomagolod es felinstalálod majd a honlapodon elhelyezed az alábbi link kodot:
< A href= "cod4://60.234.76.189:20800/">Join< /A>
Az ip-t átirod a saját szervered ip-re.
Ha felraktad a programot akkor a mi szervereinkre is tudsz csatlakozni a ball menu oszlopban a "join to server"-re kattintva.
a programot letoltheted a honlapunkrol
[link]
Pitbullos

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#2250) athomi válasza Boci_83 (#2246) üzenetére


athomi
veterán

:C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.