Hirdetés
- bambano: Bambanő háza tája
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: 3I/Atlas: Üstökös vagy idegen civilizáció űrhajója?
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
Új hozzászólás Aktív témák
-
Reni__
újonc
Kedves mindenki,
tegnap beirkáltam ide ezt azt amit a férjem msnloggjában találtam amit egy athomi nevű arccal beszélgetett, bár azzal a szándékkal írtam be hogy mivel berágtam a férjecskére valami miatt, jól beégetem, azért az igazsághoz hozzátartozik hogy ezeket a dolgokat nem ő mondta hanem neki mondta az athomi nevű nemtudomki, asszem ez az illető azonos lehet a hunor nevu kiscsavoval akinek tegnap x fireban siman megirtam (én Váradi Reni),hogy nem gyik vagyok csak nem tudom atnickkelni magam mert nem ismerem ezt a programot,de szegény olyan csökkent hogy képtelen elhinni egy nőszemély is ismerhet olyan szavakat mint pl: lol.
Szóval az hogy : szerintem jól huzd le a boozt, meg hogy mitoménkinek milyen nagydarab a felesége (nem volt kedvem elokotorni a loggot ujra hogy megnezzem kirol van szo) de ezeket ez az athomi irogatta.
A kifli nevu arcrol szolo infoban ártatlan egyedul mert azt iwiwen bejeloleskor en magam jegyeztem meg hogy milyen vicces dolog cigany upsz romacsajokkal fotozkodni erotikakiallitason.
Szoval lehet hogy a férjecském egy papucsállatka de nem skizofrén, semmiképp sem akart lehúzni senkit annak ellenére hogy az athomi erre biztatta.
Viszont szívből örülök hogy nem fog itt játszani. Ez volt az utsó beírásom többek és saját örömömre, úgyhogy áfiderzén. ;)
Új hozzászólás Aktív témák
- Nuki Smart KeyPad 1 okos zár kiegészítő
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD GTX 1050Ti 4GB Zalman T4 ADATA 600W
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

