Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#174) BandiHUN válasza ovecs (#173) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...engem tök mindegy,mit szvaztok,mert engem érdekel...ha végre majd megy az xfire,akkor majd futtatom,amikor már a kutya sincs.vagy akkor megyek a fenébe.unom az sd-t,unom a mapokat,hiányizik a változatosság.nem degradálni,hogy most már a pub helyett is waros feltételekkel játszani,meg no perk,stb.a pubon meg már semmi élet,ennyi erővel minek a 20as szerver?a büdös életbe se leszünk prók,mégis nagyon háttérbe van szoritva a normális szórakozás,a tele szeró,mert ha már 4 ember összeröffen,akkor warozni kell.olyanokkal,akik jönnek-mennek,többet nem látjuk őket.ráadásul nagyon kötött az időbeosztás,8tól fél10ig élet,előtte-utána semmi.nekem még a jó kis ph elleni warok is hiányoznak,de ők is szét vannak már széledve,ez a rohadt war kiöli a játékból az igazi szórakozást,a kötetlenebb,tétre nem menő játékot,marháskodást.mikor jutott eszébe valakinek,hogy lehetne variálni,késparti,0grav,bármi,ami kizökkent ebből az sd-mániából?francért kell bizonygatni,mekkora ászok vagyunk?ráadásul nem is vagyunk azok,ha fél év alatt,amióta kint van a gém,nem léptünk magas szintre,akkor már a következő fél év sem fog sokat jelenteni,aztán jön a cod5..meg még egy halom új játék.nem fogok haragudni,ha le lesz szavazva az egész,de akkor én megyek.akkor feleslegesnek érzem magam,a honlap is megrekedt,mert nincs kedvem igy csinálni,mert alig van használva,senki nem rak fel képet,se wareredményt,jobbára az össz haszna annyi,hogy látja az ember,kik vannak a szerón meg a ts-en,mindig lesem,hogy még vendégként sincs senki,nem méghogy bejelentkezve...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.